Σελίδα 2 από 18 ΠρώτηΠρώτη 123412 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 16 έως 30 από 270
  1. 31-05-11 18:22 #16
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο DrNio Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μπράβο σου!

    Μου θυμίζεις τα νιάτα μου.Ελπίζω να μην αρχίσεις τα συμπληρώματα,γιατί πολύ απλά δεν τα χρειάζεσαι.

    Η μόνη συμβουλή που έχω να σου δώσω είναι να μην παρασυρθείς και να τηρείς πάντα την σωστή τεχνική των ασκήσεων.

    Καλή σχολική πρόοδο.
    θα φτασω το κορμι μου στα φυσικα ορια τουυ και οταν παρατηρησω αρκετη στασιμοτητα ισως χρησιμοποιησω κατι..προς το παρονν δν τα χρειαζομαι...
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 31-05-11 22:15 #17
    Προεπιλογή
    Αυτά που σε βοηθάνε να "ξεπεράσεις" τα φυσικά σου όρια ελπίζω να ξέρεις πως είναι τα στεροϊδή
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 31-05-11 22:58 #18
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο leftis Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αυτά που σε βοηθάνε να "ξεπεράσεις" τα φυσικά σου όρια ελπίζω να ξέρεις πως είναι τα στεροϊδή
    To εθεσα λιγο λαθος εγω εννοωω αν παρατηρησσωω οτι κολλαω για πολυ καιρο σε ενα σημειο ε θα χρρησιμοποιησω καποιο συμπληρωμαα γιαα να μου δωσει ενα "σπρωξιματακι"
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 01-07-11 20:23 #19
    Προεπιλογή







    πηγαινω αρκετα καλα πιστευω...ειμαιι πλεον 16 χρονωων και 3 μηνωνννν ^^
    κανω οτι μπορω
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη 141004 : 01-07-11 στις 20:27
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 14-07-11 00:19 #20
    Προεπιλογή


    δικεφαλοι..13/7/11
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 14-07-11 00:27 #21
    Προεπιλογή
    φιλε εισαι μια χαρα. αν συνεχισεις να προσεχεις λιγο την διατροφη σου, και να γυμναζεσαι σωστα, μπορεις να κανεις θαυματα, το σωμα σου το εχει... βοηθησε το κι εσυ και θα εισαι σουπερ...
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 16-07-11 19:30 #22
    Το avatar του χρήστη ionos1

    Εγγραφή
    20-04-2010
    Περ.
    athens
    Μηνύματα
    299
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο thanasis76 Εμφάνιση μηνυμάτων
    φιλε εισαι μια χαρα. αν συνεχισεις να προσεχεις λιγο την διατροφη σου, και να γυμναζεσαι σωστα, μπορεις να κανεις θαυματα, το σωμα σου το εχει... βοηθησε το κι εσυ και θα εισαι σουπερ...
    +1,1
    περιμενω να βγει συμπληρωμα του τυπου Lipotropic profiterol .... anabolic ekmec ...... panacota isolate!
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 07-08-11 18:51 #23
    Προεπιλογή VIDEO UPDATE..
    Η ενοτητα λεγεται Φωτογραφίες & Video Μελών και επειδη δεν βαζει κανεις βιντεο ειπα να κανω την αρχη..
    ξανα παραθετω τα stats 16 χρονων 1.81-82(περιπου) 90 κιλα..
    ειμαι στον ογκο απο....
    απο τοτε που αρχισα... εχω λιπωσει αρκετα ..καααποτεε θα ξεκινησω γραμμωση..
    το βιντεο ειναι μετα απο 2 εβδομαδες διακοπων γι αυτο κρινετεε με ΕΠΙΕΙΚΙΑ...
    και να λειπουν τα γελια..¨






    (το βιντεο θα ειναι διαθεσιμο μετα τις 7:35 διοτι μολις το ανεβασα..)
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 08-08-11 00:54 #24
    Προεπιλογή
    Πολύ καλός!!!
    Στο'χω ξαναπεί αλλά δεν πειράζει
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 08-08-11 01:04 #25

    Εγγραφή
    20-07-2011
    Περ.
    θεσσαλονικη
    Μηνύματα
    78
    Προεπιλογή
    φιλε μου μην τ συζητας εχεις πολυ καλο σωμα.. μην μασας μια...
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 08-08-11 11:16 #26
    Προεπιλογή
    Εισαι πολυ καλα ανεξαρτητα ηλικιας...για την ηλικια σου εισαι γαματος αμα δειξω τις φωτο σου στον ανηψιο μου θα βαλει τα κλαματα.Μπραβο σου συνεχισε ετσι και εισαι για πολυ ψηλα...
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 08-08-11 15:09 #27
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο xristosgaz Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εισαι πολυ καλα ανεξαρτητα ηλικιας...για την ηλικια σου εισαι γαματος αμα δειξω τις φωτο σου στον ανηψιο μου θα βαλει τα κλαματα.Μπραβο σου συνεχισε ετσι και εισαι για πολυ ψηλα...
    σε ευχαριστω πολυ.!! απ το στομα σου και στου θεου τ αυτιι..
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 08-08-11 16:03 #28
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο 141004 Εμφάνιση μηνυμάτων
    σε ευχαριστω πολυ.!! απ το στομα σου και στου θεου τ αυτιι..

    Είσαι καλός φίλε, ειδικά για την ηλικία σου πολύ καλός. Ικανοποιητικός όγκος και ποσοστό λίγο κάτω από 15% όπως βλέπω από τις πικς. Ωστόσο 90 κιλά δεν παίζει να σαι. 7 κιλά πάνω από το ύψος με ποσοστό λίπους κάτω του 15% σημάινει τέρμα γεμάτος σε όλο το σώμα (τερατάκι). Πλάτη καλό άνοιγμα, στήθος καλό, κοιλιακοί αναπτυγμένοι απλά θέλεις να κατεβάσεις κιάλλο το λίπος για να τους εμφανίσεις. Χέρια και πόδια αρκετά λεπτά. Σε κόβω στα 78 κιλά βασικά με 1.83 τουλάχιστον αυτό θα πίστευα βλέποντας τις φώτος.
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 08-08-11 16:14 #29
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ChestBrah Εμφάνιση μηνυμάτων
    Είσαι καλός φίλε, ειδικά για την ηλικία σου πολύ καλός. Ικανοποιητικός όγκος και ποσοστό λίγο κάτω από 15% όπως βλέπω από τις πικς. Ωστόσο 90 κιλά δεν παίζει να σαι. 7 κιλά πάνω από το ύψος με ποσοστό λίπους κάτω του 15% σημάινει τέρμα γεμάτος σε όλο το σώμα (τερατάκι). Πλάτη καλό άνοιγμα, στήθος καλό, κοιλιακοί αναπτυγμένοι απλά θέλεις να κατεβάσεις κιάλλο το λίπος για να τους εμφανίσεις. Χέρια και πόδια αρκετά λεπτά. Σε κόβω στα 78 κιλά βασικά με 1.83 τουλάχιστον αυτό θα πίστευα βλέποντας τις φώτος.
    89 κιλα ακριβως κ ομως φιλε μου..
    οσο για χερια ειναι πολυ μακρυαα πιστεψε με και δεν γεμιζουν ευκολα.. παρολα αυτα παιζω στα 39cm περιμετρο
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 08-08-11 16:24 #30
    Προεπιλογή
    φιλε μου,παρολο που σε καλος,καλο θα ταν να μην ελεγες και ψεματακια
    τα χερια σου αν ηταν 39 θα ταν σαν σωληνας αποχετευσης...εγω τα κοβω καμια 34-35 το πολυ.
    επισης ο απο πανω καλα ειπε οτι 90 κιλα δεν εισαι με την καμια.εισαι κοντα στο υψος σου λογικα ,80 κιλα περιπου δηλαδη.
    συνεχισε ετσι,αλλα καλο θα ταν να μην δινουμε ψεφτικα στατς τουλαχιστον σε αυτους που γνωριζουν
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 2 από 18 ΠρώτηΠρώτη 123412 ... ΤελευταίαΤελευταία