Θέμα: Dexaprine (iForce)

Σελίδα 7 από 7 ΠρώτηΠρώτη ... 567
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 91 έως 101 από 101
  1. 30-06-12 15:54 #91
    Το avatar του χρήστη Michaelangelo

    Εγγραφή
    19-03-2010
    Περ.
    Kuopio/Finland
    Μηνύματα
    1.027
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο amateur666 Εμφάνιση μηνυμάτων
    ολοκληρη ρε κ απο τριτη εβδομαδα θ ανεβασω σε 2 μαλλον..
    Τι λε ρε φίλε; Εμένα με γαμ@ει η μία! Μια περίοδο μπορούσα να πάρω κανονικά, αλλά από όταν σταματήσα και ξαναπήρα, πάλι...
    Μην πάρεις 2 μαζί, με τη καμία. Το 1,3 δεν είναι ότι καλύτερο. 1,5-2 είχα πάει σε μια μέρα ολόκληρη μαχιμουμ. Αν τώρα είσαι Deluxe πειραματόζωο, πες μας εντυπώσεις!
    Insta: @savvoulidis.sportstherspy
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 30-06-12 15:59 #92
    Το avatar του χρήστη amateur666

    Εγγραφή
    08-02-2011
    Περ.
    Τσερνομπιλ
    Μηνύματα
    1.735
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Michaelangelo Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τι λε ρε φίλε; Εμένα με γαμ@ει η μία! Μια περίοδο μπορούσα να πάρω κανονικά, αλλά από όταν σταματήσα και ξαναπήρα, πάλι...
    Μην πάρεις 2 μαζί, με τη καμία. Το 1,3 δεν είναι ότι καλύτερο. 1,5-2 είχα πάει σε μια μέρα ολόκληρη μαχιμουμ. Αν τώρα είσαι Deluxe πειραματόζωο, πες μας εντυπώσεις!
    οταν παρω 2 θα παρω μια τ πρωι με τ που ξυπναω κ μια πριν την προπονηση..
    Αυτή τη στιγμή, κάποιοι ερωτεύονται...
    κάποιοι χωρίζουν.......
    και κάποιοι έχουν ήσυχο το κεφάλι τους...


    https://www.youtube.com/watch?v=JGwWNGJdvx8
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 30-06-12 16:13 #93
    Το avatar του χρήστη Michaelangelo

    Εγγραφή
    19-03-2010
    Περ.
    Kuopio/Finland
    Μηνύματα
    1.027
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο amateur666 Εμφάνιση μηνυμάτων
    οταν παρω 2 θα παρω μια τ πρωι με τ που ξυπναω κ μια πριν την προπονηση..
    Έτσι κομπλέ! Και γω έτσι το έπαιρνα μια περίοδο, αλλά προσπάθησε να έχεις μεγάλη διαφορά στις ώρες. Εκτός ποια... και αν είσαι τελείως αναίσθητος!

    Υ.Γ.: Με τον καιρό, θα πρέπει οι μοντς να το κλείσουν αυτό, μιας και η πρώτη έκδοση νομίζω σταμάτησε πλέον επίσημα.
    Insta: @savvoulidis.sportstherspy
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 19-02-13 15:39 #94
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Michaelangelo Εμφάνιση μηνυμάτων
    Έτσι κομπλέ! Και γω έτσι το έπαιρνα μια περίοδο, αλλά προσπάθησε να έχεις μεγάλη διαφορά στις ώρες. Εκτός ποια... και αν είσαι τελείως αναίσθητος!

    Υ.Γ.: Με τον καιρό, θα πρέπει οι μοντς να το κλείσουν αυτό, μιας και η πρώτη έκδοση νομίζω σταμάτησε πλέον επίσημα.
    Εχει οντος αλλαξη η εκδοση, η πρωτη παντος δουλεβε τελεια, εκοβε πολυ και την ορεξη.
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 27-02-13 20:21 #95
    Προεπιλογή
    Υπάρχει πλέον η πρώτη; Θα βρω αν ψάξω;
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 11-03-13 22:55 #96
    Προεπιλογή
    Καλησπέρα είναι η πρώτη φορά που γράφω στο forum θέλω να ρωτήσω κάτι για τα συστατικά του που δεν γνωρίζω. Σκέφτομαι να το χρησιμοποιήσω το προιόν αλλά έχω αλλεργία στην ασπιρίνη οπότε περιέχει κάποια ουσία της ασπιρίνης ; VaughnTrue i have allergie on ASPIRIN so can you tell me if the product have anything that involves at ASPIRIN ?
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 13-03-13 15:32 #97
    Το avatar του χρήστη Michaelangelo

    Εγγραφή
    19-03-2010
    Περ.
    Kuopio/Finland
    Μηνύματα
    1.027
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο andreasaxo Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εχει οντος αλλαξη η εκδοση, η πρωτη παντος δουλεβε τελεια, εκοβε πολυ και την ορεξη.
    Μ'άρεσε το πρώτο, γούσταρα το δεύτερο! Ελαφρώς καλύτερο ίσως και λιγότερο κρασάρισμα, που κράσαρε και αυτό όμως. Αλλά όρεξη δεν μου έχει κόψει κανείς λιποδιαλύτης! Αν θέλω να φάω ολόκληρο γουρουνόπουλο, θα το φάω και τίποτα δε μου κόβει την όρεξη!

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Tomazo@ Εμφάνιση μηνυμάτων
    Υπάρχει πλέον η πρώτη; Θα βρω αν ψάξω;
    Όχι, αλλά μη φοβηθείς τη 2η, στα σπάει! Τώρα τη 3η, δεν την έχω δοκιμάσει αλλά λένε ισάξια της 2ης, λιγότερο το νοιώθεις χωρίς κρασάρισμα αν πάρεις όλο και όχι το μισό χάπι! Λένε βέβαια... Έχω άλλα 3 κουτιά από τη 2η και δεν τα δίνω για τη 3η πάντως! Αλλά όχι ότι δεν είναι καλή, ίδωμεν.

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Konstante Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλησπέρα είναι η πρώτη φορά που γράφω στο forum θέλω να ρωτήσω κάτι για τα συστατικά του που δεν γνωρίζω. Σκέφτομαι να το χρησιμοποιήσω το προιόν αλλά έχω αλλεργία στην ασπιρίνη οπότε περιέχει κάποια ουσία της ασπιρίνης ; VaughnTrue i have allergie on ASPIRIN so can you tell me if the product have anything that involves at ASPIRIN ?
    Δεν νομίζω, αλλά γιατί απλά δεν κοιτάς τα συστατικά; Δεν νομίζω να ο Βαν πολύ το φόρουμ, αν δεν τον ειδοποιήσουν, ίσως καλό είναι να μπεις στη σελίδα της iForce του Φατσοβιβλίου!


    Υ.Γ.: Η 1η έκδοση δεν βγαίνει στην αγορά, οπότε είναι ότι έχει ξεμείνει αν βρείτε κάτι (αν βρείτε σε μισή τιμή το χτυπάτε, αλλά δύσκολο!). Οπότε το τόπικ μπορεί και να κλειδωθεί, μιας και δεν υπάρχει πλέον αυτό το προιόν σε παραγωγή!
    Insta: @savvoulidis.sportstherspy
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 15-05-13 10:13 #98
    Wink ενημερωση
    Γεια σας να κάνω και εγώ μια ερώτηση μιας και το αγόρασα και ξεκίνησα μπας και χάσω κανένα κιλό!
    Το πρωί πρέπει να πάρεις μισό χάπι με άδειο στομάχι...!
    Πότε μπορείς να φας η να πιεις μετά? Σε πόση ώρα ?
    Το δεύτερο μισό το παίρνεις μετά από 7 ώρες με άδειο στομάχι?
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 15-05-13 10:45 #99
    Προεπιλογή ...
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο z4z4ki Εμφάνιση μηνυμάτων
    Γεια σας να κάνω και εγώ μια ερώτηση μιας και το αγόρασα και ξεκίνησα μπας και χάσω κανένα κιλό!
    Το πρωί πρέπει να πάρεις μισό χάπι με άδειο στομάχι...!
    Πότε μπορείς να φας η να πιεις μετά? Σε πόση ώρα ?
    Το δεύτερο μισό το παίρνεις μετά από 7 ώρες με άδειο στομάχι?

    επίσης να αναφέρω ότι το δικό μου έχει isopropylactopamine. 3.3 diido l-thyronine, 3.5 diido l-thyronine και το αγόρασα πρόσφατα
    ” If you wish to see strange things I have the power to show them to you.”
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 20-05-13 10:37 #100
    Προεπιλογή
    μετα απο 30 λεπτα μπορεις να φας , ναι με αδειο στομαχι
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 31-07-13 19:00 #101
    Προεπιλογή
    Το τελείωσα το κουτι, αυτη η τελευταία εκδοση ειναι.
    Δεν μου δουλεψε όπως το πρωτο.
    Θετικα: Δεν ειχα ταχυπαλμιες όπως στην πρωτη εκδοση.
    Αρνητικα: Δεν μου προκαλουσε κορεσμο όπως η πρωτη εκδοση.
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 7 από 7 ΠρώτηΠρώτη ... 567