Σελίδα 3 από 5 ΠρώτηΠρώτη 12345 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 31 έως 45 από 63
  1. 09-02-08 10:10 #31
    Προεπιλογή
    πρέπει να αρχίσετε από μικρές δόσεις και με το διάστημα διότι τα παίρνει χαμπάρι ο οργανισμός αυτά, αρχίζεις και ανεβάζεις την δόση. καλο είναι να μην λαμβάνεται κάθε μέρα σε κάποια απλή προπόνηση απλά για να σε τσιτώσει αλλα κάνα πρωί 2 με 3 φορες την εβδομάδα με αδίο στομάχι και τρέξιμο. άμα θέλετε κάτι για τσίτωμα γκουαρανά είναι αρκετό για να βγαίνουν οι προπονήσεις σας με ένταση και ενέργεια
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 09-02-08 16:43 #32
    Προεπιλογή
    ναι αλλα εγω θα κανω περπατημα μετα απο τα βαρη αρα περνω απο πριν και οφελουμαι και στα βαρη..δοση εννοειται σιγα σιγα....αυτο ηταν απλα μια δοκιμη....θελω να σημειωσω το ποσο μεγαλη ευφορια ενιωθα....ανεπνεα πολυ καθαρα!
    καλο ταξιδι Κωστα...Θα μας λειψεις!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 09-02-08 17:33 #33
    away
    Εγγραφή
    03-11-2007
    Μηνύματα
    5.638
    Προεπιλογή
    Πηρες ρε τελικα? ποσα?
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 09-02-08 18:40 #34
    Προεπιλογή
    δεν διαβασες πιο πανω που ειπα?πηρα ενα για δοκιμη....να προσθεσω οτι οτι νερα ειχα στο προσωπο εφυγαν...οτι καλυτερο εχω παρει μπορω να πω....ενα χαπι φαντασου δυο πως θα με εκαναν...για να καταλαβεις απο 100 κιλα 2 επαναλιψεις εκανα 6 επαναληψεις παγκο...και μετα και στα 95 χ 8 και στα 90 χ 6 ανεβηκα σε ολες τις ακησεις και δεν ενιωθα καν κουραση τα κιλα μου φαινονταν αστεια..αυτα απο μενα..
    καλο ταξιδι Κωστα...Θα μας λειψεις!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 09-02-08 21:24 #35
    Προεπιλογή
    RUHL εαν σου πει εντυπωσεις ο φιλος σου που παιζει ποδοσφαιρο σχετικα με το Sida Stack ενημερωσε μας εδω. Με ενδιαφερει.. 8)
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 10-02-08 18:44 #36
    Retired Admin
    Το avatar του χρήστη Gasturb

    Εγγραφή
    18-04-2006
    Περ.
    Zimbabwe
    Μηνύματα
    3.660
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο nickos46
    πρέπει να αρχίσετε από μικρές δόσεις και με το διάστημα διότι τα παίρνει χαμπάρι ο οργανισμός αυτά, αρχίζεις και ανεβάζεις την δόση. καλο είναι να μην λαμβάνεται κάθε μέρα σε κάποια απλή προπόνηση απλά για να σε τσιτώσει αλλα κάνα πρωί 2 με 3 φορες την εβδομάδα με αδίο στομάχι και τρέξιμο. άμα θέλετε κάτι για τσίτωμα γκουαρανά είναι αρκετό για να βγαίνουν οι προπονήσεις σας με ένταση και ενέργεια
    Aυτό ακριβώς! Τέτοια χρήση το έκανα κ εγώ δλδ πάντα πρωϊ πριν την αερόβια κ όχι κάθε μέρα. Ποτέ πριν τα βάρη μιας κ δεν περίμενα ένα προίον τόσο φτηνό (5 λίρες έναντι 30 κανονικόυ fatburner) να κάνει σοβαρή 'δουλειά', με άλλα λόγια Ruhl, Picolo κ stevengr για extra ενεργεια ψάξτε για τίποτα αλλο.
    Bodybuilding.gr
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 11-02-08 01:40 #37

    Εγγραφή
    12-11-2005
    Περ.
    In Your Mind
    Μηνύματα
    579
    Προεπιλογή
    Κώδικας:
    ...να προσθεσω οτι οτι νερα ειχα στο προσωπο εφυγαν...οτι καλυτερο εχω παρει μπορω να πω....ενα χαπι φαντασου δυο πως θα με εκαναν...
    Pikolo χαλάρωσε ! σιγά μην σου άλλαξε και χρώμα ματιών......πιστέυω ότι ο ενθουσιασμός σου οφείλεται στο ότι πρώτη φορά πήρες κάτι "απαγορευμένο" . αυτή η κάποια βελτίωση στις ασκήσεις περισσότερο οφείλεται σε ψυχολογικούς παράγωντες.
    δεν ξερω παιδια για σας αλλα εγω σιγουρα σε μερα στηθους θα το χρησιμοποιω απο εδω και περα..
    ..............no comment...........
    τα ανωτέρω αποτελούν αποψή μου.
    μην θεοποιούμε τα πράγματα Plz....
    O Ruhl κλέβει το Sida του Piki
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 11-02-08 02:00 #38
    Προεπιλογή
    οχι ρε παιδια σε καμια περιπτωση δεν θεοποιω κατι ισα ισα ηουν πολυ διστακτικος για το τι θα εκανε και το αν θα εκανε..
    καλο ταξιδι Κωστα...Θα μας λειψεις!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 25-02-08 01:47 #39
    away
    Εγγραφή
    03-11-2007
    Μηνύματα
    5.638
    Προεπιλογή
    Appetite suppression: medium to high. Low to no cravings Energy: Nice medium energy on these. They don''t hit hard, but it depends on your tolerance for stims. Defo gives better cardio endurance; I shaved close to a minute of my 5K runs. Also gives a bit of strength gains lifting. Sides: Medium to hard crash in the evenings. But it''s a clean crash, so won''t interfere with sleep. I took the first dose at 0630, second dose (half serving) at 1300, and third half dose at 1530 and I would crash at around 2200-2230. Spreading out the doses makes the crash smaller. You do get worn out after having been on these for a while. You kinda feel frayed at the edges and the energy gets fuzzy, so to say. I suggest taking weekends off and drink plenty of water. The biggest side is prostate-wise. It WILL enlarge your prostate temporarily but that will go away when you go off. So they mean it, when they say you shouldn''t use it if you have an enlarged prostate. Conclusion: A good, cheap alternative to all-in-ones from name brands. It works and it works well. I lost around 12 pounds in 6 weeks on a low carb diet with cardio and lifting a couple of times a week. And that was mostly fat, since I kept my strength and had been on a diet for a couple of weeks prior to this, so no water-loss to speak of. I suggest combining it with Green Tea and EPA. This combo costs around half of name-brand combos and works better. But be aware of the temporary sides.
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 25-02-08 23:04 #40
    Προεπιλογή
    για μενα παιδια ολα αυτα τα συμπληρωματα ειναι παπ....μονο το εκα κανει δουλεια.
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 25-02-08 23:49 #41
    away
    Εγγραφή
    03-11-2007
    Μηνύματα
    5.638
    Προεπιλογή
    Ξερουμε γιαννη αφου με ποια λογικη ειχα σκεφτει εγω αυτο το συμπληρωμα επειδη εγω ειχα προτοδει το ποστ του ζιουζιτσου για αυτα οτι και καλα αυτο το σιντα θελουμε να το κανουμε σαν eca ενοειτε το εκα ειναι σαφως ανωτερο αλλα δεν πουλανε στα μαγαζια εκει ειναι κολημα και μερικοι το φοβουνται τα απαγορευμενα


    αυτα
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 26-02-08 00:10 #42
    Προεπιλογή
    εννοω το συγκεκριμενο sida ειναι για τα μπαζα .υπαρχουν πολυ καλυτερα στην αγορα πχ τα stack.αλλα αφου βαζεται τον εαυτο σας σε τετοια διαδικασια προτεινω το αυθεντικο εκα και τα clen.
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 26-02-08 00:11 #43
    Retired Admin
    Το avatar του χρήστη Gasturb

    Εγγραφή
    18-04-2006
    Περ.
    Zimbabwe
    Μηνύματα
    3.660
    Προεπιλογή
    Ότι πληρώνεις παίρνεις το ακούσες αυτό άλεξ??
    Bodybuilding.gr
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 26-02-08 00:45 #44
    away
    Εγγραφή
    03-11-2007
    Μηνύματα
    5.638
    Προεπιλογή
    ποια ???πχ τα stack???? ακουω
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 26-02-08 02:29 #45
    Προεπιλογή
    ta stacker 2 ενοει ο Γιαννης...Γιαννη εχω πολυ καλα review Ποα ατομα που το δοκιμασαν....ειδικα σαν ξεκινημα ειναι πολυ καλο...μετα μπορεις να δοκιμασεις και κατι αλλο...δειτε reviews απο ατομνα που το δοκιμασαν..
    καλο ταξιδι Κωστα...Θα μας λειψεις!!
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 3 από 5 ΠρώτηΠρώτη 12345 ΤελευταίαΤελευταία