Σελίδα 4 από 38 ΠρώτηΠρώτη ... 2345614 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 46 έως 60 από 569
  1. 04-11-09 01:00 #46
    Προεπιλογή
    φιλε επειδη αυτο το προβλημα το ψηλοεχω και εγω σου προτεινω κατακληνεις πιεισεις στηθους 3 σετακια βολικες επαναληψεις 12+ και ΘΑ δεις μια βελτιωση σημαντικη σε συνδυασμο με αεροβια
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 05-11-09 12:27 #47
    Προεπιλογή
    Οντως ειναι πολυ καλη η τιμη που σου ειπε.Επειδη το εχω ψαξει κι εγω το θεμα επειδη νομιζω οτι εχω σε ενα βαθμο,η τιμη παει και αναλογα με το ποσο μεγαλο ειναι το προβλημα.

    Ισως και να μη χρειαστεις επεμβαση αν δεν ειναι μεγαλο το προβλημα,αν δεν κρεμεται δλδ το στηθος σου κι απλα ειναι λιγο φουσκωμενο.Κανοντας γυμναστικη και παιρνοντας ογκο ισως να μην φαινεται καν.

    Για δες στο αλλο τοπικ για γυναικομαστια εχω ανεβασει κι ενα βιντεακι με ββερς που εχουν.Δεν λεω να παρεις τοσο ογκο βεβαια για να μην φαινεται η γυναικομαστια,αλλα,για σκεψου,αν εχεις τεραστιους δικεφαλους και κοιλιακους φετες,στην παραλια την γυναικομαστια σου θα κοιταξουν???



    Φιλε sgp,σχετικα με αυτο που λες μηπως θα ηταν καλυτερο το τελικο αποτελεσμα αν εδινε μεγαλυτερη βαση στο πανω μερος του στηθους?Αν δηλαδη εκανε επικλινεις πιεσεις???Εχω την εντυπωση οτι το αισθητικο αποτελεσμα καποιου που εχει γυναικομαστια(σε μικρο βαθμο ειπαμε οχι να κρεμεται το στηθος)θα ειναι καλυτερο αν εχει πιο αναπτυγμενο το πανω στηθος.Το εχεις κανει εσυ και ειδες διαφορα?
    Champions Never Quit


    Το μονο μερος οπου η επιτυχια ειναι πριν την εργασια ειναι το λεξικο
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 05-11-09 12:37 #48
    Retired Μod
    Το avatar του χρήστη KATERINI 144

    Εγγραφή
    03-11-2007
    Περ.
    κατερινη
    Μηνύματα
    13.077
    Προεπιλογή
    δε νομιζω να ειναι γυναικομαστια, λιπος ειναι, οταν απο τα 55 κιλα πας στα 85..........

    διαβασες τη σου ειπε ο ηλιας?! (τριανταφυλλου) ''να δείς αν ο αδένας είναι σκληρός γύρω απο την θηλή και όταν το πιέζεις πονάει''

    πέσε σε κανονικά επίπεδα λιπους και θα εισαι μια χαρα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 05-11-09 16:29 #49
    Moderator
    Το avatar του χρήστη TRIANTAFYLLOU

    Εγγραφή
    29-11-2007
    Περ.
    ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
    Μηνύματα
    24.801
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο KATERINI 144 Εμφάνιση μηνυμάτων
    δε νομιζω να ειναι γυναικομαστια, λιπος ειναι, οταν απο τα 55 κιλα πας στα 85..........

    διαβασες τη σου ειπε ο ηλιας?! (τριανταφυλλου) ''να δείς αν ο αδένας είναι σκληρός γύρω απο την θηλή και όταν το πιέζεις πονάει''

    πέσε σε κανονικά επίπεδα λιπους και θα εισαι μια χαρα.

    σωστα !! μην βιάζεσε έχεις δρόμο μπροστα σου διώξε πρώτα το λίπος και θα δείς πιο ξεκάθαρα τι είναι αυτό που έμεινε , επίσης τσέκαρε και αυτό που είπα , γιατι απλα όταν υπάρχει γυναικομαστία η τάση για δημιουργία εκείνο που το καθορίζει είναι ο αδένας που βγάζει συμπτώματα , αλλα το σίγουρο είναι πως πρέπει να διώξεις το λίπος , γιατι η γυναικομαστία ξεχωρίζει και σε γραμωμένο αθλητή.
    Ηλιας Τριανταφυλλου
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 25-11-09 02:39 #50
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο psv Εμφάνιση μηνυμάτων
    Οντως η επεμβαση ειναι επεμβαση.Και μενεις και εκτος γυμναστηριου καιρο αν θυμαμαι καλα...
    3 μήνες να μην πιέζεις το στήθος (νομίζω το διάβασα κάπου, not sure). Ή 3 εβδομάδες; LOL, δεν θυμάμαι

    Λογικά πλάτη, πόδια, κοιλιακούς επιτρέπονται στην ίδια ένταση με πριν την εγχείριση. Για τα χέρια ίσως όχι στην ίδια, γιατί πολλές ασκήσεις πιάνουν το στήθος... μπορεί και καθόλου χέρια, δεν ξέρω.
    "Αιέν αριστεύειν... καί πρώτευε έν όλω τώ βίω..." Όμηρος
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 25-11-09 13:31 #51
    Προεπιλογή
    Εμένα ο χειρούργος, μου είπε ότι πολλοί ξεκινάνε κανονικά γυμναστήριο 2 εβδομάδες μετά την εγχείρηση, αλλά καλό είναι να μη στρεσάρεις το στήθος για 1 μήνα...
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 29-11-09 18:11 #52
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Athanasios2104 Εμφάνιση μηνυμάτων
    3 μήνες να μην πιέζεις το στήθος (νομίζω το διάβασα κάπου, not sure). Ή 3 εβδομάδες; LOL, δεν θυμάμαι

    Λογικά πλάτη, πόδια, κοιλιακούς επιτρέπονται στην ίδια ένταση με πριν την εγχείριση. Για τα χέρια ίσως όχι στην ίδια, γιατί πολλές ασκήσεις πιάνουν το στήθος... μπορεί και καθόλου χέρια, δεν ξέρω.
    3 εβδομαδες.3 μηνες δεν παιζει

    Καλα σιγουρα τα ποδια μπορεις να τα κανεις,αλλα δεν ξερω για πλατη πχ...Μπορει να μην πρεπει να ανοιγεις πολυ τα χερια σου...Τεσπα...
    Champions Never Quit


    Το μονο μερος οπου η επιτυχια ειναι πριν την εργασια ειναι το λεξικο
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 16-12-09 18:46 #53

    Εγγραφή
    30-10-2009
    Περ.
    Germany
    Μηνύματα
    4
    Προεπιλογή
    Αγαπητο φορουμ,

    Κατα κυριο λογω θα ηθελα να σας ευχαριστησω ολους για τισ απαντησεις σας!!!

    Μετα απο παρα πολυ ερευνα , Θα κανω επεμβαση στις 14/1 Δωρεαν Σε μια Κλινικη στην Γερμανια! (Εχω και Γερμανικη - Φοιτιτικη ασφαλεια)...

    Η Γυναικομαστια ακομα δεν Εφυγε σε εμενα και επεσα στα 77 κιλα...
    Μετα απο εξεταση μαστολογου και ενδοκρινολογου , με κανανε παραπομπη σε χειρουργο!!! Για οσους εχουν ιδιο προβλημα , να το τσεκαρουν διοτι υπαρχει πιθανοτητα δημιουργιας καρκινου! Αυτο δεν το λεω εγω μου το ειπανε γιατροι! Για αυτο να το τσεκαρεται παιδες!!! Νταγκ!!!

    Φιλικα Ofaskian!
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 16-12-09 18:55 #54
    Προεπιλογή
    Σου εύχομαι καλή επιτυχία και περαστικά
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 16-12-09 20:52 #55
    Retired Mod
    Το avatar του χρήστη sTeLaKoS

    Εγγραφή
    21-09-2009
    Περ.
    Καβάλα
    Μηνύματα
    7.966
    Προεπιλογή
    Καλή επιτυχία στην επέμβαση και καλή ανάρρωση γι' αργότερα.

    Γράψε μας πως πήγε η επέμβαση και η ανάρρωσή σου αργότερα για να έχουν μια ιδέα τα παιδιά που έχουνε το ίδιο πρόβλημα με εσένα και σκοπεύουν στο μέλλον να κάνουν την επέμβαση,
    ὓβρις→ἂτη→νέμεσις→τίσις
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 21-02-10 04:29 #56
    Το avatar του χρήστη kostas852456

    Εγγραφή
    11-01-2010
    Περ.
    Πειραιας
    Μηνύματα
    63
    Question Προβλημα με στήθος.
    Γεια σας θέλω μια βοήθεια σχετικά με το στήθος μου..ενώ στη πάνω περιοχή ειναι μια χαρά,στο κάτω μέρος εκεί που είναι οι ρόγες δηλαδή,"πετάει" και δε φαινετε ωραία..είναι λεσ κ υπάρχει λιπος σε αυτό το σημείο..δε φένετε γυμνασμένο απο τα βάρη οπως το πάνω σημείο..ξεχωρίζει πολύ και δε μου αρέσει..τι μπορώ να κάνω για να διορθώσω το πρόβλημα αυτό?πιστέυω ναι το αναφέρω σε σωστο section.ευχαριστώ!
    Train you body for yourself..not for the eye of the others!!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 21-02-10 12:01 #57
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.561
    Προεπιλογή
    Μεταφερθηκε το ποστ σου σε αυτο το τόπικ γιατί ετσι οπως το περιγραφεις δείχνεις να έχεις μια μορφη γυναικομαστείας..
    Διαβασε τα ποστς αυτου του τόπικ και μας γραφεις πιο αναλυτικα ή εστω μιια φωτο...
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 21-02-10 15:28 #58
    Το avatar του χρήστη kostas852456

    Εγγραφή
    11-01-2010
    Περ.
    Πειραιας
    Μηνύματα
    63
    Προεπιλογή
    Γεια να μη σας μπερδεύω βάζω μια φοτο..
    http://i345.photobucket.com/albums/p...1022010184.jpg
    Οπως βλέπετε πάνω ειναι μια χάρα δε φένετε καλά βεβαια λογο φλας αλλα κατω δεν ειναι ωραιο..
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη kostas852456 : 21-02-10 στις 15:32
    Train you body for yourself..not for the eye of the others!!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 21-02-10 20:50 #59
    Banned
    Εγγραφή
    08-09-2009
    Μηνύματα
    1.801
    Προεπιλογή
    Λίπος είναι, θα φύγει. Κάνε πιέσεις σε κατακλινή.
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 22-02-10 01:32 #60
    Το avatar του χρήστη kostas852456

    Εγγραφή
    11-01-2010
    Περ.
    Πειραιας
    Μηνύματα
    63
    Προεπιλογή
    με εχει νευριασει τοσο πολύ αυτο το σημειο που σκευτόμουν να κάνω γράμμωση..δε με ενδιαφέρει που δε φένοντε πολύ οι κοιλιακοί με πειράζει αυτό..να δω πος θα αλλάξω το πόγραμμα μου τωρα δε ξερω ποως να το οργανόσω.θα ποστάρω το πρόγραμμα μου στα προγράματα και θα μου πείε τι να αλλάξω..
    Train you body for yourself..not for the eye of the others!!!
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 4 από 38 ΠρώτηΠρώτη ... 2345614 ... ΤελευταίαΤελευταία