Σελίδα 2 από 31 ΠρώτηΠρώτη 123412 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 16 έως 30 από 459
  1. 10-07-11 20:21 #16
    The Blacksmith
    Το avatar του χρήστη Tasos Green

    Εγγραφή
    10-05-2010
    Περ.
    Kepler 22-b
    Μηνύματα
    3.465
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο giannis64 Εμφάνιση μηνυμάτων
    ξερουμε μηπως τιποτα γιαυτον που μιλαει στο βιντεο?
    ποιος ειναι ας πουμε?
    +1000
    Sometimes you have to pretend the fool, to fool the fool that takes you for fool !
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 10-07-11 20:35 #17
    Retired Mod
    Το avatar του χρήστη giannis64

    Εγγραφή
    25-04-2008
    Περ.
    kavala
    Μηνύματα
    19.241
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο sofos Εμφάνιση μηνυμάτων
    παιδια μπειτε στον κοπο να δειτε κ να ακουσετε το βιντεο που ποσταρα,ο τυπος γυμναζεται χρονια και απανταει κ σ αυτο που εχει θεμα το υψος και ποση μαζα μπορεις να χεις..
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο sofos Εμφάνιση μηνυμάτων
    o luimarco ειναι σα το scooby ενα πραγμα ξερει ακρετα πραγματα γενικα..
    ειδα λιγο αυτα που λεει στα βιντεο του. εχω μια ενστασουλα στο οτι γυμναζεται χρονια. λογο ηλικιας του. ενα αυτο.

    αν και αυτα που λεει ειναι λιγο πολυ γνωστα. σε αλλα βιντεο του, εχει μερικα θεματα που δεν ειναι ετσι. αλλα τελος παντων.

    ενα αλλο ειναι το νατουραλ. αλλα ας μην σταθουμε εκει μιας και το θεμα ειναι αλλο.
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 10-07-11 20:36 #18
    Προεπιλογή
    http://www.youtube.com/watch?v=l4Gzr...eature=related

    αυτο το βιντεο ειναι για τον ελμερ...ειναι ο μαγκουελσον νορβηγος παουερλιφτερ μου φενεται νατουραλ και κανει 140 κιλα για 4....τεσπα δεν το ανεβασα για το πεξω ξυπνιος απλα δεν θεωρω οτι πρεπει να ειμαστε παολυτοι για το τιποτα...και ο ανθρωπος στο βιντεο μετραει το χερι του 60 εκατοστα!!
    παντως οντως οι μαυροι ειναι σαν να εχουν γενεθει με αας..εχεεχεχε....ειναι απο αποψη γενετικης υπερβολικα καλοι...αλλα υπαρχουν και ασπροι εξισου καλοι......
    η δυναμη φερνει ογκο,ο ογκος δεν φερνει δυναμη...every safe movement for the muscles is totallly uselles..,the rest is for the dead people,do your exercises like hell to see heaven...only the strongest will survive...train ONLY insane...and all the people wants to be bodybuilderw,but nobody wants to lift big weights..so wake up,go to gym,pick a heavy ass weight and lift it untill death....power roules...
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 10-07-11 20:41 #19
    Retired Mod
    Το avatar του χρήστη giannis64

    Εγγραφή
    25-04-2008
    Περ.
    kavala
    Μηνύματα
    19.241
    Προεπιλογή
    σαυτον ναι!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 10-07-11 20:44 #20
    The Prophet
    Το avatar του χρήστη sofos

    Εγγραφή
    16-10-2010
    Μηνύματα
    5.621
    Προεπιλογή
    ναι ρε παιδια σ αυτα που λετε συμφωνω απλα λεω για καποιους που λενε οτι χωρις αας θα γινουν πχ οπως ο αρνολντ,δηλαδη 1,88 100+ κιλα κ θα ναι κατω απο 10 τις εκατο,εγω για τετοιες περιπτωσεις μιλησα
    aesthetics 100/100
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 10-07-11 20:49 #21
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη ελμερ

    Εγγραφή
    08-11-2010
    Περ.
    περιστερι
    Μηνύματα
    4.032
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο pepeismenos karga Εμφάνιση μηνυμάτων
    http://www.youtube.com/watch?v=l4Gzr...eature=related

    αυτο το βιντεο ειναι για τον ελμερ...ειναι ο μαγκουελσον νορβηγος παουερλιφτερ μου φενεται νατουραλ και κανει 140 κιλα για 4....τεσπα δεν το ανεβασα για το πεξω ξυπνιος απλα δεν θεωρω οτι πρεπει να ειμαστε παολυτοι για το τιποτα...και ο ανθρωπος στο βιντεο μετραει το χερι του 60 εκατοστα!!
    παντως οντως οι μαυροι ειναι σαν να εχουν γενεθει με αας..εχεεχεχε....ειναι απο αποψη γενετικης υπερβολικα καλοι...αλλα υπαρχουν και ασπροι εξισου καλοι......
    το ειδα το βιντεο....οντως ειναι πολυ δυνατος.....αν και δε μου φαινεται να χει 10 % λιπος..... αλλα πιθανων αποτελει μια απ τις εξαιρεσεις που επιβεβαιωνουν τον κανονα (κατα τη γνωμη μου) και πιθανον ειναι η μονη του ασχολια αυτη.... επεισης κατι ασχετο....παντα ειμαι καλοπροαιρετος και δεν κολλαω ουτε παρεξηγουμαι....μια παρεα ειμαστε που ανταλλασουμε αποψεις....εχω μαθει πολλα εδω ..μιλατε ανετα...(σορρυ για το off)
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 10-07-11 21:04 #22
    Προεπιλογή
    ουτε εγω δεν παρεξηγω και εγω καλοπροαιρετα μιλησα...απλα μου ειχε κανει τρομερη εντυπωση οταν το ειχα δει και το ανεβασα...παντως ενα χερι 55εκ. λιγο πιο κομμενο με λιγη διαιτα θα το κραταγε αυτος...οποτε σιγουρα αποτελει εξαιρεση αλαλ για να εχει τετιο χερι κανει και 14 κιλα αυτο λεω...οτι μπορει να μην ειχε γενετικα...αλλα πεθανε εφτασε να κανει 140 και το ανεπτυξε το χερι του...δηλαδη το προκαλεσε με τη σκληρη προπονηση
    η δυναμη φερνει ογκο,ο ογκος δεν φερνει δυναμη...every safe movement for the muscles is totallly uselles..,the rest is for the dead people,do your exercises like hell to see heaven...only the strongest will survive...train ONLY insane...and all the people wants to be bodybuilderw,but nobody wants to lift big weights..so wake up,go to gym,pick a heavy ass weight and lift it untill death....power roules...
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 10-07-11 21:26 #23
    Το avatar του χρήστη TEFAAtzis

    Εγγραφή
    08-05-2009
    Περ.
    Λάρισα-Θεσσ
    Μηνύματα
    3.043
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο amateur666 Εμφάνιση μηνυμάτων
    πιστευω οτι γινετε..αλλα παιζουν πολλα ρολο σε ποσο χρονικο διατημα μπορεις να τ πετυχεις κ μιας που μιλα με γ τ χερια πιστευω οτι παιζει σημαντικο ρολο τ γενετικα..επισησ πιστευω οτι πιο δυσκολα φτανει καποιοσ τ 50cm στα χερια ενας που ειναι 1.70 απο εναν που ειναι 1.90 υψος..
    Φαντασου εναν νανο 1,60 και φαντασου και εμενα που ειμαι 1,88 με ανοιγμα χεριων 2 μετρα και πες μου ποιος βαζει πιο ευκολα κρεας πανω του.Φυσικα και ο κοντος ειναι η απαντηση γιατι εχει πολυ μικροτερο χωρο για να κατανεμηθουν οι μυες!!!
    Abs on a skinny guy is like a fat bitch with big tits - it doesn't count.
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 10-07-11 21:40 #24
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη ελμερ

    Εγγραφή
    08-11-2010
    Περ.
    περιστερι
    Μηνύματα
    4.032
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο pepeismenos karga Εμφάνιση μηνυμάτων
    ουτε εγω δεν παρεξηγω και εγω καλοπροαιρετα μιλησα...απλα μου ειχε κανει τρομερη εντυπωση οταν το ειχα δει και το ανεβασα...παντως ενα χερι 55εκ. λιγο πιο κομμενο με λιγη διαιτα θα το κραταγε αυτος...οποτε σιγουρα αποτελει εξαιρεση αλαλ για να εχει τετιο χερι κανει και 14 κιλα αυτο λεω...οτι μπορει να μην ειχε γενετικα...αλλα πεθανε εφτασε να κανει 140 και το ανεπτυξε το χερι του...δηλαδη το προκαλεσε με τη σκληρη προπονηση
    σιγουρα η σκληρη προπονηση παιζει ρολο....εχω ενα συναδελφο γυμναζεται χρονια,καλο σωμα γενικα απλα τα χερια του ειναι τεραστια και εχουν τις γραμμες επαγγελματια....ασυμμετρα βεβαια αλλα τα δικα μου δειχνουν τα μισα απ αυτου...ενω η πλατη μου ειναι αισθητα μεγαλυτερη σε ευρος....δε νομιζω ποτε να φτασω τα χερια του,ουτε αυτος την πλατη μου....<γονιδια...
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 10-07-11 21:47 #25
    Kris Dim follower
    Το avatar του χρήστη thegravijia

    Εγγραφή
    31-07-2008
    Μηνύματα
    6.708
    Προεπιλογή
    ναι οκ γονιδια
    αλλα οι περισσοτεροι μενετε στα 80κιλα μαξ (δεν πατε παραπανω για να μην λιπωσετε) καιθελετε να εχετε και 50αρι χερι ...
    ε οπως ειχε πει κ ο boss (νομιζω) ογκο νατουραλ βαζεις μπολικο αλλα κοψεις σε πολλα κιλα δεν ...
    bigger weights mean more mass.
    http://mdtv.musculardevelopment.com/...view/1935/218/
    Watch as Kai Greene lets his emotions do the talking about how feels homesick
    http://www.youtube.com/watch?v=Y7CqVPKbQ3cRonnie
    Ronnie Coleman 8X Mr Olympia
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 10-07-11 21:51 #26
    Το avatar του χρήστη tasos2

    Εγγραφή
    17-02-2010
    Περ.
    Athens
    Μηνύματα
    3.315
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο thegravijia Εμφάνιση μηνυμάτων
    ναι οκ γονιδια
    αλλα οι περισσοτεροι μενετε στα 80κιλα μαξ (δεν πατε παραπανω για να μην λιπωσετε) καιθελετε να εχετε και 50αρι χερι ...
    ε οπως ειχε πει κ ο boss (νομιζω) ογκο νατουραλ βαζεις μπολικο αλλα κοψεις σε πολλα κιλα δεν ...
    Ακριβως. Αν γυμναζεσαι εντονα και κανεις υπερθερμιδικη δεν υπαρχει περιπτωση να παρεις μονο λιπος θα βαλεις και μυς. Αλλα αν πας να γραμμωσεις θα χασεις πρωτα μυς που ειναι σε περισσεια και μετα λιπος

    My Records:
    Bench Press: 130kg
    Squat:6x100kg(game over)
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 10-07-11 22:01 #27
    Προεπιλογή
    Μια φορα -τωρα το θυμηθηκα- ειχα ρωτησει ενα γυμναστη μ στο γυμναστηριο καποτε, ενα παρομοιο θεμα, το μεχρι που δηλαδη μπορει να φτασει κανεις σε σχεση με εναν τυπο εκει που επαιρνε διαφορα και ενω εκανε τρελα κιλα αλλα οχι βασικες ασκησεις. (Ηταν απο αυτους τους τεραστιους και με ελαχιστο λιπος αλλα χωρις λεπτομερειες στο σωμα. Μαρεσε πολυ το σωμα τ...) Τεσπα, μου ειπε λοιπον ο γυμναστης οτι για να τον "φτασεις" εστω και λιγο θα πρεπει να κανεις διατροφη που ισως να μην αντεξεις...
    Οποτε ειναι και αυτο, η διατροφη ειναι πολυ σημαντικη για να φτασει καποιος στα ορια του στην μυικη αναπτυξη.
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 10-07-11 22:42 #28
    Το avatar του χρήστη El Topo

    Εγγραφή
    16-04-2010
    Περ.
    desert
    Μηνύματα
    393
    Προεπιλογή
    Νομίζω συζητάμε τόση ώρα για κάτι που είναι αυτονόητο.
    Ναι, αν κάποιος προσπαθήσει πολύ (προπόνηση-διατροφή) και έχει και καλά γονίδια ειναι δυνατό να φτάσει 50cm χέρι και γύρω στο 10% λίπος.
    Πόσοι πάλι από αυτούς που βλέπουμε με 50cm χέρι και 10% λίπος είναι από σκληρή προπόνηση και γονίδια και τίποτα παραπάνω?
    Ούτε 1%.

    Όλα γίνονται υπό προύποθέσεις και για ορισμένους ανθρώπους.
    Απλά αυτό είναι η εξαίρεση αφού είναι πολύ δύσκολο να δουλέψει κανείς τόσο σκληρά για να έχει τόσο εξωπραγματικές διαστάσεις κι εκτός αυτού, ακόμα και να δουλέψει, η πλειοψηφία δεν παίζει να έχει τη σωματοδομή-γονίδια ώστε να αποκτήσει τις διαστάσεις αυτές.

    Σε θεωρητικό επίπεδο λοιπόν γίνεται.
    Στην ουσία, γίνεται αλλά πολύ πολύ δύσκολα και για λίγους, πολύ προικισμένους, ανθρώπους.
    the more people agree with me
    the more I think I'm wrong
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 11-07-11 00:51 #29
    Προεπιλογή
    ισχιει αυτο που λεει ο ελ τορο...οντως και εγω το πιστευω οτι καποιοι μπορουν να το φτασουν...αλλα σιγουρα πρεπει αν εχεις και πολυ καλα γενετικα στα χερια...αλλιως δεν ή θα ειναι υπερβολικα δυσκολο.....σιγουρα παντως εαν τα δουλεψεις οσο πανε πιστευω οτι μπορεις α το πετυχεις το 50αρι....προσωπικα και με 12% λιπος να ειχα 50 και να ηξερα οτι το ειχα κανει με τον ιδρωτα μου και οχι με αας...εγω θα ημουν χιλιουπερηφανος για τον εαυτο μου...με τα αας θα πηγαινα για 60αρι εχεχεεεχεχεχεχε
    η δυναμη φερνει ογκο,ο ογκος δεν φερνει δυναμη...every safe movement for the muscles is totallly uselles..,the rest is for the dead people,do your exercises like hell to see heaven...only the strongest will survive...train ONLY insane...and all the people wants to be bodybuilderw,but nobody wants to lift big weights..so wake up,go to gym,pick a heavy ass weight and lift it untill death....power roules...
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 11-07-11 01:49 #30
    Kris Dim follower
    Το avatar του χρήστη thegravijia

    Εγγραφή
    31-07-2008
    Μηνύματα
    6.708
    Προεπιλογή
    kαΤσε ρε μητσο ^^
    εσυ κοντα 50αΡΙΑ δεν εχεις?
    και μιλαω οχι που λιωνεις τους 14 μηνες απο τους 12 σε κετο αλλα οταν τρως υδατανθρακες και εισαι πιο φουσκας ?κοντα 50δεν φθανεις?
    bigger weights mean more mass.
    http://mdtv.musculardevelopment.com/...view/1935/218/
    Watch as Kai Greene lets his emotions do the talking about how feels homesick
    http://www.youtube.com/watch?v=Y7CqVPKbQ3cRonnie
    Ronnie Coleman 8X Mr Olympia
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 2 από 31 ΠρώτηΠρώτη 123412 ... ΤελευταίαΤελευταία