Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 9 από 9
  1. 01-02-08 23:09 #1
    Προεπιλογή Πυώσης αμυγδαλίτιδα και συνέπεις
    Προσβλήθηκα από στρεπτόκοκκο και από την Τρίτη είμαι τέζα. Το μέρος που προσέβαλλε είναι οι αμυγδαλές και παίρνω πενικιλίνη για την αντιμετώπισή του. Εδώ και δυο μέρες δεν έχω βάλει τίποτα στο στόμα μου και βλέπω το ίδιο να συνεχίζεται μέχρι και αύριο το λιγότερο. Είμαι πολύ απογοητευμένος γιατί έχω κολλήσει στα 86 κιλά, καταβάλω τεράστιες προσπάθειες για ερασιτέχνης και κάθε φορά εκεί που προχωράω λίγο συμβαίνει κάτι και με πηγαίνει πίσω. Θα ήθελα ειλικρινά τις συνέπειες που θα έχω δεδομένου ότι από Κυριακή με βλέπω να συνέρχομαι και να τρώω φυσιολογικά από τότε. Εν τω μεταξύ την επόμενη εβδομάδα θα πρέπει αναγκαστικά να απέχω και ο χρόνος περνάει οπότε βγαίνω εκτός προγράμματος και στόχων,,, τι να πω...
    Ευχαριστώ...
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 01-02-08 23:15 #2
    away
    Εγγραφή
    03-11-2007
    Μηνύματα
    5.638
    Προεπιλογή
    Περαστικα σου


    Ελα μην πεφτεις θα γυρισεις δυνατοτερος μετα την αρρωστεια
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 01-02-08 23:22 #3
    Bodybuilding.gr
    Το avatar του χρήστη Muscleboss

    Εγγραφή
    06-04-2005
    Περ.
    All over the World
    Μηνύματα
    10.916
    Προεπιλογή
    φιλε Playmobil,

    ευχομαι περαστικά. περισσότερο ψυχολογικά θα σε επηρεάσει αυτό παρά σωματικά.
    αν ξεπρηστείς λίγο μην ανησυχείς, εκείνο που καλό είναι αν μπορείς προσπάθησε να τρως κανονικά και να μη ρίξεις απότομα τη διατροφή σου σε πολύ λίγες θερμίδες.

    ΜΒ
    Παναγιώτης Βίτσας
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 01-02-08 23:48 #4
    Προεπιλογή
    περαστικα σου.υπαρχουν και χειροτερα.δεν ειναι τιποτε.θα επανελθεις.
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 02-02-08 00:03 #5
    Προεπιλογή
    Περαστικα σου,μη στεναχωριεσαι το σωμα δε ξεχναει μολις συνελθεις θα επανελθεις πολυ γρηγορα
    Πανελληνια Πρωταθλητρια 2002 2003 2005 2006 2007 2η Παγκοσμια Πρωταθλητρια το 2005 3η Παγκοσμια Πρωταθλητρια το 2006 στα ζευγαρια
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 02-02-08 00:40 #6
    Προεπιλογή
    Μην ανυσηχεις , ολα θα πανε καλα και στο λεω αυτο γιατι περασα χειροτερη φαση απο σενα... Το gym ηταν κλειστο για 2 weeks και 2 weeks τραυματισμος λογο ξεριζομενου νυχιου.... και το αποτελεσμα ηταν λιγο ξεπρηξιμο και φυσικα μειωση των κιλων αλλα μεσα σε μια με δυο εβδομαδες ολα καλα. Θα επανελθεις απο εκει που σταματησες σε πολυ μικρο διαστημα και θα το δεις. Υπαρχουν και χειροτερα μην ανυσηχεις
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 02-02-08 04:19 #7
    Προεπιλογή
    Παιδιά σας ευχαριστώ πολύ όλους για τις απαντήσεις σας, άργησα να το πω αυτό γιατί τώρα αξιώθηκα να σηκωθώ απο το κρεββάτι. Δυστυχώς Muscleboss αυτό που λες δεν μπορώ να το κάνω καθώς δυο μέρες δεν έχω βάλει μπουκιά στο στόμα και με βλέπω και αύριο δύσκολα να τρώω. Θα προσπαθήσω όμως...
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 02-02-08 04:48 #8
    Το avatar του χρήστη SOLID

    Εγγραφή
    26-01-2008
    Περ.
    HELL-AS
    Μηνύματα
    883
    Προεπιλογή
    Οπως ειπε και ο
    Muscleboss ειναι πιο πολυ ψυχολογικο παρα σωματικο υπαρχουν πολυ χειροτερα πχ τραυματισμος που θα μπορουσε να σε αφησει μηνες εκτος.
    Το σωμα θυμαται αμεσως!!!!Πολυ σωστα σου λεει και η Τουλα αφου περασουν οι πρωτες μερες προσαρμογης θα μπεις ξανα σε προγραμμα!!!Περαστικα σου.
    Σε καταλαβαινω και εγω πραγματικα γιατι εχω και εγω ενα προβλημα αυτη την περιοδο και θα χρειαστει να μεινω εξω ισως και για μηνα
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 02-02-08 13:18 #9
    Weight Freak
    Το avatar του χρήστη billys15

    Εγγραφή
    29-07-2006
    Περ.
    Ptolemaida
    Μηνύματα
    3.918
    Προεπιλογή
    Περαστικα σου φιλε.Εχε υπομονη και τρωγε καλα
    Απάντηση με παράθεση