Σελίδα 2 από 16 ΠρώτηΠρώτη 123412 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 16 έως 30 από 226
  1. 23-06-11 13:31 #16
    Προεπιλογή
    Εχω παίξει και με αυτα...Με εναν τεννιστα έπαιζα που τα πένευε πάααρα πολυ!!!ΒΕΒΑΙΑ δεν ξέρω αν εμένα δεν μου άρεσαν τόσο γιατι δεν ηταν καινουργια πχ αυτο τα βαρούσε και στο τέννις αλλα ΣΙΓΟΥΡΑ κρατάνε παρα πολυ...
    και 3euro το μπαλάκι εχουν και τα plus 12euro η 4αδα
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 30-06-11 21:57 #17
    Προεπιλογή
    εχετε να προτεινετε ρακετες? κοιταξα λιγο στο νετ και ειμαι κ ειδα καλα σχολια για αγορι κ terra (360gr). εχετε καποια προταση-σχολιο? δεν βλεπω μεγαλες διαφορες.
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 30-06-11 22:43 #18
    Το avatar του χρήστη sadistic

    Εγγραφή
    14-04-2011
    Περ.
    Νew zealand/auckland
    Μηνύματα
    510
    Προεπιλογή
    παλικαρια σας μιλαει ενας βετερανος ρακετιστας!μια 240gr απο το αγορι!!σας περιμενει να σας αποτελειωσει....ναι μετραει καμμια 20αρια χρονια η συγκεκριμενη.τωρα οσο για τα μπαλακια παντα επαιζα με wilson.αλλα ποτε μα ποτε δεν πεφτανε στο νερο.και αν ναι...πολυ σπανια.μονο ετσι εχετε σε μαχιμη κατασταση τα μπαλακια σας χωρισ να ξεφτιζουν.το μονο που χρειαζετε ειναι να τα παιξετε λιγες φορες να στρωσουν και ειστε ετοιμοι.kαι ακομα καλυτερα αν εχετε φιλους που παιζουν τεννισ.τα μπαλακια αυτα ειναι τα καλυτερα απ ολα,διοτι ειναι πεγμενα!παντα επαιζα στην πλαζ τισ βουλιαγμενης... για οσους ξερουν [απο τους παλιους].δεν κανονιζετε και καμμια οργανωμενη εξορμηση απο δω η καπου αλλου να δουμε τι σκαμπαζουμε...;οσο για τον catzol να ξερεις οτι οσο μεγαλωνοθν τα γραμμαρια τοσο πιο αμυντικη γινετε η ρακετα.η 240 δηλαδη ειναι για ανελειτα καρφωματα!η 380 ειναι πιο αμυντικη,και η 320 στο ενδιαμεσο.τα γραμμ παιζοθν μεγαλο ρολο στο χερι του καθενοσ.πρεπει να δοκιμασεις...
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη sadistic : 30-06-11 στις 22:46
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 01-07-11 02:35 #19
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο sadistic Εμφάνιση μηνυμάτων
    Pοσο για τον catzol να ξερεις οτι οσο μεγαλωνοθν τα γραμμαρια τοσο πιο αμυντικη γινετε η ρακετα.η 240 δηλαδη ειναι για ανελειτα καρφωματα!η 380 ειναι πιο αμυντικη,και η 320 στο ενδιαμεσο.τα γραμμ παιζοθν μεγαλο ρολο στο χερι του καθενοσ.πρεπει να δοκιμασεις...
    +1
    Μακάρι να ήμουν απο Αθήνα να χτυπούσαμε κανένα μπαλάκι!!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 01-07-11 22:04 #20
    Προεπιλογή
    απ'οτι καταλαβα οι "αγορι" ειναι οι καλυτερες. αυτο που με προβληματιζει ειναι οτι συνηθως παιζω κοντα στο νερο( κ με παικτες οχι τοσο καλους) οποτε βρεχονται συχνα τα μπαλακια κ συνεπως κ η ρακετα. οποτε σκεφτομαι να παρω καποια καλη μεν αλλα να μη πληρωσω κ τα διπλασια αφου με το βρεξιμο χαλαει (βρηκα τερρα 360γρ με 16.5 ευρω). εξαλλου επαιζα χρονια με μια βαρια και κ οχι καλη οποτε θα υπαρχει ηδη μεγαλη διαφορα στο παιχνιδι.
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη catzol : 01-07-11 στις 23:42
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 02-07-11 00:41 #21
    Το avatar του χρήστη sadistic

    Εγγραφή
    14-04-2011
    Περ.
    Νew zealand/auckland
    Μηνύματα
    510
    Προεπιλογή
    οκ αν βρεχετε η ρακετα δεν τρεχει κατι [κοντρα πλακε θαλασσης ]ειναι και στεγνωνει αμεσως. αλλα σε δισκολευει πολυ και ποιοτητα παιχνιδιου 0!τα μπαλακια ομως την ακουν στερεοφωνικα,και χαλανε στο αψε σβησε...αν βρεις απο αγορι παρτες ανεπιφιλακτα.την δικια μου την εχω 20 χρονια περιπου!!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 02-07-11 07:40 #22
    Προεπιλογή
    Και εγώ την αγόρι μου καμια 15ετια την έχω , έπαιζα εκει που σκάει το κύμα αρκετα χρόνια και δεν έχει τιποτα , κανα 2 φορές την άλοιψα με το μπέιμπι όιλ που έβαζε στην παραλία η δικιά μου και η ρακέτα ξανάνιωσε , μαύρισε κιόλας χαχα.
    Η παλιές αγόρι πάντως σαν αυτή που έχω καμιά σχέση το ξύλο της. Έχω την 360 και είναι μισή σε πάχος απο τις καινούργιες
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 02-07-11 11:51 #23
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο sadistic Εμφάνιση μηνυμάτων
    οκ αν βρεχετε η ρακετα δεν τρεχει κατι [κοντρα πλακε θαλασσης ]ειναι και στεγνωνει αμεσως. αλλα σε δισκολευει πολυ και ποιοτητα παιχνιδιου 0!τα μπαλακια ομως την ακουν στερεοφωνικα,και χαλανε στο αψε σβησε...αν βρεις απο αγορι παρτες ανεπιφιλακτα.την δικια μου την εχω 20 χρονια περιπου!!!
    για τις τερρα λες ποιοτητα παιχνιδιου 0? εμενα δε μου φαινεται να εχουν τρομερη διαφορα στην κατασκευη...
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη catzol : 02-07-11 στις 11:56
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 05-07-11 11:31 #24
    Προεπιλογή
    Ετυχε και έπαιξα με terra το ΣΚ γιατι δεν πείρα τις δικές μου..Παιζω με μια terra παιζω παιζω μετα μπαίνω για μπάνιο βγαίνω η ρακέτα ειχε κάνει φτερά(την πείρε ενα παλικάρι αλλο και μου λεει πανε παρε εχω κατι στην τσάντα..Και βλέπω μια ΑΓΟΡΙ(classic)....Ε ηταν σαν να ανέβηκα 10 επίπεδα....
    Εχει πολλές ακόμα ρακέτες ΠΟΛΥ πιο ακριβες(100euro η μία) και (λογικά)ΠΟΛΥ πιο καλες...Που εχουν τρύπες κλπ κλπ
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 05-07-11 11:51 #25
    Προεπιλογή
    Αγόρι και πάλι Αγόρι!! Απλά οι κορυφαίες, τις θεωρώ κλάσσεις ανώτερες!
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 05-07-11 12:01 #26
    Προεπιλογή
    Αγόρι , tretorn✚ , 2✖Mojito , ένα συννεφο , 1-2 μποφόρ αέρα = Ονείρωξη on the sand
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 05-07-11 12:05 #27
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Jumaru Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αγόρι , tretorn✚ , 2✖Mojito , ένα συννεφο , 1-2 μποφόρ αέρα = Ονείρωξη on the sand
    Αγορι,head ATP,4XCuba Libre,Club sandwitch,23 βαθμοι λιιιγο αέρα FOUL ΗΛΙΟ,
    και στα brake για να γίνει ΤΕΛΕΙΟ μια Μ**** να σε βοηθάει να χαλαρώσεις...
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 13-07-11 23:36 #28
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Jumaru Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αγόρι , tretorn✚ , 2✖Mojito , ένα συννεφο , 1-2 μποφόρ αέρα = Ονείρωξη on the sand
    Ρε συ που θα βρούμε τα tretorn με τον + ?
    No money no
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 14-07-11 12:21 #29
    Προεπιλογή
    Νομίζω εχει intersport εκει στο ικέα πέρυσι απο εκει πείρα..!
    60% Diet
    30% Workout
    10% Rest

    NO PAIN - NO GAIN
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 14-07-11 13:27 #30
    Το avatar του χρήστη sadistic

    Εγγραφή
    14-04-2011
    Περ.
    Νew zealand/auckland
    Μηνύματα
    510
    Προεπιλογή
    ρε σεις καμμια μαζωξη θα κανουμε να κονταροχτυπηθουμε.....
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 2 από 16 ΠρώτηΠρώτη 123412 ... ΤελευταίαΤελευταία