Θέμα: Greg Plitt

Σελίδα 4 από 8 ΠρώτηΠρώτη ... 23456 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 46 έως 60 από 117
  1. 31-07-11 00:43 #46
    Προεπιλογή
    Παρ'ότι είναι λίγο πιο δραματικός απ'ότι πρέπει σε σημείο να φαίνεται ψεύτικο, εμένα με μοτιβάρει κάπως. Προτιμώ τον greg ( τον οποίο έχω ως πρότυπο ) παρά τον rob που είναι σα να βαριέται τη ζωή του.
    Επίσης το σώμα του greg είναι πραγματικά αυτό που θέλω να έχω σε 10 χρόνια...
    Μπορεί κάποιος να το πετύχει αυτό χωρίς ΑΑΣ? (αν και δεν ξέρω αν έχει πάρει ο συγκεκριμένος)
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 31-07-11 01:41 #47
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο leftis Εμφάνιση μηνυμάτων
    Παρ'ότι είναι λίγο πιο δραματικός απ'ότι πρέπει σε σημείο να φαίνεται ψεύτικο, εμένα με μοτιβάρει κάπως. Προτιμώ τον greg ( τον οποίο έχω ως πρότυπο ) παρά τον rob που είναι σα να βαριέται τη ζωή του.
    Επίσης το σώμα του greg είναι πραγματικά αυτό που θέλω να έχω σε 10 χρόνια...
    Μπορεί κάποιος να το πετύχει αυτό χωρίς ΑΑΣ? (αν και δεν ξέρω αν έχει πάρει ο συγκεκριμένος)
    Κοιτα leftis για τον greg δεν ξερω αμα εχει παρει αναβολικα.Παντως ο rob riches ειναι natural απο οτι ξερω μονο πρωτεινη παιρνει σαν συμπληρωμα και κοιτα τι σωμα εχει.Δεν νομιζω να σε χαλαει να εχεις τετοιο σωμα σε 10 χρονια
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 31-07-11 15:42 #48
    The Prophet
    Το avatar του χρήστη sofos

    Εγγραφή
    16-10-2010
    Μηνύματα
    5.621
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο spyros Bodybuilding Εμφάνιση μηνυμάτων
    Κοιτα leftis για τον greg δεν ξερω αμα εχει παρει αναβολικα.Παντως ο rob riches ειναι natural απο οτι ξερω μονο πρωτεινη παιρνει σαν συμπληρωμα και κοιτα τι σωμα εχει.Δεν νομιζω να σε χαλαει να εχεις τετοιο σωμα σε 10 χρονια
    και ο cutler ετσι λεει τον πιστευεις?ποιος εχει βγει να πει οτι παιρνει αας?ο αρνολντ μονο αφου ειχε σταματησει να παιρνει μερος σε αγωνες..
    aesthetics 100/100
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 31-07-11 18:07 #49
    Προεπιλογή
    προσπαθει να πιασει τον lee priest σε αντιπαθεια!!!
    Το θέμα είναι να πείσουμε τις γυναίκες ότι η γκρίνια προκαλεί κυτταρίτιδα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 31-07-11 19:44 #50
    Προεπιλογή
    Παιδια ο Greg, παρουσιαζει το γυμναστηριο ως μεσω στο οποιο βρισκεις λυσεις στα προβληματα της καθημερινότητας. Mind-body connection. Δε παιρνει ρε παιδια AAΣ, πρεπει να τον δειτε πως γυμναζετε στο γυμναστηριο και ποσα ξερει.. ΘΑ ΠΑΘΕΤΕ!!! Αυτο ομως, αν γινεται μελος στη σελιδα του. Αξιζει τα 7Ε το μηνα, σιγουρα!
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 31-07-11 22:23 #51
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο sofos Εμφάνιση μηνυμάτων
    και ο cutler ετσι λεει τον πιστευεις?ποιος εχει βγει να πει οτι παιρνει αας?ο αρνολντ μονο αφου ειχε σταματησει να παιρνει μερος σε αγωνες..
    Για τον cutler δεν το πιστευω γιατι τον προδιδει και το σωμα του το ιδιο σε αυτα που δηλωνει.Το σωμα του rob riche απο την αλλη δεν εχει κατι το εξωγηινο ανετα καποιος μπορει να φτασει σε αυτο το επιπεδο χωρις αας.Φυσικα πρεπει να περασουν χρονια με σκληρη δουλεια για να φτιαξεις τετοιο σωμα τωρα αμα μου ερθει καποιος που το εχει φτιαξει μεσα σε 2 χρονια ε ναι τοτε θα πιστεψω οτι παιρνει αας.
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 31-07-11 22:44 #52
    The Prophet
    Το avatar του χρήστη sofos

    Εγγραφή
    16-10-2010
    Μηνύματα
    5.621
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο spyros Bodybuilding Εμφάνιση μηνυμάτων
    Για τον cutler δεν το πιστευω γιατι τον προδιδει και το σωμα του το ιδιο σε αυτα που δηλωνει.Το σωμα του rob riche απο την αλλη δεν εχει κατι το εξωγηινο ανετα καποιος μπορει να φτασει σε αυτο το επιπεδο χωρις αας.Φυσικα πρεπει να περασουν χρονια με σκληρη δουλεια για να φτιαξεις τετοιο σωμα τωρα αμα μου ερθει καποιος που το εχει φτιαξει μεσα σε 2 χρονια ε ναι τοτε θα πιστεψω οτι παιρνει αας.
    και ο cutler απ τα 17 του κοπιαζει κ ειναι 37..
    aesthetics 100/100
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 03-08-11 14:20 #53
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ThunderK Εμφάνιση μηνυμάτων
    Παιδια ο Greg, παρουσιαζει το γυμναστηριο ως μεσω στο οποιο βρισκεις λυσεις στα προβληματα της καθημερινότητας. Mind-body connection. Δε παιρνει ρε παιδια AAΣ, πρεπει να τον δειτε πως γυμναζετε στο γυμναστηριο και ποσα ξερει.. ΘΑ ΠΑΘΕΤΕ!!! Αυτο ομως, αν γινεται μελος στη σελιδα του. Αξιζει τα 7Ε το μηνα, σιγουρα!

    Ούτε διαφήμηση να 'εκανες ρε συ...άραξε.
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 03-08-11 14:26 #54
    The Prophet
    Το avatar του χρήστη sofos

    Εγγραφή
    16-10-2010
    Μηνύματα
    5.621
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο leftis Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ούτε διαφήμηση να 'εκανες ρε συ...άραξε.
    ετσι ειναι μερικοι παθιαζονται πολυ και τα χαβουν ευκολα
    aesthetics 100/100
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 03-08-11 16:45 #55
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.612
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ThunderK Εμφάνιση μηνυμάτων
    Παιδια ο Greg, παρουσιαζει το γυμναστηριο ως μεσω στο οποιο βρισκεις λυσεις στα προβληματα της καθημερινότητας. Mind-body connection.
    Δανεια ξεπληρωνει;
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 03-08-11 16:49 #56
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Polyneikos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δανεια ξεπληρωνει;
    1+
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 03-08-11 19:21 #57
    Προεπιλογή
    Επειδη λεω αληθειες σημαινει οτι κανω διαφημισεις; λολ
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 03-08-11 19:47 #58
    The Prophet
    Το avatar του χρήστη sofos

    Εγγραφή
    16-10-2010
    Μηνύματα
    5.621
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ThunderK Εμφάνιση μηνυμάτων
    Επειδη λεω αληθειες σημαινει οτι κανω διαφημισεις; λολ
    τι αληθειες λες στο οτι ειναι natural? η στο οτι εχει παθος με το gym?αυτο και ποιος δε το χει,ειναι ο μονος δηλαδη?επειδη κανει topless προπονησεις κ ιδρωνει τρελα?αυτο τι σημαινει?μονο αυτος εχει ενταση στις προπονησεις του?πφφφφ
    aesthetics 100/100
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 03-08-11 20:21 #59
    Προεπιλογή
    Τι ναι αυτος ρε? Καμια προπονηση θα μας δειξει οπως λεει ο τιτλος, ή μονο μαθηματα ηθικης θα μας κανει, και θα μας πει συμβουλες ζωης ενας μοντελοπνιχτης τοπλες 30αρης?
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 03-08-11 22:38 #60
    The Prophet
    Το avatar του χρήστη sofos

    Εγγραφή
    16-10-2010
    Μηνύματα
    5.621
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Niiick Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τι ναι αυτος ρε? Καμια προπονηση θα μας δειξει οπως λεει ο τιτλος, ή μονο μαθηματα ηθικης θα μας κανει, και θα μας πει συμβουλες ζωης ενας μοντελοπνιχτης τοπλες 30αρης?
    χαχαχα πες τα Νικ
    aesthetics 100/100
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 4 από 8 ΠρώτηΠρώτη ... 23456 ... ΤελευταίαΤελευταία