Σελίδα 2 από 11 ΠρώτηΠρώτη 1234 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 16 έως 30 από 161
  1. 23-05-11 20:56 #16
    Bodybuilding.gr
    Το avatar του χρήστη Muscleboss

    Εγγραφή
    06-04-2005
    Περ.
    All over the World
    Μηνύματα
    10.916
    Προεπιλογή
    Τα περσινά ήταν λίγο πιο άνετη γραμμή. Και τώρα το M θα σου κάνει αλλά σε στηθος πλάτη θα σου είναι ένα κλίκ πιο εφαρμοστό. Αν το θες για προπόνηση να είναι άνετο σε στηθος και ώμους, αλλά και λίγο μακρύ, τότε πας σε L.

    MB
    Παναγιώτης Βίτσας
     

  2. 23-05-11 21:07 #17
    The Blacksmith
    Το avatar του χρήστη Tasos Green

    Εγγραφή
    10-05-2010
    Περ.
    Kepler 22-b
    Μηνύματα
    3.465
    Προεπιλογή
    μολις πληρωθώ θα τα τιμήσω και εγω.. ειναι πανέμορφα παρα πολυ καλη δουλειά...
    Sometimes you have to pretend the fool, to fool the fool that takes you for fool !
     

  3. 23-05-11 21:13 #18
    Προεπιλογή
    μέχρι πότε μπορούμε να παραγγείλουμε?
     

  4. 23-05-11 21:48 #19
    Ripped Princess
    Το avatar του χρήστη marvin

    Εγγραφή
    23-09-2010
    Περ.
    Αθηνα
    Μηνύματα
    4.526
    Προεπιλογή
    Επειδη σε μικρο και σε τρελο ειναι να μην ταξεις και εγω μικρη δεν ειμαι..αλλα τρελη δεν το αρνουμαι ......και καποιος εταξε να κοιταξει το θεμα μου ..περιμενω!!!!!
    Το πεισμα, η θεληση φαινονται απο την εξελιξη. Αν θες κατι, μπορεις να το καταφερεις, το θεμα ειναι να σφιξεις τα δοντια και να το πιστεψεις. Ολοι πειναμε, ολοι εχουμε αναγκες,ανθρωποι ειμαστε, η μαγκια ειναι να μπορεσεις να ελεγξεις τον εγκεφαλο σου και να ξεπερασεις τα ορια σου. Τιποτα δεν χαριζεται, πρεπει να θυσιασεις πραγματα για να τα καταφερεις!
    Nastya
     

  5. 23-05-11 22:11 #20
    Προεπιλογή
    Παναγιώτη γιατί είναι πάλι τόσα πολλά τα μεταφορικά? Δεν υπάρχει άλλη εταιρεία εκτός απο τη γενική ταχυδρομική?
     

  6. 23-05-11 23:43 #21
    Bodybuilding.gr
    Το avatar του χρήστη Muscleboss

    Εγγραφή
    06-04-2005
    Περ.
    All over the World
    Μηνύματα
    10.916
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο marvin Εμφάνιση μηνυμάτων
    Επειδη σε μικρο και σε τρελο ειναι να μην ταξεις και εγω μικρη δεν ειμαι..αλλα τρελη δεν το αρνουμαι ......και καποιος εταξε να κοιταξει το θεμα μου ..περιμενω!!!!!


    Νίκη, αν η καμπάνα χτυπάει για μένα, τότε οκ θα το δούμε


    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Orc Εμφάνιση μηνυμάτων
    Παναγιώτη γιατί είναι πάλι τόσα πολλά τα μεταφορικά? Δεν υπάρχει άλλη εταιρεία εκτός απο τη γενική ταχυδρομική?
    Orc βρες μου τρόπο να στα στείλω οικονομικά και θα το κάνω... με τα ΕΛΤΑ δεν ξέρω μόνο τι παιζει...

    ΜΒ
    Παναγιώτης Βίτσας
     

  7. 23-05-11 23:51 #22
    War Veteran
    Το avatar του χρήστη RAMBO

    Εγγραφή
    06-01-2009
    Περ.
    Hardcore Earth
    Μηνύματα
    5.969
    Προεπιλογή
    εγω παντοσ οσεσ φορεσ εχω κανει παραγελλια σε ολα δινω 4-6 ευρω
    Y.o.l.o
     

  8. 23-05-11 23:56 #23
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Muscleboss Εμφάνιση μηνυμάτων







    Orc βρες μου τρόπο να στα στείλω οικονομικά και θα το κάνω... με τα ΕΛΤΑ δεν ξέρω μόνο τι παιζει...

    ΜΒ
    Πέρσι έδωσα 13.5€ για 3 μπλουζάκια. Αν βρω κάτι θα σου πω αλλιώς δεν πειράζει. Μπορεί να πάρω πιο πολλά και να μετριαστούν τα έξοδα.
     

  9. 24-05-11 10:37 #24
    Προεπιλογή
    ελπίζω το XL να μου κάνει! πορώθηκα τώρα!
    «Αυτό που κάνουμε δεν το καταλαβαίνουν ποτέ, μα μονάχα το επαινούν ή το κατηγορούν»
    Fr. Nietzsche
     

  10. 24-05-11 17:23 #25
    Προεπιλογή
    απο που στελνονται? εαν ειναι αθηνα γινεται να κανονισουμε καμμια μερα να ερθω να τις παρω σε καμμια περιοχη εκει?
     

  11. 24-05-11 17:57 #26
    Bodybuilding.gr
    Το avatar του χρήστη Muscleboss

    Εγγραφή
    06-04-2005
    Περ.
    All over the World
    Μηνύματα
    10.916
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο je666 Εμφάνιση μηνυμάτων
    απο που στελνονται? εαν ειναι αθηνα γινεται να κανονισουμε καμμια μερα να ερθω να τις παρω σε καμμια περιοχη εκει?
    Προς το παρόν στέλνονται από Πάτρα... όποιος είναι Πάτρα μπορουμε να κανονίσουμε να περάσει να τις πάρει απο το γυμναστήριο.

    ΜΒ
    Παναγιώτης Βίτσας
     

  12. 24-05-11 19:27 #27
    Προεπιλογή
    κιατο μενω εγω εαν ανεβει κανενας γνωστος αθηνα με κανα τρενο να συναντηθουμε ανταποκριση στο κιατο?
     

  13. 25-05-11 01:32 #28
    Bodybuilding.gr
    Το avatar του χρήστη Muscleboss

    Εγγραφή
    06-04-2005
    Περ.
    All over the World
    Μηνύματα
    10.916
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο je666 Εμφάνιση μηνυμάτων
    κιατο μενω εγω εαν ανεβει κανενας γνωστος αθηνα με κανα τρενο να συναντηθουμε ανταποκριση στο κιατο?
    τρέχα γύρευε αδερφέ...

    ---

    Τελικά για να είναι το δυνατόν οικονομικά τα μεταφορικά, η αποστολή θα γίνει με ΕΛΤΑ, με κόστος συσκευασίας και μεταφορικών στα 5 ευρώ , και λογικά θα αποσταλούν συστημένα.

    Τα μπλουζάκια θα προ-πληρώνονται με κατάθεση σε τραπεζικό λογαριασμό. Πληροφορίες κατά την παραγγελία στον stelako.

    --

    Η στάμπα ενδέχεται ανάλογα με τις πλύσεις να ξεθωριάσει ελαφρώς, όσο το προσέξετε στην πλύση τόσο δε θα έχει προβλημα.

    ΜΒ
    Παναγιώτης Βίτσας
     

  14. 25-05-11 09:48 #29
    Προεπιλογή
    Άντε να δούμε αν φέτος σπάσουμε ρεκόρ στις παραγγελίες και σας τρέχουμε να φτιάχνετε t-shirts.
     

  15. 25-05-11 16:42 #30
    Προεπιλογή
    Πολύ δυνατά τα μπλουζάκια!!
    Πότε περίπου υπολογίζεται να αρχίσουν οι αποστολές ?
     

Σελίδα 2 από 11 ΠρώτηΠρώτη 1234 ... ΤελευταίαΤελευταία