Σελίδα 17 από 18 ΠρώτηΠρώτη ... 715161718 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 241 έως 255 από 268
  1. 23-05-15 14:19 #241
    Το avatar του χρήστη Billys51

    Εγγραφή
    27-03-2012
    Περ.
    MuscleBeach
    Μηνύματα
    589
    Προεπιλογή
    @Sobral απο τους τωρινους εκτος απο Rhoden ξεχασες τον cedric mcmillan..απιστευτη καλαισθησια το σωμα του και χωρις κοιλια..
    The easy day was yesterday
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 23-05-15 17:49 #242
    Bodybuilding.gr
    Το avatar του χρήστη Muscleboss

    Εγγραφή
    06-04-2005
    Περ.
    All over the World
    Μηνύματα
    10.916
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο NASSER Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ένα φρέσκο guest που έγινε στο Kuwait... Εσάς ποιος σας αρέσει?

    *&^%$#&^#!@#$%

    Αν μου έλεγαν ότι θα υπήρχε άτομο να κάνει κάνει τον Rolley να φαίνεται σαν παιδάκι πάνω στη σκηνή, με δυσκολία θα το πίστευα... Νομίζω πλέον ότι ο Big Rami είναι αναμφισβήτητα ο αθλητής με της μεγαλύτερες μυικές μάζες που έχει περάσει ως τώρα από το επαγγελματικό bodybuilding.
    Παναγιώτης Βίτσας
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 23-05-15 18:32 #243
    Το avatar του χρήστη SOLID

    Εγγραφή
    26-01-2008
    Περ.
    HELL-AS
    Μηνύματα
    883
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο sobral Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν αμφιβάλλει κανείς πως ακολουθούν ένα συγκεκριμένο μοντέλο κ ένα τρόπο ζωής ανάλογο, όμως αυτό δεν με/μας αποτρέπει απ το να κρίνουμε το αποτέλεσμα αυτού. Για ορισμένους, μαζί με μένα, το πράγμα έχει ξεφύγει κ δεν χτυπάει ωραία στο μάτι. Η φαρμακοδιέγερση εξελίσσεται, αυτό το ξέρουμε. Αυτό δεν πάει να πει πως πρέπει να γίνουν υπερήρωες από κόμικς...Για να πάρει κάνας μικρότερος, με ποιότητα, κάνα τίτλο να δεις πως αλλάζει το πράγμα. Όλα αυτά είναι γνώμη μου, κουβέντα να γίνεται. Εγώ είμαι φαν της ποιότητας, λάτρης Gaspari, Labrada, Zane παλαιότερα κ Rhoden απ τους τωρινούς.


    Πες τα Χρυσοστομε.Δυστυχως ετσι ειναι.Αλλα το κακο ειναι πως δεν υπαρχει περιπτωση ενας πιο ποιοτητος και καλαισθητος να παρει τιτλο,απο τη στιγμη που το αθλημα ειναι america οσο δεν παει.Κλασσικη αμερικη η χωρα της υπερβολης σε ολα και χωρις λογο κιολας.Απο αμαξια 165376219637512753 κυβικα ετσι γιατι μπορουμε,σε υπερβολικα σωματα στο bbing (και οχι μονο) που ακομα και φαν του αθληματος ενοχλουν και οχι μονο,στο γυναικειο φυλο με πλαστικες non stop και η λιστα συνεχιζεται.Ο Αρνολντ πολυ καλα τα ειπε αλλα δυστυχως ειναι μονο μια μικρη μεριδα ανθρωπων και φιλων του αθληματος που εχουν μεινει στα πραγματικα αγαλματενια προτυπα και σωματοδομης του αθληματος.Δεν ειναι το οτι τους αρεσει να ειναι ετσι τοσο,οσο το οτι αυτο αρεσει στον ΚΟΣΜΟ της αμερικης και αναγκαστικα αυτο πουλαει.Γνωμη μου.
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 23-05-15 19:26 #244
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο sobral Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μωρέ καλά έκανε ο βασιλιάς Άρνολντ κ τους έκραξε τις προάλλες...έχει παραγίνει το κακό. Είναι αηδιαστικοί, ακόμη κ σε μας που παρακολουθούμε bbing μας φαίνεται ακραίο. Απ τους τωρινούς μόνο Rhoden, όχι ότι κ αυτός δεν είναι τεράστιος αλλά έχει αρμονία κ συμμετρία. Ο Ramy είναι σα μπαλόνι...
    Ναι, βέβαια ο Άρνι δεν έχω δει να κάνει και πολλά ή να παίρνει πρωτοβουλίες προς αυτήν την κατεύθυνση, και ο ίδιος είναι διοργανωτής του 2ου πιο δημοφιλούς αγώνα ΒΒ στον κόσμο, με τους πιο.....παραγεμισμένους αθλητές Καλά είναι τα λόγια αλλά και έμπρακτα πρέπει να κάνει κάτι αν πραγματικά τον ενδιαφέρει, και ο Αυστριακός έχει την δύναμη και την αίγλη να 'σπρώξει' τα πράγματα προς αυτή την κατεύθυνση.


    Νάσσερ για εμένα Ρόελι all day που λένε και στο Αμέρικα. O Ράμι μου φαίνεται σαν ψεύτικος (τρομπαρισμένος), ενώ και το σχήμα του (οι ώμοι του για παράδειγμα) μου φαίνεται περίεργο, αν και για τη μάζα του η μέση του είναι αξιοπρόσεχτα μικρή. Δεν συμφωνώ ότι ο Ρόλει φαίνεται παιδάκι δίπλα του, έχει και αυτός δυνατές και ογκώδες μυικές μάζες (ειδικά στα χέρια θα έλεγα ότι τον 'τρώει' τον Ράμι), αν καί σε ανοίγματα μάλλον υστερεί του Ράμι ίσως λόγω σωματότυπου.
    Go heavy or go home!
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 23-05-15 21:14 #245
    Wrong Bet
    Το avatar του χρήστη vaggan

    Εγγραφή
    19-03-2011
    Περ.
    απο πισω σου
    Μηνύματα
    12.202
    Προεπιλογή
    o roelly εχει απαραδεκτο εμπρος ανοιγμα για προ
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 24-05-15 08:32 #246
    Retired Admin
    Το avatar του χρήστη NASSER

    Εγγραφή
    24-05-2008
    Περ.
    Planet Earth
    Μηνύματα
    13.706
    Προεπιλογή
    Παιδιά αυτό που πρέπει να ξεκαθαρίσουμε όσο για τις παλιές γενεές με τις νέες του αθλήματος, είναι πως και οι παλιοί τα έδιναν όλα για να δείξουν μεγαλύτεροι και πιο ογκώδης! Δεν είχαν τις γνώσεις τη σήμερα, την τεχνολογία του σήμερα και φυσικά προπονητές που να τους καθοδηγούν όπως και σπόνσορες να τους χορηγούν. Καλός ο Arnold στην εποχή του... αλλά γιατί δεν αναφέρουμε πως ήταν πρωτοπόρος στη χρίση των τότε επίκαιρων χημικών σκευασμάτων και ότι αυτά υπήρξαν εν μέρη μέρος του τέλους της αγωνιστικής του σταδιοδρομίας. Παρόμοια πορεία ο Ντόριαν, Κόλεμαν και Κάτλερ.
    Το μόνο που έχει αλλάξει είναι η ΑΙΣΘΗΤΙΚΗ ΠΡΟΣΕΓΓΙΣΗ.
    Nasser Ammari
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 24-05-15 18:00 #247
    Προεπιλογή
    ^^^Aκριβως!Εαν ο Arnold διαγωνιζοταν στη σημερινη εποχη θα εκανε κι αυτος οτι κανουν ολοι οι σημερινοι επαγγελματιες...
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 24-05-15 18:18 #248
    Wrong Bet
    Το avatar του χρήστη vaggan

    Εγγραφή
    19-03-2011
    Περ.
    απο πισω σου
    Μηνύματα
    12.202
    Προεπιλογή
    με υποθεσεις ομως δεν μπορουμε να μιλαμε και το μονο βεβαιο ειναι οτι στην εποχη του αρνολντ οι αθλητες ειχαν καλυτερη υγεια και σαφως καλυτερη εμφανιση οποτε γιαυτο δεν ειχε υπαρξει ο ιδιος σκεπτικισμος και επικριση οπως γινεται με τους σημερινους
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 24-05-15 23:54 #249
    Προεπιλογή
    Δε μιλαμε με υποθεσεις ο Arnold και οι υπολοιποι αθλητες της εποχης του εκαναν οτι ''ακροτητα'' υπηρχε διαθεσιμη για να αναπτυχθουν στο επακρο,το ιδιο θα εκαναν και σημερα απλα η επιστημη προχωρησε και μαζι και ο πρωταθλητισμος γενικοτερα.Οι αθλητες πλεον εχουν περισσοτερη δυναμη,ειναι πιο γρηγοροι,εχουν μεγαλυτερη αντοχη κ αυτο ισχυει σε ολα τα αθληματα απλα
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 25-05-15 00:31 #250
    Moderator
    Το avatar του χρήστη TRIANTAFYLLOU

    Εγγραφή
    29-11-2007
    Περ.
    ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
    Μηνύματα
    24.806
    Προεπιλογή
    και για να λέμε τα πράματα σωστα και αντικειμενικά και ο Άρνολντ στην εποχή του απο τούς πιο ογκώδης ήταν , άσχετα αν το τότε ββ ήταν πιο ανθρώπινο και ρεαλιστικό στο μάτι , την εξέλιξη όμως κανείς δεν μπορεί να την σταματήσει και να την προβλέψει
    και σ αυτο δεν φταίνε μόνο οι αθλητες αλλα και οι φάν και τα πρότυπα που δημιουργούνται που ωθούν τούς επαγγελματίες σε όλο και περισσότερες μάζες

    επίσης όταν με ένα άθλημα δεν ασχολείτε μόνο αυτός που έχει τις προδιαγραφες και τα γεννετικά και είναι και άθλημα που τραβάει και ανθρώπους με χαμηλή αυτοεκτίμηση , τότε το μη ταλέντο εφόσον δεν μπορεί να εντυπωσιάσει με την καλαισθησία και την ευρύτερη αποδοχή των προτύπων , θα εντυπωσιάσει με τον τρόπο που μπορεί για να διακριθεί και αυτός είναι η μάζα και η υπερβολή

    και ένα πολυ απλο παράδειγμα και κατανοητό , ο κόβακς πχ αν δεν ήταν τόσο ογκώδης θα είχε μέλλον και αναγνωρισημότητα στον χώρο? όχι βέβαια , αλλα έμεινε σαν πρότυπο μάζας , όπως και πολλοι άλλοι , όπως και μπίγκ ράμυ τώρα

    η μήπως ο ΄ρολευ ο ολανδός έχει αισθητική με τα περίεργα πόδια του σαν σανίδες και τα τεράστια χέρια και αναλογικά μικρό κορμό και στήθος , που είναι η ισοροπία που λέμε

    ο Ράμυ συνδιάζει την μάζα με το σχήμα που πουλάει γι αυτο και πρωταγωνιστεί και όντως οι άλλοι δείχνουν γατάκια δίπλα του

    και με αυτο που λέω εγω τωρα και το γραφω στο φόρουμ βάζω ένα λιθαράκι και ο ββερ που θα το διαβάσει θα πεί ..τελος πρέπει να γίνω τέρας
    Ηλιας Τριανταφυλλου
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 29-06-15 23:18 #251
    Προεπιλογή
    Σχεδόν off-season ο ευγενικός 'λύκος' (Dennis Wolf) 12 εβδομάδες πριν το Μρ.Ο, ομολογουμένως σε πολύ καλή κατάσταση από όσο μπορούμε να καταλάβουμε.


    Go heavy or go home!
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 10-03-16 17:44 #252
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.611
    Προεπιλογή
    Essa Obaid .. 141kg (310lbs)

    Συνημένες Εικόνες Συνημένες Εικόνες  
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 10-03-16 23:39 #253
    Προεπιλογή
    Δεν ξέρω αν φταίει η γωνία λήψης αλλά ξεκινώντας να βλέπεις τη φωτό έχεις έναν κορμό ογκωδέστατο ο οποίος καταλήγει σε μικρά τετρακέφαλα.
    Go heavy or go home!
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 10-03-16 23:45 #254
    Προεπιλογή
    Εχεις δικιο Γιαννη ,μαλλον η γωνια ληψης ειναι κ φαινονται κοντα τα ποδια.
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 03-04-16 12:11 #255
    Προεπιλογή
    Πάντα εντυπωσιακός ο Ολλανδός στα off-season του


    Όνομα: roelly3.jpg Εμφανίσεις: 523 Μέγεθος: 312,8 KBΌνομα: roelly2.jpg Εμφανίσεις: 477 Μέγεθος: 346,5 KBΌνομα: roelly1.jpg Εμφανίσεις: 577 Μέγεθος: 102,8 KB
    Go heavy or go home!
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 17 από 18 ΠρώτηΠρώτη ... 715161718 ΤελευταίαΤελευταία