Σελίδα 3 από 38 ΠρώτηΠρώτη 1234513 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 31 έως 45 από 569
  1. 08-05-09 07:40 #31
    Προεπιλογή
    Εχω δει οτι και καποια προορμονικα πχ Epistane Μπορουν να την μειωσουν,αν οχι να τηνς εξαφανησουν τελιως.
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 08-05-09 09:56 #32
    Το avatar του χρήστη chr04

    Εγγραφή
    27-04-2009
    Περ.
    thessaloniki
    Μηνύματα
    218
    Προεπιλογή
    Ρεαλιστικά, αν εξαιρέσεις το 'γυναικομαστία' που ίσως να προκαλεί ενα σοκ στους άντρες (του στυλ τι γίνεται μεταμορφώνομαι σε γυναίκα, η επέμβαση δεν είναι τίποτα. Σε 1,5 ώρα μπαίνεις βγαίνεις.
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 10-05-09 00:51 #33
    Το avatar του χρήστη mantus3

    Εγγραφή
    26-07-2008
    Περ.
    THESSALONIKI
    Μηνύματα
    2.369
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο chr04 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ρεαλιστικά, αν εξαιρέσεις το 'γυναικομαστία' που ίσως να προκαλεί ενα σοκ στους άντρες (του στυλ τι γίνεται μεταμορφώνομαι σε γυναίκα, η επέμβαση δεν είναι τίποτα. Σε 1,5 ώρα μπαίνεις βγαίνεις.
    να κανουμε αμα ειναι κ οσοι δεν εχουμε προβλημα... μηπως να χαλαροσουμε λιγο... οπως κ ναχει, μια επεμβαση οσο απλη κ να ειναι ειναι επεμβαση....
    www.facebook.com/dpyxaras

    https://www.facebook.com/puxaras

    http://katathesh.blogspot.gr/
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 10-05-09 03:13 #34
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο mantus3 Εμφάνιση μηνυμάτων
    να κανουμε αμα ειναι κ οσοι δεν εχουμε προβλημα... μηπως να χαλαροσουμε λιγο... οπως κ ναχει, μια επεμβαση οσο απλη κ να ειναι ειναι επεμβαση....
    Καλατετοιο σοκ δεν προκαλει,αλλαπεφτει η αυτοπεποιθηση,τι να κανεις...Και αμα εχεις και ωραιο σωμα μετα απο μεγαλη προσπαθεια στο γυμναστηριο ειναι κριμα...

    Οντωςη επεμβαση ειναι επεμβαση.Και μενεις και εκτος γυμναστηριου καιρο αν θυμαμαι καλα...

    Να και ενα βιντεακι αρκετα ενδιαφερον που δειχνει ββερς με γυναικομαστια πριν και μετα...Ισως βοηθησει λιγακι ατομα που δεν ειναι σιγουρα αν εχουν η οχι

    [YOUTUBE="uOR8JTrYNA4"]uOR8JTrYNA4[/YOUTUBE]
    Champions Never Quit


    Το μονο μερος οπου η επιτυχια ειναι πριν την εργασια ειναι το λεξικο
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 04-07-09 17:42 #35
    Το avatar του χρήστη Johnys

    Εγγραφή
    04-07-2009
    Περ.
    Πειραιάς
    Μηνύματα
    33
    Προεπιλογή
    νομιζα πως ητανε απο τα κοιλα μου και την ¨¨χαλαρωση¨ του σωματος μου υστερα απο την απολια 15 κοιλων... Μαλλον θα πρεπει να επισκευτω καποιον γιατρο αυτες τις μερες γιατι δεν με βλεπω καλα.... Αληθεια τι γιατρο πρεπει να επισκευτω;
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 08-07-09 19:40 #36
    Προεπιλογή
    Μαστολογο
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 30-10-09 21:57 #37

    Εγγραφή
    30-10-2009
    Περ.
    Germany
    Μηνύματα
    4
    Exclamation ΓΥΝΑΙΚΟΜΑΣΤΙΑ
    Αγαπητο Φορουμ , Ειμαι 24 χρονων και τα Τελευταια 4-5 Χρονια εχω διαπιστωσει πως εχω το προβλημα της γυναικομαστιας.
    Το προβλημα αυτο μου δημιουργηθηκε μεσα στον στρατο και επειτα για τον λογω οτι πηρα +30 κιλα εκει μεσα.Μπηκα 55 και απολυθηκα 85 με Υψος 1,73.
    Εδω και 1,5 Χρονια αρχισα να γυμναζομαι γιατι εφτασα σε ενα επιπεδo 93 κιλα!!! και τωρα βρισκομαι στα 77.
    Αυτη την στιγμη παιρνω πρωτεινη της Οπτιμουμ Νουτριτσιον Γουει (4,5 Κιλα Τσουβαλι) και παραλληλα παιρνω και λιποδιαλυτες της Σιντα Κοντιφολια! Το καλοκαιρι που μας περασε Επαιρνα Το Χαιντροξυτ Χαρντκορ το οποιο με Βοηθησε παρα πολυ μεσα σε 1,5 Μηνες να χασω 8 κιλα με πολυ αεροβιο.

    Αυτο που με απασχολει στην προκειμενη περιπτωση ειναι οτι η γυναικομαστια δεν φευγει. Συνηθως εκανα Αεροβιο 1 ωρα την Ημερα (Διαδρομο) Το εκανα για κατι μηνες αλλα δεν ειδα σημαντικη διαφορα και ειπα να δοκιμασω μηπως με πολλα βαρη δω καμια διαφορα!!!!!!
    Πηγα λοιπον Σε Ενα Χειρουργο να δω και εγω τι γινεται και αφου εκανα εξετασεις αιμα, ουρα, θυροειδη, η απαντηση του χειρουργου ητανε : κυριε μου δεν μπορω να κανω κατι , παρα μονο επεμβαση η οποια κοστιζει 1000 ευρω ανα στηθος και 500 ευρω το φακελακι, Δηλαδη 2500Ευρω Εκει εμεινα μλκς. Του εξηγησα πως αυτο δημιουργηθηκε τα τελαυταια χρονια και πως δεν το ειχα ανεκαθεν και εαν λυνεται με γυμναστικη (Βαρη Η Με εντονο Αεροβιο) και ητανε αρνητικος.

    Η Ερωτηση μου αυτη την στιγμη ειναι Μπορω να Διορθωσω το προβλημα της γυναικομαστιας μεσω γυμναστηριου? Η Πρεπει να ακουμπησω 2-3 Χιλιαδες ευρω για το Προβλημα μου?

    Εχει Κανει κανεις Επεμβαση Δωρεαν?

    Σας Ευχαριστω Ολους εκ των προτερων!!!

    Και νασται καλα.

    Φιλικα Ody!

    Σημειωση : Η Χρηση της Πρωτεινης γινεται 2-3 Φορες την Ημερα Δηλαδη (1 Το πρωι , 1 Μετα την προπονηση και 1 φορα πριν παω για υπνο)
    Οσο αφορα τον λιποδιαλυτη Παιρνω (2 Χαπια Το πρωι , και 2 χαπια 30 λεπτα πριν την προπονηση)
    Οσο αφορα την διατροφη εχω κοψει μαχαιρι τα γλυκα παραμονο αν αισθανθω την αναγκη τρωω Λιγα κομματακια αλλα οχι Καθημερινα.
    Εχω κοψει τα ετοιμα φαγητα και τρωο πολυ ρυζι και γενικα φαγητα με πολυ λιγο λιπος.
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Ofaskian : 16-12-09 στις 18:39 Αιτία: ΠΡΟΣΘΗΚΗ ΛΕΠΤΟΜΕΡΙΩΝ
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 30-10-09 22:06 #38
    Kris Dim follower
    Το avatar του χρήστη thegravijia

    Εγγραφή
    31-07-2008
    Μηνύματα
    6.708
    Προεπιλογή
    γινεται να καταγκειλει κανεις τους γιατρους για φαλελακι?

    στο θεμα μας τωρα.
    εγω πιστευω πως αν χανεις το λιπος σταδιακα και παραλληλα αυξησεις την μυικη σου μαζα κανοντας προπονηση εντονα με βαρη μειωθει πολυ το προβλημα το θεμα ειναι να το κανεις σωστα
    bigger weights mean more mass.
    http://mdtv.musculardevelopment.com/...view/1935/218/
    Watch as Kai Greene lets his emotions do the talking about how feels homesick
    http://www.youtube.com/watch?v=Y7CqVPKbQ3cRonnie
    Ronnie Coleman 8X Mr Olympia
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 30-10-09 23:11 #39
    Μuscles 'R' Sexy
    Το avatar του χρήστη vAnY

    Εγγραφή
    01-05-2009
    Περ.
    Athens Greece
    Μηνύματα
    2.310
    Προεπιλογή
    ρε τους κωλ...γιατρους σ'αυτη τη χωρα αμεσως φακελακι!! ελεος !!!!!! ελεοοοοος!!!!!
    Muscles Are Sexy
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 30-10-09 23:27 #40
    Retired Admin
    Το avatar του χρήστη NASSER

    Εγγραφή
    24-05-2008
    Περ.
    Planet Earth
    Μηνύματα
    13.706
    Προεπιλογή
    Υπαρχει αρθρο για το θεμα γυναικομαστια κανε search
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 31-10-09 00:04 #41

    Εγγραφή
    30-10-2009
    Περ.
    Germany
    Μηνύματα
    4
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο NASSER Εμφάνιση μηνυμάτων
    Υπαρχει αρθρο για το θεμα γυναικομαστια κανε search
    Το εχω διαβασει το αρθρο αλλα γραφει μονο οτι γινεται με επεμβαση πραγμα το οποιο εγω δεν μπορω να διαθεσω οικονομικα και θελω να ενημερωθω αν υπαρχει αλλος τροπος....
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 31-10-09 00:15 #42
    Retired Mod
    Το avatar του χρήστη sTeLaKoS

    Εγγραφή
    21-09-2009
    Περ.
    Καβάλα
    Μηνύματα
    7.966
    Προεπιλογή
    Τα ασφαλιστικά ταμεία να φανταστώ οτι δεν καλύπτουν τέτοιες επεμβάσεις ε?
    ὓβρις→ἂτη→νέμεσις→τίσις
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 31-10-09 00:26 #43

    Εγγραφή
    30-10-2009
    Περ.
    Germany
    Μηνύματα
    4
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο sTeLaKoS Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τα ασφαλιστικά ταμεία να φανταστώ οτι δεν καλύπτουν τέτοιες επεμβάσεις ε?
    ΣΤΗΝ ΠΡΟΚΕΙΜΕΝΗ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΤΟ Ι.Κ.Α ΔΕΝ ΔΙΝΕΙ ΟΥΤΕ 1 ΕΥΡΩ
    Για το λογω οτι θεωρειται καθαρα προβλημα αισθητικο και οχι αλλου ειδους!
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 31-10-09 00:58 #44
    Προεπιλογή
    Κάθε άλλο από αισθητικό πρόβλημα είναι... Είναι πρόβλημα που προέρχεται από ορμονική διαταραχή και μάλιστα είναι και ύποπτο για καρκινογενέσεις...

    Σε πολλές Ευρωπαικές χώρες η επέμβαση καλύπτεται από τα κρατικά ασφαλιστικά ταμεία...
    Εδώ στην Ελλάδα, έχω ακούσει ότι καλύπτεται από κάποια ιδιωτικά ταμεία, αλλά δεν γνωρίζω από ποιά (το δικό μου σίγουρα δεν...)...

    Το έχω και εγώ το πρόβλημα σε μεγάλο βαθμό (από μικρό παιδί) και το`χω δρομολογήσει για Μάρτη (με την προυπόθεση ότι θα έχω κατέβει άλλα 15 κιλά)...

    Εμένα θα μου κοστίσει γύρω στα 4κ. Καθώς εκτός από την αφαίρεση του αδένα και την λιποαναρόφηση (που είναι στάνταρ) θα γίνει και μερική αφαίρεση της θηλής καθώς και επανατοποθέτηση...

    Ofaskian... Αν και δεν ξέρω σε ποιο πλαστικό πήγες, η τιμή που σου έδωσε είναι πολύ καλή... Μη ξεχνάς ότι στην τιμή συμπεριλαμβάνονται τα αναλώσιμα του χειρουργείου, η αμοιβή του αναισθησιολόγου, η αμοιβή στους βοηθητικούς, η κλινή που θα κάτσεις λίγες ώρες (πριν και μετά) και φυσικά η αμοιβή του πλαστικού...
    Φακελάκι δεν παίζει σε ιδιωτικό γιατρό, είναι η αμοιβή του. Τώρα αν είναι μαύρα, αυτό είναι άλλο θέμα...

    ------------------------------------------------------------------------------------------------

    Γενικότερα για τα φακελάκια, ας μη μιλήσω καλύτερα, γιατί τα γνωρίζω εκ των έσω...
    Θα πω απλώς να μη βάζουμε όλους τους γιατρούς στο ίδιο τσουβάλι!
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 31-10-09 01:13 #45
    Moderator
    Το avatar του χρήστη TRIANTAFYLLOU

    Εγγραφή
    29-11-2007
    Περ.
    ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
    Μηνύματα
    24.801
    Προεπιλογή
    κατ αρχήν το στήθος μαζεύει λίπος και νερό , αυτό με την γυμναστική και διατροφή θα έχεις ενα μέσο αντιμετώπισης και σαν δεύτερη φάση σε συνδιασμό όμως εκτός του ότι πρέπει να τσεκάρεις να δείς αν ο αδένας είναι σκληρός γύρω απο την θηλή και όταν το πιέζεις πονάει , τότε πάει να πεί πως υπάρχει μια ορμονική διαταραχή και αυτό ο γιατρός πρέπει να σου συστήσει κατ αρχήν μια φαρμακευτική αγωγή με ταμοξιφεν (νολβαντεχ η κεσσαρ ) η αριμιντεχ που είναι πιο αποτελεσματικό σε συνδιασμό με κάποια άλλα όπως κλομιφεν .

    αλλα όλα αυτα δεν πρέπει να τα χρησιμοποιήσεις αν δεν κάνεις εξετάσεις ορμονολογικές και αν δεν γίνει η διάγνωση όπως είπα, δηλαδή αν είναι απλα μια συσόρευση λίπους η υπάρχει και ερέθισμα του αδένα και ταση για διόγκωση , αν είναι το δεύτερο με φαρμακευτική αγωγή πάντα όμως το τονίζω με ιατρική γνωμάτευση θα υποχωρήσουν .

    και σε συνδιασμό με βάρη και διατροφη χτίζοντας μυικό ιστο θα εξαλείψουν τα συμπτώματα δηλαδή η περίπτωση της επέμβασης δεν πρέπει να είναι πρώτη προτεραιότητα και αν ο γιατρός που πάς είναι χειρούργος η πλαστικός τότε δουλειά του είναι και υπόθεση ρουτίνας γι αυτόν να σου πεί μαχαίρι , δεν είναι έτσι όμως η επέμβαση δεν πρέπει να είναι πρώτη προτεραιότητα , οπότε η ασφάλεια καλύπτει και κάποια φάρμακα αν χρειαστεί γιατί μπορει και να μην χρειαστεί τίποτε απλά χάνοντας το λίπος , θα χαθεί και η γυναικομαστία

    επίσης η γυναικομαστία με τον διάδρομο δεν φεύγει είχα φίλο που έκανε 4 ώρες αερόμπικ την ημέρα μάθημα στο γυμναστήριο του και καθόλου βαρη και μάλιστα ήταν πλαδαρός και είχε γυναικομαστία και του είπα κόψε το αερόμπικ δώσε τις ώρες σε κανενα γυμναστή και κάνε μόνο μια και αρχισε τα βάρη , μέσα σε λίγο διάστημα αρχησε να σκληραίνει και να φεύγει το λίπος και άλλαξε τελείως το σώμα του .

    δεν είναι τυχαίο που το απέκτησες στον στρατό κακή διατροφή και καταχρήσεις και έφεραν αυτό το αποτέλεσμα σε συνδιασμό με έλλειψη άθλησης , κάνοντας ακριβώς τα αντίθετα θα έχεις αυτό που ζητάς
    Ηλιας Τριανταφυλλου
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 3 από 38 ΠρώτηΠρώτη 1234513 ... ΤελευταίαΤελευταία