Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο sokianos Εμφάνιση μηνυμάτων
Μία μικρή εισαγωγή για το άρθρο, δεν ξέρω αν θέλετε να το δεις τι να το διορθώσετε ότι απορία έχετε μπορείτε να με ρωτήσετε.


Κάνω αυτό το άρθρο για να βοηθήσω όσους ανθρώπους έχουν πρόβλημα με τη γυναικομαστία και δυστυχώς η μοίρα δεν τους έδωσε τη δυνατότητα να έχουν οικονομική άνεση για να πάνε στην ιδιωτική κλινική.

Το πρόβλημα που αντιμετώπιζα εγώ ήταν μονομερής γυναικομαστία από τη δεξιά πλευρά Η οποία δεν έφευγε με τίποτα, όταν με τίποτα είχα προσπαθήσει να αλλάξω πολύ το σώμα μου με αποτέλεσμα να είχα φτάσει 9% ποσοστό λίπους , πολύ καλή μυϊκή ανάπλαση άλλοι γυναικομαστία ήταν ακόμα εκεί, όπως κατάλαβα με τα χρόνια αυτό το πρόβλημα και έχω από τη μέρα που γεννήθηκα δεν ήτανε κάτι ορμονικό πρόβλημα ούτε λόγο φαρμάκων που έπαιρνα στο παρελθόν.

Πηγαίνοντας σε ιδιωτικές κλινικές που έμαθα και από δω τα λεφτά μου ζητούσαν ήταν 3.000 ευρώ έκανα ότι μπορώ για να τα βρω αυτά τα λεφτά μιας και έχω πάρα πολλά έξοδα αλλά πάντα δεν κατάφερναν να τα συγκεντρώσω , διότι το έβαζα σε δεύτερη μοίρα και γιατί και η μοίρα το έβαζε σε δεύτερη.

Φέτος το καλοκαίρι πηγαίνοντας διακοπές με την κοπέλα μου συνειδητοποίησα ότι δεν κάνω κάτι για τον εαυτό μου τι εννοώ, είχα τη δυνατότητα να πάω ξενοδοχείο Αν και προσιτό η ζωή μου ήταν καλά και υγεία μου αν εξαιρέσεις το πρόβλημα , και είπα στον εαυτό μου ότι φέτος θα απαλλαχτώ από αυτόν μία και καλή.

Έψαξα πάρα πολύ στο ίντερνετ πάρα πολύ από πώς είναι η επέμβαση από το αν το καλύβει το δημόσιο τα πάντα, μετά από τους πέντε ιδιωτικούς πλαστικούς χειρούργους που πήγα απογοητεύτηκα όσον αφορά το οικονομικό δεν το έβαλα όμως κάτω ενώ μάζεψε τα λεφτά σε πολύ σύντομο χρονικό διάστημα από το ψάξιμο που είχα κάνει παρατήρησε ότι υπάρχει ειδική κλινική σε κρατικό νοσοκομείο της Αθήνας.

Διαδικασία μεγάλη η ταλαιπωρία επίσης όμως με σωστά βήματα και μεγάλη υπομονή μπορώ να πω ότι πλέον απαλλάχτηκα από αυτό που μου είχε φορτώσει η μοίρα.

Μην το αφήνει κανένας το πρόβλημα αυτό , μου διαμόρφωνε τη ζωή.
Το ποσό δεν είναι τόσο μεγάλο αν δεν πας σε μεγάλο νοσοκομείο γιατί εκεί επιβαρύνεσαι με τα έξοδα κατα πολύ. Μπορείς να κάνεις την δουλειά σου και κοντά στο 1000αρικο.

Αυτο που δεν κατάλαβα, έκανες κάτι άλλο ως αντιμετώπιση πλην της χειρουργικής επέμβασης;