Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 3 από 3
  1. 08-05-11 12:10 #1
    Προεπιλογή Energy Drink ''SHOT''
    καλησπερα παιδια δεν ξερω αν το τοπικ πρεπει να το κανω εδω η στις αξιολογησεις σημπλυρωματων (αν εκανα λαθος να μεταφερθει ) ...

    η ερωτηση μου ειναι σχετικα με το energy drink SHOT οπως γραφω και παραπανω.
    κατι παιδια στο γυμν μου ειπαν πως ειναι λυποδιαλιτικο και εχει καφεινη που προερχεται απο guaranna και ειναι οτι πρεπει για πριν το γυμναστηριο.

    για καλη μου τυχη λιγες μερες αφου μου ανφεραν τα παιδια το συγκεκριμενο ''αναψυκτικο'' το μπαρ το οποιο δουλευω αντικατεστησε τα red bull με αυτο!!! και οντως στα flyers που δωσαν μαζι λεει

    οτι εχει πιστοποιητικο ποιοτητας HCCP
    οτι ειναι λιποδιαλιτικο
    διεγηρει την σεξουαλικη διαθεση
    οτι εχει καφεινη guaranna και βοηθαει το πεπτικο συστημα και δεν επιβαρυνει το νευρικο συστημα

    δεν μπορω να δω ποσες θερμιδες εχει δεν λεει πανω..
    απο γευση ιδιο με red bull

    ξερει κανεις τιποτα παραπανω για το συγκεκριμενο? και αν ισχυουν αυτα που λεει?
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 08-05-11 13:48 #2
    Το avatar του χρήστη Gaspari

    Εγγραφή
    07-10-2010
    Περ.
    Thessaloniki
    Μηνύματα
    600
    Προεπιλογή
    Μούφα είναι όλα τους. Αυτό έχω να πω..
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 08-05-11 16:38 #3

    Εγγραφή
    06-02-2011
    Περ.
    Κατερινη city
    Μηνύματα
    235
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο adamz Εμφάνιση μηνυμάτων
    καλησπερα παιδια δεν ξερω αν το τοπικ πρεπει να το κανω εδω η στις αξιολογησεις σημπλυρωματων (αν εκανα λαθος να μεταφερθει ) ...

    η ερωτηση μου ειναι σχετικα με το energy drink SHOT οπως γραφω και παραπανω.
    κατι παιδια στο γυμν μου ειπαν πως ειναι λυποδιαλιτικο και εχει καφεινη που προερχεται απο guaranna και ειναι οτι πρεπει για πριν το γυμναστηριο.

    για καλη μου τυχη λιγες μερες αφου μου ανφεραν τα παιδια το συγκεκριμενο ''αναψυκτικο'' το μπαρ το οποιο δουλευω αντικατεστησε τα red bull με αυτο!!! και οντως στα flyers που δωσαν μαζι λεει

    οτι εχει πιστοποιητικο ποιοτητας HCCP
    οτι ειναι λιποδιαλιτικο
    διεγηρει την σεξουαλικη διαθεση
    οτι εχει καφεινη guaranna και βοηθαει το πεπτικο συστημα και δεν επιβαρυνει το νευρικο συστημα

    δεν μπορω να δω ποσες θερμιδες εχει δεν λεει πανω..
    απο γευση ιδιο με red bull

    ξερει κανεις τιποτα παραπανω για το συγκεκριμενο? και αν ισχυουν αυτα που λεει?
    φιλε μου το καλοκαιρι που μας περασε δουλευα σε ενα beach bar, και μετα τις 5-6 δεν μπορουσα να παρω τα ποδια μου απο την κουραση. επινα ενα shot, και ημουν σαν να ειχα ξυπνησει. ισως να ηταν ψυχολογικο, δεν ξερω. παντως με βοηθουσε
    Αν δεν υφίσταται ανισότητα, παραβίαση, κυριαρχία, δύναμη, υποταγή... Δεν υπάρχει σεξουαλικός ερεθισμός...
    Νίκος
    Απάντηση με παράθεση