Σελίδα 8 από 18 ΠρώτηΠρώτη ... 678910 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 106 έως 120 από 270
  1. 07-12-11 23:36 #106
    Προεπιλογή
    τι ταιζουν αυτη την νεα γενια??πολυ καλος φιλε!
    ‎-Μήπως έχετε καρτούλες που γράφουν
    "ΓΙΑ ΤΗΝ ΜΟΝΑΔΙΚΗ ΜΟΥ ΑΓΑΠΗ";;;
    -Ναι φυσικά και έχω..
    -Δώσε μου 8 ρε φιλαράκι...!!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 08-12-11 00:06 #107
    Προεπιλογή
    Κρίνοντας απο της φωτό πιστεύω ότι το bulking σου μαζί με το regiment σου ήτανε πολύ σωστό.
    Υπολόγισε 15-20 εβδομάδες για μονοψήφιο αριθμό bf, αλλα δεν νομίζω ότι χρειάζετε ακόμα, ξεκίνα να το σκέφτεσε απο τον μάρτιο και μετά.
    eat clen, Tren HARD, or die mirin!
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 08-12-11 10:03 #108
    Προεπιλογή
    φιλε με λυπεις μου διαπυστωνω οτι αν και τοσο μικρος εχεις κανει την χρηση αναβολικων.. 26 κιλα καθαρα ειναι κατι ανεφυκτοο σε τοσο λιγο χρονικο διαστημα.. εκτος αν εισαι ενα τερας γενετικης πραγμα παρα παρα πολυ σπανιοο.. αν ησουν ετσι στην πρωτη φωτο δεν παιζει να εγηνες ετσι στη δευτερη σε τοσο λιγο οποτε.. η μας δουλευεις η ειναι αλλος στη φωτο η εχεις παρει λαθος δρομο με αναβολικα.. φυσικα δεν μπορει να εγηνες σε 1.5 χρονο με 26 κιλα και με τελειως αλλο σοματοτυπο τα παραμυθια αλλου.. στην φωτο προν ξεκηνισεις εισαι σα στεκα του μπιλιαρδου μετα τι εγηνε σε τεντοσανε μηπως?
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη _kwstas_ : 08-12-11 στις 10:09
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 08-12-11 11:20 #109
    Το avatar του χρήστη Lucif3r

    Εγγραφή
    06-07-2011
    Περ.
    Αthens
    Μηνύματα
    325
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο _kwstas_ Εμφάνιση μηνυμάτων
    φιλε με λυπεις μου διαπυστωνω οτι αν και τοσο μικρος εχεις κανει την χρηση αναβολικων.. 26 κιλα καθαρα ειναι κατι ανεφυκτοο σε τοσο λιγο χρονικο διαστημα.. εκτος αν εισαι ενα τερας γενετικης πραγμα παρα παρα πολυ σπανιοο.. αν ησουν ετσι στην πρωτη φωτο δεν παιζει να εγηνες ετσι στη δευτερη σε τοσο λιγο οποτε.. η μας δουλευεις η ειναι αλλος στη φωτο η εχεις παρει λαθος δρομο με αναβολικα.. φυσικα δεν μπορει να εγηνες σε 1.5 χρονο με 26 κιλα και με τελειως αλλο σοματοτυπο τα παραμυθια αλλου.. στην φωτο προν ξεκηνισεις εισαι σα στεκα του μπιλιαρδου μετα τι εγηνε σε τεντοσανε μηπως?
    μεσα σε 18 μηνες 1.5 κιλο το μηνα να παιρνεις βγαινουν 27 κιλα..οχι κ τοσο απιστευτο
    "Every workout is one step closer to your goal"
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 08-12-11 11:23 #110
    Το avatar του χρήστη rey1989

    Εγγραφή
    14-04-2011
    Περ.
    Πάτρα
    Μηνύματα
    2.023
    Προεπιλογή
    είσαι πολύ καλός, τρομερή αλλαγή ! συνέχισε έτσι!!

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο _kwstas_ Εμφάνιση μηνυμάτων
    φιλε με λυπεις μου διαπυστωνω οτι αν και τοσο μικρος εχεις κανει την χρηση αναβολικων.. 26 κιλα καθαρα ειναι κατι ανεφυκτοο σε τοσο λιγο χρονικο διαστημα.. εκτος αν εισαι ενα τερας γενετικης πραγμα παρα παρα πολυ σπανιοο.. αν ησουν ετσι στην πρωτη φωτο δεν παιζει να εγηνες ετσι στη δευτερη σε τοσο λιγο οποτε.. η μας δουλευεις η ειναι αλλος στη φωτο η εχεις παρει λαθος δρομο με αναβολικα.. φυσικα δεν μπορει να εγηνες σε 1.5 χρονο με 26 κιλα και με τελειως αλλο σοματοτυπο τα παραμυθια αλλου.. στην φωτο προν ξεκηνισεις εισαι σα στεκα του μπιλιαρδου μετα τι εγηνε σε τεντοσανε μηπως?

    δεν θα σου πω αν έχεις δίκιο η άδικο αλλα θα σου πω το άλλο...
    αν έβλεπες την αλλαγή στο σώμα μου μέσα σε 7-8 μήνες θα μου έλεγες αυτό που έχω βαρεθεί να ακούω .. "μην παίρνεις φάρμακα μπλα μπλα μπλα".
    Δεν έχω κάτι ιδιαίτερο όμως από 132 κιλά έπεσα στα 78 και έχω πλέον καλή ας πούμε μάζα και απ ότι δείχνει ο καθρέφτης συνεχίζω να βάζω με υποθερμιδική διατροφή. Σε τόσο μικρό χρονικό διάστημα ..

    Σήμερα με έπιασε ένας τύπος καμιά 45-50 χρονών στο γυμναστήριο και μου έλεγε τι παίρνεις? θα πάθεις το ένα το άλλο , μην παίρνεις τίποτα και του λέω ρε φιλαράκι σου είπε κανείς οτι παίρνω κάτι ???

    απλά θέλω να πω μην βγάζουμε βιαστικά συμπεράσματα , ο κάθε οργανισμός διαφέρει , επειδή δεν λειτουργεί ο δικός μας οργανισμός έτσι δεν πάει να πει οτι δεν λειτουργεί και του άλλου.

    Though I walk through the Valley of the Shadow of Death, I fear no Evil, for I am the baddest Motherfucker in the Valley.
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 08-12-11 12:05 #111
    Προεπιλογή
    Xωρις να λεω οτι συμφωνω με τον Kwstas φιλε rey , αλλο να χασεις μεγαλο αριθμο κιλων και αλλο να βαλεις αντιστιχο κιλων και μαλιστα μιυκων.
    ΠΡΟΣΕΧΩΣ ΤΕΡΑΣΤΙΟΣ .......
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 08-12-11 12:37 #112
    Το avatar του χρήστη rey1989

    Εγγραφή
    14-04-2011
    Περ.
    Πάτρα
    Μηνύματα
    2.023
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο GREEK POWER Εμφάνιση μηνυμάτων
    Xωρις να λεω οτι συμφωνω με τον Kwstas φιλε rey , αλλο να χασεις μεγαλο αριθμο κιλων και αλλο να βαλεις αντιστιχο κιλων και μαλιστα μιυκων.
    αυτό το ξέρω απλά έδωσα ένα παράδειγμα γιατι ήθελα να πω οτι ο κάθε οργανισμός διαφέρει , άλλος παίρνει εύκολα άλλος δύσκολα. Έχει να κάνει και με τον σωματοτυπο κλπ.
    απλά μου φάνηκε κάπως υπερβολικό το "κράξιμο περί φαρμάκων" και είπα την γνώμη μου. Μπορεί να είμαι λάθος βέβαια.

    πάντως θέλω να πιστεύω πως δεν έχει χρησιμοποιείσει τέτοιες μεθόδους απο αυτή την ηλικία, οχι οτι μου πέφτει λόγος βέβαια..
    Though I walk through the Valley of the Shadow of Death, I fear no Evil, for I am the baddest Motherfucker in the Valley.
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 08-12-11 12:39 #113
    Προεπιλογή
    Γίνεται να βάλεις τόσα κιλά (και σαν πιτσιρικάς ακόμα πιο εύκολα). Και φυσικά τα 27 κιλά δεν είναι μόνο μυς, είναι και λίπος (δεν το νομίζω για ΑΑΣ κρίνοντας απο της φότο)

    Πραγματικά πάρα πολύ ωραίο bulking.
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Keirox : 08-12-11 στις 12:44
    eat clen, Tren HARD, or die mirin!
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 08-12-11 13:02 #114
    The Prophet
    Το avatar του χρήστη sofos

    Εγγραφή
    16-10-2010
    Μηνύματα
    5.621
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Keirox Εμφάνιση μηνυμάτων
    Γίνεται να βάλεις τόσα κιλά (και σαν πιτσιρικάς ακόμα πιο εύκολα). Και φυσικά τα 27 κιλά δεν είναι μόνο μυς, είναι και λίπος (δεν το νομίζω για ΑΑΣ κρίνοντας απο της φότο)

    Πραγματικά πάρα πολύ ωραίο bulking.
    +1 με προλαβες συμφωνω
    aesthetics 100/100
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 08-12-11 14:52 #115
    Το avatar του χρήστη tolis93

    Εγγραφή
    19-04-2011
    Περ.
    biggini bottom
    Μηνύματα
    5.948
    Προεπιλογή
    καλα. μουφες το παιδι πεντακαθαρο ειναι κ φενεται. δουλευει σκληρα και παιρνει πισω τα αναλογα για αυτο. εγω σε ενα δυμηνο εβαλα 8 κιλα καθαρα τα 5 χωρις τπτ.απλα καλο φαι κ πραγματικα σκληρη προπονηση.το παλικαρι απλα εχει τη καταλληλη ηλικια. λειτουργησε πανω του το new bite effect π λεμε. εβγαζε προπονησεις π οι περισσοτεροι θα ελεγαν οτι απλα δε βγαινουν και εκανε υπομονη. τωρα αν το παιδι απο εδω εχει μαθει να ξεσκιζεται κ να βγαζει 2 ωρες προπονησεις.να θυσιαζει πολλα για να παρει πολλα πισω.κ εχει υπομονη π αλλοι απλα δεν τα χουν.αλλο θεμα. κατευθειαν μη δειτε ανθρωπο π εχει κανει τουμπανη προσπαθεια.αμεσως κατι εχει παρει....
    keep your eyes to the sky but your feet on the ground
    rep till u black out

    and if love could change the course of fate...these nights...we move mountains...
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 08-12-11 15:25 #116
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο tolis93 Εμφάνιση μηνυμάτων
    καλα. μουφες το παιδι πεντακαθαρο ειναι κ φενεται. δουλευει σκληρα και παιρνει πισω τα αναλογα για αυτο. εγω σε ενα δυμηνο εβαλα 8 κιλα καθαρα τα 5 χωρις τπτ.απλα καλο φαι κ πραγματικα σκληρη προπονηση.το παλικαρι απλα εχει τη καταλληλη ηλικια. λειτουργησε πανω του το new bite effect π λεμε. εβγαζε προπονησεις π οι περισσοτεροι θα ελεγαν οτι απλα δε βγαινουν και εκανε υπομονη. τωρα αν το παιδι απο εδω εχει μαθει να ξεσκιζεται κ να βγαζει 2 ωρες προπονησεις.να θυσιαζει πολλα για να παρει πολλα πισω.κ εχει υπομονη π αλλοι απλα δεν τα χουν.αλλο θεμα. κατευθειαν μη δειτε ανθρωπο π εχει κανει τουμπανη προσπαθεια.αμεσως κατι εχει παρει....
    συμφωνω απολυτα......σιγουρα το παιδι δν εχει βαλει μονο μυες εχει βαλει και υγρα απλα το λιπος το οποιο εχει παρει ειναι ελαχιστο και ετσι δν φαινεται στα κιλα π βρισκεται τν συγκεκριμενη στιγμη.....καποιοι οργανισμοι λυπονουν ευκολα αλλοι δυσκολα....κατε με στην ηλικια που βρισκεται που συμβαδιζει με τν δικη μ τα αποτελεσματα ειναι εξοπραγματικα αν κατσεις και δουλεψεις σοβαρα......εγω πχ που ασχολουμε με το αθλημα 11 μηνες κοντα δν εβλεπα διαφορεσ τους πρωτους 6 μηνες γτ πολυ απλα δν δουλευα σωστα......οι αλλαγες ομως που εγηναν στο σωμα μ τους τελευτεους μηνες ειναι πραγματικα φοβερες για τα δικα μ δεδομενα αφου δουλεψα εριξα αιμα στν προπονηση ετρωγα σωστα και αναρωνα εξισου καλα με τα προηγουμενα .....οποτε το συμπερασμα ειναι οπως ειπε και ο τολης οτι οσα ποιο πολλα δωσεις τοσα ποιο πολλα θα παρεις οποτε χαλαρωστε και αφηστε το κραξιμο!!!!!μπραβο δικε μ συνεχισε ετσι!!!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 08-12-11 15:43 #117
    Το avatar του χρήστη Goofonly

    Εγγραφή
    05-11-2011
    Περ.
    Θεσ/νίκη
    Μηνύματα
    995
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο _kwstas_ Εμφάνιση μηνυμάτων
    φιλε με λυπεις μου διαπυστωνω οτι αν και τοσο μικρος εχεις κανει την χρηση αναβολικων.. 26 κιλα καθαρα ειναι κατι ανεφυκτοο σε τοσο λιγο χρονικο διαστημα.. εκτος αν εισαι ενα τερας γενετικης πραγμα παρα παρα πολυ σπανιοο.. αν ησουν ετσι στην πρωτη φωτο δεν παιζει να εγηνες ετσι στη δευτερη σε τοσο λιγο οποτε.. η μας δουλευεις η ειναι αλλος στη φωτο η εχεις παρει λαθος δρομο με αναβολικα.. φυσικα δεν μπορει να εγηνες σε 1.5 χρονο με 26 κιλα και με τελειως αλλο σοματοτυπο τα παραμυθια αλλου.. στην φωτο προν ξεκηνισεις εισαι σα στεκα του μπιλιαρδου μετα τι εγηνε σε τεντοσανε μηπως?
    Εγώ με λύπη μου διαπιστώνω ότι γίνεται άδικα αναφορά σε αναβολικά και χαλάς το τοπικ του παιδιού. Κανένας δεν σε δούλεψε, αλλά κανένας δεν ζήτησε και να σχολιάσεις και μάλιστα με τέτοιο ειρωνικό υφάκι.
    Τα κιλά αυτά στο χρονικό διάστημα που αναφέρει το παλικάρι είναι εφικτά, ειδικά στην ηλικία του που το σώμα διψάει για αλλαγές εάν του δώσεις τα κατάλληλα ερεθίσματα. Κανένας δεν ανέφερε ότι είναι μυικά κιλά . Το σύνολο είναι 27. Έχουμε νερά από κατακρατήσεις, λίπος που δεν υπήρχε αφού είδες τις πρώτες φωτογραφίες του, και αρκετά μυικά κιλά ταυτόχρονα.
    Επίσης, δεν έχουν όλοι τα ίδια γονίδια, μπορεί ο φίλος μας να είναι γεννημένος για bodybuilding, ενώ εσύ με ίδιες προσπάθειες να μην φτάσεις ούτε στα μισά στον ίδιο χρόνο.

    Για να συνέλθουμε λίγο λέω εγώ. Το μόνο που μάθαμε πλέον να κάνουμε είναι να κατακρίνουμε κάποιον.

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο GREEK POWER Εμφάνιση μηνυμάτων
    Xωρις να λεω οτι συμφωνω με τον Kwstas φιλε rey , αλλο να χασεις μεγαλο αριθμο κιλων και αλλο να βαλεις αντιστιχο κιλων και μαλιστα μιυκων.
    Απάντησα πιο πάνω για αυτό που είπες. Δεν νομίζω να λέει " 27 μυικά κιλά ". Εγώ ένα 2μηνο είμαι σε όγκο και έχω πάρει 6 κιλά. Το σώμα μου όμως κάνει άπειρες κατακρατήσεις από τη διατροφή και τη προπόνηση. Μπας και παίρνω και εγώ αναβολικά?


    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο tolis93 Εμφάνιση μηνυμάτων
    καλα. μουφες το παιδι πεντακαθαρο ειναι κ φενεται. δουλευει σκληρα και παιρνει πισω τα αναλογα για αυτο. εγω σε ενα δυμηνο εβαλα 8 κιλα καθαρα τα 5 χωρις τπτ.απλα καλο φαι κ πραγματικα σκληρη προπονηση.το παλικαρι απλα εχει τη καταλληλη ηλικια. λειτουργησε πανω του το new bite effect π λεμε. εβγαζε προπονησεις π οι περισσοτεροι θα ελεγαν οτι απλα δε βγαινουν και εκανε υπομονη. τωρα αν το παιδι απο εδω εχει μαθει να ξεσκιζεται κ να βγαζει 2 ωρες προπονησεις.να θυσιαζει πολλα για να παρει πολλα πισω.κ εχει υπομονη π αλλοι απλα δεν τα χουν.αλλο θεμα. κατευθειαν μη δειτε ανθρωπο π εχει κανει τουμπανη προσπαθεια.αμεσως κατι εχει παρει....
    Newbie effect *. Που σημαίνει πως κυρίως τον πρώτο χρόνο αλλά και στη συνέχεια, ειδικά σε αυτήν την ηλικία, ένας αρχάριος βάζει κιλά από το πουθενά. Σίγουρα τα επόμενα 2 χρόνια δεν θα έχει τα ίδια αποτελέσματα.
    Δεν χρειάζονται 2ωρες προπονήσεις. Χρειάζεται υπομονή για τα πάντα. Είτε αυτό λέγεται διατροφή, είτε προπόνηση, είτε κάθομαι ξεστραβώνομαι και πάω γνωρίζοντας τι βήματα κάνω.


    Τελεία.
    There are 10 million million million million million million million
    particles in the universe that we can observe...
    Your momma took the ugly ones and put them into one nerd !
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 08-12-11 15:53 #118
    Προεπιλογή
    Σας ευχαριστω ολους για τα καλα σας λογια να ειστε καλα..



    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο _kwstas_ Εμφάνιση μηνυμάτων
    φιλε με λυπεις μου διαπυστωνω οτι αν και τοσο μικρος εχεις κανει την χρηση αναβολικων.. 26 κιλα καθαρα ειναι κατι ανεφυκτοο σε τοσο λιγο χρονικο διαστημα.. εκτος αν εισαι ενα τερας γενετικης πραγμα παρα παρα πολυ σπανιοο.. αν ησουν ετσι στην πρωτη φωτο δεν παιζει να εγηνες ετσι στη δευτερη σε τοσο λιγο οποτε.. η μας δουλευεις η ειναι αλλος στη φωτο η εχεις παρει λαθος δρομο με αναβολικα.. φυσικα δεν μπορει να εγηνες σε 1.5 χρονο με 26 κιλα και με τελειως αλλο σοματοτυπο τα παραμυθια αλλου.. στην φωτο προν ξεκηνισεις εισαι σα στεκα του μπιλιαρδου μετα τι εγηνε σε τεντοσανε μηπως?
    φιλε μου παρολο που ειμαι 16χρονος που ισως να ημουνα πιο απειρος απο σενα να σου επισημανω μερικα πραγματα που ξεχνας..
    αν γνωριζεις στις ηλικιες 13-17 η τεστοστερονη σου κανει παρτυ οποτε εισαι σε θεση να βαζεις μυες πολυ πιο γρηγορα απο εναν ενηλικα..
    επισης σε αυτες τις ηλικιες παιρνεις κιλα ετσι κ αλλιως διοτι το σωμα σου αλλαζει ωριμαζει αναπτυσεται..
    τριτον προφανως δεν εβαλα 26 κιλα σε μυες..αν ειχα βαλει 26 κιλα μονο σε μυες δεν θα εγραφα πως ξεκιναω γραμμωση..προφανως εχω βαλει και λιπος και καποια απο αυτο ειναι νερα και και και..
    και τεταρτο και βασικοτερο απ ολα !ΜΕ ΕΧΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟΣΟ ''ΑΦΕΛΗ ΝΑ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΩ ΑΑΣ ΑΠΟ ΤΑ 15 ΜΟΥ ΠΟΥ ΞΕΚΙΝΗΣΑ..??''Γονεις δεν εχω εξετασεις δεν κανω..?? παρενεργεις κτλ?? σκεψου λιγο..
    και τελος .. γυρνα στις προυγουμενες φωτο να διαπιστωσεις αν ειμαι εγω στις φωτο η αν ειναι ''αλλος''..

    φιλικα..
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 08-12-11 16:26 #119
    Το avatar του χρήστη ArgoSixna

    Εγγραφή
    06-12-2010
    Περ.
    Κορυδαλλός
    Μηνύματα
    3.312
    Προεπιλογή
    Καποιος εχει κομπλεξ γιατι μαλλον δεν μπορει να παρει κιλό!!

    Για εμας που παρακολουθουμαι την πορεια σου , απλα ΜΠΡΑΒΟ

    Σκεφτεσαι για αγωνιστικο σε μερικα χρονακια?
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 08-12-11 16:40 #120
    Το avatar του χρήστη Gaspari

    Εγγραφή
    07-10-2010
    Περ.
    Thessaloniki
    Μηνύματα
    600
    Προεπιλογή
    Ωραίος

    Ερώτηση τώρα που έχω κολλήσει... ΑΑΣ τι ακριβώς σημαίνουν τα αρχικά του; Ξέρω τι είναι αλλά θέλω τα αρχικά τι σημαίνουν.
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 8 από 18 ΠρώτηΠρώτη ... 678910 ... ΤελευταίαΤελευταία