Σελίδα 3 από 31 ΠρώτηΠρώτη 1234513 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 31 έως 45 από 459
  1. 11-07-11 02:18 #31
    Προεπιλογή
    φιλαρακι μου,αλλο 50 εκατοστα με 25% λιπος και αλλο με 10%
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 11-07-11 02:31 #32
    The Quadzilla
    Το avatar του χρήστη Eddie

    Εγγραφή
    16-11-2009
    Περ.
    Βολος
    Μηνύματα
    9.514
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο thegravijia Εμφάνιση μηνυμάτων
    ναι οκ γονιδια
    αλλα οι περισσοτεροι μενετε στα 80κιλα μαξ (δεν πατε παραπανω για να μην λιπωσετε) καιθελετε να εχετε και 50αρι χερι ...
    ε οπως ειχε πει κ ο boss (νομιζω) ογκο νατουραλ βαζεις μπολικο αλλα κοψεις σε πολλα κιλα δεν ...
    Ετσι!

    Προσωπικα πιστευω οτι αν καποιος κανει ελαφρως υπερθερμιδικη με πολυ πρωτεινη,πολυ ξεκουραση,τρελες προπονησεις για 15-20 χρονια συνεχομενα και αποφασισει να γραμμωσει για μια φορα,ισως να του μεινει..με την προυποθεση βεβαια οτι στον ογκο θα πρεπει να ακουμπησει 53-54 χερι!!Δυσκολα ομως,εγω ειμαι πολυ δυσπιστος γιατι οταν ημουν με περισσοτερα κιλα ειχα φτασει 46-46.5 και τωρα που εκοψα μου μεινε 42.5-43..και ειμαι μακρια ακομα απ το 10%,οποτε μαλλον θα αναθεωρησω και θα παρω πισω τα "ισως" κλπ..δε πιστευω τιποτα,ενας νατουραλ δε μπορει να κανει 50αρι χερι με 10% που να χτυπιεται,εκτος αν μιλαμε για το 1/1000 ατομα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 11-07-11 14:16 #33
    Προεπιλογή
    κοιτα τεραβιγια εχω φτασει οταν ετρωγα υδατανθρακες 48-49 εκατοστα κρυο...αλλα ειχα απειρα νερα και γλυκογονο και λιπος...με κετωση περσυ ειχα φτασει 48 σχεδον παλι[χωρις αας] αλαλ ειχα λιπος σιγουρα 17-18%...τωρα εχω 46 και ακνω κετωση αλλ με λιγα λιπαρα οποτε πιο καθαρα κιλα και ειμαι κοντα 13% τωρα...οποτε και ενα χρονο να τα δωσω ολα...και αν μεινω στο 13% δυσκολα του χρονου τετια εποχη θα εχω ας πουμε 48 χερι με 13%[και αυτο τελειως υποθετικα]
    απλα εγω προσωπικα θεωρω οτι εαν το ζοριζα λιγα χρονακια ισως το καταφερνα και χωρις χημικη υποστηριξη...εγω δεν βαζω ορια απλα πιστευω οτι μπορω να το κανω...τωρα εαν γινεται δεν ξερω....εγω το πιστευω και θα το ηθελα...σκεψου οτι δεν εχω και τοσο καλη μακρα κεφαλη στον τρικεφαλο[η οποια δινει πολυ μαζα στο χερι]και ειναι 46 εξαιτιας του δικεφαλου μου...οποτε εαν ανεβασω και αυτη θα παει παραπανω...
    σιγουρα καπιος για να το καταφερει πρπει να εχει φοβερα γενετικα στα χερια τουλαχιστον....εγω παντως δεν ξερω εαν εχω,ειχα θα εχω...εξαιτιας της προπονησης πιστευω τα εχω κανει ετσι[που ακομη θελουνε δουλεια]
    ας πουμε ο χιθ τωρα αναγκαζεται να μην τα γυμναζει γιατι περνουν τραγικα γρηγορα...αυτος και νατουραλ θα ειχε 50...εχω ενα φιλαρακι που τα ειχε φτασει προπερσυ 45 αλλα χωρις να γυμναζει τρικεφαλα,γιατι ηταν τεραστια χωρις να κανει τιποτα [επερναν απο τις πιεσεις ωμων και στηθους]οποτε σιγουρα πιστευω οτι μπορει να γινει...απλα καποιοι το εχουν πιο εμφυτο και καποιοι αλλοι πιστευω το προσπαθουν...αμα το πιστευεις εγω θεωρω πως γινεται...[εκτος εαν οντως εχεις τοσο χαλια γενετικα στα χερια]
    η δυναμη φερνει ογκο,ο ογκος δεν φερνει δυναμη...every safe movement for the muscles is totallly uselles..,the rest is for the dead people,do your exercises like hell to see heaven...only the strongest will survive...train ONLY insane...and all the people wants to be bodybuilderw,but nobody wants to lift big weights..so wake up,go to gym,pick a heavy ass weight and lift it untill death....power roules...
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 14-07-11 11:45 #34
    Το avatar του χρήστη Spyrous

    Εγγραφή
    15-01-2011
    Περ.
    Ston Ourano
    Μηνύματα
    804
    Προεπιλογή
    O αδερφος μου 15μισο χρονων που ασχολειται περα απο τα βαροι (3 φορες την βδομαδα) με μποχ κα8ε μερα γιατι φετος εχει και πανελληνιο το εχει 42 και ειναι 1.85 90 κιλα και ειναι πετρα εχει μεν λιπος(16περιπου) αλλα στο χερι να εχει ελαχιστο..εγω που ειμαι πιο κατω το εχω 35-36 -16κιλα ομως..8ελω να πω οτι αυτα ειναι σχετικα με το σωματικο σου βαρος για να το φτασεις 50αρι πρεπει κατα την γνωμη μου να εισαι πανω απο 100κιλα και μιλαμε για λαμπαδα οχι με λιπος..
    AΡΓΑ-ΣΤΑΘΕΡΑ-ΠΟΙΟΤΙΚΑ
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 14-07-11 13:06 #35
    Το avatar του χρήστη tolis93

    Εγγραφή
    19-04-2011
    Περ.
    biggini bottom
    Μηνύματα
    5.948
    Προεπιλογή
    εγω απο την αλλη γαμω τα γονιδια μ...33 εκατοστα χερι με 7% λιπος και κοντα 10 μηνες ξεσκησμα...δυναμη εχω μεν.ογκο δε.....
    keep your eyes to the sky but your feet on the ground
    rep till u black out

    and if love could change the course of fate...these nights...we move mountains...
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 14-07-11 13:11 #36
    Kris Dim follower
    Το avatar του χρήστη thegravijia

    Εγγραφή
    31-07-2008
    Μηνύματα
    6.708
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο tolis93 Εμφάνιση μηνυμάτων
    εγω απο την αλλη γαμω τα γονιδια μ...33 εκατοστα χερι με 7% λιπος και κοντα 10 μηνες ξεσκησμα...δυναμη εχω μεν.ογκο δε.....
    ποσα κιλα εισαι? κ υψος
    bigger weights mean more mass.
    http://mdtv.musculardevelopment.com/...view/1935/218/
    Watch as Kai Greene lets his emotions do the talking about how feels homesick
    http://www.youtube.com/watch?v=Y7CqVPKbQ3cRonnie
    Ronnie Coleman 8X Mr Olympia
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 14-07-11 13:12 #37
    Το avatar του χρήστη tolis93

    Εγγραφή
    19-04-2011
    Περ.
    biggini bottom
    Μηνύματα
    5.948
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο thegravijia Εμφάνιση μηνυμάτων
    ποσα κιλα εισαι? κ υψος
    77 κιλα με υψος 1,92.ναι το ξερω πρεπει να παρω το παλευω αλλα δε παιρνω ιδιαιτερα ευκολα
    keep your eyes to the sky but your feet on the ground
    rep till u black out

    and if love could change the course of fate...these nights...we move mountains...
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 14-07-11 13:18 #38
    Προεπιλογή
    καλα...ξερετε ποσους ξερω που λενε οτι εχουν 40 εκατοστα και πανω?
    απλα γελαω μαζι τους και δεν ειναι καν 35...δεν εμπιστευομαι κανεναν
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 14-07-11 13:22 #39
    Το avatar του χρήστη tolis93

    Εγγραφή
    19-04-2011
    Περ.
    biggini bottom
    Μηνύματα
    5.948
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο terataki Εμφάνιση μηνυμάτων
    καλα...ξερετε ποσους ξερω που λενε οτι εχουν 40 εκατοστα και πανω?
    απλα γελαω μαζι τους και δεν ειναι καν 35...δεν εμπιστευομαι κανεναν
    εγω ημουν ντομπρος 33 εκατοστα κ τα περιφανευομαι! γιατι οταν κανεις καμψεις δικεφαλων φτανουν τα 37 κ κωλοχερεσαι βλεποντας φλεβιτσες κ ετσι
    keep your eyes to the sky but your feet on the ground
    rep till u black out

    and if love could change the course of fate...these nights...we move mountains...
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 14-07-11 13:32 #40
    Το avatar του χρήστη amateur666

    Εγγραφή
    08-02-2011
    Περ.
    Τσερνομπιλ
    Μηνύματα
    1.735
    Προεπιλογή
    εγω ειμαι 1.73 υψος 75-76 κιλα...με γυρω στο 15% fat 39cm χερι αλλα ειναι λιγο δεν ειμαι ικανοποιημενοσ..δυσκολευομαι να ανεβασω στα χερια κιλα...
    Αυτή τη στιγμή, κάποιοι ερωτεύονται...
    κάποιοι χωρίζουν.......
    και κάποιοι έχουν ήσυχο το κεφάλι τους...


    https://www.youtube.com/watch?v=JGwWNGJdvx8
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 14-07-11 13:34 #41
    Το avatar του χρήστη Spyrous

    Εγγραφή
    15-01-2011
    Περ.
    Ston Ourano
    Μηνύματα
    804
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο terataki Εμφάνιση μηνυμάτων
    καλα...ξερετε ποσους ξερω που λενε οτι εχουν 40 εκατοστα και πανω?
    απλα γελαω μαζι τους και δεν ειναι καν 35...δεν εμπιστευομαι κανεναν
    Γιατι να εισαι τοσο οφ κα8ε φορα^^^
    AΡΓΑ-ΣΤΑΘΕΡΑ-ΠΟΙΟΤΙΚΑ
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 14-07-11 13:45 #42
    Kris Dim follower
    Το avatar του χρήστη thegravijia

    Εγγραφή
    31-07-2008
    Μηνύματα
    6.708
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο tolis93 Εμφάνιση μηνυμάτων
    77 κιλα με υψος 1,92.ναι το ξερω πρεπει να παρω το παλευω αλλα δε παιρνω ιδιαιτερα ευκολα
    ama τρως πιο πολλα απο αυτα που καις θα παρεις κιλα.
    αμα θες να παρεις ογκο πρεπει να ανεβεις πολυ - τουλαχιστον να φθασεις τα 92
    bigger weights mean more mass.
    http://mdtv.musculardevelopment.com/...view/1935/218/
    Watch as Kai Greene lets his emotions do the talking about how feels homesick
    http://www.youtube.com/watch?v=Y7CqVPKbQ3cRonnie
    Ronnie Coleman 8X Mr Olympia
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 14-07-11 13:48 #43
    Το avatar του χρήστη amateur666

    Εγγραφή
    08-02-2011
    Περ.
    Τσερνομπιλ
    Μηνύματα
    1.735
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο thegravijia Εμφάνιση μηνυμάτων
    ama τρως πιο πολλα απο αυτα που καις θα παρεις κιλα.
    αμα θες να παρεις ογκο πρεπει να ανεβεις πολυ - τουλαχιστον να φθασεις τα 92
    +10000
    Αυτή τη στιγμή, κάποιοι ερωτεύονται...
    κάποιοι χωρίζουν.......
    και κάποιοι έχουν ήσυχο το κεφάλι τους...


    https://www.youtube.com/watch?v=JGwWNGJdvx8
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 14-07-11 13:54 #44
    Το avatar του χρήστη luckyseven

    Εγγραφή
    01-11-2010
    Περ.
    Αθήνα
    Μηνύματα
    620
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο thegravijia Εμφάνιση μηνυμάτων
    ama τρως πιο πολλα απο αυτα που καις θα παρεις κιλα.
    αμα θες να παρεις ογκο πρεπει να ανεβεις πολυ - τουλαχιστον να φθασεις τα 92
    Και λίγα λές έχω γνωστό μου στο τζιμ 1.90+++ στα 90 κιλά και φαίνεται ισχνός.
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 14-07-11 13:57 #45
    Το avatar του χρήστη tolis93

    Εγγραφή
    19-04-2011
    Περ.
    biggini bottom
    Μηνύματα
    5.948
    Προεπιλογή
    μωρε ευχαριστω για οοολα τα παραπανω κ εννοειται πρεπει να παρω βαρος.καμια συμβουλη να ανεβω αλλα χωρις να παρω κ το τρελο λιπος?δηλαδη να ανεβω στο 12-13% δε με πειραζει καθολου απλα θελω να παρω κ μυικα οχι μονο λιπος.εχει κανενας να προτυνει κατι συγκεκριμενα?εννοω συν κατι σε διατροφη κτλπ?η πχ σαβουριασμα μια φορα τη βδομαδα κ οχι 1 στις 3?(αυτο κανω εγω)νταξει ζηταω πολλα απλα ψαχνω βοηθεια απο οπου μπορω
    keep your eyes to the sky but your feet on the ground
    rep till u black out

    and if love could change the course of fate...these nights...we move mountains...
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 3 από 31 ΠρώτηΠρώτη 1234513 ... ΤελευταίαΤελευταία