Θέμα: Greg Plitt

Σελίδα 2 από 8 ΠρώτηΠρώτη 1234 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 16 έως 30 από 117
  1. 23-07-11 00:21 #16
    The Prophet
    Το avatar του χρήστη sofos

    Εγγραφή
    16-10-2010
    Μηνύματα
    5.621
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ThunderK Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ελατε ρε παιδια, ηρεμηστε. Επειδη ο ανθρωπος ειναι ρεαλιστης ειναι τρελος? Για να ειναι Νο 1 ειναι χαζος? Δε ξερει τι κανει? Δειτε τον πως ειναι, δειτε ποσο σκληρα δουλευει στο γυμναστηριο (αν εχετε και συνδρομη θα καταλαβεται...)... Και επισης αυτα που λεει ειναι λογια κινητοποιησης αν δε το καταλαβατε... Εχουν νοημα ολα και οσα λεει, δν ειναι αερολογιες... θελει να προσφερει ολα οσα εχει μαθει τα τελευταια 15 χρονια οπως εχει πει...!! Respect και απο εμενα!
    σορρυ φιλε αλλα εχεις δει αλλα βιντεο του?σ ολα σ οσα προπονειται ειναι τοπλες(ξερω εχει ζεστη λολ) κ επεισης εχεις δει σε τι υπερενταση ειναι και πως τα λεει?ενας νορμαλ ανθρωπος ετσι συμπεριφερεται?
    aesthetics 100/100
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 23-07-11 00:47 #17
    Προεπιλογή
    Εχω συνδρομη του φιλε μου εδω και 1 χρονο.. Βασικα, ο ανθρωπος θελει να διαφημησει το σωμα του και επιπλεον ειναι γυμνος για να δειχνει το καθε μυ που δουλευει... Οσο για τη συμπεριφορα του, ενταξει ειναι δικα του τα βιντεο και πληρωνεις για να τον δεις... Αν δε θες δε τον βλεπεις... Παντως το σωμα του να ειχαμε και μεις τετοια τρελα θα ειχαμε :Ρ
    Και συν τις αλλης σε ενα βιντεο του λεει: ξερω οτι η συμπεριφορα μ ειναι τετοια και δε θελω να φανω μαμακας και διαφορα, αλλα ειμαι ετσι γιατι το κανω επειδη πιαθιαζομαι και ενθουσιαζομαι με αυτο καθως και περνω στα σοβαρα ολο το θεμα γυμναστηριου-διατροφης κλπ γιατι ειναι τροπος ζωης!
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη ThunderK : 23-07-11 στις 00:50
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 23-07-11 00:59 #18
    The Prophet
    Το avatar του χρήστη sofos

    Εγγραφή
    16-10-2010
    Μηνύματα
    5.621
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ThunderK Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εχω συνδρομη του φιλε μου εδω και 1 χρονο.. Βασικα, ο ανθρωπος θελει να διαφημησει το σωμα του και επιπλεον ειναι γυμνος για να δειχνει το καθε μυ που δουλευει... Οσο για τη συμπεριφορα του, ενταξει ειναι δικα του τα βιντεο και πληρωνεις για να τον δεις... Αν δε θες δε τον βλεπεις... Παντως το σωμα του να ειχαμε και μεις τετοια τρελα θα ειχαμε :Ρ
    Και συν τις αλλης σε ενα βιντεο του λεει: ξερω οτι η συμπεριφορα μ ειναι τετοια και δε θελω να φανω μαμακας και διαφορα, αλλα ειμαι ετσι γιατι το κανω επειδη πιαθιαζομαι και ενθουσιαζομαι με αυτο καθως και περνω στα σοβαρα ολο το θεμα γυμναστηριου-διατροφης κλπ γιατι ειναι τροπος ζωης!
    φιλε κ αλλοι εχουν τετοια σωματα και καλυτερα αλλα ετσι δε κανουν,τωρα το ποσο παθιαζεται αστο φτηνες δικαιολογιες αλλα τεσπ δε το συνεχιζω αφου εισαι μεγαλος φαν του..
    aesthetics 100/100
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 23-07-11 02:08 #19
    Το avatar του χρήστη ginus

    Εγγραφή
    12-02-2009
    Περ.
    athens
    Μηνύματα
    798
    Προεπιλογή
    ρε ουστ...που θα τον εξυμνισουμε κιολας...ας ειχες μαμησε με γονιδια και θα σου λεγα εγω αν θα λεγε το fuck the genes...αμα ολος αυτος ο ιδρωτας ειναι απο τα βαρη εγω ειμαι μπαλαρινα...καμια ωρα αεροβιο και ισως και λιγο λαδι πριν για να γυαλιζει παιζει...μου θυμιζει κατι 20χρονα που πηραν μαγικο ζουμο και δινουν δεξια και αριστερα συμβουλες προπονησης και διατροφης...κανε οτι θελεις με το σωμα σου και μαγκια σου...αλλα μην μας περνας για αφελεις...
    don't read my posts..they are reflecting the truth..ugle things u know...
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 23-07-11 10:08 #20
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ginus Εμφάνιση μηνυμάτων
    ρε ουστ...που θα τον εξυμνισουμε κιολας...ας ειχες μαμησε με γονιδια και θα σου λεγα εγω αν θα λεγε το fuck the genes...αμα ολος αυτος ο ιδρωτας ειναι απο τα βαρη εγω ειμαι μπαλαρινα...καμια ωρα αεροβιο και ισως και λιγο λαδι πριν για να γυαλιζει παιζει...μου θυμιζει κατι 20χρονα που πηραν μαγικο ζουμο και δινουν δεξια και αριστερα συμβουλες προπονησης και διατροφης...κανε οτι θελεις με το σωμα σου και μαγκια σου...αλλα μην μας περνας για αφελεις...
    Εννοει fuck the genetics, γιατι πολλοι μπορει να τα κατηγορουν, αλλα οντως το θεμα ειναι να δινεις το 110% σου στο γυμναστηριο και στη διατροφη, κλπ κλπ... Δηλαδη ειναι θεμα σκληρης δουλειας... Τωρα τι να πω αν σου μοιαζει για 20χρονο που να δινει συμβουλες προπονησης χωρις να ξερει τη λεει, σου λεει ενα: κοιτα τον πως ειναι... Μονο αν γινεις μελος στο site του θα καταλαβεις...
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 23-07-11 13:21 #21
    Το avatar του χρήστη Madd_Chadd

    Εγγραφή
    26-09-2010
    Περ.
    serres
    Μηνύματα
    3.844
    Προεπιλογή
    Thunder oπως αντιλαμβανεσαι "ΔΕΝ" τον γουσταρουμε τον τυπα και οπως ειπες και εσυ πιο πανω "Αν δε θες δε τον βλεπεις".
    If you eat like a girl you look like a girl!!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 23-07-11 15:48 #22
    Προεπιλογή
    Δε σας αρεσει ο χαρακτηρας του... Εγω βσκ ηθελα να επικεντρωθείτε στην εμφανισή του! Τι σας αρέσει και τι όχι, κάποια γνώμη;
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 23-07-11 16:00 #23
    Προεπιλογή
    Φιλε μου ενας αθλητης δεν ειναι μονο οι ικανοτητες του η το σωμα του , το κυριοτερο ειναι ο χαρακτηρας του και η συμπεριφορα του μεσα στο χωρο του αθληματος, ο συγκεκριμενος ειναι ενας χολιγουντιανος τσαρλατανος και τπτ αλλο.
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 23-07-11 16:06 #24
    Προεπιλογή
    Εγω αυτο θελω να σχολιασετε ομως...
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 23-07-11 16:16 #25
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη gym

    Εγγραφή
    14-06-2009
    Περ.
    thessaloniki
    Μηνύματα
    12.643
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ThunderK Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εγω αυτο θελω να σχολιασετε ομως...
    το οτι ειναι τσαρλατανος?αμαν καλε ...να ειναι....

    σωμα οκ εχει καλο...πολυ καλο...φες μιλαμε!αλλα μονο αυτο...!αλλα απο τους 10 οι 9,5 ετσι ειναι στο γουαου χολυγουντ...!

    μεταξυ μας...ποσο παει καλε η σελιδα του κ πληρωνεις κιολας?σου αρεσει τουλαχιστον η τσαμπααααα......μαπα το καρπουζι???!!!!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 23-07-11 17:20 #26
    Το avatar του χρήστη Madd_Chadd

    Εγγραφή
    26-09-2010
    Περ.
    serres
    Μηνύματα
    3.844
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ThunderK Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εγω αυτο θελω να σχολιασετε ομως...
    Εχει σωμα παραλιας,μικρες μαζες οχι βαθεια κοψιματα και δε θα ηθελα ποτε να πεσω σε τετοιο μυικο επιπεδο.
    If you eat like a girl you look like a girl!!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 23-07-11 17:37 #27
    Προεπιλογή
    Κοστιζει 7,80 Ε τον μηνα... Η σελιδα ειναι αρκετα καλη.. Τα βιντεο βεβαια δεν ειναι σε HD... αλλα βλεπονται μια χαρα...Εχει Video Blog που απανταει σε ερωτηματα μελων οπως. π.χ Decompression, Stretching, Effects of Caffeine, Creatine, Lifting Tempos, Lifting Split, Rest και τοοοοσα άλλα.. Εχει βιντεο με μαγειρικη, πισω απο τις σκηνες σε φωτογραφισεις, απο τη καθημερινοτητα, αντιμετωπιση στρες και φυσικα μεσα στο γυμναστηριο... Αξιζαν τα χρηματα που εδωσα...!!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 23-07-11 17:43 #28
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Madd_Chadd Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εχει σωμα παραλιας,μικρες μαζες οχι βαθεια κοψιματα και δε θα ηθελα ποτε να πεσω σε τετοιο μυικο επιπεδο.
    19 ιντσες χερι και μικρες μαζες; 5% bodyfat και οχι κοψιματα Ο_ο ... Ακουγεται παραξενο...
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 23-07-11 19:25 #29
    Το avatar του χρήστη Madd_Chadd

    Εγγραφή
    26-09-2010
    Περ.
    serres
    Μηνύματα
    3.844
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ThunderK Εμφάνιση μηνυμάτων
    19 ιντσες χερι και μικρες μαζες; 5% bodyfat και οχι κοψιματα Ο_ο ... Ακουγεται παραξενο...
    Τhunder εχω σα προτυπο σωματα 100κιλα+ ο plitt ειναι γυρω στα 82-84 μαρεσουν οι μεγαλες μαζες.
    If you eat like a girl you look like a girl!!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 23-07-11 19:54 #30
    Το avatar του χρήστη themisdas

    Εγγραφή
    16-10-2009
    Περ.
    Πειραιάς
    Μηνύματα
    235
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Madd_Chadd Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εχει σωμα παραλιας,μικρες μαζες οχι βαθεια κοψιματα και δε θα ηθελα ποτε να πεσω σε τετοιο μυικο επιπεδο.
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ThunderK Εμφάνιση μηνυμάτων
    19 ιντσες χερι και μικρες μαζες; 5% bodyfat και οχι κοψιματα Ο_ο ... Ακουγεται παραξενο...
    φιλε Madd_Chadd εχεις παραπανω απο 19 ιντσες (48 εκατοστα) χερι?
    Φιλικά Ευθύμης,

    MP274679

    η ζωή είναι μια ντομάτα.....άλλος την τρώει σαλάτα,και άλλος την τρώει στην μάπα
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 2 από 8 ΠρώτηΠρώτη 1234 ... ΤελευταίαΤελευταία