Σελίδα 5 από 5 ΠρώτηΠρώτη ... 345
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 61 έως 63 από 63
  1. 15-04-10 00:40 #61
    Προεπιλογή
    Για σας παιδιά νέος και εγώ στο forum...
    Νέος και στα ντοπαρίσματα
    Είμαι 29..
    Κάποτε ήμουν 140 κιλά και είχα φτάσει στα 88(Σε χρονικό διάστημα σχεδόν 1,5 χρόνο) με πολύ γυμναστική και κάθε μέρα πριν την προπόνηση έπαιρνα προτείνη τις powerbar και καρνιτίνη για βοήθεια Και στο τέλος που είχα χάσει τα πολλά κιλά είχα αρχίσει και κρεατίνη.

    Και έτσι τα είχα καταφέρει να κάνω ένα απίστευτο σώμα για εμένα..
    Αλλα μετά είχα ένα σοβαρό τροχαίο όπου με καθήλωσε στο κρεβάτι για αρκετούς μήνες με αποτέλεσμα να πάρω αρκετά κιλά...και ξανά πήγα στα 125

    Πριν ενάμισι μήνα ξεκίνησα πάλι γυμναστήριο..Με proteini και πάλι καρνιτίνη..10 λεπτά αερόβιας για ζέσταμα μετά βάρη και μετά πριν το κλείσιμο πάλι αερόβια 1 ώρα και έτσι έπεσα στα 120..
    Τώρα έχω μια εβδομάδα που προμηθεύτηκα και κάτι χάπια eca extrem με εφεδρίνη 50mg καφεΐνη 200mg ασπιρίνη 50mg
    Σε συνδυασμό με τα άλλα σε μια εβδομάδα και κάτι έχασα άλλα 2 κιλά

    Παρατήρησα μια αύξηση στη μπάρα μικρής όμως τάξεως αλλά όχι κάτι το ιδιαίτερο όπως περίμενα..Και αντοχές δεν μπορώ να πω ότι με ανέβασε ποιος ξέρει..Ένα μικρό κλικ
    Σκέφτηκα να πάρω δυο χάπια μήπως το ότι είμαι τώρα 118 κιλά δεν μπορεί να με πιάσει καλά το ένα?Υπάρχει τέτοια πιθανότητα?

    Από τις γνωστές παρενέργειες τον eca δεν με έχει πιάσει τίποτα..Μια χαρά κοιμάμαι(σαν μοσχάρι όπως πάντα)ούτε ταχυκαρδίες ούτε αυξημένη πίεση(τα έλεγχο πάντα)ούτε κάτι άλλο από τα γνωστά.. δηλαδή όπως ήταν η ζωή μου συνεχίζει..
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 15-04-10 07:58 #62
    Το avatar του χρήστη ktsam

    Εγγραφή
    26-03-2008
    Περ.
    Αθήνα - Μαρο
    Μηνύματα
    65
    Προεπιλογή
    Πριν ενάμισι μήνα ξεκίνησα πάλι γυμναστήριο..Με proteini και πάλι καρνιτίνη..10 λεπτά αερόβιας για ζέσταμα μετά βάρη και μετά πριν το κλείσιμο πάλι αερόβια 1 ώρα και έτσι έπεσα στα 120..
    Τώρα έχω μια εβδομάδα που προμηθεύτηκα και κάτι χάπια eca extrem με εφεδρίνη 50mg καφεΐνη 200mg ασπιρίνη 50mg
    Σε συνδυασμό με τα άλλα σε μια εβδομάδα και κάτι έχασα άλλα 2 κιλά

    Παρατήρησα μια αύξηση στη μπάρα μικρής όμως τάξεως αλλά όχι κάτι το ιδιαίτερο όπως περίμενα..Και αντοχές δεν μπορώ να πω ότι με ανέβασε ποιος ξέρει..Ένα μικρό κλικ
    Σκέφτηκα να πάρω δυο χάπια μήπως το ότι είμαι τώρα 118 κιλά δεν μπορεί να με πιάσει καλά το ένα?Υπάρχει τέτοια πιθανότητα?

    Από τις γνωστές παρενέργειες τον eca δεν με έχει πιάσει τίποτα..Μια χαρά κοιμάμαι(σαν μοσχάρι όπως πάντα)ούτε ταχυκαρδίες ούτε αυξημένη πίεση(τα έλεγχο πάντα)ούτε κάτι άλλο από τα γνωστά.. δηλαδή όπως ήταν η ζωή μου συνεχίζει..
    Επειδή είμαι παρόμοια περίπτωση (από 32%BF στο 11%BF) έχω τις εξής εμπειρίες:
    Πήρα και εγώ κάτι χάπια στο παρελθόν αλλά μετά διαπίστωσα ότι στην ουσία ήταν αλκαλοειδή έφεδρας που δεν κάνουν σπουδαία δουλειά. Έψαξα και βρήκα ephedrine hcl και την πήρα με καφείνη όπως στο http://www.hotnfit.com/ecstack.htm#top . Αυτό πραγματικά το κατάλαβα.

    Προς το τέλος εφάρμοσα δίαιτα carb cycling για 4 μήνες (π.χ http://www.scivationbooks.com/books/...verVolume4.pdf). Θεωρώ ότι η επιτυχία ήταν 85% στη διατροφή και ένα 10% στην εφεδρίνη και αυτό γιατί μου έκοψε κάπως την όρεξη. Επίσης αεροβική σχεδόν κάθε μέρα.

    Θέλει καλή διατροφή και υπομονή (π.χ η carb cycling δίαιτα μου έκανε kick in τη 3-4 εβδομάδα). Προς το τέλος κοιτάς σοβαρά και την εφεδρίνη.
    I can stand losing, BUT I can't stand not trying.


    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 15-04-10 09:27 #63
    Προεπιλογή
    Mπραβο Ktsam που καταφερες να κανεις τη Scivation διατροφη,την ειχα δοκιμασει περσι και απλα...πολυ πεινα..γρηγορη απωλεια λιπους αλλα και μεγαλος κινδυνος για απωλεια μυικης μαζας κατα τη γνωμη μου.
    Carbs "Burn Them Or Wear Them"
    DoggCrapp follower
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 5 από 5 ΠρώτηΠρώτη ... 345