Σελίδα 2 από 38 ΠρώτηΠρώτη 123412 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 16 έως 30 από 569
  1. 18-04-09 12:38 #16
    Προεπιλογή ....
    Μαλλον ετσι ειναι...Δεν ειναι δυνατον.Μια απο τις κυριοτερες τροφες ββινγκ να προκαλει γυναικομαστια...Απλα ηθελα να το τσεκαρω μπας και....
    Champions Never Quit


    Το μονο μερος οπου η επιτυχια ειναι πριν την εργασια ειναι το λεξικο
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 21-04-09 01:24 #17
    Moderator
    Το avatar του χρήστη TRIANTAFYLLOU

    Εγγραφή
    29-11-2007
    Περ.
    ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
    Μηνύματα
    24.803
    Προεπιλογή
    αυτό είναι μια μεγάλη παρεξήγηση ότι δηλαδή το κοτόπουλο κάνει γυναικομαστία απλά συνδέετε με το γεγονός ότι οι ββερ τρώνε πολύ κοτόπουλο λόγω υψηλής περιεκτικότητος σε πρωτείνη και χαμηλών λιπαρών , αλλά είναι μύθος σε όλες τις τροφές μπορεί να υπάρχει νοθεία και ορμόνες και φυτικές και ζωικές και αυτό για το κοτόπουλο είναι μύθος
    Ηλιας Τριανταφυλλου
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 21-04-09 11:42 #18
    Προεπιλογή
    αυτο με το κοτοπουλο ειναι σαν τη μλκια που προκαλει τυφλωση
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 21-04-09 12:07 #19
    Retired Μod
    Το avatar του χρήστη KATERINI 144

    Εγγραφή
    03-11-2007
    Περ.
    κατερινη
    Μηνύματα
    13.077
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο RUHL Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ξουξουξου μακρια απο μας ο χειροτερος εφιαλτης τοσο καιρο να κανεις μπρατσα και να καταληξεις με βιζια



    Μπραβο τουλα καλες πληροφοριες
    κοιτα μη σε πιασει στο τελος απο τις πολλές κατάρες................ χαχαχααχχαχαχχαχχαχχαχ
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 21-04-09 12:10 #20
    Retired Μod
    Το avatar του χρήστη KATERINI 144

    Εγγραφή
    03-11-2007
    Περ.
    κατερινη
    Μηνύματα
    13.077
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο psv Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μαλλον ετσι ειναι...Δεν ειναι δυνατον.Μια απο τις κυριοτερες τροφες ββινγκ να προκαλει γυναικομαστια...Απλα ηθελα να το τσεκαρω μπας και....
    αυτο το λενε οι άσχετοι μπερδεύοντας τις πρωτεΐνες με τις ορμόνες, απο εκει ξεκίνησε αυτο το παραμύθι.
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 21-04-09 14:11 #21
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο vagg Εμφάνιση μηνυμάτων
    αυτο με το κοτοπουλο ειναι σαν τη μλκια που προκαλει τυφλωση
    Η μλκια προκαλει τυφλωση?????Αμαν αμαν!Θα καταληξουμε τυφλοι με γυναικομαστια μου φαινεται
    Champions Never Quit


    Το μονο μερος οπου η επιτυχια ειναι πριν την εργασια ειναι το λεξικο
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 21-04-09 16:45 #22
    Moderator
    Το avatar του χρήστη TRIANTAFYLLOU

    Εγγραφή
    29-11-2007
    Περ.
    ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
    Μηνύματα
    24.803
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο psv Εμφάνιση μηνυμάτων
    Η μλκια προκαλει τυφλωση?????Αμαν αμαν!Θα καταληξουμε τυφλοι με γυναικομαστια μου φαινεται
    σ αυτό δεν θα έπρεπε να έχετε αμφιβολίες για το αν προκαλεί τύφλωση , γιατί εμείς οι μεγαλύτεροι θα είχαμε χάσει το φώς μας , αλλα δόξα το θεό διόπτρες εχω στα μάτια και είναι ενα σπόρ που καλή η πράξη αλλα και αυτό χρειάζετε σαν προπόνηση και όποιος λέει δεν επιδήδετε λέει ψέματα .
    γι αυτό ο μύθος αυτός καταρίπτετε παταγοδώς
    Ηλιας Τριανταφυλλου
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 21-04-09 18:13 #23
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο TRIANTAFYLLOU Εμφάνιση μηνυμάτων
    και όποιος λέει δεν επιδήδετε λέει ψέματα

    +10000
    Champions Never Quit


    Το μονο μερος οπου η επιτυχια ειναι πριν την εργασια ειναι το λεξικο
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 21-04-09 18:53 #24
    Προεπιλογή
    θαυμαζω την ευκολια που σας βγαζω οφφ τοπικ
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 22-04-09 00:06 #25
    Το avatar του χρήστη mantus3

    Εγγραφή
    26-07-2008
    Περ.
    THESSALONIKI
    Μηνύματα
    2.369
    Προεπιλογή
    μερικες φορες αυτο που βλεπουμε σαν γυναικομαστια, μπορει να ειναι απλα λιγο λιπος στο επιμαχο σημειο κ να χρειαζεται λιποαναροφηση.. ο αδενας δηλαδη να ειναι φυσιολογικος. επισεις σε μικρες ηλικιες, κυριος στην εφηβια αλλα κ λιγο μετεμφιβικα μπορει να παρουσιαστει γυναικομαστια αλλα με τον καιρο να φυγει.

    τωρα στο θεμα μας, η μαλ>>>>ια οχι απλα δεν τιφλονει αλλα ανοιγει κ τα ματια! σκεφτητε σκινικο να μην κανετε τιποτα για καποιο διαστιμα ουτε σεξ ουτε τιποτα.. ολες ωραιες θα τις βλεπετε... μηλαω εκ πηρας...
    www.facebook.com/dpyxaras

    https://www.facebook.com/puxaras

    http://katathesh.blogspot.gr/
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 05-05-09 08:54 #26
    Το avatar του χρήστη Geo84

    Εγγραφή
    15-04-2009
    Περ.
    Athens
    Μηνύματα
    666
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο mantus3 Εμφάνιση μηνυμάτων
    τωρα στο θεμα μας, η μαλ>>>>ια οχι απλα δεν τιφλονει αλλα ανοιγει κ τα ματια! σκεφτητε σκινικο να μην κανετε τιποτα για καποιο διαστιμα ουτε σεξ ουτε τιποτα.. ολες ωραιες θα τις βλεπετε... μηλαω εκ πηρας...


    Είσαι θεός !!
    "I'd keep going until I felt one more rep would rip the muscle from the bone."

    Tom Platz.
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 05-05-09 10:43 #27
    Το avatar του χρήστη chr04

    Εγγραφή
    27-04-2009
    Περ.
    thessaloniki
    Μηνύματα
    218
    Προεπιλογή
    Εγώ έχω κάνει εγχείρηση γυναικομαστίας στο δεξί στήθος πριν 10 χρόνια περίπου όταν ήμουν φαντάρος.

    Σοβαρά μιλώντας τώρα, η γυναικομαστία μπορεί να είναι σημάδι οτί υπάρχει καρκίνος στους όρχεις. Οπότε καλά τα αστειάκια για τα κοτόπουλα, αλλά δείτε το και λίγο σοβαρά.

    Προσωπικά είχε μεγαλώσει το δεξί στήθος όταν ήμουν 14-15 χρονών. Γιατροί έλεγαν ότι μπορεί να ήταν λόγο εφηβείας, ορμονών, αλλά επειδή έτσι κι αλλιώς είχα τα κιλά μου δεν έκανε τόσο εντύπωση και είπαν να περιμένουμε μέχρι να μεγαλώσω.

    Όταν παρουσιάστηκα φαντάρος ο γιατρός στην μονάδα μου είπε ότι δεν είναι τίποτα σοβαρό να το εγχειρήσω. Έτσι έκανα την εγχείρηση στο 424 είχε 2 διογκομένους αδένες οι οποίοι δεν είχαν κακοήθεια και τώρα είμαι μια χαρά. Η θήλη δεν έχει νεκρωθεί όπως λέτε μια χαρά αισθήσεις έχει και η ουλή επίσης ούτε φαίνεται. Στην ουσία πλαστική εγχείρηση γίνεται για να βελτιωθεί οπτικά το σημείο.

    Σημαντινή λέπτομέρεια οι γιατροί εκτός από τον μαστό εξέταζαν και τους όρχεις για να αποκλείσουν τον καρκίνο.
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 07-05-09 01:59 #28
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο chr04 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Σοβαρά μιλώντας τώρα, η γυναικομαστία μπορεί να είναι σημάδι οτί υπάρχει καρκίνος στους όρχεις. Οπότε καλά τα αστειάκια για τα κοτόπουλα, αλλά δείτε το και λίγο σοβαρά.

    Σημαντινή λέπτομέρεια οι γιατροί εκτός από τον μαστό εξέταζαν και τους όρχεις για να αποκλείσουν τον καρκίνο.
    Εκανα ενα σερτς στο γκοογκλ γι'αυτο που λες αλλα μονο το ποστ σου εδω βρηκα.Αν εχεις βρει τπτ εσυ σχετικα,εκτος απο αυτα που αναφερεις με τους γιατρους για δωσε.Αλλιως να το ψαξω λιγακι...Παντως εγω πρωτη φορα το ακουω...Ξερω ατομο που εχει κανει την εγχειρηση και δεν ειχε ακουσει κατι σχετικο
    Champions Never Quit


    Το μονο μερος οπου η επιτυχια ειναι πριν την εργασια ειναι το λεξικο
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 07-05-09 07:11 #29
    Το avatar του χρήστη chr04

    Εγγραφή
    27-04-2009
    Περ.
    thessaloniki
    Μηνύματα
    218
    Προεπιλογή
    Σε καμιά περίπτωση δεν είμαι γιατρός και εννοείται ότι κανείς δεν δίνει ιατρικές συμβουλές.

    Ενδεικτικά και μόνο

    http://health.in.gr/news/article.asp?lngArticleID=39210

    αναφέρει ότι η μεγένθυση και η ευαισθησία στους μαστούς ίσως να είναι ένα σύμπτωμα ότι κάτι δεν πάει καλά.
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 08-05-09 03:05 #30
    Προεπιλογή
    κουλ
    Champions Never Quit


    Το μονο μερος οπου η επιτυχια ειναι πριν την εργασια ειναι το λεξικο
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 2 από 38 ΠρώτηΠρώτη 123412 ... ΤελευταίαΤελευταία