Θέμα: Τι φταιει?

Σελίδα 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 12
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 16 έως 23 από 23
  1. 07-01-08 23:45 #16
    away
    Εγγραφή
    03-11-2007
    Μηνύματα
    5.638
    Προεπιλογή


    Που ειναι αυτες οι εποχες ρε παιδια? βλεπετε ποσα ατομα και ποσοι συμετεχοντες? τι εγινε τα επομενα χρονια γιατι δεν αυξηθηκαν και αλλο τα νουμερα?
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 07-01-08 23:53 #17
    Retired Admin
    Το avatar του χρήστη Gasturb

    Εγγραφή
    18-04-2006
    Περ.
    Zimbabwe
    Μηνύματα
    3.660
    Προεπιλογή
    Ruhl κ παλιότεροι αυτό συνέβαινε πάντα ή έτυχε μόνο σε αυτον τον αγώνα ?

    Gt
    Bodybuilding.gr
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 07-01-08 23:56 #18
    Προεπιλογή
    βλεπετε τον φυτρο πως ειναι σε ογκο;
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 08-01-08 00:00 #19
    away
    Εγγραφή
    03-11-2007
    Μηνύματα
    5.638
    Προεπιλογή
    Δεν ξερω Gas παντως σε μερικα παλια περιοδικα που εχω ειχε περισσοτερες συμετοχες παλιοτερα παρα τωρα απο κοσμο αν γεμιζουν δεν γραφει παντως και λιγο διαφορετικα να το σκεφτεις αμα κατεβουν μερικα ατομα και ερθουν να τους δουν συγγενεις φιλοι γνωστοι ατομα απο το γυμναστηριο ηδη εχει αρκετα ατομα εφοσον παρουν μερος βεβεα
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 08-01-08 00:03 #20
    Bodybuilding.gr
    Το avatar του χρήστη Muscleboss

    Εγγραφή
    06-04-2005
    Περ.
    All over the World
    Μηνύματα
    10.918
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ioannis1
    βλεπετε τον φυτρο πως ειναι σε ογκο;
    ο φύτρος είναι;;;;

    ΜΒ
    Παναγιώτης Βίτσας
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 08-01-08 00:08 #21
    away
    Εγγραφή
    03-11-2007
    Μηνύματα
    5.638
    Προεπιλογή
    Ναι
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 08-01-08 02:14 #22
    Mr Hellas
    Το avatar του χρήστη argyrakis

    Εγγραφή
    27-11-2007
    Περ.
    Χρυσούπολη
    Μηνύματα
    463
    Προεπιλογή
    Εγώ παιδία θα απαντήσω σε ότι ξέρω και δεν διαφωνώ σε αυτά που λέτε αλλά δεν έχετε τελείως δίκιο. .

    - 1ον ποιός θα πλήρωση για την διαφήμιση στα κανάλια , όση είναι σε κάποια ομοσπονδία ξέρουν ότι δεν υπάρχουν χρήματα και κανένας δεν δίνει.
    - 2ον ο αγώνας στο βόλο το 1999 είχε πολύ κόσμο γιατί δεν υπήρχε είσοδος και ήρθαν πόλη βολιώτες και όχι ξένος κόσμος.
    - 3ον νομίζω ότι ο κόσμος ξέρει και ξεχωρίζει τον αθλητή από τους φουσκωτούς της πόρτας ,οπότε δεν φταίει το ότι είναι παρεξηγημένο το άθλημα μας και δεν φταίει ότι ξεκίνησε στραβά , ξεκίνησε πολύ καλά αν μπορέσουμε να θυμηθούμε της εποχές του Μπουρναζου όλη το θαύμαζαν τότε το άθλημα μας.
    - 4ον Για το θέμα τον ομοσπονδιών είναι πολύ μπερδεμένο κάποτε μπλέχτηκα και εγώ και τα έζησα από κοντά και δεν μπόρεσα να βγάλω άκρη ,ο ένας έβριζε τον άλλον και τον παρουσίαζε σαν το κακό και αυτός ήταν ο καλώς άκρη δεν βγήκε και ξεπήδησε και άλλοι ομοσπονδία λες και ήταν λίγες, πιει είναι τελικά η καλοί.
    Η nabba ηwabba η nak η ifbb η άλλοι nabba πια διαλέξτε και πάρτε , α έχουμε και ένα σωμάτιο την ΠΕΣΔ.
    - 5ον γιατί δεν έχουμε πολλούς αθλητές ποτέ δεν είχαμε φανταστείτε τι γίνετε τώρα που δεν ασχολιέται ο κόσμος με το αγωνιστικό bodybuilding και έχουν μείνει κάποιοι παλιοί και πρέπει να μοιραστούν σε όλες αυτές της ομοσπονδίες

    Εγώ αυτά πιστεύω για το ότι δεν έχουμε κόσμο στους αγώνες.
    Και που δεν έχουμε αθλητές. να ρωτήσω εσάς που ασχολιέστε με το φόρουμ πόσοι κατεβαίνετε σε αγώνες και μην μου πείτε ψέματα, είδαμε και τα δημοψηφίσματα χωρείς να θέλω να σας προσβάλω παιδία εγώ το ξέρω καλύτερα τι πρέπει να κάνεις για να κατεβείς σε ένα αγώνα
    Και πάλει να με συχωρέσουν κάποιοι που τα είπα έτσι.
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 08-01-08 02:33 #23
    Retired Admin
    Το avatar του χρήστη Gasturb

    Εγγραφή
    18-04-2006
    Περ.
    Zimbabwe
    Μηνύματα
    3.660
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο argyrakis
    - 1ον ποιός θα πλήρωση για την διαφήμιση στα κανάλια , όση είναι σε κάποια ομοσπονδία ξέρουν ότι δεν υπάρχουν χρήματα και κανένας δεν δίνει.
    Να μείνω εδώ λίγο στράτο κ να πω οτι διαφήμιση στα κανάλια φυσικα k δεν γίνεται για αρχή αλλα τουλάχιστον με αφίσες έξω σίγουρα μπορεί να γίνει. Εδώ βλέπουμε ανακοινώσεις για parties από τον καθέ άσχετο dj κ τους μαθάινουμε τόσο οι ομοσπονδίες δεν μπορούν να οργανωθούν κ να διαφημιστούν? Ας ξυπνήσουν επιτέλους κ να μην τους πιάνει η μιζέρη αντίληψη ότι έτσι είναι το bb στην ελλάδα και κανείς δεν θα έρθει γιατί όλα θα γίνουν όταν αρχίσουν να γεμίζουν τα στάδια σιγα σιγά.

    Gt
    Bodybuilding.gr
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 12