Σελίδα 3 από 36 ΠρώτηΠρώτη 1234513 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 31 έως 45 από 531
  1. 09-07-11 23:14 #31
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο leftis Εμφάνιση μηνυμάτων
    Είμαι στην ευχάριστη θέση να ανακοινώσω πως από σήμερα ξεκίνησα όγκο.
    Έκανα και τα ανάλογα ψώνια. Ευελπιστώ να δώ αποτελέσματα και θα ποστάρω ανα μήνα για να βλέπετε πως πάω

    Musclesofshadow: Ευχαριστώ για το τουμπάνι!
    Σε αφηνουν οι γονεις σ να κανεις τα γνωστα ...ψωνια ογκου? ε τουμπανι? τι πηρες? Μοσχαρισιες μπριζολες και αυγα??????
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 10-07-11 00:05 #32
    Προεπιλογή
    Το τι κράξιμο τρώω δεν λέγεται...Αλλά όταν έχει στόχους τους γράφεις όλους. Πήρα 5κιλες σακούλες μακαρόνια ρύζια κρέατα κότατζ 30αδες αυγών 2 κιλά βρώμη κλπ.
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 10-07-11 00:35 #33
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο leftis Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το τι κράξιμο τρώω δεν λέγεται...Αλλά όταν έχει στόχους τους γράφεις όλους. Πήρα 5κιλες σακούλες μακαρόνια ρύζια κρέατα κότατζ 30αδες αυγών 2 κιλά βρώμη κλπ.
    Πρεπει να αισθανεσαι σα βασιλιας...........!!!
    Τυχερε.
    Εγω θα περιμενω να ανεβασω λιγο τα κιλα μου με ο,τι εχω και γω, και μετα θα τους φοβισω και θα τους κανω να με ακουνε επιτελους να καταλαβουν οτι τα αυγα δεν ειναι δηλητηριο!
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 10-07-11 00:54 #34
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο MusclesOfShadow Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πρεπει να αισθανεσαι σα βασιλιας...........!!!
    Τυχερε.
    Εγω θα περιμενω να ανεβασω λιγο τα κιλα μου με ο,τι εχω και γω, και μετα θα τους φοβισω και θα τους κανω να με ακουνε επιτελους να καταλαβουν οτι τα αυγα δεν ειναι δηλητηριο!
    Πόσο σε καταλαβαίνω?
    Κάθε μέρα ακούω ότι θα πεθάνω απο χοληστερίνη και ότι καταστρέφω τον εαυτό μου κλπ κλπ.
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 10-07-11 11:19 #35
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο leftis Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πόσο σε καταλαβαίνω?
    Κάθε μέρα ακούω ότι θα πεθάνω απο χοληστερίνη και ότι καταστρέφω τον εαυτό μου κλπ κλπ.
    Ουτε τους ιδιους γονεις να ειχαμε...
    Παντως σορρυ αν βγω λιγο οφφ αλλα θελω να πω τον πονο μ... Περυσι που εκανα την μεγαλυτερη προοδο σε μυικη μαζα, ετρωγα αρκετα συχνα μοσχαρισιες μπριζολες κτλ. Φετος δεν ξερω τι γινεται αλλα αισθανομαι σαν να μην εχω φαει καθαρο μοσχαρισιο κρεας για πολυ καιρο. Την βγαζω με γαλατα, ταχινια, λιναροσπορους, αντε κανα κιμα και που και που καλο κρεας. Δεν παει αλλο ομως, σημερα θα τους "εξηγησω" τι πρεπει να περιεχει μια σωστη διατροφη
    Anyway, τελικα θα αρχισεις στρατιωτικες πιεσεις τουμπανε?(μπροστινες)
    (http://www.youtube.com/watch?v=TbY_kII875s)
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 10-07-11 11:39 #36
    Προεπιλογή
    Προτεινεις δηλαδη σε ενα παιδι που ειναι 16 χρονων και αρχαριος να παρει την ολυμπιακη μπαρα και να κανει στρατιωτικες ορθιος χωρις μαλιστα να του εχει δειξει ποτε κανεις την ασκηση βασιζομενος μονο σε ενα βιντεο?Ok whatever.Εγω θα σου ελεγα lefti να κανεις πιεσεις ΚΑΘΙΣΤΟΣ με βαρακια ή στο smith αν δε θες να τραυματιστεις
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 10-07-11 11:57 #37
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ska Εμφάνιση μηνυμάτων
    Προτεινεις δηλαδη σε ενα παιδι που ειναι 16 χρονων και αρχαριος να παρει την ολυμπιακη μπαρα και να κανει στρατιωτικες ορθιος χωρις μαλιστα να του εχει δειξει ποτε κανεις την ασκηση βασιζομενος μονο σε ενα βιντεο?Ok whatever.Εγω θα σου ελεγα lefti να κανεις πιεσεις ΚΑΘΙΣΤΟΣ με βαρακια ή στο smith αν δε θες να τραυματιστεις
    Aσε το smith. Ναι, να την κανει. Δεν ειναι αρχαριος! Και δεν χρειαζεται καν να παρει ολυμπιακη μπαρα. Μποριε καλλιστα να τις κανει με την απλη κοντη ισια μπαρα. Αυτος θα αποφασισει αν την μπορει, αν την θελει και αν πιστευει οτι θα τον βοηθησει.

    Το smith, αστο...
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 10-07-11 12:01 #38
    Προεπιλογή
    Επισης η ηλικια δεν μετραει...
    Δεν διαφωνω παντως οτι αν υπαρχει κινδυνος τραυματισμου, δεν πρεπει να την κανει.
    Αλλα σαν ασκηση ειναι απτις καλυτερες και πιο βασικες για ωμους!!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 10-07-11 12:12 #39
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ska Εμφάνιση μηνυμάτων
    Προτεινεις δηλαδη σε ενα παιδι που ειναι 16 χρονων και αρχαριος να παρει την ολυμπιακη μπαρα και να κανει στρατιωτικες ορθιος χωρις μαλιστα να του εχει δειξει ποτε κανεις την ασκηση βασιζομενος μονο σε ενα βιντεο?Ok whatever.Εγω θα σου ελεγα lefti να κανεις πιεσεις ΚΑΘΙΣΤΟΣ με βαρακια ή στο smith αν δε θες να τραυματιστεις

    Στο smith την κάνω αλλά πίσω από το κεφάλι και μπορώ να πώ πως με "πιάνει" αρκετά.
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 10-07-11 12:13 #40
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο leftis Εμφάνιση μηνυμάτων
    Στο smith την κάνω αλλά πίσω από το κεφάλι και μπορώ να πώ πως με "πιάνει" αρκετά.
    Για τους μπροστινους δελτοειδης τι κανεις?
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 10-07-11 12:18 #41
    Προεπιλογή
    Μπροστινές Άρσεις
    Πλάγιες Εκτάσεις
    Ανυψλωσεις Ώμων

    Λογικά κάποια απ'αυτές θα δουλέυει τους μπροστινούς
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 10-07-11 12:21 #42
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο leftis Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μπροστινές Άρσεις
    Πλάγιες Εκτάσεις
    Ανυψλωσεις Ώμων

    Λογικά κάποια απ'αυτές θα δουλέυει τους μπροστινούς
    Ναι, οι προτασεις αλτηρων ή μπροστινες αρσεις οπως τις λες δουλευουν την περιοχη. Αρα οκ, δεν θα χρειαστει να κανεις μλιταρυ πρεςς ..ακομα
    Παντως δουλεψε τες καλα τις μπροστινες αρσεις, χωρις να κουνας πολυ τον κορμο και αν μπορεις καντες και καθιστος!
    (Εμενα καθιστος με πιανουν καλυτερα οι ωμοι οταν τους δουλευω με αλτηρες)
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 10-07-11 12:21 #43
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο MusclesOfShadow Εμφάνιση μηνυμάτων
    Για τους μπροστινους δελτοειδης τι κανεις?
    Οι οπισθολαιμιες τι πιστευεις οτι γυμναζουν?
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 10-07-11 12:23 #44
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ska Εμφάνιση μηνυμάτων
    Οι οπισθολαιμιες τι πιστευεις οτι γυμναζουν?
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 10-07-11 12:30 #45
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ska Εμφάνιση μηνυμάτων
    Οι οπισθολαιμιες τι πιστευεις οτι γυμναζουν?
    Γυμναζουν ολοκληρο τον δελτοειδη.
    Αλλα καλο ειναι να κανεις και κατι παραπανω ειδικα για μια περιοχη που χρειαζεσαι βελτιωση
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 3 από 36 ΠρώτηΠρώτη 1234513 ... ΤελευταίαΤελευταία