Σελίδα 15 από 20 ΠρώτηΠρώτη ... 51314151617 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 211 έως 225 από 290
  1. 30-09-14 09:20 #211
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.611
    Προεπιλογή
    Με τον φίλο του, Jay Cutler







    Συνημένες Εικόνες Συνημένες Εικόνες    
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 30-09-14 17:19 #212
    Προεπιλογή
    Όχι απλά φίλο του, και μέντορα και δάσκαλο του. Από όσο ξέρω ήταν από τους 1ους (ο Jay) που είδαν τις τεράστιες δυνατότητες του Φιλ και τον καθοδήγησε στα πρώτα βήματα του

    Να...είδες τώρα? Τέτοιες φωτό ανεβάζει (με το τρόπαιο να κάνει νανάκια), και δημιουργεί αντιπάθειες. Τί είναι? Κοριτσάκι που πήρε τη Μπάρμπι να κοιμηθούνε παρείτσα
    Go heavy or go home!
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 14-06-15 23:00 #213
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.611
    Προεπιλογή
    Σημερινή

    Συνημένες Εικόνες Συνημένες Εικόνες  
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 15-06-15 07:03 #214
    Προεπιλογή
    Ρε τον κερατα,τι φορμα ειναι αυτη τοσο νωρις???
    Κωστα,σε εμας το 2013 ειχε ερθει εδω σαν γατακι,θυμασαι?
    Johnny
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 15-06-15 18:39 #215
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.611
    Προεπιλογή
    Γιάννη η αλήθεια είναι ότι σιγουρα θέλει να κλείσει κάποια στόματα και να δείξει οτι ειναι ειναι ο ΜR O.
    Το 2013, δεν πολυγδύθηκε να δουμε τι κρύβει απο κάτω, ειχε κατεβάσει ρυθμους και λίγο
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 15-06-15 18:53 #216
    Το avatar του χρήστη Billys51

    Εγγραφή
    27-03-2012
    Περ.
    MuscleBeach
    Μηνύματα
    589
    Προεπιλογή
    Συμφωνω 100% με τον Polyneiko , θελει να αποδειξει την αξια του κυριως επειδη στο προηγουμενο ολυμπια δεν επιασε το 100% της φορμας του οπως ειπε και ο ιδιος και αμφισβητηθηκε απο πολλους σχετικα με το αν επρεπε να παρει την 1η θεση οποτε λογικο να θελει να κλεισει στοματα..Απο κει και περα το σωμα του Φιλ μ αρεσει πιο πολυ απο του Και παρολο που ο Και εχει περισσοτερες μαζες.Ο Φιλ ειναι πιο μπαλαρισμενος και παρολο που εχει λιγοτερα μυικα απο τον Και "ξεγελαει" και δειχνει μεγαλυτερος και καλυτερος...

    Ποιοτητα>Ποσοτητα
    The easy day was yesterday
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 15-06-15 20:19 #217
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Polyneikos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Γιάννη η αλήθεια είναι ότι σιγουρα θέλει να κλείσει κάποια στόματα και να δείξει οτι ειναι ειναι ο ΜR O.
    Το 2013, δεν πολυγδύθηκε να δουμε τι κρύβει απο κάτω, ειχε κατεβάσει ρυθμους και λίγο
    Μακαρι να το κανει για να δουμε τι ειναι ικανος να κανει γιατι περσυ χαλαρωσε αρκετα!
    Ναι,αστα να πανε,μολις τον ειδα δεν ενθουσταστηκα σε καμια περιπτωση,ειδικα με το ego του.
    Johnny
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 15-06-15 23:03 #218
    Retired Admin
    Το avatar του χρήστη NASSER

    Εγγραφή
    24-05-2008
    Περ.
    Planet Earth
    Μηνύματα
    13.706
    Προεπιλογή
    Προσωπικά δεν μου λέει τίποτα μια φώτο. Το θέμα είναι πως και αυτός έχει ανοίξει το στόμα του...
    Nasser Ammari
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 16-06-15 00:13 #219
    Moderator
    Το avatar του χρήστη TRIANTAFYLLOU

    Εγγραφή
    29-11-2007
    Περ.
    ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
    Μηνύματα
    24.806
    Προεπιλογή
    δεν ξέρω τι λέτε αλλα αν όσοι τον είδατε απο κοντα και δεν σας γέμισε το μάτι , πάλι να τον ξαναδείτε και υποτίθετε πιο βελτιωμένο πάλι δεν θα γεμίσει το μάτι
    Γιατι σ αυτο το επίπεδο για ολύμπια μιλάμε δεν μπορει να έχει κάποιος τρελές διαφορες όταν ήδη το έχει πάρει πάνω απο μια φορα , το πολύ πολυ απλα να κατεβεί πιο σκληρός , που αυτο μεταφράζετε σε απώλεια μάζας , που όμως θα τον δείξει πιο μεγάλο , γιατι το ββ είναι μια οφθαλμαπάτη και πάντα έτσι ήταν όταν βλέπαμε κάποιους πχ γκασπάρι λαμπράντα μπέκλες , κουίν και απο κοντα ήταν ανθρωπάκια αλλα ωραίοι

    και όσο για το ότι λένε και τον σχολιάζουν , τα θέλει κι αυτού ο κόλος του αφου προκαλεί με διάφορες δηλώσεις και εδω που τα λέμε κάθε σχόλιο θετικό η αρνητικό γι αυτόν διαφήμιση είναι

    και συνήθως βελτιώνονται πολυ οι δελφίνοι , αυτοί δηλαδή που είναι δευτεροτρίτοι και δεν έχουν κερδίσει ακόμη ολύμπια

    ειδικα τα τελευταία χρόνια που το επίπεδο είναι ανεβασμένο σε μάζες για να κερδίσει κάποιος κάτι έχει δεν είναι τυχαίο , οπότε πόσο παραπάνω να γίνει

    αυτόν κυρίως τα χέρια και οι ώμοι τον σώνουν γιατι ο κορμός του δεν είναι κατι το ιδιαίτερο αλλα δένουν όλα αρμονικά πάνω του και έχει το πακέτο να κερδίζει πιο ογκώδης όπως τον Κάι η τον μπίγκ ράμυ
    Ηλιας Τριανταφυλλου
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 16-06-15 19:47 #220
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο NASSER Εμφάνιση μηνυμάτων
    Προσωπικά δεν μου λέει τίποτα μια φώτο. Το θέμα είναι πως και αυτός έχει ανοίξει το στόμα του...
    Σωστά. Ναι μπορεί να φαίνεται εντυπωσιακός στη φωτό και εμείς να το σχολιάζουμε με ενθουσιασμό αλλά το θέμα είναι πάντα πώς θα εμφανιστεί στη σκηνή του Μρ.Ο.

    Όντος και εγώ την ίδια γνώμη έχω με τους προλαλήσαντες από κοντά ήταν...κανονικός θα έλεγα τίποτα το εξωπραγματικό, και βέβαια δεν έχω και την καλύτερη γνώμη για τον Φιλ ως χαρακτήρα από όσα ακούω και διαβάζω τριγύρω.

    Πάντως ο πιο εντυπωσιακός αθλητής από τους λίγους που είχα την τύχη να δω από κοντά ήταν ο Κόβακς το 1999. Δεν ξέρω αν ήταν το ύψος του ή η εντύπωση που είχα σχηματίσει από τα περιοδικά που τον προέβαλλαν με μανία τότε για τις 10000 θερμίδες που (δήθεν?) λάμβανε την ημέρα κλπ κλπ ή ο ενθουσιασμός μου αλλά ακόμα έχω την εικόνα του και πάντα τον θυμάμαι ως ογκόλιθο πραγματικό.
    Go heavy or go home!
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 17-06-15 14:15 #221
    Το avatar του χρήστη Nive

    Εγγραφή
    12-04-2010
    Περ.
    Αιγάλεω city
    Μηνύματα
    1.993
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο NASSER Εμφάνιση μηνυμάτων
    Προσωπικά δεν μου λέει τίποτα μια φώτο. Το θέμα είναι πως και αυτός έχει ανοίξει το στόμα του...
    +1 μάστορα
    PHYSIO ARK VERONIS
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 18-06-15 18:56 #222
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    ας μην ειμαστε υπερβολικοι..μπορει να μην εχει το καλυτερο η φιλικοτερο χαρακτηρα ,αλλα εδω βλεπουμε στην χωρα μας (κ οχι μονο) να ανοιγουν το στομα τους τυχαρπαστα ατομα με 1-2 αγωνες ,κ να πεταγονται βατραχια..
    τουλαχιστον ενας με καποια Ολυμπια στην πλατη του ,ειναι αυτος που ειναι ,οσο κ αν καμια φορα μπορει να παραφερεται λεκτικα.

    οσον αφορα τον χαρακτηρα εμενα προσωπικα δεν με νοιαζει μιας κ ποτε δεν θα του μιλουσα η θα ηθελα να τον δω απο κοντα..το οτι καποιος ειναι δημοσιο (ας πουμε) προσωπο δεν σημαινει κ αυτοματα οτι θα κανει τουμπες για οσους τον πλησιαζουν.
    επισης λογω γνωσης του αντικειμενου κ προσωπικης εμπηριας ,μην αφηνετε εκτος, τον παραγοντα "θαυμαστες"
    σιγουρα δεν ειναι ολοι ιδιοι κ υπαρχουν κ πολλοι αγενεστατοι..αν σκεφτει κανεις οτι καποιος που ταξιδευει τοσο πολυ ,σε τι καρυδιας καρυδι μπορει να εχει πεσει κ τι να εχει ακουσει ,ε οκ ,ανθρωπος ειναι κ αυτος μπορει να περνει αναποδες καμια φορα κ να του βγαινει σε ξινιλα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 18-06-15 19:19 #223
    Wrong Bet
    Το avatar του χρήστη vaggan

    Εγγραφή
    19-03-2011
    Περ.
    απο πισω σου
    Μηνύματα
    12.202
    Προεπιλογή
    +1 εδω βλεπεις ατομα με δυο τρεις συμμετοχες ολες κιολλες και τελευταιες θεσεις σε αγωνες της πλακας και την εχουν δει γκουρου και αυθεντιες με συνολικη εκγυμναση κανα δυο χρονια
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 20-06-15 21:43 #224
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο beefmeup Εμφάνιση μηνυμάτων

    οσον αφορα τον χαρακτηρα εμενα προσωπικα δεν με νοιαζει μιας κ ποτε δεν θα του μιλουσα η θα ηθελα να τον δω απο κοντα..το οτι καποιος ειναι δημοσιο (ας πουμε) προσωπο δεν σημαινει κ αυτοματα οτι θα κανει τουμπες για οσους τον πλησιαζουν.
    επισης λογω γνωσης του αντικειμενου κ προσωπικης εμπηριας ,μην αφηνετε εκτος, τον παραγοντα "θαυμαστες"
    σιγουρα δεν ειναι ολοι ιδιοι κ υπαρχουν κ πολλοι αγενεστατοι..αν σκεφτει κανεις οτι καποιος που ταξιδευει τοσο πολυ ,σε τι καρυδιας καρυδι μπορει να εχει πεσει κ τι να εχει ακουσει ,ε οκ ,ανθρωπος ειναι κ αυτος μπορει να περνει αναποδες καμια φορα κ να του βγαινει σε ξινιλα.

    Ναι βέβαια άνθρωπος είναι και αυτός με αισθήματα, όμως εφόσον έρχεται σε επαφή με τον κόσμο (και που από αυτούς πολλοί είναι νέα παιδιά οπότε μέσω αυτού τους δημιουργείται και μια εικόνα για το άθλημα) που θέλει να τον δει από κοντά, να του σφίξει το χέρι, να του πει μια φιλοφρόνηση πρέπει και αυτός να είναι κύριος και να φέρεται ανάλογα (αυτό βέβαια ισχύει για όλους και ακόμα περισσότερο κατά τη γνώμη μου για τον πρώτο των πρώτων). Πάντως μια χαρά ήταν από συμπεριφορά όταν τον είδα μου φάνηκε βέβαια ότι είχε 'λίγο τουπέ', προσωπικά δεν μου αρέσει αυτό το 'στυλ', προτιμώ τύπους όπως τον μέντορα του τον Jay Cutler, πάντα (από όσα διαβάζω χρόνια τώρα) προσγειωμένος, υπομονετικός και ευτυχώς που τον είδαμε και από κοντά και το διαπιστώσαμε ιδίοις όμμασι.
    Go heavy or go home!
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 20-06-15 23:32 #225
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    ε,Γιαννη ειναι διαφορετικοιυ τυπου ανθρωποι οπως γραφεις..δεν ειμαστε ολοι ιδιοι κ σιγουρα δεν αντιμετωπιζουμε ολοι ιδια τις καταστασεις..
    για αυτον μπορει να ειναι κ αγγαρια να τρεχει δεξια αριστερα, εγω προσωπικα δεν μπορω να του καταλογισω ευθυνη..οπως το βλεπει ο καθενας.
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 15 από 20 ΠρώτηΠρώτη ... 51314151617 ... ΤελευταίαΤελευταία