Σελίδα 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 12
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 16 έως 29 από 29
  1. 02-06-11 22:45 #16
    Προεπιλογή !!!
    και εγω εχω ακριβοσ το ιδιο..και με εχει τσαντισει υπερβολικα πολι..!!παρα πολι ομωσ και δεν ξερω τι ν κανω..δειτε φοτο και πητε μ..εχω στο προφιλ μ..και εγς οταν την πσιλο πιανω με δυναμι μηκρενει,και γενικα στην παραλια με πιανει ποιο πολι και μου την δινει,γτ πεταει λιγο παραπανω και νευριαζω..θα παω σε γιατρο ν μου πει,αλλα οταν πιανω την ρογα και λιγο ποιο μεσα,ειναι κατι σαν στριγκιλο απο πισω..σαν γρουμπουλη,ποιες ειναι η ασκησεις που πρεπει ν κανεις για να σου φιγει.....?? σας ευχαριστω......
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη vasilis123 : 02-06-11 στις 23:15
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 02-06-11 23:24 #17
    Dah Pimp
    Το avatar του χρήστη COBRA_STYLE

    Εγγραφή
    15-11-2008
    Περ.
    Αlpha Male region
    Μηνύματα
    14.692
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο vasilis123 Εμφάνιση μηνυμάτων
    και εγω εχω ακριβοσ το ιδιο..και με εχει τσαντισει υπερβολικα πολι..!!παρα πολι ομωσ και δεν ξερω τι ν κανω..δειτε φοτο και πητε μ..εχω στο προφιλ μ..και εγς οταν την πσιλο πιανω με δυναμι μηκρενει,και γενικα στην παραλια με πιανει ποιο πολι και μου την δινει,γτ πεταει λιγο παραπανω και νευριαζω..θα παω σε γιατρο ν μου πει,αλλα οταν πιανω την ρογα και λιγο ποιο μεσα,ειναι κατι σαν στριγκιλο απο πισω..σαν γρουμπουλη,ποιες ειναι η ασκησεις που πρεπει ν κανεις για να σου φιγει.....?? σας ευχαριστω......
    με χειρουργειο θα φυγει μονο φιλε μου,αμα εχει αναπτυχθει ο αδενας απο πισω οπως μας το περιγραφεις
    If you can make her laugh,you can make her scream
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 03-06-11 02:07 #18
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο vasilis123 Εμφάνιση μηνυμάτων
    το τσιμπαω,πιανω πολι μαζιι και δερμα,και νοιωθω οτι μεσα εχει κατι στρογκιλο καπως σκλυρο..ενα φιλαρακι μ παλια π το ειχε,το ειχε σπασει αυτο απο μεσα,το πιεσε με δυναμη και το εσπασε,και του βγηκε και ενα υγρο κιολας..και απο τοτε ηρθε στα ισα του..αλλα μου λεει οτι ποναει παρα πολλι..δες φοτο και πεσ μμ.. Συνημμένο Αρχείο 26225

    Ασε αυτες τις πατεντες ρε συ! Μην κανεις τετοια! Ρωτα καποιον ειδικό!

    Υ.Γ.:Μια χαρα σωμα έχεις αρχοντα!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 03-06-11 12:20 #19
    Dah Pimp
    Το avatar του χρήστη COBRA_STYLE

    Εγγραφή
    15-11-2008
    Περ.
    Αlpha Male region
    Μηνύματα
    14.692
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο vasilis123 Εμφάνιση μηνυμάτων
    το τσιμπαω,πιανω πολι μαζιι και δερμα,και νοιωθω οτι μεσα εχει κατι στρογκιλο καπως σκλυρο..ενα φιλαρακι μ παλια π το ειχε,το ειχε σπασει αυτο απο μεσα,το πιεσε με δυναμη και το εσπασε,και του βγηκε και ενα υγρο κιολας..και απο τοτε ηρθε στα ισα του..αλλα μου λεει οτι ποναει παρα πολλι..δες φοτο και πεσ μμ.. Συνημμένο Αρχείο 26225
    πηγαινε κανε ορμονολογικες εξετασεις εφοσον λες αυτο και συζητα το με τον ενδοκρινολογο μετα,ειναι αυτο που πρεπει να κανεις...οσο συντομοτερα τοσο καλυτερα για σενα
    If you can make her laugh,you can make her scream
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 05-06-11 22:17 #20
    Προεπιλογή
    Φιλε μου εισαι πολυ στεγνος για να εχει μεινει ακομα νερο και λιπος. Κατω απο το καφε δερμα στη ρωγα ειναι αμεσως ο αδενας η εχεις και μαλακο ενδιαμεσα στον αδενα και τη ρωγα?? Εγω εχω πολυ περισσοτερο bf και εχω πραγμα αναμεσα σε αδενα και δερμα.Ελπιζω να βελτιωθει αρκετα ακομα με βαση αυτα που ειπε ο ηλιας.
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 06-06-11 01:24 #21
    Dah Pimp
    Το avatar του χρήστη COBRA_STYLE

    Εγγραφή
    15-11-2008
    Περ.
    Αlpha Male region
    Μηνύματα
    14.692
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο nicknick Εμφάνιση μηνυμάτων
    Φιλε μου εισαι πολυ στεγνος για να εχει μεινει ακομα νερο και λιπος. Κατω απο το καφε δερμα στη ρωγα ειναι αμεσως ο αδενας η εχεις και μαλακο ενδιαμεσα στον αδενα και τη ρωγα?? Εγω εχω πολυ περισσοτερο bf και εχω πραγμα αναμεσα σε αδενα και δερμα.Ελπιζω να βελτιωθει αρκετα ακομα με βαση αυτα που ειπε ο ηλιας.
    δεν φευγει φιλε μου...αμα εχεις λιπος θελει τοπικη λιποαναρροφηση,αμα εχεις gyno θελει χειρουργειο...ειναι απλο το πραγμα....και να αδυνατισεις η ρωγα δε θα ξεφουσκωσει
    If you can make her laugh,you can make her scream
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 01-07-17 23:24 #22
    Προεπιλογή
    Φιλε όπως βλέπω στην φωτογραφία σου έχει φύγει τώρα η φουσκωτή ρωγα, είμαι 14 χρόνων και έχω το ίδιο έχω puffy nipples, είμουν 82 κιλά αδυνάτισα και είμαι 65.. Εδώ και ένα χρόνο το έχω.. Σας παρακαλώ τουλάχιστον κάποιος να μου πει τι να κάνω για να μου φύγει γρήγορα..
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 02-07-17 01:03 #23
    War Veteran
    Το avatar του χρήστη RAMBO

    Εγγραφή
    06-01-2009
    Περ.
    Hardcore Earth
    Μηνύματα
    5.969
    Προεπιλογή
    Κατα 99 % ειναι της εφηβειας το ειχα κ εγω κ ο αδερφος μου για καποιο διαστημα και μετα εφυγε,ειναι επειδη οι ορμονες σου κανουν παρτυ σε αυτη την ηλικια μεχρι να σταθεροποιηθουν
    Y.o.l.o
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 13-05-18 19:56 #24
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο nicknick Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλησπερες παιδες...

    Μια μικρη εισαγωγη.Ειμαι 175 και ημουν 80 κιλα απο γυμναστηριο και τρωγωντας σαββουρες. Εδω και καιρο ψαχτηκα στο φορουμ και εκανα πιο σοβαρη γυμναστικη και διατροφη γραμμωσης.Οι ρωγες μου ηταν φουσκωτες και μεγαλες χρονια , τωρα εχω πεσει στα 66 με 67 κιλα.Οπως βλεπετε υπαρχει προβλημα αν και εχουν ξεπρηστει σε ενα πολυ σημαντικο βαθμο επειδη εριξα κατα πολυ το ποσοστο λιπους αλλα εχασα και το μεγαλυτερο μερος των μυων που ειχα. Ειναι αντιαισθητικο και που να δειτε πως ηταν πριν κανα χρονο.Οταν τισ πιεζω για κανα εκατοστο βαθος ειναι παρα πολυ μαλακες σαν να εχει νερο μεσα και μετα ακριβως στο μυ ειναι σκληρο. plz λιγο βοηθεια γιατι εχω αγανακτησει. Τι να κανω?
    Τελικά τι έκανες?Επιπλέον εάν σου πέρασε πόσος καιρός σου πήρε και τι ασκήσεις έκανες ?
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 13-05-18 19:58 #25
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο RAMBO Εμφάνιση μηνυμάτων
    Κατα 99 % ειναι της εφηβειας το ειχα κ εγω κ ο αδερφος μου για καποιο διαστημα και μετα εφυγε,ειναι επειδη οι ορμονες σου κανουν παρτυ σε αυτη την ηλικια μεχρι να σταθεροποιηθουν
    Σε ποια ηλικία σου έφυγε ?
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 13-05-18 20:14 #26
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη Ioannis Duff

    Εγγραφή
    20-01-2017
    Περ.
    Πειραιας
    Μηνύματα
    848
    Προεπιλογή
    Επειδη και εγω το ειχα στην εφηβεια μπορω να σου πω οτι οταν αρχισα να πλησιαζω τα 18 ειχε σχεδον φυγει και με το γυμναστηριο εξαλειφτηκε. Οποτε αν εισαι εκει ηλικιακα το καλυτερο που εχεις να κανεις ειναι να γυμναζεσαι οσο πιο σωστα μπορεις και με τον καιρο θα φυγει. Αν παλι δεν φυγει εχεις επιλογες, αλλα μην αγχωνεσαι απο τωρα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 14-05-18 00:10 #27
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Ioannis Duff Εμφάνιση μηνυμάτων
    Επειδη και εγω το ειχα στην εφηβεια μπορω να σου πω οτι οταν αρχισα να πλησιαζω τα 18 ειχε σχεδον φυγει και με το γυμναστηριο εξαλειφτηκε. Οποτε αν εισαι εκει ηλικιακα το καλυτερο που εχεις να κανεις ειναι να γυμναζεσαι οσο πιο σωστα μπορεις και με τον καιρο θα φυγει. Αν παλι δεν φυγει εχεις επιλογες, αλλα μην αγχωνεσαι απο τωρα.
    Εγώ που έχω κλείσει τα 18 και δεν μου έχει φύγει έχω θέμα ?
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 14-05-18 00:14 #28
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Nico Cárdenas Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καιεγώ το ίδιο πρόβλημα είχα αλλα έχει φύγει εν μέρει.. Ο γιατρός μου είπε πως ήταν από το λύπος που είχα. Εχασα βάρος και δεν φαίνετε και τόσο... Αν χάσω όλα τα κιλλά μου και φτάσω 9% body fat πιστεύω να μην φένεται τιποτα!

    Μιας και το τόπικ είναι για προβλήμα στο στήθος θα παραθέσω μια ερώτηση:

    Υπάρχει περίπτωση το ένα στήθος να είναι μεγαλύτερο από το αλλο?
    Τι ασκήσεις έκανες για να φύγει ? Επιπλέον πόσος καιρός σου πήρε ?
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 14-05-18 00:45 #29
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη Ioannis Duff

    Εγγραφή
    20-01-2017
    Περ.
    Πειραιας
    Μηνύματα
    848
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο bodybuilding00 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εγώ που έχω κλείσει τα 18 και δεν μου έχει φύγει έχω θέμα ?
    Δεν ειμαι γιατρος φιλε μου ουτε εχω ιδιαιτερη γνωση πανω στο θεμα, αν πιστευεις οντως οτι ειναι γυναικομαστεια μπορεις να πας να σε δει καποιος ειδικος και θα σου πει τις επιλογες σου. Ειδικες ασκησεις για κατι τετοιο δεν υπαρχουν. Απλα οταν μεγαλωνει το στηθος και βαζεις μυς φαινεται λιγοτερο.
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 12