Σελίδα 16 από 18 ΠρώτηΠρώτη ... 61415161718 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 226 έως 240 από 268
  1. 02-02-14 17:57 #226
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.612
    Προεπιλογή
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 08-06-14 13:08 #227
    Προεπιλογή
    Πώς τα βλέπετε τα παληκάρια (σε πρόσφατο γκεστ(


    Όνομα: R.jpg Εμφανίσεις: 885 Μέγεθος: 49,9 KBΌνομα: Ramy-Wolf2.jpg Εμφανίσεις: 823 Μέγεθος: 128,4 KBΌνομα: Ramy-Wolf.jpg Εμφανίσεις: 1109 Μέγεθος: 241,1 KB
    Go heavy or go home!
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 08-06-14 13:22 #228
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    ο wolf κραταει πολυ καλυτερα σε σχεση με τα κλασσικα οφ season του,αλλα δεν ξερω αν ειχε σειρα απο guest εμφανισεις οποτε αναγκαστικα μαζευτικε καπως..
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 22-05-15 23:34 #229
    Retired Admin
    Το avatar του χρήστη NASSER

    Εγγραφή
    24-05-2008
    Περ.
    Planet Earth
    Μηνύματα
    13.706
    Προεπιλογή
    Ένα φρέσκο guest που έγινε στο Kuwait... Εσάς ποιος σας αρέσει?

    Συνημένες Εικόνες Συνημένες Εικόνες  
    Nasser Ammari
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 22-05-15 23:36 #230
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    κανενας ,εχει ξεφυγει πολυ το πραγμα..
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 23-05-15 00:49 #231
    Το avatar του χρήστη S. KTISTAKIS

    Εγγραφή
    29-09-2009
    Περ.
    ΜΙΝΩ'I'ΤΗΣ
    Μηνύματα
    1.491
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο NASSER Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ένα φρέσκο guest που έγινε στο Kuwait... Εσάς ποιος σας αρέσει?


    ΥΠΕΡΟΧΟΙ
    και οι 2 για τον δρομο που εχουν διαλεξει !

    Δεν ξερω εαν ειναι πειραγμενη η φωτο αλλα για την περιοδο που περνανε ειναι βαση προγραμματος προετοιμασιας !

    Εδω προσπαθουν να ξεκουρασουν σωμα - αδενες και βλεπουμε το αδειασμα καποιων ουσιων απο το σωμα !

    Εκπληκτικες μαζες που δυστηχως δεν θα διατηρησουν σε περιοδο αγωνων !
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 23-05-15 01:04 #232
    Moderator
    Το avatar του χρήστη TRIANTAFYLLOU

    Εγγραφή
    29-11-2007
    Περ.
    ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
    Μηνύματα
    24.806
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο beefmeup Εμφάνιση μηνυμάτων
    κανενας ,εχει ξεφυγει πολυ το πραγμα..
    απλα σαν αξιοθέατο για το πού μπορεί να φτάσει το ανθρώπινο σώμα σε μυικότητα και ανάπτυξη , ο ορισμός της ωμής μάζας και όταν υπάρχει τόση μάζα θα έχει και κάποιο σχήμα , εφόσον όσο μεγαλώνει κάποιος τόσο θα είναι αυτο πιο έντονο

    απλα για το αγωνιστικό ββ και αυτο που ζητάνε πλέον είναι το ιδανικό και το λέω αυτο γιατι άλλο το τι αρέσει σε μένα και άλλο το ζητούμενο

    εμένα απλα με εντυπωσιάζει δεν μπορω να πω ότι αυτο είχα σαν πρότυπο στο ββ , ισχύει αυτο που λέγαμε πάντα η γίνε τερας η κάτσε σπίτι σου
    Ηλιας Τριανταφυλλου
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 23-05-15 01:08 #233
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    ναι Ηλια συμφωνοι..εγω απαντησα καθαρα σε προσωπικο επιπεδο..τωρα οσον αφορα τους αγωνες κλπ ,εκει ειναι διαφορετικα ,αν κ παλι δεν ξερω κατα ποσο μου αρεσει ακομα κ εκει αυτη η ακροτητα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 23-05-15 01:12 #234
    Το avatar του χρήστη S. KTISTAKIS

    Εγγραφή
    29-09-2009
    Περ.
    ΜΙΝΩ'I'ΤΗΣ
    Μηνύματα
    1.491
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο TRIANTAFYLLOU Εμφάνιση μηνυμάτων
    ap

    απλα σαν αξιοθέατο για το πού μπορεί να φτάσει το ανθρώπινο σώμα σε μυικότητα και ανάπτυξη , ο ορισμός της ωμής μάζας και όταν υπάρχει τόση μάζα θα έχει και κάποιο σχήμα , εφόσον όσο μεγαλώνει κάποιος τόσο θα είναι αυτο πιο έντονο

    απλα για το αγωνιστικό ββ και αυτο που ζητάνε πλέον είναι το ιδανικό και το λέω αυτο γιατι άλλο το τι αρέσει σε μένα και άλλο το ζητούμενο

    εμένα απλα με εντυπωσιάζει δεν μπορω να πω ότι αυτο είχα σαν πρότυπο στο ββ , ισχύει αυτο που λέγαμε πάντα η γίνε τερας η κάτσε σπίτι σου

    Γριουλα προσεξε οτι ακομα και σε αυτες τις μαζες ποσο καλα κρατανε το σχημα τους !

    Παλαιοτερα την δεκαετια του 90 οι αθλητες μπορει να εφταναν σε αυτο το σημειο αλλα ηταν μια αμoρφη μαζα ενω εδω αυτοι εχουν και την καλαισθησια του σxηματος !

    Α τωρα που το θυμηθηκα : η καμηλα (Αιγυπτιος) παρ ολο την μαζα στα ποδια ΔΕΝ μοιαζει ουτε ξεπερναει τον PLATZ !
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 23-05-15 01:38 #235
    Moderator
    Το avatar του χρήστη TRIANTAFYLLOU

    Εγγραφή
    29-11-2007
    Περ.
    ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
    Μηνύματα
    24.806
    Προεπιλογή
    μα τωρα τζαναμπέτη Κρητικέ τα σώματα είναι βιομηχανία επεξεργασίας τροφής για δημιουργία μυικής μάζας , σε απλη μετάφραση για να λιπώσουν θα πρέπει να τρώνε κάθε μέρα λαρδί (ζωικό λίπος) και στο καπάκι για επιδόρπιο ένα ταψι χαλβά φαρσάλων ο καθένας έχουν καλό μεταβολισμό τα παιδιά

    οπότε και στο όγκο είναι τόσο μεγάλοι οι μύς τους που με 10000 θερμίδες είναι σαν να κάνουν δίαιτα , ειδικα τον Μπίγκ Ράμη καλύτερα να τον ντύνεις παρά να τον ταίζεις , στο ντύσιμο βολεύετε και με ύφασμα απο ένα αντίσκοινο για κανα κουστουμάκι
    Λέμε πχ μεγάλες κοιλιές και τετοια οι σύγχρονοι ββερ αλλα δεν φαίνονται έντονα γιατι είναι μεγάλοι γενικότερα , οπότε η αναλογία παραμένει
    Αν όμως για κάποιο λόγο μείνουν εκτός προπόνησης και λίγο οι μυς ξεφουσκώσουν μετα αυτο το σχήμα θα πάει περίπατο και θα δείχνουν σαν βατράχια σε εγκυμοσύνη
    Ηλιας Τριανταφυλλου
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 23-05-15 01:42 #236
    Moderator
    Το avatar του χρήστη TRIANTAFYLLOU

    Εγγραφή
    29-11-2007
    Περ.
    ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
    Μηνύματα
    24.806
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο beefmeup Εμφάνιση μηνυμάτων
    ναι Ηλια συμφωνοι..εγω απαντησα καθαρα σε προσωπικο επιπεδο..τωρα οσον αφορα τους αγωνες κλπ ,εκει ειναι διαφορετικα ,αν κ παλι δεν ξερω κατα ποσο μου αρεσει ακομα κ εκει αυτη η ακροτητα.
    και γω αυτο ενοώ Διονύση γι αυτο είπα αλλο τι αρέσει σε εμένα και άλλο το ζητούμενο για υψηλό πρωταθλητισμό , γι αυτο έκανα την παράθεση , επειδη και μενα δεν μ αρέσει
    Και για να μην χαρακτηριστω κομπλεξικός θα πώ ότι αυτο δεν το λέω επειδη παιδευόμουν εγω σαν αθλητης να βαλω όγκο και δεν έβαζα αλλα επειδη για χαβαλέ έφτανα τα 130 κιλα σωματικό βάρος

    γιατι πολλες φορες μερικοί κατακρίνουν αυτο που δεν θα μπορούσαν ποτε να φτάσουν
    Ηλιας Τριανταφυλλου
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 23-05-15 02:07 #237
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη sobral

    Εγγραφή
    26-01-2011
    Περ.
    Chania, Crete
    Μηνύματα
    3.615
    Προεπιλογή
    Μωρέ καλά έκανε ο βασιλιάς Άρνολντ κ τους έκραξε τις προάλλες...έχει παραγίνει το κακό. Είναι αηδιαστικοί, ακόμη κ σε μας που παρακολουθούμε bbing μας φαίνεται ακραίο. Απ τους τωρινούς μόνο Rhoden, όχι ότι κ αυτός δεν είναι τεράστιος αλλά έχει αρμονία κ συμμετρία. Ο Ramy είναι σα μπαλόνι...
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 23-05-15 07:39 #238
    Retired Admin
    Το avatar του χρήστη NASSER

    Εγγραφή
    24-05-2008
    Περ.
    Planet Earth
    Μηνύματα
    13.706
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο S. KTISTAKIS Εμφάνιση μηνυμάτων

    ΥΠΕΡΟΧΟΙ
    και οι 2 για τον δρομο που εχουν διαλεξει !

    Δεν ξερω εαν ειναι πειραγμενη η φωτο αλλα για την περιοδο που περνανε ειναι βαση προγραμματος προετοιμασιας !

    Εδω προσπαθουν να ξεκουρασουν σωμα - αδενες και βλεπουμε το αδειασμα καποιων ουσιων απο το σωμα !

    Εκπληκτικες μαζες που δυστηχως δεν θα διατηρησουν σε περιοδο αγωνων !
    Συμφωνώ με τον Στέλιο. Έχουν διαλέξει έναν δρόμο ζωής-επαγγέλματος που ΑΡΕΣΕΙ σε αυτούς. Εμένα μπορεί να μην μου άρεσε και σίγουρα δεν μπορώ να γίνω σαν αυτούς καθώς παίζει ρόλο και η γενετική.
    Δεν θα έλεγα πως υπάρχει λόγος να τους κράξει κανείς. Ακολουθούν την εξέλιξη του αθλήματος προκειμένου να διακριθούν σαυτό το χώρο.
    Nasser Ammari
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 23-05-15 11:53 #239
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο NASSER Εμφάνιση μηνυμάτων
    Συμφωνώ με τον Στέλιο. Έχουν διαλέξει έναν δρόμο ζωής-επαγγέλματος που ΑΡΕΣΕΙ σε αυτούς. Εμένα μπορεί να μην μου άρεσε και σίγουρα δεν μπορώ να γίνω σαν αυτούς καθώς παίζει ρόλο και η γενετική.
    Δεν θα έλεγα πως υπάρχει λόγος να τους κράξει κανείς. Ακολουθούν την εξέλιξη του αθλήματος προκειμένου να διακριθούν σαυτό το χώρο.
    +1000
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 23-05-15 12:10 #240
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη sobral

    Εγγραφή
    26-01-2011
    Περ.
    Chania, Crete
    Μηνύματα
    3.615
    Προεπιλογή
    Δεν αμφιβάλλει κανείς πως ακολουθούν ένα συγκεκριμένο μοντέλο κ ένα τρόπο ζωής ανάλογο, όμως αυτό δεν με/μας αποτρέπει απ το να κρίνουμε το αποτέλεσμα αυτού. Για ορισμένους, μαζί με μένα, το πράγμα έχει ξεφύγει κ δεν χτυπάει ωραία στο μάτι. Η φαρμακοδιέγερση εξελίσσεται, αυτό το ξέρουμε. Αυτό δεν πάει να πει πως πρέπει να γίνουν υπερήρωες από κόμικς...Για να πάρει κάνας μικρότερος, με ποιότητα, κάνα τίτλο να δεις πως αλλάζει το πράγμα. Όλα αυτά είναι γνώμη μου, κουβέντα να γίνεται. Εγώ είμαι φαν της ποιότητας, λάτρης Gaspari, Labrada, Zane παλαιότερα κ Rhoden απ τους τωρινούς.
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 16 από 18 ΠρώτηΠρώτη ... 61415161718 ΤελευταίαΤελευταία