Σελίδα 1 από 31 12311 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 15 από 459
  1. 10-07-11 17:17 #1
    Προεπιλογή Μέγιστη νάτουραλ ανάπτυξη
    ανοιγω ενα θεμα ετσι απλα απο περιεργεια[δεν επιδιωκω κατι απλα για κουβεντα] να δω γενικα τι πιστευετε ολοι εδω μεσα και να ακουσω αποψεις καθως να πω και την δικια μου για το που πιστευει καπιος πχ μπορει να φτασει ενα σωματικο τμημα του...
    πχ τα χερια....ενα κυριο μυικο τμημα των ανδρων...πιστευετε οτι μπορει ενας νατουραλ να φτασει 50 εκατοστα χερι με ενα αξιοσεβαστο ποσοστο λιπους 10%...ναι ή οχι...?
    θελω γενικα να ακουσω τις αντιληψεις.....εγω παντως πιστευω οτι γινεται......αρκει ας πουμε να πεθανει κυριολεκτηκα στην προπονηση για πολλα χρονια.....και αν εχει και καλα γενετικα στα χερια......
    η δυναμη φερνει ογκο,ο ογκος δεν φερνει δυναμη...every safe movement for the muscles is totallly uselles..,the rest is for the dead people,do your exercises like hell to see heaven...only the strongest will survive...train ONLY insane...and all the people wants to be bodybuilderw,but nobody wants to lift big weights..so wake up,go to gym,pick a heavy ass weight and lift it untill death....power roules...
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 10-07-11 17:19 #2
    The Prophet
    Το avatar του χρήστη sofos

    Εγγραφή
    16-10-2010
    Μηνύματα
    5.621
    Προεπιλογή
    ωραιος κ ηθελα να ποσταρω ενα βιντεο που τα λεει ενας ολα σχετικα μ αυτο κ ανοιξες το καταλληλο θεμα...
    δειτε κ ακουστε με προσοχη
    aesthetics 100/100
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 10-07-11 17:35 #3
    Προεπιλογή
    Ειχα ανοιξει και εγω ενα τετοιο θεμα παλια.
    Απο ο,τι ξερω μεχρι στιγμης ταπεινα ταπεινα και εγω, ναι γινεται.
    Εμενα που ειμαι σχετικα νεος ειναι 36 cm. (τωρα μετρηθηκα)
    Και δεν εχω πολυ λιπος αλλα ειμαι αυτο που λετε...θολος.
    Δεν θεωρω αδυνατο να μεγαλωσει καποιος αρκετα αλλα οπως μ ειχε πει καποτε ο admin του φορουμ, μεγαλοι μυες γινονται.. Απλα δεν θα μπορεις να εισαι και κομμενος ταυτοχρονα!
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 10-07-11 18:02 #4
    Το avatar του χρήστη amateur666

    Εγγραφή
    08-02-2011
    Περ.
    Τσερνομπιλ
    Μηνύματα
    1.735
    Προεπιλογή
    πιστευω οτι γινετε..αλλα παιζουν πολλα ρολο σε ποσο χρονικο διατημα μπορεις να τ πετυχεις κ μιας που μιλα με γ τ χερια πιστευω οτι παιζει σημαντικο ρολο τ γενετικα..επισησ πιστευω οτι πιο δυσκολα φτανει καποιοσ τ 50cm στα χερια ενας που ειναι 1.70 απο εναν που ειναι 1.90 υψος..
    Αυτή τη στιγμή, κάποιοι ερωτεύονται...
    κάποιοι χωρίζουν.......
    και κάποιοι έχουν ήσυχο το κεφάλι τους...


    https://www.youtube.com/watch?v=JGwWNGJdvx8
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 10-07-11 18:09 #5
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο amateur666 Εμφάνιση μηνυμάτων
    πιστευω οτι γινετε..αλλα παιζουν πολλα ρολο σε ποσο χρονικο διατημα μπορεις να τ πετυχεις κ μιας που μιλα με γ τ χερια πιστευω οτι παιζει σημαντικο ρολο τ γενετικα..επισησ πιστευω οτι πιο δυσκολα φτανει καποιοσ τ 50cm στα χερια ενας που ειναι 1.70 απο εναν που ειναι 1.90 υψος..
    Αυτο ειναι μεγαλη ιστορια. Το αν οι ψηλοι μπορουν να εχουν μεγαλυτερους μυες. Σιγουρα, αναλογικα εχει μια βαση. Συγκρινε π.χ. τον τετρακεφαλο ενος ανθρωπου με ενος...τυρανοσαυρου...λεμε τωρα. Τεραστια διαφορα. Φυσικα στους ανθρωπους δεν ειναι το ιδιο αλλα προσωπικα δεν νμιζω ειναι κανονας οτι ο 1,90 θα φτασει και σε μεγαλυτερο χερι.
    Παντως ακομα και αν ειναι αληθεια, σιγουρα θα ειναι πιο δυσκολο, καπου εχω ακουσει οτι οι πιο κοντοι δυσκολευονται λιγοτερο να μεγαλωσουν τους μυες τους. Δεν ειναι κανονας βεβαια ουτε αυτο.
    Τελικα ειναι μεγαλο μπερδεμα ολα αυτα..χεχε.
    Απλα δεν ξερουμε καν ποιο ειναι το "μεγιστο" για εναν νατουραλ γιατι δεν ξερουμε αν προσπαθει και στο μεγιστο του.
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 10-07-11 18:15 #6
    The Prophet
    Το avatar του χρήστη sofos

    Εγγραφή
    16-10-2010
    Μηνύματα
    5.621
    Προεπιλογή
    παιδια μπειτε στον κοπο να δειτε κ να ακουσετε το βιντεο που ποσταρα,ο τυπος γυμναζεται χρονια και απανταει κ σ αυτο που εχει θεμα το υψος και ποση μαζα μπορεις να χεις..
    aesthetics 100/100
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 10-07-11 18:20 #7
    Το avatar του χρήστη amateur666

    Εγγραφή
    08-02-2011
    Περ.
    Τσερνομπιλ
    Μηνύματα
    1.735
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο sofos Εμφάνιση μηνυμάτων
    παιδια μπειτε στον κοπο να δειτε κ να ακουσετε το βιντεο που ποσταρα,ο τυπος γυμναζεται χρονια και απανταει κ σ αυτο που εχει θεμα το υψος και ποση μαζα μπορεις να χεις..
    τ ειδα καλο
    αλλα εκει που λεει για υψος τ λεει σε μοναδα μετρησης.. να τ πω χοντρικα ποδιων ???
    Αυτή τη στιγμή, κάποιοι ερωτεύονται...
    κάποιοι χωρίζουν.......
    και κάποιοι έχουν ήσυχο το κεφάλι τους...


    https://www.youtube.com/watch?v=JGwWNGJdvx8
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 10-07-11 18:37 #8
    Προεπιλογή
    ενταξει ο ανθρωπος δεν λεει και τιποτα ψεμματα...αλαλ μιλαει με βαση καποια υψη και κιλα αλαλ πεταει μεσα το εξης...οτι εαν εχεις κλασσικα γενετικα σαν του μεσου ανθρωπου τοτε λεει πρεπει να εχεις και ρεαλιστικουθς στοχους...εαν εχει γενετικα σαν του φλεξ γουιλερ ,του φιλ χιθ και του κολεμαν λεει τοτε μπορεις να ακταφερεις υπερβολικα πραγματα λεει αλλα αυτοι λεει δεν ειναι οπως ολοι ειναι ξεχωριστοι με ξεχωριστα γενετικα...[γι αυτο και εγω μιλησα στο πρωτο ποστ να εχει και καλα γενετικα]
    για μενα ισχιει αυτο που λεει αλαλ και παλι υαπαρχουν πολλοι παραμετροι που μπορουν να αλλαξουν...σιγουρα κανεις δεν μπορει να αλλαξει το σχημα των μυων του,ουτε το μηκος ή το πλατος...αλαλ σιγουρα μπορει να βελτιωσει την εικονα του με υπερβολικη δουλεια....πχ παραδειγμα ατομων που περνουν αας ο ντεξτερ τζακσον εχει τελεια γενετικα αλλα κανει πολυ μετρια προπονηση,ο γουαρεν ειχε απο μικρος πολυ χαλια γενετικα αλλα επειδη κανει προπονηση μεχρι θανατου εφτασε να ειναι και 2 στο ολυμπια...[θ αμου πειτε ο ντεξτερ το πηρε κιολας,αλλα σκεφτειτε να εκανε την προπονηση του γουαρεν,μιλαμε για τρομακτικα αποτελεσματα θα ειχε]
    αναγαγεται αυτο το συλλογισμο σε ατομα νατουραλ...και εκει θα υπαρχουν γενετικα προικισμενοι καπου και αλλοι οχι ...ομως καποιοι εαν δουλεουν υπερβολικα σκληρα μπορουν να φτασουν εως ενα σημειο τους πιο προικισμενους...
    ας πουμε μιας που μιλαμε για χερια...ο κολεμαν ειχε φτασει να κανει 140 για δικεφαλα και ειχε 60 χερι....σκεφτειτε ενα νατουραλ να εκανε τοσα?50 εκατοστα δεν θα ειχε εστω?τυχαιο παραδειγμα βεβαια..το λεω με την εννοια οτι εαν δεν τα δινεις και ολα μην πτα περιμενεις και ολα....
    η δυναμη φερνει ογκο,ο ογκος δεν φερνει δυναμη...every safe movement for the muscles is totallly uselles..,the rest is for the dead people,do your exercises like hell to see heaven...only the strongest will survive...train ONLY insane...and all the people wants to be bodybuilderw,but nobody wants to lift big weights..so wake up,go to gym,pick a heavy ass weight and lift it untill death....power roules...
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 10-07-11 18:39 #9
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη ελμερ

    Εγγραφή
    08-11-2010
    Περ.
    περιστερι
    Μηνύματα
    4.032
    Προεπιλογή
    πιστευω οτι παιζουν σημαντικο ρολο τα γεννετικα και αν καποιος ξεκινησει απο μικρος (πχ απο 20 να γυμναζεται)...ισως μετα απο πολλα χρονια καταφερει να πλησιασει τα 50cm....εγω στα 23 μου που εκανα 3 χρονια γυμναστικη ειχα φτασει 83 κιλα (1 81 υψος) με 41 ποντους χερι....ισως αν συνεχιζα μεχρι τωρα σερι να το χα καταφερει...αλλα και καθε σωμα εχει και τα ορια του...(συγγνωμη για το μεγαλο post...)
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 10-07-11 18:44 #10
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη ελμερ

    Εγγραφή
    08-11-2010
    Περ.
    περιστερι
    Μηνύματα
    4.032
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο pepeismenos karga Εμφάνιση μηνυμάτων
    ενταξει ο ανθρωπος δεν λεει και τιποτα ψεμματα...αλαλ μιλαει με βαση καποια υψη και κιλα αλαλ πεταει μεσα το εξης...οτι εαν εχεις κλασσικα γενετικα σαν του μεσου ανθρωπου τοτε λεει πρεπει να εχεις και ρεαλιστικουθς στοχους...εαν εχει γενετικα σαν του φλεξ γουιλερ ,του φιλ χιθ και του κολεμαν λεει τοτε μπορεις να ακταφερεις υπερβολικα πραγματα λεει αλλα αυτοι λεει δεν ειναι οπως ολοι ειναι ξεχωριστοι με ξεχωριστα γενετικα...[γι αυτο και εγω μιλησα στο πρωτο ποστ να εχει και καλα γενετικα]
    για μενα ισχιει αυτο που λεει αλαλ και παλι υαπαρχουν πολλοι παραμετροι που μπορουν να αλλαξουν...σιγουρα κανεις δεν μπορει να αλλαξει το σχημα των μυων του,ουτε το μηκος ή το πλατος...αλαλ σιγουρα μπορει να βελτιωσει την εικονα του με υπερβολικη δουλεια....πχ παραδειγμα ατομων που περνουν αας ο ντεξτερ τζακσον εχει τελεια γενετικα αλλα κανει πολυ μετρια προπονηση,ο γουαρεν ειχε απο μικρος πολυ χαλια γενετικα αλλα επειδη κανει προπονηση μεχρι θανατου εφτασε να ειναι και 2 στο ολυμπια...[θ αμου πειτε ο ντεξτερ το πηρε κιολας,αλλα σκεφτειτε να εκανε την προπονηση του γουαρεν,μιλαμε για τρομακτικα αποτελεσματα θα ειχε]
    αναγαγεται αυτο το συλλογισμο σε ατομα νατουραλ...και εκει θα υπαρχουν γενετικα προικισμενοι καπου και αλλοι οχι ...ομως καποιοι εαν δουλεουν υπερβολικα σκληρα μπορουν να φτασουν εως ενα σημειο τους πιο προικισμενους...
    ας πουμε μιας που μιλαμε για χερια...ο κολεμαν ειχε φτασει να κανει 140 για δικεφαλα και ειχε 60 χερι....σκεφτειτε ενα νατουραλ να εκανε τοσα?50 εκατοστα δεν θα ειχε εστω?τυχαιο παραδειγμα βεβαια..το λεω με την εννοια οτι εαν δεν τα δινεις και ολα μην πτα περιμενεις και ολα....
    συμφωνω με το συλλογισμο σου...απλα δε νομιζω να μπορει καποιος natural να κανει 140 κιλα στους δικεφαλους....εχει να κανει και με συνδεσμους,τενοντες που δεν θ αντεξουν τετοια βαρη...
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 10-07-11 18:48 #11
    The Prophet
    Το avatar του χρήστη sofos

    Εγγραφή
    16-10-2010
    Μηνύματα
    5.621
    Προεπιλογή
    ναι απλα εγω το πα γιατι πολυ λενε οτι μπορουν να γινουν σα τον αρνολντ χωρις αας,δηλαδη 1,88 με 100 και πανω κιλα κ να χουν 10 κ κατω τις εκατο λιπος...
    aesthetics 100/100
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 10-07-11 18:56 #12
    Το avatar του χρήστη amateur666

    Εγγραφή
    08-02-2011
    Περ.
    Τσερνομπιλ
    Μηνύματα
    1.735
    Προεπιλογή
    ενα εχω να πω ΓΑΜΗ@@ΝΑ γενετικα χαρακτηριστηκα !!...
    Αυτή τη στιγμή, κάποιοι ερωτεύονται...
    κάποιοι χωρίζουν.......
    και κάποιοι έχουν ήσυχο το κεφάλι τους...


    https://www.youtube.com/watch?v=JGwWNGJdvx8
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 10-07-11 19:06 #13
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο amateur666 Εμφάνιση μηνυμάτων
    ενα εχω να πω ΓΑΜΗ@@ΝΑ γενετικα χαρακτηριστηκα !!...
    Αστα,τις προαλλες που πηγα Πανεπιστημιουπολη στον στιβο για τρεξιμο ειδα 2 ομαδες μαυρων να παιζουν μπαλα...Ενταξει,οσοι ειχαν βγαλει την μπλουζα ειχαν πολυ σμιλεμενο σωμα,δεν ειχαν τιποτα τρελες μαζες βεβαια αλλα ειχαν μια αξιοπρεπεστατη μυικοτητα και ελαχιστο λιπος πανω τους.Φαντασου σαν τον Ντρογκμπα στο λιγο πιο ογκωδες.
    Και οταν ρωτησα εναν απ' αυτους αν κανουν καποιο προγραμμα με βαρη,μου ειπε οχι,μονο αραια και που πουσ απς και κοιλιακους και τιποτα αναπηδησεις με τα ποδια

    Το σωμα που οι υπολοιποι θελουμε 1,5-2 χρονια στο γυμναστηριο για να κανουμε,μερικοι απ αυτους το εχουν με αεροβια και κανοντας περιστασιακα πους απς και κοιλιακους.....

    Ατιμη φυση....
    Παπκες,παπκες που μου κανουν πα πα πα
    και με αγχωνουν μου θυμωνουν μου τσακιζουν τα φτερα
    κ ετσι μετα δεν θα πετω μες στο κεφαλι το ρηχο σαν χορωδια μοναχος μου δυνατα θα τραγουδω
    Παπκες,παπκες στο μυαλο μου...
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 10-07-11 20:19 #14
    Retired Mod
    Το avatar του χρήστη giannis64

    Εγγραφή
    25-04-2008
    Περ.
    kavala
    Μηνύματα
    19.241
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο sofos Εμφάνιση μηνυμάτων
    παιδια μπειτε στον κοπο να δειτε κ να ακουσετε το βιντεο που ποσταρα,ο τυπος γυμναζεται χρονια και απανταει κ σ αυτο που εχει θεμα το υψος και ποση μαζα μπορεις να χεις..

    ξερουμε μηπως τιποτα γιαυτον που μιλαει στο βιντεο?
    ποιος ειναι ας πουμε?
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 10-07-11 20:21 #15
    The Prophet
    Το avatar του χρήστη sofos

    Εγγραφή
    16-10-2010
    Μηνύματα
    5.621
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο giannis64 Εμφάνιση μηνυμάτων
    ξερουμε μηπως τιποτα γιαυτον που μιλαει στο βιντεο?
    ποιος ειναι ας πουμε?
    o luimarco ειναι σα το scooby ενα πραγμα ξερει ακρετα πραγματα γενικα..
    aesthetics 100/100
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 1 από 31 12311 ... ΤελευταίαΤελευταία