Σελίδα 28 από 31 ΠρώτηΠρώτη ... 182627282930 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 406 έως 420 από 459
  1. 31-05-13 10:45 #406
    Dah Pimp
    Το avatar του χρήστη COBRA_STYLE

    Εγγραφή
    15-11-2008
    Περ.
    Αlpha Male region
    Μηνύματα
    14.692
    Προεπιλογή
    ^^H τελευταια φραση ειναι που πρεπει να κρατησουμε ολοι
    If you can make her laugh,you can make her scream
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 31-05-13 11:24 #407
    Το avatar του χρήστη billy89

    Εγγραφή
    18-04-2011
    Περ.
    thessaloniki
    Μηνύματα
    2.505
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο steg Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πολύ ενδιαφέρον τόπικ, αλλά και αποκαρδιωτικό, γιατί όταν ξεκινάς με όνειρα κι ελπίδες για να καταλήξεις μετά από πολλά γυμναστηριακά χρόνια με 1-2 μυικά κιλά παραπάνω από το ύψος σου, ε είναι κάπως... Κάπου εκεί έρχεται το πλατό, το "μη περαιτέρω", για όσους χρησιμοποιούν μόνο "αγνά υλικά". Άντε να τα διπλασιάσω και να τα κάνω 4, για τους γονιδιακά προικισμένους. Μας μένουν καμία 20αριά ακόμα, για να πλησιάσουμε το φιζίκ των ινδαλμάτων μας.
    Δε νομίζω ότι είναι αποκαρδιωτικό, αν φτάσεις 2 κιλά πάνω από το ύψος σου με 8-9% λίπος ξέρεις πως θα φαίνεσαι? Εντάξει phil heath δε θα γίνεις αλλά μεταξύ μας δεν είναι και ρεαλιστικό να αποσκοπείς εκεί με "αγνά υλικά". Θα είσαι όμως μια "μικρογραφία" του δηλαδή πλήρης παντού και γενικά πολύ πάνω από το μέσο αθλούμενο.
    SURVIVAL OF THE FITTEST
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 31-05-13 13:02 #408
    Το avatar του χρήστη tasos2

    Εγγραφή
    17-02-2010
    Περ.
    Athens
    Μηνύματα
    3.315
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο COBRA_STYLE Εμφάνιση μηνυμάτων
    ^^H τελευταια φραση ειναι που πρεπει να κρατησουμε ολοι
    δε ντρεπεσαι

    My Records:
    Bench Press: 130kg
    Squat:6x100kg(game over)
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 22-07-15 11:08 #409
    Banned
    Εγγραφή
    01-04-2015
    Μηνύματα
    168
    Προεπιλογή
    Γνώμη μου είναι πως χωρίς χημική υποστήριξη θα κάνει ένας αρκετά γυμνασμένο σώμα, αλλά θα είναι γήινο. Όταν βλέπεις τον άλλον να έχει πολλά κιλά και τέρμα στεγνός κ σου λέει τρώω πολύ κοτόπουλο κ τόνο και κάτι καλές whey, καταλαβαίνεις ότι το δούλεμα πάει σε άλλο τόπο. Υπάρχουν άνθρωποι χωρίς τρομερά σώματα που παίρνανε φάρμακο, οπότε κ αυτό δε σημαίνει de facto ότι θα γίνουν όλοι Angelov κλπ, άτομα με σώματα που δε σ πάει το μυαλό κ παίρνουν φουλ. Δεν ειναι τόσο ευκολο να καταλάεβεις εκτός περιπτώσεων που κανει μπαμ. Αλλα οι μεγαλύτεροι του φόρουμ καλό ειναι να μη μας δουλέυετε, δεν εχουν (ή έχετε) όλοι genetics Θεού (πόσοι είναι αυτοί; κάτι λίγοι κ όλοι οι υπόλοιποι τι έχουμε γονίδια κοπρίτη; ), όσοι έχουν εντελώς φέτες σώμα. Εκτός και αν τελικά υπάρχουν οι Χ-men και δεν το ξέρουμε. Νομίζω το δούλεμα πάει σε άλλο τόπο. Κάτσε γυμνάσου και σε 50 χρόνια θα γίνεις σαν εμένα θέλει επιμονή κ πρόγραμμα. Και εγώ θα σου πω το άλλο έβλεπες στην πόλη μου άτομα της νύχτας που ήταν κτήνη και κανανε ζωή ότι να ναι, ξενύχτια κάθε μέρα ποτά πρόγραμμα διατροφής καντίνα κ λιπαρά φουλ. Να μη μας ταίζουν άλλο κουτόχορτο οι παλιοί παρακαλώ. όπως και κάτι τύποι που λένε έκανα3 ώρες προπόνηση κ ημουν στρατιώτης. 1000 ώρες να κάνεις το σώμα αποθηκεύει λίπος από τη φύση του (από τα προιστορικά χρόνια, για λόγους επιβίωσης) ρε μάστορα, εσύ πως είσαι 10 κιλά πάνω μόνο μύες. Να πας για πειραματόζωο να σε εξετάσουν οι επιστήμονες αν είσαι φυσικός. ΕΝD OF STORY
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Valentino Rossi : 22-07-15 στις 11:19
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 22-07-15 11:35 #410
    Το avatar του χρήστη Nive

    Εγγραφή
    12-04-2010
    Περ.
    Αιγάλεω city
    Μηνύματα
    1.993
    Προεπιλογή
    Σωστός αλλά από την άλλη δεν πάει να πει πως όποιος έχει κάνει σωστό κορμί έστω και με φάρμακα δεν έχει κοπιάσει ή τρώει ό,τι να`ναι και λιπαρα.
    Γιατί αυτοί οι φουσκωτοί που λες είναι κουραδίλο αν τους δεις χωρίς μπλούζες, μόνο μάζες, ενώ ένας που έχει ματώσει-με τα ίδια βοηθήματα πάντα-θα είναι κομμένος.
    Κατά τ`άλλα συμφωνώ...σωλομός-αγγούρι και τέρας δεν μου κολλάει ούτε εμένα.
    PHYSIO ARK VERONIS
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 22-07-15 12:11 #411
    Το avatar του χρήστη SOLID

    Εγγραφή
    26-01-2008
    Περ.
    HELL-AS
    Μηνύματα
    883
    Προεπιλογή
    Valentino Rossi να με συμπαθας φιλε,αλλα εχω την εντυπωση πως πολυ ψειρηζεις την μαιμου ρε παιδι μου σε ορισμενα θεματα που δεν θα βρεις και την ακριβη απαντηση που θελεις.Δεν ξερω ποσα χρονια γυμναζεσαι ποσο σοβαρα και τι ζωη κανεις γενικοτερα αλλα μην μπαινεις σε τετοια τρυπακια με την εννοια να σου γινουν εμμονη ιδεα στο κεφαλι γιατι πιο πολυ κακο στην ψυχολογια σου θα κανουν παρα τιποτα αλλο.

    Θα βρεις ατομα οπως και εσυ ειπες που εχουν παρει τα μαλλια της κεφαλης τους και φαινονται σαν να μην γυμναζονται καν,θα βρεις και αλλους που εχουν παρει εχουν δουλεψει σκληρα και ειναι αλλου,φυσικα μην ξεχνας οτι συγκριση ενος που ειναι μεσα με εναν που δεν χρησιμοποιει ειναι σαν να συγκρινεις F15 με πενηνταρακι παπι,αλλα ο ενας εχει το κεφαλι του ησυχο (και αυτο ειναι που μετραει on the long run,γιατι ειναι και αλλα).Παντως μην απογοητευεσαι και νομιζεις πως ενα καλογυμναζμενο κορμι δεν θα το πετυχεις χωρις ορμονικη βοηθεια.Μπορεις να εχεις πολυ καλα αποτελεσματα με σεβαστο βαρος (οχι βεβαια τιποτα 15 και20 κιλα πανω απο το υψος σου) μιλαω για κοντα στο υψος σου more or less με χαμηλο λιπος και καλη μυικοτητα.Αρκει να δωσεις χρονο,θελει πανω απο δεκαετια σοβαρης ενασχολησης.
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 22-07-15 13:32 #412
    Retired Mod
    Το avatar του χρήστη giannis64

    Εγγραφή
    25-04-2008
    Περ.
    kavala
    Μηνύματα
    19.241
    Προεπιλογή
    Valentino Rossi συγκεντρώσου αδελφέ και προσγειώσου. ανεβάζεις μια Φώτο και ζητάς τέτοια κριτική?

    για βαλε το μυαλό σου να δουλέψει τι ανέβασες?

    και να δω μέχρι πότε θα συζητάς θέματα για φάρμακα, και μέχρι πότε θα μπορώ να κάνω τον κινέζο.
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 28-11-15 15:24 #413
    Banned
    Εγγραφή
    06-10-2015
    Μηνύματα
    175
    Προεπιλογή
    Πιστεύετε ότι είναι δυνατό να αποκτήσεις τέτοια μυικότητα κ ποσοτά λίπους, με αυτό τον τρόπο (τα πάντα από διατροφή, λίγη αεροβική κλπ) κ φυσικά, όπως υποστηρίζει σε 6 εβδομαδες;
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Mimis26 : 28-11-15 στις 15:27
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 28-11-15 15:48 #414
    The Banned
    Το avatar του χρήστη lila_1

    Εγγραφή
    14-11-2009
    Περ.
    Εὐλόγησον
    Μηνύματα
    6.079
    Προεπιλογή
    Τι τρελό φρούτο ειν αυτό πάλι?


    Γενικά τη συγκεκριμένη μυικότητα την αποκτάς...το ποσοστό λίπους με το οποίο ξεκινάει, επίσης με μία δυσκολία..
    Βασικά δεν κάνει κάτι τις 6 αυτές βδομάδες, πρακτικά χάνει υγρά και ίσως λίγο λίπος.
    Αυτό το ποσοστό λίπους σε συνδιασμό με αυτη τη μυική μάζα, είναι λίγο δύσκολο αν δεν έχεις καλά genes, όχι ακατόρθωτο, αλλά για το 90% (χοντρικά) ανθρώπων ανέφικτο.

    Τα γονίδια παίζουν τεράστιο ρόλο τελικά όταν συγκρίνεις διαφορετικά άτομα, οπότε ποτέ δεν μπορείς να σαι σίγουρος. Αν βλέπαμε το πως ξεκίνησε και σε πόσο χρόνο έφτασε εκεί που είναι θα κάναμε καλύτερη εκτίμηση.
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη lila_1 : 28-11-15 στις 15:50
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 28-11-15 15:55 #415
    Banned
    Εγγραφή
    06-10-2015
    Μηνύματα
    175
    Προεπιλογή
    Λίλα ευχαριστώ για την απάντηση.
    Το συγκεκριμένο άτομο επειδή του είχα στείλει κάποια mails, μου είχε πει ότι ασχολείται χρόνια αρκετά. Μάλιστα παλιά ήταν κ πρωταθλητης ββ στην κατηγορία physique στην Αγγλία, αλλά παρόλες τις έντονες πιέσεις μου αρνήθηκε ότι παίρνει κάποιο φάρμακο.
    Εννοείται, δε λέω να γίνει κανεις κλώνος του. Απλά να προσεγγίσει μια παρόμοια φυσική κατάσταση, χωρίς τα ίδια ακριβώς χαρακτηριστικά με φυσικό τρόπο ή είναι εντελώς ακατόρθωτο για το μέσο ασκούμενο;
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Mimis26 : 28-11-15 στις 15:59
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 28-11-15 16:08 #416
    The Banned
    Το avatar του χρήστη lila_1

    Εγγραφή
    14-11-2009
    Περ.
    Εὐλόγησον
    Μηνύματα
    6.079
    Προεπιλογή
    Βασικά βλέποντας άλλα βιντς του (όπως πχ αυτό) μπορώ να σου πω ότι κόβω τον κώλο μου ότι κάτι τσιμπάει γενικώς. Οτι και να λέει, ειδικά αν ζει σε χώρα με αυστηρούς νόμους περι αναβολικών.


    Στο συγκεκριμένο βιντ που πόσταρες φαίνεται πιο φυσιολογικός => θα μπορούσε κάποιος να προσεγγίσει τη σωματική του κατάσταση με καλά genes.
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 28-11-15 17:46 #417
    Το avatar του χρήστη billy89

    Εγγραφή
    18-04-2011
    Περ.
    thessaloniki
    Μηνύματα
    2.505
    Προεπιλογή
    Tren delts he has, not natural he is

    Όπως έχω παρατηρήσει όποιοι βάζουν στα βιντεάκια τους τίτλους όπως "drug free", "natural", "full natty" κλπ μόνο αυτό δεν είναι.
    SURVIVAL OF THE FITTEST
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 28-11-15 18:29 #418
    Wrong Bet
    Το avatar του χρήστη vaggan

    Εγγραφή
    19-03-2011
    Περ.
    απο πισω σου
    Μηνύματα
    12.202
    Προεπιλογή
    δεν ειναι νατουραλ ουτε στο εκατομμυριο αυτες οι εξτρα σκληραδες δεν βγαινουν χωρις ν παιρνεις το κατι παραπανω δεν ειμαστε αμερικανακια και στις δυο φαρμακωτος ειναι αλλα φαρμακα στην μια διουριτικα τρεν αυξιτικη πεπτιδια και ενα σωρο σκατα στη δευτερη αν σταματησει αυτος δυο μηνες προπονηση θα κατουρησει τα παντα ενας νατουραλ δεν εχει ποτε πτωση σωματικη ακραια αν δεν δω φωτο πως ειναι το σωμα καποθου πριν την ενασχοληση του με βαρη δεν μπορω να πω ποσο γεννετικα προικισμενος ειναι αλλα και παλι και τα γεννετικα εχουν οριο παντως οπως βλεπω το στησιμο του δεν βλεπω κατι τρελλο γενετικα πιο στενος και απο τις συμπληγαδες ειναι στους ωμους θεωρω οτι ο καθενας με την ιδια φαρμακευτικη υποστηριξη μπορει να γινει ετσι αν οχι καλυτερος.αυτη η γνωμη μου
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 28-11-15 19:07 #419
    The Banned
    Το avatar του χρήστη lila_1

    Εγγραφή
    14-11-2009
    Περ.
    Εὐλόγησον
    Μηνύματα
    6.079
    Προεπιλογή
    καλά εσύ όποιον και να δεις "παίρνει φάρμακα".... not always the case
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 28-11-15 19:10 #420
    Wrong Bet
    Το avatar του χρήστη vaggan

    Εγγραφή
    19-03-2011
    Περ.
    απο πισω σου
    Μηνύματα
    12.202
    Προεπιλογή
    οπως???για πες εναν να γελασουμε??και νομιζω οτι μετα ειπες και ευ οτι βαζει κατι
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 28 από 31 ΠρώτηΠρώτη ... 182627282930 ... ΤελευταίαΤελευταία