Σελίδα 3 από 9 ΠρώτηΠρώτη 12345 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 31 έως 45 από 129
  1. 23-07-11 20:40 #31
    Προεπιλογή
    το πηρε ενας φιλος..θα τον ρωτησω κ θας πω αν κ αυτος ο αθεοφοβος κατεβαζει τα νιτρικα λες κ ειναι καραμελες (χωρις παυσεις κλπ) οποτε δε ξερω αν θα ειναι σωστη η κριση του
    παντως εγω το βρηκα σε site στην αμερικη σε πολυ καλη προσφορα μαζι με κατι χαπια της ιδιας εταιριας κ οταν πατησα να κανω την παραγγελεια μου ελεγε οτι το συγκεκριμενο δεν ερχεται Ελλαδα...δε ξερω τι παιζει μ'αυτο
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 27-09-11 23:42 #32
    Προεπιλογή
    το πηρα πρωτη φορα χθεσ 1 σκουπ και επαθα ηττα μεγαλη γιατι ηταν σαν να μην πηρα τιπατα σε σχεση με το hemorage ultra πολυ κατωτερο στην δοση του 1 σκουπ.αυριο το παω στο 1.5 και αν δεν την ακουσω παω για 2 .πηρα και το μεγαλο για να κανω οικονομια τρομαρα μου.....ελπιζω με 2 να δω αυτα που λενε οι αλλοι στα ξενα φορουμ οτι τα βλεπουν μονο με 1
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη iron maiden : 27-09-11 στις 23:44
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 28-09-11 06:00 #33
    Προεπιλογή
    Αλλη η δουλεια του C4. Το HemoRage Ultra εχει μονο στιμς μεσα!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 28-09-11 06:41 #34
    The Prophet
    Το avatar του χρήστη sofos

    Εγγραφή
    16-10-2010
    Μηνύματα
    5.621
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο deluxe Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αλλη η δουλεια του C4. Το HemoRage Ultra εχει μονο στιμς μεσα!!
    ισα ισα το c4 εχει πολλα παραπανω μεσα....το hemo εχει γερανιο,καφεινη και huperzine μονο...
    aesthetics 100/100
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 28-09-11 11:24 #35
    Banned
    Εγγραφή
    17-05-2011
    Μηνύματα
    206
    Προεπιλογή
    Να κάνουμε ένα review στο συγκεκριμένο.

    Γενικά για εμένα όλα τα pre workout είναι δύο βδομάδες ιστορία το πολύ, μετά δεν με πιάνουν και την δεύτερη βδομάδα θέλει να αυξήσω την δόση κάτι που οδηγεί σε άλλες ιστορίες. Έτσι όλα τα παίρνω κάπως έτσι , μία βδομάδα on μία off.

    Το συγκεκριμένο μπορώ να πω ότι ήταν καλό αλλά είχε δύο αρνητικά πάνω μου , ένα είχα πολύ gas (αέρια που μυρίζαν άσχημα) , και δεύτερο με παράσερνε να ανεβάζω την διάρκεια στις προπονήσεις (αχόρταγες προπονήσεις) και το volume κάτι που μπορεί να σε κάνει θέμα με το ΚΝΣ και να το καταλάβεις το βράδυ που θα πας για ύπνο (δηλαδή εκεί που κάνεις 50 λεπτά προπόνηση να βρεθείς να κάνεις 1 ½ ώρα) .
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 28-09-11 11:58 #36
    Dah Pimp
    Το avatar του χρήστη COBRA_STYLE

    Εγγραφή
    15-11-2008
    Περ.
    Αlpha Male region
    Μηνύματα
    14.692
    Προεπιλογή
    ^^ μια χαρα εισαι....τα πιο αθωα sides ειχες...για μενα δεν ειναι sides καν
    If you can make her laugh,you can make her scream
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 28-09-11 13:13 #37
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη Devil

    Εγγραφή
    02-06-2010
    Περ.
    Inferno
    Μηνύματα
    13.703
    Προεπιλογή
    βασικα βιαστικα να σχολιασω εδω....

    ειναι μεγαλη @@ρια να βαλεις dopa μαζι με vitamin B6 μαζι.... και χωρις green tea... το μονο που μπορεις να καταφερεις ειναι να αυξησεις τα sides... καθως δεν νομιζω οτι περναει καθολου στο SNC.... γινετε ολο dopamine περιφεριακα και αυξανει τα sides σε συνδιασμο με αλλα stims...
    Το ποτό και το κάπνισμα με βοήθησαν να κόψω το γυμναστήριο!
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 28-09-11 13:41 #38
    Banned
    Εγγραφή
    17-05-2011
    Μηνύματα
    206
    Προεπιλογή
    Μάλλον στρατηγική για να το στακάρεις με το D4 Extreme...Να αγοράσεις δύο προϊόντα...
    Βασικά αν κάποιος έχει ευαισθησία θα έχει ένα θεματάκι με το itching με όλα αυτά…
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 28-09-11 13:52 #39
    Το avatar του χρήστη amateur666

    Εγγραφή
    08-02-2011
    Περ.
    Τσερνομπιλ
    Μηνύματα
    1.735
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Rourke Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μάλλον στρατηγική για να το στακάρεις με το D4 Extreme...Να αγοράσεις δύο προϊόντα...
    Βασικά αν κάποιος έχει ευαισθησία θα έχει ένα θεματάκι με το itching με όλα αυτά…
    οπως λεμε?????..δλδ?..
    Αυτή τη στιγμή, κάποιοι ερωτεύονται...
    κάποιοι χωρίζουν.......
    και κάποιοι έχουν ήσυχο το κεφάλι τους...


    https://www.youtube.com/watch?v=JGwWNGJdvx8
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 28-09-11 14:05 #40
    Banned
    Εγγραφή
    17-05-2011
    Μηνύματα
    206
    Προεπιλογή
    Tingling ρε φίλε στο δέρμα πως το λένε , σαν να σε τσιμπάει ελαφρά κάτι πολύ μυτερό , μία ανατριχίλα στο δέρμα, μία διάθεση να ξυστείς...μία ενόχληση στο δέρμα....άλλοι βγάζουν και κοκκινίλες κτλ... όπου βλέπεις να συνδυάζουν με διάφορα stims την Beta Alanine ή την niacin και έχεις ευαισθησία να το περιμένεις...
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 28-09-11 14:13 #41
    Προεπιλογή
    an me 1.5 δεν μεινω ευχαριστιμενοσ θα παρω 1/3 σκουπ απο hemorage και 1 σκουπ c4
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 28-09-11 19:57 #42
    Προεπιλογή
    Με 2 σκουπ παντως εγω πεταω!! Ο,τι καλυτερο εχω δοκιμασει μεχρι στιγμης.
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 29-09-11 12:33 #43
    Προεπιλογή
    1,2/3 χθες καλη προπονηση καλο pump κατωτερο απο το ultra μεχρι στιγμης .σημερα παμε στα 2 .
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη iron maiden : 29-09-11 στις 12:35
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 30-09-11 17:27 #44
    Προεπιλογή
    2 σκουπ xθεσ με πολυ καλο pump απο τα καλυτερα που ειχα ποτε και προπο με πολυ καλη αντοχη και δυναμη..... ομωσ χωρις την ενταση και το φοκους του ultra .2 σκουπ c4 ειναι το ιδιο με 1 του hemorage αρα οικονομικα δεν λεει σαν ενελακτικο του utra μια και αυτο εχω για βασικο pre .το καλο ειναι οτι υπαρχει ατομο στο ιντερνετ που λεει οτι πηρε c4 μετα απο ultra και μαλιστα 3 κουτια σερι με 1 σκουπ την φορα και ηταν καλυτερο απο τo ultra ........μονο αν του τα χαρισαν λεω εγω.
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 30-09-11 17:41 #45
    Προεπιλογή
    2 σκουπ xθεσ με πολυ καλο pump απο τα καλυτερα που ειχα ποτε και προπο με πολυ καλη αντοχη και δυναμη..... ομωσ χωρις την ενταση και το φοκους του ultra .2 σκουπ c4 ειναι το ιδιο με 1 του hemorage αρα οικονομικα δεν λεει σαν ενελακτικο του utra μια και αυτο εχω για βασικο pre .το καλο ειναι οτι υπαρχει ατομο στο ιντερνετ που λεει οτι πηρε c4 μετα απο ultra και μαλιστα 3 κουτια σερι με 1 σκουπ την φορα και ηταν καλυτερο απο τo ultra ........μονο αν του τα χαρισαν λεω εγω.
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 3 από 9 ΠρώτηΠρώτη 12345 ... ΤελευταίαΤελευταία