Σελίδα 31 από 31 ΠρώτηΠρώτη ... 21293031
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 451 έως 459 από 459
  1. 04-12-15 02:30 #451
    Προεπιλογή
    Ρε παιδια γι αυτον τον ασπριδερο γραφικο μουστακια εγινε η αναφορα! Αλλα κ γιαυτον δεν μπορεις να βαλεις το χερι σου στη φωτια. Μπορει με ψευτοπροπονηση κ χωρις διατροφη ,να του την εδωσε να πηρε κατι για λιγο κ να κατεβηκε σε αγωνες. Οτι κ να εκανε ομως ,ειτε ναι ειτε οχι η διαφορα με τους αλλους ηταν γραφικη.
    Παντως τον θυμαμαι κ εγω 1-2 φορες κ η αιτια ειναι η γραφικοτητα της ''ασχετοσυνης'' του ,α... κ το μουστακι του!
    Ποιος δεν θα θυμαται τον Γαρμπη μετα απο χρονια ,ενω σιγουρα θα ξεχαστουν καλυτεροι του αθλητες;
    Με το μπλε μαγιο ειναι κ ο φιλος Βασιλης Υφαντοπουλος που την προηγουμενη χρονια στον ιδιο αγωνα ειχε βγει 1ος σε 22 ατομα! Σε αυτον τον αγωνα προερχοταν απο ιωση ,ειχε κ Μεντη ,Διρβανη ,Τζινιδη κ νομιζω βγηκε απο 4ος-6ος.
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 04-12-15 10:37 #452
    Το avatar του χρήστη billy89

    Εγγραφή
    18-04-2011
    Περ.
    thessaloniki
    Μηνύματα
    2.505
    Προεπιλογή
    Εντάξει δεν είναι τόσο πίσω από θέμα όγκου το σώμα του απλώς δεν είναι κομμένος και βαμμένος όπως πρέπει και οι δίπλα του είναι μοσχάρια οπότε χτυπάει στο μάτι η διαφορά. Δεν ήταν γι' αυτή την κατηγορία σίγουρα, ούτε ξέρω τι κατηγορίες είχε ο αγώνας.

    Αν είναι νάτουραλ ρισπεκτ από εμένα.

    Αλλά ακόμα και αν δεν είναι το να λες γραφικό και άσχετο κάποιον που αγωνίστηκε και εκτέθηκε στο κοινό μόνο σε ευγενή άμιλλα δε με παραπέμπει.
    SURVIVAL OF THE FITTEST
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 04-12-15 15:15 #453
    Wrong Bet
    Το avatar του χρήστη vaggan

    Εγγραφή
    19-03-2011
    Περ.
    απο πισω σου
    Μηνύματα
    12.202
    Προεπιλογή
    δεν ειναι τοσο πισω σε θεμα ογκου???βλεπουμε τον ιδιο?αλλα ακομα και νατουραλ να μην ειναι αυτος οντως αντε μετα να μην εισαι κακοπιστος προς τον οποιδηποτε υπεργυμνασμενο που ισχυριζεται κατι τετοιο
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 04-12-15 15:34 #454
    Το avatar του χρήστη billy89

    Εγγραφή
    18-04-2011
    Περ.
    thessaloniki
    Μηνύματα
    2.505
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο vaggan Εμφάνιση μηνυμάτων
    δεν ειναι τοσο πισω σε θεμα ογκου???βλεπουμε τον ιδιο?
    Δεν το έθεσα σωστά, αυτό που θέλω να πω είναι ότι δεν είναι σαν κάτι περιπτώσεις τελείως αγύμναστων που βλέπουμε να κατεβαίνουν σε αγώνες (παρακινημένοι δεν ξέρω κι εγώ από ποιον και τι).

    Ο τύπος φαίνεται ότι έκανε γυμναστική απλώς δεν είναι σε αυτό το επίπεδο διότι οι άλλοι είναι πολύ καλοί (και τίγκα χωρίς καμία αμφιβολία).

    Σε μικρότερη κατηγορία δε θα χτυπούσε τόσο άσχημα στο μάτι.

    Ειδικά αν είναι νάτουραλ μου χτυπάει πολύ άσχημα η έκφραση "ψευτοπροπόνηση και χωρίς διατροφή", "γραφικός" και "άσχετος" γιατί έτσι είναι σαν να εξισώνουμε το bbing με το φάρμακο.
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη billy89 : 04-12-15 στις 15:37
    SURVIVAL OF THE FITTEST
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 04-12-15 20:36 #455
    Προεπιλογή
    Φιλε μου Billy βγαζεις πιθανα συμπερασματα απο ενα παλιο κακογραμενο βιντεο. Επετρεψε με να σου πω μια κ ημουν μεσα στο αγωνα ,οτι η λεξη ''γραφικος'' ειναι η πιο ηπια που θα μπορουσε να λεχθει για να μην προσβαλει.
    Η λεξη ''ασχετος'' πιο πολυ κολλαει που ποζαριζε αναμεσα σε θηρια ,αλλα μην νομιζεις κ με χαμηλοτερο νορμαλ επιπεδο παλι δεν ειχε καμια τυχη κ παλι το ιδιο θα χαρακτηριζοτανε.
    Ο ανθρωπος εκτος απο ανοικτη πλατη πισω ,δεν ειχε τπτ αλλο να δειξει. Προφανως δεν ειχε την κριση (η ειχε τρελα) ουτε καποιο να του μιλησει για να τον προστατευσει κ να μην τον αφησει να εκτεθει.
    Γιατι οταν ακους απο κατω γελια κ γιουχαρισματα δεν εκτιθεσαι; Τωρα εαν τον αλλον δεν τον πειραζει αυτο αρκει κ μονο να ανεβει στη σκηνη ,τοτε παω πασο.
    Να αναφερω οτι στη δεκαετια του 70 κ του 80 ακομη ,στους προκριματικους οι κριτες κοβανε αρκετους οι οποιοι ηταν τελειως εξω απο τα στανταρ που επρεπε να δειξουν ,ακριβως γι αυτο τον λογο ,για να μην εκτιθενται ουτε αυτοι ουτε ο διαγωνισμος. Δεν λεω με αυτο οτι οι λιγοτερο προπονημενοι η ετοιμοι αθλητες δεν πρεπει να διαγωνιζονται ,αλοιμονο! Αλλα τουλαχιστον να εχουν να δειξουν κατι ! Και αυτο φυσικα δεν συναγει οτι ειναι νατουραλ η οχι.
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Χρήστος Τριανταφύλλου : 04-12-15 στις 20:39
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 04-12-15 22:29 #456
    Banned
    Εγγραφή
    06-10-2015
    Μηνύματα
    175
    Προεπιλογή
    Γιατί είναι γραφικός αυτός που κατεβαίνει όπως είναι από τη φύση του, με τη γυμναστικούλα του και τη διατροφούλα του και όχι ο άλλος που παίρνει χιλιες δυο ουσίες κ καταστρέφει την υγεία του μακροπρόθεσμα-αποδεδειγμένα. Για κάντο μας λίγο πιο λιανά. Ας μην ήταν ολόκληρη βιομηχανία πισω από τον αθλητισμό (να πρημοδοτεί τις ακραίες επιδόσεις με δις)και θα σού λεγα εγώ ποιος από τις δύο κατηγορίες είναι ο γελοίος κ ο γραφικός
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 04-12-15 23:06 #457
    Προεπιλογή
    Μιμη συνεχεια ''πιανεις'' λεξεις κ τις μεταφερεις οπους θελεις σε ασχετα θεματα ,ετσι νοημα με τα λεγομενα σου δεν βγαινει. Τι δουλεια εχει τωρα για να υπερασπιστεις κ καλα εναν αθλητη που δεν ηταν ετοιμος ακομη για αγωνα σωματικης επιδειξης κ να ανακατεψεις τους προχωρημενους αθλητες ως γραφικους κ γελοιους επειδη κανουν υπερβολες;
    Λες να μην ξερουμε ολοι για την βιομηχανια πισω απο τον αθλητησμο; ,Αλλα τι σχεση εχει τωρα αυτο με το να κατακρινεις τους πρωταθλητες ολων των αθληματων σαν γραφικους κ γελοιους;
    Αυτο ειναι το προβλημα σου; Μην ασχολεισαι ρε αδελφε στο κατω κατω με κανενα αθλημα σαν θεαμα αφου σε χαλαει η πρωταθλητικη τους προσπαθεια σε ολους τους τομεις!
    Η μηπως σε πειραξε που τους τρελανες ολους που ειπες οτι ξεχωριζεις ευκολα τον κοκαλιαρη απο τον γραμμωμενο κ μεσα σε ρασα! Και λες για να λες ,αρκει για να λες;
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 04-12-15 23:13 #458
    Moderator
    Το avatar του χρήστη TRIANTAFYLLOU

    Εγγραφή
    29-11-2007
    Περ.
    ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
    Μηνύματα
    24.806
    Προεπιλογή
    ρε παιδια όποιον τον αρεσει το τρέξιμο δεν πάει να πάρει μέρος σε αγώνες Πανελλήνιους , απλα κάνει τζόκινκ , το ίδιο ισχύει και με τα βάρη , όποιον τον αρεσει η γυμναστική απλα την κάνει και κάνει και διατροφή δεν σημαίνει σώνει και καλα πρέπει να πάει σε αγώνες
    Οι αγώνες είναι άλλου παπα ευαγγέλιο , στούς αγώνες ο στόχος δεν είναι η υγεία , 'ασχετα αν την θέλουμε κι αυτη , αλλα έρχετε σε δεύτερη μοίρα , στούς αγώνες έρχετε σε πρώτη προτεραιότητα η καλή η η καλύτερη δυνατή κατάταξη και κατάσταση και για να το πώ με μια λέξη η Νίκη
    απλα είναι τα πράματα και όποιος δεν θέλει να ρισκάρει η να φέρει τον οργανισμό του σε ακραίες καταστάσεις προπόνησης , δίαιτας και ταλαιπωρίας απλα δεν πηγαίνει , ειδικα αν δεν τόχει κιόλας , όλες οι μέλισσες δεν κάνουν μέλι

    το να κατατεβαίνει και μετα να λέει εγω ήμουν νατουραλ και αυτοι παίρνουν και τα σχετικά αυτο μόνο κατινα τον κάνει και δεν έχει νόημα και γω νάτουραλ κατεβαινα στις αρχες και ίσως να ήμουν ο μόνος , απλα επειδη δεν είχα ιδέα για νταλαβέρια και κανείς δεν μιλούσε και είχαμε ταμπού , αλλα δεν μοιρολατρούσα ποτε ότι αν έπαιρνα θα ήμουν καλύτερα και τετοιες αηδίες , έτσι κατέβηκε έτσι αξιολογήθηκα και τελος

    έχει σώματα νάτουραλ όχι αγωνιστικα που μπορεί να είναι καλύτερα απο κάποια που παίρνουν
    Ηλιας Τριανταφυλλου
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 19-12-15 13:17 #459
    Προεπιλογή
    Το χω απορια να δω τελικα ενα φυσικο τοσο σε ογκο (σχηματισμενο στα βασικα ) οσο και στο κοψιμο.

    Ειναι αυτο που λεμε π@@στηδες και παλικαρια γινανε μαλλια κουβαρια.

    Που σαι ρε καρατζαφερη μονο φακες γαλα και ψωμι χαχαχα
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 31 από 31 ΠρώτηΠρώτη ... 21293031