Σελίδα 8 από 8 ΠρώτηΠρώτη ... 678
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 106 έως 114 από 114
  1. 25-04-15 00:25 #106
    Προεπιλογή
    Εψαξα κ το βρηκα ,αυτος ο αθλητης απο αγωνα του 2011 που κερδισε την κατηγορια του ,μου ειχε κανει μεγαλη εντυπωση (γι αυτο το θυμαμαι) με θεμα τα τελευταια σχολια.
    Δλδ οτι δεν σε προιδεαζει με την πρωτη ματια το τι θα επακολουθησει. Χωρις να ηταν ο πιο γραμμωμενος της κατηγοριας κ χωρις να εχει εντυπωσιακο relax ,οταν αρχισε να ποζαρει εβγαζε τετοια απιστευτα καλοσχημα μεγαλα κομματια που σε εκαναν να αναρωτιοσουν που ηταν κρυμμενα.
    Sorry για το off αλλα εχει τοσα κοινα με τον Γιαννη κ μου ειχε κανει τοσο εντυπωση τοτε που δεν αντεξα στον πειρασμο.
    Όνομα: DSC_0263.jpg Εμφανίσεις: 772 Μέγεθος: 28,7 KB
    Όνομα: DSC_0262.jpg Εμφανίσεις: 763 Μέγεθος: 27,2 KB
    Όνομα: DSC_0270.jpg Εμφανίσεις: 772 Μέγεθος: 46,2 KB
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 29-04-15 23:43 #107
    Το avatar του χρήστη Tolis 1989

    Εγγραφή
    28-05-2012
    Περ.
    Αθήνα
    Μηνύματα
    563
    Προεπιλογή
    Έμπνευση αυτά τα βίντεο για εμάς τους νεότερους και επι ευκαιρία να ευχαριστήσω και προσωπικά τον κύριο Διακογιάννη για τις πολύτιμες συμβουλές που μου έχει δώσει για την προετοιμασία μου!
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 30-04-15 00:22 #108
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη ελμερ

    Εγγραφή
    08-11-2010
    Περ.
    περιστερι
    Μηνύματα
    4.032
    Προεπιλογή
    Ο Κυριος Γιαννης εκτος απο μεγαλος αθλητης ειναι και καταπληκτικος ανθρωπος,προσιτος και ομιλητικος......
    Στηριξου πανω μου να πεσουμε μαζι
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 28-09-15 23:43 #109
    Προεπιλογή
    Με τον Γιάννη δεν έχουμε γνωριστεί προσωπικά, είμασταν όμως μαζί φερέλπιδες νέοι, τότε, στο Mr. Hellas 1978, με guest poser τον εξωπραγματικό, για τα τότε δεδομένα, Tony Emmot.
    Θυμόμουν, ανάμεσα στους θεατές έναν συμπαθέστατο και αεικίνητο νέο, με καθαρή φλόγα και μεράκι για το άθλημα που όλοι αγαπούμε, και τον οποίον αναγνώρισα μετέπειτα στις ασπρόμαυρες σελίδες του Αθλητή.

    Ο Γιάννης στην συνέχεια εξελίχθηκε σε έναν εξαιρετικό Bodybuilder και, χαίρομαι ιδιαίτερα να ακούω, σε έναν εξαιρετικού ήθους και ποιότητας άνθρωπο. Τον ευχαριστώ, έστω και καθυστερημένα για τα καλά του λόγια πού έγραψε για μένα, και ελπίζω να γνωριστούμε και από κοντά.
    Όταν κάποια στιγμή αξιωθώ να επισκευθώ την Αθήνα, θα τηλεφωνήσω και στους Σπυρίδωνες (Μπουρνάζο και Μαραγκάκη), για να βρεθούμε στον Αθλητή. Οι κοινές αναμνήσεις είναι πολλές.
    Ελπίζω αυτό που ανεβάζω να είναι έκπληξη για τον Γιάννη. Ξεφυλλίζοντας την συλλογή μου, βρήκα αυτό το ντοκουμέντο από το Αμερικανικό FLEX Μαΐου 1992 όταν μάλλον τότε ο Γιάννης απέκτησε, πρώτος Έλληνας, σημειωτέον, επαγγελματική κάρτα. Αφιερωμένο σε ένα εξαιρετικό παιδί και σε όλα τα μέλη του Bodybuilding.gr.

    Όνομα: SKMBT_C22015092811020b.jpg Εμφανίσεις: 736 Μέγεθος: 86,1 KB
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 29-09-15 13:57 #110
    Προεπιλογή
    Γιώργο Δαλιάνη, μόνο εσύ θα μπορούσες να «ξετρυπώσεις» ένα τέτοιο ντοκουμέντο!
    Για άλλη μία φορά το δηλώνω ότι με έχει εντυπωσιάσει η συλλογή σου από περιοδικά του χώρου μας.

    Όσο για το γεγονός ότι δεν έχεις γνωριστεί ποτέ προσωπικά με τον Γιάννη, απλά θα πω ότι… χάνεις!
    Πρόκειται για έναν από τους πιο ακέραιους ανθρώπους που έχω γνωρίσει.
    Θα κανονίσουμε σίγουρα μία συνάντηση στον ΑΘΛΗΤΗ με την πρώτη ευκαιρία.


    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο George Dalianis Εμφάνιση μηνυμάτων
    Με τον Γιάννη δεν έχουμε γνωριστεί προσωπικά, είμασταν όμως μαζί φερέλπιδες νέοι, τότε, στο Mr. Hellas 1978, με guest poser τον εξωπραγματικό, για τα τότε δεδομένα, Tony Emmot.
    Θυμόμουν, ανάμεσα στους θεατές έναν συμπαθέστατο και αεικίνητο νέο, με καθαρή φλόγα και μεράκι για το άθλημα που όλοι αγαπούμε, και τον οποίον αναγνώρισα μετέπειτα στις ασπρόμαυρες σελίδες του Αθλητή.

    Ο Γιάννης στην συνέχεια εξελίχθηκε σε έναν εξαιρετικό Bodybuilder και, χαίρομαι ιδιαίτερα να ακούω, σε έναν εξαιρετικού ήθους και ποιότητας άνθρωπο. Τον ευχαριστώ, έστω και καθυστερημένα για τα καλά του λόγια πού έγραψε για μένα, και ελπίζω να γνωριστούμε και από κοντά.
    Όταν κάποια στιγμή αξιωθώ να επισκευθώ την Αθήνα, θα τηλεφωνήσω και στους Σπυρίδωνες (Μπουρνάζο και Μαραγκάκη), για να βρεθούμε στον Αθλητή. Οι κοινές αναμνήσεις είναι πολλές.
    Ελπίζω αυτό που ανεβάζω να είναι έκπληξη για τον Γιάννη. Ξεφυλλίζοντας την συλλογή μου, βρήκα αυτό το ντοκουμέντο από το Αμερικανικό FLEX Μαΐου 1992 όταν μάλλον τότε ο Γιάννης απέκτησε, πρώτος Έλληνας, σημειωτέον, επαγγελματική κάρτα. Αφιερωμένο σε ένα εξαιρετικό παιδί και σε όλα τα μέλη του Bodybuilding.gr.

    Όνομα: SKMBT_C22015092811020b.jpg Εμφανίσεις: 736 Μέγεθος: 86,1 KB
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 31-01-16 22:19 #111
    Banned
    Εγγραφή
    27-08-2012
    Περ.
    ATHENS
    Μηνύματα
    1.637
    Προεπιλογή
    Όνομα: 456646_440977582593363_586762787_o.jpg Εμφανίσεις: 630 Μέγεθος: 151,4 KB

    Mάης 2009,λίγο πριν το νικηφόρο αγώνα μου,μου έδωσε πολύτιμες συμβουλές ποζαρίσματος
    Απάντηση με παράθεση
     

  7.  

  8. 13-11-16 22:58 #113
    Banned
    Εγγραφή
    27-08-2012
    Περ.
    ATHENS
    Μηνύματα
    1.637
    Προεπιλογή
    Ειδική περίπτωση στα παγκόσμια χρονικά της IFBB
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 20-04-17 11:26 #114
    Προεπιλογή
    Το παραπάνω αφιέρωμα στον Γιάννη Διακογιάννη είναι από το περιοδικό bodybuilding τεύχος Νο 16 - Απρίλιος 1986, που ανέβηκε πρόσφατα στο blog.athlitis.gr

    Όνομα: canvas.jp16.jpg Εμφανίσεις: 258 Μέγεθος: 280,4 KB
    www.athlitis.gr
    Το πρώτο κατάστημα στην Ελλάδα, από το 1966.
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 8 από 8 ΠρώτηΠρώτη ... 678