Σελίδα 1 από 16 12311 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 15 από 226
  1. 12-06-11 20:45 #1
    Προεπιλογή Ρακέτες παραλίας
    Κατ αρχην δεν ξερω αν κανω καλα που το ανοιγω εδω και οχι στα εκτος θεματος αλλα θεωρω οτι και αυτο εχει εξελειχθει σε εθνικο καλοκαιρινο σπορ....
    Αυτη τη φορα δεν θα ρωτησω ουτε τι αμινοξεα ειναι τα καλυτερα ουτε αν το σπλιτ ειναι καλο....θελω να βρω μπαλακια που να τα χαιδευεις με την 380 και να φευγουν σφαιρα....μοιραστειτε τις αποψεις σας
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 12-06-11 21:01 #2
    Προεπιλογή
    Oσα μπαλακια και αν πηρα τρυπουσαν και εμπαζαν νερο.Δεν ξερω αν ειναι καλα αυτα που παιζουν στο τενις,εννοω απο μαγαζι με αναλογα ειδη και οχι απο περιπτερο αγορασμενα.Αλλιως αγορασεις κανα 2-3 τριαδες με "μουφα" μπαλακια και την παλευεις ετσι
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 12-06-11 21:06 #3
    Προεπιλογή
    Μπορει να ακουστει αστειο.....αλλα ειναι αληθεια...περισυ εδωσα περιπου 50 ευρω σε μπαλακια...χωρις να ξερω πηρα τα wilson...μετα πηρα Techno pro, Teloon και τελος πηρα Tretorn plus...αλλα ολα ειναι βαρια....μια φορα βρηκα τυχαια ενα μπαλακι που δεν ειχε ονομα και δε μου γεμιζε το ματι....και μολισ ξεκινησα να παιζω με τον κολητο σταματησαμε μετα απο 5 ωρες!!! ειχαμε εξτασιαστει...το χαιδευες και εφευγαν κατι καρφια αντε γεια....πρεπει να βρω ενα τετοιο μπαλακι...με τα Tretorn μετα απο μια ωρα με την δυναμη που βαζω για τα καρφια ποναει το χερι!!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 13-06-11 01:09 #4
    Προεπιλογή
    Επειδή ασχολούμαι με το σπορ 15 χρόνια
    TRETORN PLUS +

    Αυτά με τον σταυρό , έχουν μεγάλη διαφορά απο τα απλά τα plus...
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 13-06-11 01:19 #5
    Προεπιλογή
    ελα ρε φιλε και εγω νομιζα οτι δεν εχουν διαφορα....που θα βρω τα plus με τον σταυρο που ειπες εσυ?? Τα plus που ειχα παρει εγω τα αγορασα περισυ απο τα Intersport και μου ειπαν πως αυτα ειναι και δεν υπαρχουν αλλα...μαλλον με πιασανε μακακα !!! Ηταν σε ενα μπλε-μαυρο χαρτινο κουτακι
    Οντως εχουν τοση διαφορα???
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη extraOrdinary : 13-06-11 στις 01:21
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 13-06-11 01:21 #6
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 22-06-11 12:54 #7
    Προεπιλογή
    Ασχολούμε και εγω παρα πολυ με το Αθλημα πολυ καλα τα plus με τον σταυρο ΑΛΛΑ εχει κατα αλλα τα οποία ΕΠΑΘΑ ΤΗΝ ΠΛΑΚΑ ΜΟΥ!!!
    Επαιζα με plus+ και ειχαμε 2 μπαλάκια σπάει το ένα και το αλλο κάπου το χάσαμε...!Και φευγω και λέω παω να βρώ μπαλάκια και βρίσκω εκτος απο εκείνα του κιλου κατι HEAD ATP!!!Τα ανοίγεις και είναι σφραγισμένα με αέριο μέσα για να μην χαλάνε κλπ...
    ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΜΠΑΛΑΚΙ ΔΕΕΕΕΕΝ ΕΧΩ ΧΤΥΠΗΣΕΙ
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 22-06-11 13:02 #8
    Προεπιλογή
    Το μπαλάκι μήπως ήταν 'φρέσκο' ? Ίσως μεταμορφωθεί μετά απο 5 ώρες χτύπημα σε ένα ωραίο κίτρινο τουβλάκι..
    Παίξτα ενταντικά μια βδομάδα και μετα μας λες εντυπωσεις γιατι στην πάροδο του χρόνου μόνο τα τρετορν μου έχουν κρατήσει.
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 22-06-11 15:44 #9
    Προεπιλογή
    Αυτο που σου λέω έγινε πέρυσι το καλοκαίρι τώρα παίζω με 2 plus που έχω γιατι βαριέμαι να πάω να αγοράσω αν και θα χρειστεί γιατι 4 ασπασαν το σκ..
    Τα έπαιζα για 3 βδομάδες μέχρι που τα έχασα!Παίζαμε σε ενα περιέργο σπίτι ενως φίλου και έφυγαν στα χωράφια!
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 23-06-11 09:33 #10
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Saldi Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αυτο που σου λέω έγινε πέρυσι το καλοκαίρι τώρα παίζω με 2 plus που έχω γιατι βαριέμαι να πάω να αγοράσω αν και θα χρειστεί γιατι 4 ασπασαν το σκ..
    Τα έπαιζα για 3 βδομάδες μέχρι που τα έχασα!Παίζαμε σε ενα περιέργο σπίτι ενως φίλου και έφυγαν στα χωράφια!
    Έχω παίξει ρακέτες σε κάμπινγκ σε βουνό.. (βασικά 3ημερο πάρτυ/κάψιμο ήταν) οπότε κανένας χώρος δεν μου φαίνεται περίεργος
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 23-06-11 12:05 #11
    Προεπιλογή
    Τότε δοκίμασε επειγόντως τα μπαλάκια!
    Εγω περιμένω πότε θα πάω παραλία οχι για να βουτήξω αλαλ για ρακέτες!Περυσι απο τν απρίλιο έπαιζα σε κάτι γηπεδάκια κάθε απογευμα!
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 23-06-11 12:41 #12
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Saldi Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τότε δοκίμασε επειγόντως τα μπαλάκια!
    Εγω περιμένω πότε θα πάω παραλία οχι για να βουτήξω αλαλ για ρακέτες!Περυσι απο τν απρίλιο έπαιζα σε κάτι γηπεδάκια κάθε απογευμα!

    Θα νευριάσεις αν σου πώ οτι σχεδόν κάθε μέρα παίζω ρακέτες σε παραλία ?
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 23-06-11 13:08 #13
    Προεπιλογή
    ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ!Αλλα αν μου πεις οτι είσαι Θεσσαλονίκη θα χαρώ αρκετά γιατι θα βρω εναν αρκετά ανώτερο παικτη να καρφώνω και να μην ακουω Sorry Sorry!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 23-06-11 13:18 #14
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Saldi Εμφάνιση μηνυμάτων
    ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ!Αλλα αν μου πεις οτι είσαι Θεσσαλονίκη θα χαρώ αρκετά γιατι θα βρω εναν αρκετά ανώτερο παικτη να καρφώνω και να μην ακουω Sorry Sorry!!
    Από θέσ είμαι αλλά από παρτενέρ ειμαι φούλ και όλοι καλοί
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 23-06-11 13:27 #15
    Προεπιλογή
    Αν και ακριβά, για μένα είναι με διαφορά τα καλύτερα και για τέννις και για ρακέτες:
    http://www.google.gr/imgres?imgurl=h...w=1366&bih=661

    Τα slazenger γενικως κοστίζουν περίπου 3-4 ευρώ το μπαλάκι αν θυμάμαι καλά αλλα πραγματικά παιδιά είναι ΟΛΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ !! Και απίστευτα χτυπήματα και αντέχουν πάαααρα πολύ!
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 1 από 16 12311 ... ΤελευταίαΤελευταία