Θέμα: Formel 100 (ATP)

Σελίδα 1 από 5 123 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 15 από 69
  1. 18-05-06 20:20 #1
    Προεπιλογή Formel 100 (ATP)
    ΚΑΝΩ ΛΗΨΗ ΠΡΩΤΕΙΝΗΣ ΑΤΡ ΦΟΡΜΕΛ 100 ΚΑΙ ΓΥΜΝΑΖΟΜΑΙ ΣΧΕΔΟΝ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΜΕ ΒΑΡΙΑ ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ .ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΣΑΣ ΡΩΤΗΣΩ ΕΣΑΣ ΣΑΝ ΠΙΟ ΕΜΠΕΙΡΟΥΣ ΑΝ ΜΕ ΒΟΗΘΑΕΙ ΝΑ ΧΑΣΩ ΛΙΠΟΣ.ΑΝ ΟΧΙ ΤΙ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΝΑ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕΙ? ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ



    ΜΟΝΑΔΙΚΗ ΦΟΡΜΟΥΛΑ ΓΙΑ ΑΥΞΗΣΗ ΤΟΥ ΜΥΪΚΟΥ ΙΣΤΟΥ & ΓΡΑΜΜΩΣΗ
    Θέλετε να γραμμώσετε χωρίς να κινδυνεύετε την πολύτιμη μυϊκή μάζα; Θέλετε να προσθέσετε ΚΑΘΑΡΑ μυικά κιλά στο σώμα σας χωρίς ΚΑΘΟΛΟΥ λίπος ;. Η μοναδική FORMEL 100 φτιάχτηκε για σας !. Από εκλεκτή πρωτεϊνη ορού γάλακτος ΥΨΗΛΗΣ βιολογικής αξίας και με την προσθήκη ΚΟΛΑΓΟΝΟΥ για προστασία των αρθρώσεων και των τενόντων από τραυματισμούς. Περιέχει λιγότερο από 0,1γρ υδατανθράκων και 0,1γρ λιπαρά στην δόση. Και αν νομίζετε ότι οι καθαρές πρωτεϊνες είναι άγευστες ξεχάστε το !!. Η FORMEL 100 έχει υπέροχη γεύση ΒΑΝΙΛΙΑ με άρωμα ΚΑΡΥΔΑΣ που θα σας κάνει να ανυπομονείτε για την ώρα που θα την πιείτε !!. Δοσολογία : 2-3 κουταλιές της σούπας σε 300ml νερό, χυμό ή τσάι, 2 εώς 3 φορές ημερησίως. Γυναίκες :1 - 2 κουταλιές αντίστοιχα.

    ΑΝΑΛΥΣΗ ΑΝΑ 100 gr
    Πρωτεϊνη...........................................................................99 gr
    Υδατάνθρακες.................................................................0,3 gr
    Λιπαρά.................................................................................0,4 gr
    Βιταμίνες...........................................................................C, E, B6, B2, B1, B12
    Γεύση:.................................................................................Βανίλια με άρωμα καρύδα
    Συνημένες Εικόνες Συνημένες Εικόνες  
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 22-05-06 11:11 #2
    Προεπιλογή Re: ΠΡΩΤΕΪΝΗ ΑΤΡ 100%
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο tsakalofido
    ΚΑΝΩ ΛΗΨΗ ΠΡΩΤΕΙΝΗΣ ΑΤΡ ΦΟΡΜΕΛ 100 ΚΑΙ ΓΥΜΝΑΖΟΜΑΙ ΣΧΕΔΟΝ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΜΕ ΒΑΡΙΑ ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ .ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΣΑΣ ΡΩΤΗΣΩ ΕΣΑΣ ΣΑΝ ΠΙΟ ΕΜΠΕΙΡΟΥΣ ΑΝ ΜΕ ΒΟΗΘΑΕΙ ΝΑ ΧΑΣΩ ΛΙΠΟΣ.ΑΝ ΟΧΙ ΤΙ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΝΑ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕΙ? ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ
    I proteini pou perneis einai whey,auti i proteini kai kathe whey tha se boithisei etsi oste na pareis katharous mys xoris lipos,tora sto kapsimo lipos den se boithaei.Gia na xaseis lipos tha prepei na kaneis prota mia kali diatrofi, aerobiki kai na pareis kana simpliroma fat burner.
    Bodybuilding Haleluia
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 22-05-06 14:35 #3
    Προεπιλογή
    file mou den se boitha na xaseis loipos alla tha se boithisei etsi oste na pareis katharous mys xoris lipos... Kai sthn periptosh sou epeidh thes na xaseis loipos...mporeis na thn lampaneis kanontas ditrofh kai thn analogh proponhsh gia xasimo loipous etsi wste na mhn xaseis kai myikh maza......Ara krataei tous mues sou sta epipeda pou briskode enw esy xaneis loipos.....
    to eixa dokimasei perish to kalokairi...exasa 8kg kai polu ligoterous myes apo thn proigoumenh fora pou to eixa kanei xwris lipsi whey proteinhs.....
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 23-05-06 16:45 #4
    Προεπιλογή
    pano apo olla pezei rolo i diatrofi,an stroseis tin diatrofi sou kai perneis whey proteini tha kaneis piotikous mys kai tha xaseis kai lipos.
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 26-05-06 11:44 #5
    Προεπιλογή
    sas eyxaristo poli
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 26-05-06 11:58 #6
    Προεπιλογή
    mporite na mou peite kanena fat burner?
    eimai 94 kila kai ipsos 1,85.


    sas euxaristo
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 29-05-06 15:48 #7
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο tsakalofido
    mporite na mou peite kanena fat burner?
    eimai 94 kila kai ipsos 1,85.


    sas euxaristo
    Dokimase to Animal Cuts i to ThermoDynamX (to proto einai kalitero).
    Bodybuilding Haleluia
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 01-06-06 22:06 #8
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο tsakalofido
    mporite na mou peite kanena fat burner?
    eimai 94 kila kai ipsos 1,85.
    Caffeine... Frapes Sketos...

    ALLA symfona me tis teleutaies ereynes gia thn kreatinh:
    Caffeine (in coffee, tea and caffeinated beverages) appears to interfere with any beneficial effects of creatine supplementation.

    O organismos pernei xampari mesa se 2-3 bdomades ta fat-burners kai stamatoun na douleuoun.
    Remember, you decide what you put in your body, just make sure you do enough research.
    And by research i dont mean in muscle and fitness magazines only. Try medical resources.
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 02-06-06 10:19 #9
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο asmodeus
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο tsakalofido
    mporite na mou peite kanena fat burner?
    eimai 94 kila kai ipsos 1,85.
    Caffeine... Frapes Sketos...

    ALLA symfona me tis teleutaies ereynes gia thn kreatinh:
    Caffeine (in coffee, tea and caffeinated beverages) appears to interfere with any beneficial effects of creatine supplementation.

    O organismos pernei xampari mesa se 2-3 bdomades ta fat-burners kai stamatoun na douleuoun.

    Gia atoma pou den pinoun kafe ena potiri kafe protou tin gimnastiki einai TO burner bebaia gia tis protes meres (meta prepei na stamatan gia kamia bdomada kai meta ta idia),omos
    gia atoma pou pinoun kafe den tous boithaei.

    Ta burner einai kalla na ta pernoume dyo bdomades kai meta mia bdomada dialima kai meta ksana apo tin arxi to idio etsi boithan para poli,alios an ta perneis sinexomena den kanoun tipota meta tis dyo bdomades.
    Bodybuilding Haleluia
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 20-07-06 03:09 #10
    Retired Admin
    Το avatar του χρήστη Gasturb

    Εγγραφή
    18-04-2006
    Περ.
    Zimbabwe
    Μηνύματα
    3.660
    Προεπιλογή
    Egw tha elega file mou xrhsh synexomenh gia 3 evdomades k oxi 2 meta diakoph 1 evdomada mexri ton epomeno kyklo. Sta ypoloipa symfwnoume apolyta
    Bodybuilding.gr
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 20-07-06 16:05 #11
    Προεπιλογή Fisikes oysis poy kanoyne lipodialisi
    Πάντως παιδιά μια φορά που είχα μιλήσει με έναν φίλο μου φαρμακοποιό που ασχολείται ξέρετε με τέτοια μου είχε πει ότι ο καφές πλέον ο φραπέ έχει κρύσταλλους σαπουνιού γι αυτό και αφρίζει.θέλετε να πίνετε σαπούνι???????????????????χαχα
    τεσπα ο μόνος καφές που έμεινε ανέγγιχτος είναι ο ελληνικός. κι απο ότι διαβάζω θα τον πίνω μισή ώρα πριν τον αερόβιο(αν και κάπου αλλού είχα διαβάσει ότι πρέπει να πιέις ένα λίτρο νερού παραπάνω αν πιείς ένα φλιτζάνι κάφε γιατι κάνει κατακράτηση-αληθεύει?)

    Επίσης το πράσινο τσάι κάνει πολύ λιποδιάλυση. Και μπορείς να το πίνεις όλη μέρα, αλλά όπως και με τον καφέ θέλει να πινεις πολύ νερό μαζί.

    Αν ξέρετε άλλο προιον πείτε το, να το μαδήσουμε!...μετα διαλλείματος βέβαια...
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 20-07-06 16:31 #12
    Retired Admin
    Το avatar του χρήστη Gasturb

    Εγγραφή
    18-04-2006
    Περ.
    Zimbabwe
    Μηνύματα
    3.660
    Προεπιλογή Re: Fisikes oysis poy kanoyne lipodialisi
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Albert_Wesker
    Πάντως παιδιά μια φορά που είχα μιλήσει με έναν φίλο μου φαρμακοποιό που ασχολείται ξέρετε με τέτοια μου είχε πει ότι ο καφές πλέον ο φραπέ έχει κρύσταλλους σαπουνιού γι αυτό και αφρίζει.θέλετε να πίνετε σαπούνι???????????????????χαχα
    τεσπα ο μόνος καφές που έμεινε ανέγγιχτος είναι ο ελληνικός. κι απο ότι διαβάζω θα τον πίνω μισή ώρα πριν τον αερόβιο(αν και κάπου αλλού είχα διαβάσει ότι πρέπει να πιέις ένα λίτρο νερού παραπάνω αν πιείς ένα φλιτζάνι κάφε γιατι κάνει κατακράτηση-αληθεύει?)

    Επίσης το πράσινο τσάι κάνει πολύ λιποδιάλυση. Και μπορείς να το πίνεις όλη μέρα, αλλά όπως και με τον καφέ θέλει να πινεις πολύ νερό μαζί.

    Αν ξέρετε άλλο προιον πείτε το, να το μαδήσουμε!...μετα διαλλείματος βέβαια...
    Ena litro nomizw einai ypervoliko, alla genika me ton kafe prepei na pinoume nero - logw katakrathshs ygrwn - einia to mono sigouro (egw tha elega 2 3 pothria nero giati to poly perapanw tha mas phgainei syxna sta wc). Alla genika otan theloume na xasoume kapoio peritto lipos apofeugoume k to alati k pinoume perissotera ygra. Gia to tsai file mou den xerw giati borei na eimai agglia alla toso agglaras den egina (akomh!) na exw tea breaks
    Bodybuilding.gr
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 20-07-06 17:32 #13
    Προεπιλογή
    Συμφωνώ μαζί σου. Ήμουνα πολύ υπερβολικός όταν είπα ένα λίτρο. Απλά μωρέ θυμάμαι αμυδρά ένα άρθρο που είχα διαβάσει ότι με τον καφέ να πίνουμε και πολύ νερό. Αυτό. Τώρα εγώ αν με πιάσει η τρέλλα μου μπορεί να πιω και δέκα λίτρα νερό την ημέρα λοοοολ παρόλο που είμαι σε φάση γράμμωσης λοοοοοοοοοοοοοοολ...έτσι φουσκώνω πολύ και ο οργανισμός αποβάλει πολύ νερό και ιδρώνω πιο εύκολα, ενω όταν δεν πίνω σπάνια ιδρώνω...(βασικά αυτό είναι καλό αποβάλλονται οι τοξίνες, σωστά?). Θυμάμαι σε ένα σημείο του άρθρου του muscleboss που έλεγε για την μεταπροπονητική διατροφή:ίσως σας ξενίσει τόσο νερό στην αρχή αλλα θα συνηθίσετε-κι ειπα μέσα μου:να με ξενίσει;βάλε κι άλλο βάλε κι άλλο λοοοοοοοολ. Γενικά όταν προσπαθείς να πάρεις μερικούς τυποποιημένους κανόνες και να τους προσαρμόσεις στο δικό σου διαιτολόγιο, έχει πολύ γέλιο...

    Όσο για το τσάι, είσαι απίστευτος !χαχα. Ρε κάφρε, μόνο οι άγγλοι πίνουνε τσάι?ξέρεις στα βούνά μας τι έχουμε?ε?εγώ πήρα ένα απο το φαρμακείο και το πίνω με συνοδεία ένα μπουκάλι νερό πάντα και τρέχω στηνν πλησιέστερη τουαλέτα κάθε φορά. Με κοροιδεύουνε όλοι οι φίλοι μου πρέπει μου λένε να βάλεις μια βρυσούλα στο στομάχι σου να αντλούμε νερό δίξασε όλο το λεκανοπέδειο ΛΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΛ.(άντε να δούνε όλοι τι τραβάμε εμείς που διαλέγουμε την μέθοδο του τζίμ)

    Πάντως να ξέρεις ότι υπάρχουνε πολλά φυσικά συστατικά που κάνουνε λιποδιάλυση, ακόμα και η λεκιθίνη με τοπική ένεση βοηθά πολύ στο τοπικό λίπος(χολικά άλατα-ενέργεια στα λιποκύτταρα) και σκοπεύω να κάνω συντόμως. Το απο του στόματος σκεύασμα είνα άχρηστο μην το δοκιμάσεις καν.

    Αυτά. Κουράστηκα να σου απαντώ. Άφησε με ήσυχο επιτέλους!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    (α επίσης ευχαριστώ και για τα λίνκς. ξέρεις εσύ...)

    Υ.Γ:μια whey της optimum. την βρήκα σε ένα μαγαζί 50 ευρώ τα 2250 γρμ. τι λες να την πάρω?
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 20-07-06 18:00 #14
    Retired Admin
    Το avatar του χρήστη Gasturb

    Εγγραφή
    18-04-2006
    Περ.
    Zimbabwe
    Μηνύματα
    3.660
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Albert_Wesker
    Συμφωνώ μαζί σου. Ήμουνα πολύ υπερβολικός όταν είπα ένα λίτρο. Απλά μωρέ θυμάμαι αμυδρά ένα άρθρο που είχα διαβάσει ότι με τον καφέ να πίνουμε και πολύ νερό. Αυτό. Τώρα εγώ αν με πιάσει η τρέλλα μου μπορεί να πιω και δέκα λίτρα νερό την ημέρα λοοοολ παρόλο που είμαι σε φάση γράμμωσης λοοοοοοοοοοοοοοολ...έτσι φουσκώνω πολύ και ο οργανισμός αποβάλει πολύ νερό και ιδρώνω πιο εύκολα, ενω όταν δεν πίνω σπάνια ιδρώνω...(βασικά αυτό είναι καλό αποβάλλονται οι τοξίνες, σωστά?). Θυμάμαι σε ένα σημείο του άρθρου του muscleboss που έλεγε για την μεταπροπονητική διατροφή:ίσως σας ξενίσει τόσο νερό στην αρχή αλλα θα συνηθίσετε-κι ειπα μέσα μου:να με ξενίσει;βάλε κι άλλο βάλε κι άλλο λοοοοοοοολ. Γενικά όταν προσπαθείς να πάρεις μερικούς τυποποιημένους κανόνες και να τους προσαρμόσεις στο δικό σου διαιτολόγιο, έχει πολύ γέλιο...

    Όσο για το τσάι, είσαι απίστευτος !χαχα. Ρε κάφρε, μόνο οι άγγλοι πίνουνε τσάι?ξέρεις στα βούνά μας τι έχουμε?ε?εγώ πήρα ένα απο το φαρμακείο και το πίνω με συνοδεία ένα μπουκάλι νερό πάντα και τρέχω στηνν πλησιέστερη τουαλέτα κάθε φορά. Με κοροιδεύουνε όλοι οι φίλοι μου πρέπει μου λένε να βάλεις μια βρυσούλα στο στομάχι σου να αντλούμε νερό δίξασε όλο το λεκανοπέδειο ΛΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΛ.(άντε να δούνε όλοι τι τραβάμε εμείς που διαλέγουμε την μέθοδο του τζίμ)

    Πάντως να ξέρεις ότι υπάρχουνε πολλά φυσικά συστατικά που κάνουνε λιποδιάλυση, ακόμα και η λεκιθίνη με τοπική ένεση βοηθά πολύ στο τοπικό λίπος(χολικά άλατα-ενέργεια στα λιποκύτταρα) και σκοπεύω να κάνω συντόμως. Το απο του στόματος σκεύασμα είνα άχρηστο μην το δοκιμάσεις καν.

    Αυτά. Κουράστηκα να σου απαντώ. Άφησε με ήσυχο επιτέλους!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    (α επίσης ευχαριστώ και για τα λίνκς. ξέρεις εσύ...)

    Υ.Γ:μια whey της optimum. την βρήκα σε ένα μαγαζί 50 ευρώ τα 2250 γρμ. τι λες να την πάρω?
    Apo ti mia les na se afhsw apo thn allh teleiwneis to post sou me erwthsh xexe 50 eurw kala einai mias k ta 30 liria einai kapou ekei opote trexa!
    Bodybuilding.gr
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 20-07-06 18:23 #15
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο gasturb13
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Albert_Wesker
    Συμφωνώ μαζί σου. Ήμουνα πολύ υπερβολικός όταν είπα ένα λίτρο. Απλά μωρέ θυμάμαι αμυδρά ένα άρθρο που είχα διαβάσει ότι με τον καφέ να πίνουμε και πολύ νερό. Αυτό. Τώρα εγώ αν με πιάσει η τρέλλα μου μπορεί να πιω και δέκα λίτρα νερό την ημέρα λοοοολ παρόλο που είμαι σε φάση γράμμωσης λοοοοοοοοοοοοοοολ...έτσι φουσκώνω πολύ και ο οργανισμός αποβάλει πολύ νερό και ιδρώνω πιο εύκολα, ενω όταν δεν πίνω σπάνια ιδρώνω...(βασικά αυτό είναι καλό αποβάλλονται οι τοξίνες, σωστά?). Θυμάμαι σε ένα σημείο του άρθρου του muscleboss που έλεγε για την μεταπροπονητική διατροφή:ίσως σας ξενίσει τόσο νερό στην αρχή αλλα θα συνηθίσετε-κι ειπα μέσα μου:να με ξενίσει;βάλε κι άλλο βάλε κι άλλο λοοοοοοοολ. Γενικά όταν προσπαθείς να πάρεις μερικούς τυποποιημένους κανόνες και να τους προσαρμόσεις στο δικό σου διαιτολόγιο, έχει πολύ γέλιο...

    Όσο για το τσάι, είσαι απίστευτος !χαχα. Ρε κάφρε, μόνο οι άγγλοι πίνουνε τσάι?ξέρεις στα βούνά μας τι έχουμε?ε?εγώ πήρα ένα απο το φαρμακείο και το πίνω με συνοδεία ένα μπουκάλι νερό πάντα και τρέχω στηνν πλησιέστερη τουαλέτα κάθε φορά. Με κοροιδεύουνε όλοι οι φίλοι μου πρέπει μου λένε να βάλεις μια βρυσούλα στο στομάχι σου να αντλούμε νερό δίξασε όλο το λεκανοπέδειο ΛΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΛ.(άντε να δούνε όλοι τι τραβάμε εμείς που διαλέγουμε την μέθοδο του τζίμ)

    Πάντως να ξέρεις ότι υπάρχουνε πολλά φυσικά συστατικά που κάνουνε λιποδιάλυση, ακόμα και η λεκιθίνη με τοπική ένεση βοηθά πολύ στο τοπικό λίπος(χολικά άλατα-ενέργεια στα λιποκύτταρα) και σκοπεύω να κάνω συντόμως. Το απο του στόματος σκεύασμα είνα άχρηστο μην το δοκιμάσεις καν.

    Αυτά. Κουράστηκα να σου απαντώ. Άφησε με ήσυχο επιτέλους!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    (α επίσης ευχαριστώ και για τα λίνκς. ξέρεις εσύ...)

    Υ.Γ:μια whey της optimum. την βρήκα σε ένα μαγαζί 50 ευρώ τα 2250 γρμ. τι λες να την πάρω?
    Apo ti mia les na se afhsw apo thn allh teleiwneis to post sou me erwthsh xexe 50 eurw kala einai mias k ta 30 liria einai kapou ekei opote trexa!
    Βρε σύ σε δουλεύω σου κάνω καλαμπουρί πως το λέμε... είναι γενικά στοιχείο του χαρακτήρα μου να πειράζω τον κόσμο-είμαι πολύ πειραχτήρι(τρίτο παιδί στην οικογένεια-μίλησε κανείς???????). Αυτό σημαίνει ότι όταν λέω τέτοια να μην με παίρνεις στα σοβαρά οκ?(μόνο σε αυτά όμως χιχι)
    οκ τρέχω να την αγοράσω. πάω να αγοράσω κι ένα βιβλίο με ακτινογραφίες τώρα λολ αυτό που μας δίνουνε είναι τρισάθλιο....

    Υ.Γ:ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ!!!!!!!!ΑΦΗΣΕ ΜΕ ΗΣΥΧΟ!!!!!!!!!!!!!!!!
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 1 από 5 123 ... ΤελευταίαΤελευταία