Θέμα: Amanda Latona

Σελίδα 8 από 8 ΠρώτηΠρώτη ... 678
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 106 έως 108 από 108
  1. 25-04-13 21:39 #106
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο COBRA_STYLE Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αυτο που λεει ο Polyneikos

    Τι με νοιαζει εμενα τι εχουν και τι δεν εχουν,αυτο που βλεπω με νοιαζει και η συγκεκριμενη ειναι απο τα καλυτερα πλασματα που εχουν πλαστει..ειτε ειναι απο πλαστικο χειρουργο ειτε ειναι απο το Θεο
    Εμένα πάλι ρε φίλε με τρελαίνει αυτή που έχεις βάλει στο προφίλ σου! Ποια είναι???!!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 25-04-13 21:58 #107
    Moderator
    Το avatar του χρήστη TRIANTAFYLLOU

    Εγγραφή
    29-11-2007
    Περ.
    ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
    Μηνύματα
    24.806
    Προεπιλογή
    όλα αυτα που κοιταμε σε περιοδικα και νετ είναι απλα να γυμνάζουμε το ματι
    δεν αποτελεί εγγύηση ότι αν την έχεις στην καθημερινότητα θα εξακολουθει να σε αρεσει και να σε παθιάζει το ίδιο
    η μαγκια λέμε δεν είναι μια γυναίκα να σ αρέσει σάββατο βράδυ αλλα κυριακη πρωί , να ξυπνας να την βλέπεις άβαφη δίπλα σου και να σε τρελαίνει και ας είναι και πρησμ'ένη απο τον 'ύπνο και άβαφη , αυτη είναι η ουσία

    αυτες στις φωτο εφόσον εικόνα μας πασάρουν αυτο κρίνουμε και όχι απλα αισθητικές παρεμβάσεις μπορει να έχουν κάνει , αλλα και τεχνικές με φωτοσοπ γίνονται σε φωτο , αλλα δεν μπαίνουμε στην διαδικασία να λέμε τι και πώς , απλα φατε ματια ψάρια , απλα είναι γεγονός ότι και σε άντρες και σε γυναίκες άλλη η εικόνα σε φωτο και άλλη η πραγματικότητα
    και επειδη εμείς την πραγματικότητα δεν θα την δούμε κάνουμε τουμπεκί και όλα όκ
    Ηλιας Τριανταφυλλου
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 25-04-13 23:46 #108
    Dah Pimp
    Το avatar του χρήστη COBRA_STYLE

    Εγγραφή
    15-11-2008
    Περ.
    Αlpha Male region
    Μηνύματα
    14.692
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο knbsep Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εμένα πάλι ρε φίλε με τρελαίνει αυτή που έχεις βάλει στο προφίλ σου! Ποια είναι???!!!
    Δε μπορω να σου πω ρε φιλε,τη θελω μονο για μενα...ειμαι μονοφαγας.
    If you can make her laugh,you can make her scream
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 8 από 8 ΠρώτηΠρώτη ... 678