Σελίδα 2 από 5 ΠρώτηΠρώτη 1234 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 16 έως 30 από 63
  1. 18-01-08 18:25 #16
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 18-01-08 18:27 #17
    Προεπιλογή
    Ποιο ειναι πιο ελαφρη μετραει ....σε παρενεργειες...νομιζω οτι ειναι καλο για ξεκινημα...
    καλο ταξιδι Κωστα...Θα μας λειψεις!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 18-01-08 18:53 #18
    Retired Admin
    Το avatar του χρήστη Gasturb

    Εγγραφή
    18-04-2006
    Περ.
    Zimbabwe
    Μηνύματα
    3.660
    Προεπιλογή
    Παρενεργειες σε μενα δεν είχε αλλα πάντα το χρησιμοποιούσα πριν την αερόβια - περίπου 45 λεπτά - μέρα παρά μέρα, οπότε κ δεν ένιωθα ταχυπαλμίες μετά την άσκηση. Τώρα βέβαια φαντάζομαι δεν εινα ότι καλύτερο να το παίρνεις να μην πας μετά για τρέξιμο κ να περιμένεις να χάσεις λίπος έχοντας κ λανθασμένη διατροφή.

    Gt

    ---

    http://forum.bodybuilding.gr/viewtop...?p=23036#23036
    Bodybuilding.gr
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 18-01-08 19:12 #19
    away
    Εγγραφή
    03-11-2007
    Μηνύματα
    5.638
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο gpol
    Νομιζω οτι ο jiu θα πει οτι το κανονικα E(CA) ειναι πολυ καλυτερο απο το Sida Cordifolia
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο jiujitSu

    Όσον αφορά τώρα το σκεύασμα που σε απασχολεί το έριξα μια ματιά και 1ον δεν είδα πουθενά να λέει τίποτα για καφεΐνη και 2ον λέει Sida Cordifolia extract 300mg(standardised at 8% alkaloids) δηλαδή σε 2 κάψουλες περιέχει 24mg αλκαλοειδή Ephedras θα μαντέψω, χωρίς να λέει τι αλκαλοειδή είναι αυτά.Η τιμή είναι σχετικά καλή αλλά ρίξε μια ματιά και τα παρακάτω.

    Ενταξη ενοειτε πος το Ε ειναι καλυτερο αλλα ψαχνουμε κατι κοντα εκει αμα αυξησουμε την δοση
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 06-02-08 00:20 #20
    away
    Εγγραφή
    03-11-2007
    Μηνύματα
    5.638
    Προεπιλογή
    Πηρα σημερα 2 χαπακια με 500 mg green tea extrack απο ενεργια δεν παρατηρησα κατι (ημερα ποδιων)ιδιετερο ιδρωσα παραπανω αλλα αυτο οφειλετε στο πρασινο τσαι απο οτι θυμαμαι εχει θερμογενετικες ιδιοτητες

    Τωρα εχω ενα μικρο crash αλλα μπορει να μην οφειλετε στο sida επειδη εχω να κανω προπονηση απο την τεταρτη και μετα απο το γευμα δεξτρο μαλτο+ ζεστο μπανιο καπως επεσα
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 06-02-08 09:59 #21
    Προεπιλογή Re: Thermolabs Sida Stack 60 Caps
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Gasturb
    Το έχω χρησιμοποιήσει καλούτσικο κ οικονομικό.

    Gt
    μέτριο
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 06-02-08 16:27 #22
    Retired Admin
    Το avatar του χρήστη Gasturb

    Εγγραφή
    18-04-2006
    Περ.
    Zimbabwe
    Μηνύματα
    3.660
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο RUHL
    Πηρα σημερα 2 χαπακια
    Αλεξ σε όγκο δεν εισαι ?
    Bodybuilding.gr
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 06-02-08 16:31 #23
    away
    Εγγραφή
    03-11-2007
    Μηνύματα
    5.638
    Προεπιλογή
    Δοκιμη εκανα αμα σου δινει τιποτα αυτο για τον αδερφο μου τα εχω που ειναι σε διετα
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 06-02-08 16:44 #24
    Retired Admin
    Το avatar του χρήστη Gasturb

    Εγγραφή
    18-04-2006
    Περ.
    Zimbabwe
    Μηνύματα
    3.660
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο RUHL
    δεν παρατηρησα κατι (ημερα ποδιων)ιδιετερο
    Μα δεν σου είπα ποτέ οτι το πήρα πριν την προπόνηση αλλά πάντα και μόνο πριν την πρωινή

    +

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Gasturb
    καλούτσικο
    Bodybuilding.gr
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 06-02-08 18:07 #25
    away
    Εγγραφή
    03-11-2007
    Μηνύματα
    5.638
    Προεπιλογή
    καλα θα παρω 4 να δοκιμασω παλι παντως πηγε για ο μικρος και με 2 χαπια λεει δεν του βγηκε κοπωση στο τελος ειχε περισσοτερη αντοχη και δεν ειναι κουρασμενος









    κανονικα ουτε ενα ρεβιου επρεπε να γραψω επρεπε να παριμενω τον πικολο να παρει κανενα χαπι να του πεταχτουν τα ματια εξω στον ισιο παγκο να τελιωνουμε
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 08-02-08 12:58 #26
    away
    Εγγραφή
    03-11-2007
    Μηνύματα
    5.638
    Προεπιλογή
    Λοιπον αρχιζουμε τα ρεβιου ημερα τριτη αυτης της εβδομαδας 30 λεπτα πριν την προπονηση 2 χαπια sida 500 μγ πρασινο τσαι

    Αποτελεσμα τιποτα ουτε ενεργια ουτε τιποτα μονο λιγο υδρωτας παραπανω


    Πεμτη χτες ημερα πλατης αρσεις θανατου κτλ

    1:15 ωρες πριν την προπονηση 100 mg καφεινη(χαπι) μαζι με φαγητο 30 λεπτα πριν την προπονηση 4 χαπια sida

    Και δεν κανω πια ληψη κρεατινης την σταματησα ουτε νιτρικο πηρα μονο αμινο +γλυταμινη 40 λεπτα πριν οπως συνηθως με λιγα λογια το καινουριο σε ολη την υποθεση ηταν το sida για να δω αμα πιανει


    20 λεπτα μετα ενιωσα λιγη ενεργεια με ξυπνησε καπως

    Πιανω τα βαρη και αρχιζω ζεσταμα η ενεργεια ανεβενε κατακορυφα το ιδιο και οι καρδιακοι παλμοι ηταν λιγο πιο αυξημενοι απο το κανονικο.

    Μετα εγιναν τρομερα πραγματα αρχησα να βγαζω περισσοτερες επαναληψεις στα λειτουργηκα σετ η συγκεντρωση ηταν τελεια η ενταση ανεβηκε σε αλλο επιπεδο και η ενεργεια ηταν σε επιπεδα που δεν εχω ξαναδει προσωπικα.
    Αν και εκανα και λιγα κιλα παραπανω αλλα νομιζω δεν οφειλετε στο sida αυτο

    Μετα απο 1,5 ωρα προπονησης η ενεργεια ηταν σταθερη αν και στο τελος επρεπε να ημουν πτωμα μολις τελειωσα την ωρα που αλαζα στα αποδυτηρια +επινα αμινο κανενα 10λεπτο ολο αυτο η κοπωση εξαφανηστηκε και μπορουσα να κανω αεροβια και 1 ωρα(δυστιχως εκλησε το gym )

    Μετα ημουν σε υπερενταση για αρκετη ωρα με μπολικη ενεργεια περιπου 2 ωρες μετα την προπονηση χωρις να εχω "δυνατους παλμους" απλα λιγη ταχυπαλμια αλλα οχι τρελα πραγματα λιγη

    λοιπον 4,5 ωρες μετα την ληψη ηρθε το crach αρχησε να φευγει ολη η ενταση που ειχα και πεσιμο γενικα το οποιο κρατησε 1 με 1,5 περιπου και μετα εξαφανηστηκε και ημουν και παλι κανονικα προβληματα υπνου δεν ειχα καθολου μια χαρα κοιμηθηκα(ωρες που προπονουμε 8 με 9,30)

    α και κατι ακομα που παρατηρησα λειτουργει νομιζω και κατι σαν διουρητικο επειδη οταν εκανα το κανονικο μου γευμα(στερεο) οπως παντα και πινω 300-400 μλ νερου αρχησα τις επισκεψεις στην τουαλετα για να αποβαλω το νερο και ηταν μερικες οχι 1 (πραγμα που δεν γινοταν πριν)

    Και επειδη εχω προβλημα με την καφεινη αμα ειδατε το παλιο ρεβιου IDS CAFEIN TABS δεν μπορω να παρω καλες ανασες με το sida δεν εγινε κατι τετοιο

    4 χαπια σου δηνουν Αλκαλοειδή οσο 25 mg εφεδρινης

    Δεν εχω δοκιμασει ποτε εφεδρινη αλλα απο οσα "ενεργειακα" συμπληρωματα πηρα μεχρι τωρα το καλυτερο sida


    Αυτα μερχι τωρα και απο τον αδερφο μου εχω καλα λογια με 2 χαπια και κυριακη θα δοκιμασω να δωσω σε ενα φιλο που παιζει μπαλα 2 χαπια να δουμε τι θα γινει να παρουμε κανενα ρεβιου και απο εκει


    ΥΓ σορυ για την αναλυση με λεπτομεριες μου το ζητησε ο ιδρυτης του τοπικ
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 08-02-08 15:35 #27
    Προεπιλογή
    ΜΗ ζητας σορρυ σε ευχαριστουμε ολοι.πιστευω οτι ολους θα τους ενδιαφερει να το διαβασουν.παντως ανα ημερα λενε οτι μεχρι και 50 μγ εφεδρα ειναι οκ.Η καφεινη δεν σε πειραξε γιατι ειναι απο γκουαρανα .ουτε εμενα με πειραξε ποτε..
    καλο ταξιδι Κωστα...Θα μας λειψεις!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 09-02-08 02:32 #28
    Weight Freak
    Το avatar του χρήστη billys15

    Εγγραφή
    29-07-2006
    Περ.
    Ptolemaida
    Μηνύματα
    3.918
    Προεπιλογή
    Sorry αν απαγορευεται να αναφερθει περισσοτερο,αλλα καλυτερα να ανεβαινουμε σιγα σιγα και στην εφεδρινη,γιατι τα 50mg ειναι καπως πολλα και δεν ξερει ο καθενας τι θα συμβει αν ανεβει αποτομα...
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 09-02-08 02:43 #29
    away
    Εγγραφή
    03-11-2007
    Μηνύματα
    5.638
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο billys15
    Sorry αν απαγορευεται να αναφερθει περισσοτερο,αλλα καλυτερα να ανεβαινουμε σιγα σιγα και στην εφεδρινη,γιατι τα 50mg ειναι καπως πολλα και δεν ξερει ο καθενας τι θα συμβει αν ανεβει αποτομα...
    +1 ασε και εγω που πηρα σχετικα 25 μγ εφεδρας (4 χαπια) επρεπε να δοκιμασω 3 δεν χρειαζεται να ανεβασεις την δοση τοσο ψηλα οντος θα παθεις κατι
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 09-02-08 04:45 #30
    Προεπιλογή
    δεν ειπα οτι χρειαζεται απλα ειπα οτι ειναι ασφαλη τα 25 μγ γιατι αλλοι περνουν και περισσοτερο.



    και απο μενα το review:σημερα πηρα πριν απο την προπονηση ενα χαπι μονο και ενιωσα τρομερη ευεξια και συγγεντρωση!!τα κιλα μ ανεβηκαν στο φουλ καιδεν κουραστηκα καθολου..!!τελειο προιον!!
    καλο ταξιδι Κωστα...Θα μας λειψεις!!
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 2 από 5 ΠρώτηΠρώτη 1234 ... ΤελευταίαΤελευταία