Σελίδα 3 από 23 ΠρώτηΠρώτη 1234513 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 31 έως 45 από 331
  1. 19-12-09 20:43 #31
    Προεπιλογή
    ευχαριστω πολυ παιδια θα το δοκιμασω.να ρωτησω και μετα αυτο το πρωινο μετα απο ποση ωρα μπορω να παω για προπονηση?αν το φαω στις 9 καλα ειναι να αρχισω προπονηση στισ 10:30?
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 19-12-09 20:49 #32

    Εγγραφή
    18-07-2009
    Μηνύματα
    3.435
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο lobi Εμφάνιση μηνυμάτων
    αν το φαω στις 9 καλα ειναι να αρχισω προπονηση στισ 10:30?
    ναι καλα ειναι. κ γω 1μιση ωρα με την πιτα βρωμης κανω προπονηση.εγω βαζω 8 ασπραδια κ 2 κροκους,αλλα τελος παντων γουστα ειναι αυτα
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 19-12-09 23:05 #33
    Προεπιλογή
    ειδες διαφορα στην προπονηση?
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 20-12-09 03:24 #34

    Εγγραφή
    18-07-2009
    Μηνύματα
    3.435
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο lobi Εμφάνιση μηνυμάτων
    ειδες διαφορα στην προπονηση?
    ναι δε μπορω να πω. με κραταει σε υψηλα ενεργειακα επιπεδα ακομα κ τωρα που κανω διαιτα. Βεβαια για να πω ολη την αληθεια το πρωινο μου περιλαμβανει εκτος απο τα 8 ασπραδια κ τους 2 κροκους κ 80 γραμ κουακερ κ 3 κουταλιες της σουπας μελι κ χυμο 4 πορτοκαλιων κ 400 ml πρασινο τσαι,οποτε μιλαμε για πολυ δυνατο πρωινο!
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 20-12-09 11:03 #35
    Προεπιλογή
    εισαι σε διαιτα με αυτο το πρωινο????
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 20-12-09 13:40 #36

    Εγγραφή
    18-07-2009
    Μηνύματα
    3.435
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο lobi Εμφάνιση μηνυμάτων
    εισαι σε διαιτα με αυτο το πρωινο????
    ναι φυσικα. βεβαια εννοω διαιτα με μειωμενους υδατανθρακες στα πλαισια του body building,οχι διαιτα πεινας σαν αυτες που προτεινουν οι "εγκυροι" διατροφολογοι που εχουν μονο σουπες κ τετοια.Σουπες τρωνε οι αρρωστοι κ οι μισοπεθαμενοι κ δοξα τω Θεω,απεχω παρα σαγγας απο αυτο το σταδιο.χαχαχα
    Εννοειται πως εξακολουθω να τρωω οσο μια ολοκληρη οικογενεια,αλλα εχω αλλους στοχους σε σχεση με το μεσο ανθρωπο.Ιδου η διατροφη μου,αν θες να την δεις.
    http://forum.bodybuilding.gr/showthr...?t=6326&page=2
    Οπως βλεπεις μονο το πρωινο ειναι πλουσιο σε υδατανθρακα,ωστε να ανταπεξελθω στην προπονηση που ακολουθει,ενω υπαρχει κ καποια ποσοτητα υδατανθρακα στο μεταπροπονητικο ωστε να επιτευχθει υπερπληρωση γλυκογονου.Ολη την υπολοιπη μερα οπως βλεπεις τρωω μονο σαλατες αντι για υδατανθρακες.Εχω φαει ο,τι πρασινο υπαρχει τους τελευταιους 2 μηνες(μαρουλι,μπροκολο,λαχανο,αγγουρι κτλ)!Ουφ ουτε χελωνα να'μουν!!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 20-12-09 14:08 #37
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο savage Εμφάνιση μηνυμάτων
    ναι φυσικα. βεβαια εννοω διαιτα με μειωμενους υδατανθρακες στα πλαισια του body building,οχι διαιτα πεινας σαν αυτες που προτεινουν οι "εγκυροι" διατροφολογοι που εχουν μονο σουπες κ τετοια.Σουπες τρωνε οι αρρωστοι κ οι μισοπεθαμενοι κ δοξα τω Θεω,απεχω παρα σαγγας απο αυτο το σταδιο.χαχαχα
    Εννοειται πως εξακολουθω να τρωω οσο μια ολοκληρη οικογενεια,αλλα εχω αλλους στοχους σε σχεση με το μεσο ανθρωπο.Ιδου η διατροφη μου,αν θες να την δεις.
    http://forum.bodybuilding.gr/showthr...?t=6326&page=2
    Οπως βλεπεις μονο το πρωινο ειναι πλουσιο σε υδατανθρακα,ωστε να ανταπεξελθω στην προπονηση που ακολουθει,ενω υπαρχει κ καποια ποσοτητα υδατανθρακα στο μεταπροπονητικο ωστε να επιτευχθει υπερπληρωση γλυκογονου.Ολη την υπολοιπη μερα οπως βλεπεις τρωω μονο σαλατες αντι για υδατανθρακες.Εχω φαει ο,τι πρασινο υπαρχει τους τελευταιους 2 μηνες(μαρουλι,μπροκολο,λαχανο,αγγουρι κτλ)!Ουφ ουτε χελωνα να'μουν!!!
    Οταν πιασουν οι πολλες οι πεινες δοκιμασε κρεμμυδι ..οχι το φρεσκο..φουσκωνει πολυ και ταιριαζει αρκετα με το κρεας!
    Carbs "Burn Them Or Wear Them"
    DoggCrapp follower
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 20-12-09 15:30 #38
    Προεπιλογή
    αυτο το πρωινο ,και γενικα την διατροφη τις ημερες που εχεις προπονηση την κανεις και τις ημερες που δεν εχεις προπονηση?
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 21-12-09 04:25 #39

    Εγγραφή
    18-07-2009
    Μηνύματα
    3.435
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο lobi Εμφάνιση μηνυμάτων
    αυτο το πρωινο ,και γενικα την διατροφη τις ημερες που εχεις προπονηση την κανεις και τις ημερες που δεν εχεις προπονηση?
    ναι εννοειται πως τρωω το ιδιο πρωινο κ τις αλλες μερες. το μονο που δεν τρωω ειναι το μεταπροπονητικο ροφημα.αντ'αυτου τρωω κανα γιαουρτι με ξηρους καρπους πχ
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 21-12-09 23:30 #40
    Προεπιλογή
    το πιτακι μπορω να το φτιαξω απο το προηγουμενο βραδυ και να το διατηρησω στο ψυγειο?η διατηρειτε και εκρος?το εχει κανει κανεις αυτο?
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 22-12-09 02:37 #41

    Εγγραφή
    18-07-2009
    Μηνύματα
    3.435
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο lobi Εμφάνιση μηνυμάτων
    το πιτακι μπορω να το φτιαξω απο το προηγουμενο βραδυ και να το διατηρησω στο ψυγειο?η διατηρειτε και εκρος?το εχει κανει κανεις αυτο?
    δε θα στο συνιστουσα. μια φορα το αφησα κ κρυωσε λιγο κ ηταν σκατα. κ μαλλον χαλαει αν το φτιαξεις απο το βραδυ κ το αφησεις κ εκτος ψυγειου.
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 22-12-09 02:59 #42
    Retired Mod
    Το avatar του χρήστη sTeLaKoS

    Εγγραφή
    21-09-2009
    Περ.
    Καβάλα
    Μηνύματα
    7.966
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο lobi Εμφάνιση μηνυμάτων
    το πιτακι μπορω να το φτιαξω απο το προηγουμενο βραδυ και να το διατηρησω στο ψυγειο?η διατηρειτε και εκρος?το εχει κανει κανεις αυτο?
    Όντως δε τρώγιεται αν κρυώσει. Αλλά όχι πως χαλάει κιόλας..... κρατάει το αυγό, δε παθαίνει τπτ. Σκεφτείτε τα Πασχαλινά κόκκινα αυγά.
    ὓβρις→ἂτη→νέμεσις→τίσις
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 22-12-09 14:17 #43
    Προεπιλογή
    ο γυμναστης σημερα μου ειπε και ενναλακτικη προταση .ολα αυτα + μπανανα και μελι αλλα χωρις κροκο στο blender και στην υγεια μας, μου ειπε οτι δεν ,υριζει κα8ολου το αυγο ετσι και ειναι σαν milk shake
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 22-12-09 15:12 #44
    Το avatar του χρήστη drago

    Εγγραφή
    14-07-2009
    Περ.
    Athens
    Μηνύματα
    557
    Προεπιλογή
    ερωτηση... η βρομη δεν παραειναι αργος υδαταθρακας για να τον φαει 2 ωρες πριν την προπονηση???
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 22-12-09 15:15 #45
    Retired Mod
    Το avatar του χρήστη sTeLaKoS

    Εγγραφή
    21-09-2009
    Περ.
    Καβάλα
    Μηνύματα
    7.966
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο drago Εμφάνιση μηνυμάτων
    ερωτηση... η βρομη δεν παραειναι αργος υδαταθρακας για να τον φαει 2 ωρες πριν την προπονηση???
    Γι αυτό και τρώει 2-3 κουταλιές μέλι μαζί
    ὓβρις→ἂτη→νέμεσις→τίσις
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 3 από 23 ΠρώτηΠρώτη 1234513 ... ΤελευταίαΤελευταία