Θέμα: Calisthenics

Σελίδα 2 από 9 ΠρώτηΠρώτη 1234 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 16 έως 30 από 134
  1. 17-01-12 13:38 #16
    Προεπιλογή
    Πολύ ενδιαφέρον. Και γώ σε κάτι βιντεάκια που παρακολουθώ όλοι τους έχουν απίστευτα σώματα. Λέτε να αξίζει?
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 17-01-12 14:04 #17
    Προεπιλογή
    Ειδικά ο hannibal δεν υπάρχει...
    Eat Clean, Lift Hard.
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 17-01-12 15:59 #18
    Προεπιλογή
    τρελενομαι για kalisthenics workouts εγω προσωπικα κανω τετοιες ασκησεις..μονοζυγο push ups sit ups βυθισεις στο διζυγο και εχω τρομερα αποτελεσματα!!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 17-01-12 16:00 #19
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο leftis Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πολύ ενδιαφέρον. Και γώ σε κάτι βιντεάκια που παρακολουθώ όλοι τους έχουν απίστευτα σώματα. Λέτε να αξίζει?
    πιστεψε με..αξιζει και με το παραπανω
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 18-01-12 14:48 #20
    Προεπιλογή
    Άν ενδιαφέρεσαι για calisthenics προγράμματα δές το convict conditioning και το never gymless.

    PS. Και τα 2 είναι πολύ δύσκολα workouts, ειδικά όταν ξεκινήσεις να κάνεις pistol squats
    eat clen, Tren HARD, or die mirin!
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 18-01-12 20:58 #21
    Προεπιλογή
    Ψηνομαι παρα πολυ να ξεκινήσω. Πιστεύετε οτι συνδυασμός Βάρη και calisthenics είναι ανώτερο απο μόνο το ενα η το άλλο;
    Σκεφτόμουν να παρατήσω το γυμναστήριο και να αρχίσω μόνο calisthenics. Που όμως μπορεί να γίνει μια προπόνηση; Σε τι χώρο;
    Επίσης κάπου διάβασα οτι οι βυθίσεις επιβαρύνουν το στέρνο στους teenagers. Εγω μια φορά που έκανα πονουσε μετα για κανά 4ημερο. Και δεν ήταν doms.
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 18-01-12 22:23 #22
    Προεπιλογή
    εγω κανω μονο calisthenics...εχω δει τροοομερα αποτελεσματα..κοιτα συνηθως αυτοι που κανουνε calisthenic workout δεν κανουνε βαρη τσεκαρε και πορωσου

    http://www.youtube.com/watch?v=RBxRxP8OccM
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 18-01-12 22:29 #23
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο crazydoctor Εμφάνιση μηνυμάτων
    εγω κανω μονο calisthenics...εχω δει τροοομερα αποτελεσματα..κοιτα συνηθως αυτοι που κανουνε calisthenic workout δεν κανουνε βαρη τσεκαρε και πορωσου

    http://www.youtube.com/watch?v=RBxRxP8OccM
    Ναι το εχω λιωσει σε βιντεάκια και του Hanibal και των bar brother. Ο μόνος μου ενδοιασμος είναι το που θα μπορέσω να κάνω τέτοιες προπονήσεις;
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 18-01-12 22:34 #24
    Προεπιλογή
    ε βασικα σπιτι σου δεν διαθετεις καποιο μονοζυγο??αν οχι μπορεις να παρεις ενα....ειναι φτηνα...και βυθισεις βαλε 2 καρεκλες σταθερες και κανε εκει..push ups στο πατωμα και ετσι..υπαρχουνε βεβαια και παρκα αλλα δεν ξερω που..
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 18-01-12 22:56 #25
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο crazydoctor Εμφάνιση μηνυμάτων
    ε βασικα σπιτι σου δεν διαθετεις καποιο μονοζυγο??αν οχι μπορεις να παρεις ενα....ειναι φτηνα...και βυθισεις βαλε 2 καρεκλες σταθερες και κανε εκει..push ups στο πατωμα και ετσι..υπαρχουνε βεβαια και παρκα αλλα δεν ξερω που..
    Σπιτι δεν έχεις καλο form στις έλξεις, επίσης muscle ups δεν νομίζω να είναι εφικτά στο σπίτι.
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 18-01-12 23:42 #26
    Προεπιλογή
    αναλογως..αμα το βαλεις σε τοιχο που να μην εχει τιποτα απο πανω μπορεις......αν και ειναι αρκετα δυσκολο να βγαλεις muscle ups..
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 22-01-12 18:02 #27
    Προεπιλογή
    Πιστεύετε ότι σπίτι με ένα καλό μονόζυγο/δίζυγο μπορεί να βγεί καλή καλισθενική προπόνηση ή καλύτερα σε κάποιο ανάλογο παρκάκι?
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 22-01-12 18:53 #28
    Προεπιλογή
    απλα σε καποιο παρκαρι θα εχεις πιο πολυ ορεξη γιατι θα εχει και πιο πολυ κοσμο αλλα και παλι την ιδια δουλεια κανεις
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 31-01-12 22:47 #29
    Προεπιλογή
    Είμαι πολύ τυχερός. Βρήκα παρκάκι με μπάρες ειδικές για έλξεις κλπ διζυγα 300 μετρα από το σπίτι μου. Ξεκινάω calisthenics σε συνδιασμό με βάρη μέχρι απρίλιο που έχω συνδρομή και μετά βλέπουμε. Πάντως οι προπονήσεις μου και στο γυμναστήριο θα είναι κυρίως καλισθενικές. Έχω ένα θέμα με την διατροφή βέβαια. Δεν ξέρω αν πρέπει να συνεχίσω bodybuilding διατροφή με τα ίδια macros. Είμαι σε γράμμωση οπότε συνεχίζω την ίδια διατροφή?
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 31-01-12 23:05 #30
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο leftis Εμφάνιση μηνυμάτων
    Είμαι πολύ τυχερός. Βρήκα παρκάκι με μπάρες ειδικές για έλξεις κλπ διζυγα 300 μετρα από το σπίτι μου. Ξεκινάω calisthenics σε συνδιασμό με βάρη μέχρι απρίλιο που έχω συνδρομή και μετά βλέπουμε. Πάντως οι προπονήσεις μου και στο γυμναστήριο θα είναι κυρίως καλισθενικές. Έχω ένα θέμα με την διατροφή βέβαια. Δεν ξέρω αν πρέπει να συνεχίσω bodybuilding διατροφή με τα ίδια macros. Είμαι σε γράμμωση οπότε συνεχίζω την ίδια διατροφή?
    ΜΠΡΑΒΟ που βρηκες παρκακι .. κι εγω θα ηθελα!!!!ΑΘΗΝΑ μενεις??γιατι εγω μενω θεσσαλονικη και δεν εχω δει παρκακι....οσο για την διατροφη εγω 8α σου πω οτι αυτοι που κανουνε καλισθενικ δεν ακολουθουνε διατροφη..τρωνε κανονικα..μου το εχουνε πει και προσωπικα (Calisthenic kings bar brothers (τους εχω μιλησει προσωπικα..)
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 2 από 9 ΠρώτηΠρώτη 1234 ... ΤελευταίαΤελευταία