Σελίδα 1 από 6 123 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 15 από 81
  1. 29-07-11 13:13 #1
    Προεπιλογή Complete Gainer (Warriorlab)
    Παιδιά ήθελα μια πρωτεΐνη για αύξηση μυϊκής μάζας και μου πρότειναν την COMPLETE GAINER(WARRIORLAB) τι γνώμη έχετε? συγνώμη δεν ξέρω πως να βάλω εικόνα


    Όνομα: 378_2311.jpg Εμφανίσεις: 7622 Μέγεθος: 14,7 KB


    Όνομα: gainer_.jpg Εμφανίσεις: 7540 Μέγεθος: 154,4 KB
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 29-07-11 14:20 #2
    Προεπιλογή
    κοιτα καλυτερα να παρεις μια whey και ξεχωριστα τον υδατανθρακα γιατι τα gainer εχουν αχρηστες θεριδες απο ζαχαρες και θα σε λοιποσουν π.χμαλτοδεχτρινη μεταπροπονητικα και στο πρωινο βρωμη τωρα αν θες οποσδηποτε gainer υπαρχουν και καλυτερα οπως instand mass η το mass factor poy periexoyn πιο καλη αναλογια πρωτεινης υδατανθρακα εχω ακουσει καλα λογια αν και δεν εχω δοκιμασει κατι απο αυτα...
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 29-07-11 14:22 #3
    Banned
    Εγγραφή
    08-11-2010
    Περ.
    εβριγουερ
    Μηνύματα
    6.038
    Προεπιλογή
    καλουτσικο προιον
    400 θερμιδες στα 30 γρ πρωτεινης
    μονο 2 γρ σακχαρα

    αναλογια πρωτεινης υαδτανθρακα 1:2

    εχει και λιγη κρεατινη μεσα


    παντως αύξηση μυϊκής μάζας που σου ειπανε μν περιμενεις
    λιγο λιπακι,λιγο νερακι,λιγο θολωμα,
    αυτα
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη exkaliber : 29-07-11 στις 14:26
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 29-07-11 14:24 #4
    Το avatar του χρήστη jannous44

    Εγγραφή
    11-12-2010
    Περ.
    Θεσσαλονίκη
    Μηνύματα
    1.477
    Προεπιλογή
    απο οτι φενεται δεν εχει πολυ ζαχαρη αυτο. 2γ ζαχαρη στα 100γ γραφει... για συμπληρωση θερμιδων μια χαρα ειναι.. βαλτο αν θες το πρωι η μετα τη προπονηση η και στα 2 αναλογος με τις θερμιδες που θες να παρεις...
    Arnold Schwarzenegger - "The body is very important but the mind is more important than the body...because that's what then creates the will. The will that you need to go to the gym every day. The will that makes you go into the forced reps. The will that makes you go beyond when you're doing 500lb squats and you can't do another rep and your body is shaking. It's the will that makes you go down one more time and struggle up".
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 29-07-11 14:28 #5
    Προεπιλογή
    δηλαδη το προτιμας απο αυτα που ανεφερα γιατι απο τιμη πανω κατω ιδια ειναι!
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 29-07-11 17:08 #6
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο vaggos@ Εμφάνιση μηνυμάτων
    δηλαδη το προτιμας απο αυτα που ανεφερα γιατι απο τιμη πανω κατω ιδια ειναι!
    vaggo συμφωνώ με τα λεγόμενα σου θα το ψάξω λίγο καλύτερα το θέμα.! ευχαριστώ πάντος
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 29-07-11 17:11 #7
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο exkaliber Εμφάνιση μηνυμάτων
    καλουτσικο προιον
    400 θερμιδες στα 30 γρ πρωτεινης
    μονο 2 γρ σακχαρα

    αναλογια πρωτεινης υαδτανθρακα 1:2

    εχει και λιγη κρεατινη μεσα


    παντως αύξηση μυϊκής μάζας που σου ειπανε μν περιμενεις
    λιγο λιπακι,λιγο νερακι,λιγο θολωμα,
    αυτα
    ναι όντος ετσι ειναι οι περισσοτερες υποσχοντε πολλα παραπανω απ οτι δινουν.
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 29-07-11 17:47 #8
    Προεπιλογή
    και κάτι ακόμα, έχω σκοπό να την παίρνω 4 φορές την μέρα συγκεκριμένα το πρωί με το πρωινό 30γ. το απόγευμα πριν την προπόνηση 30γ. + μετά την προπόνηση 46γ, και το βράδυ πριν κοιμηθώ 20γ. όπως χρησιμοποιούμε μια απλή whey, είναι σωστό?
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 29-07-11 17:53 #9
    Banned
    Εγγραφή
    08-11-2010
    Περ.
    εβριγουερ
    Μηνύματα
    6.038
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο jonsboy Εμφάνιση μηνυμάτων
    και κάτι ακόμα, έχω σκοπό να την παίρνω 4 φορές την μέρα συγκεκριμένα το πρωί με το πρωινό 30γ. το απόγευμα πριν την προπόνηση 30γ. + μετά την προπόνηση 46γ, και το βράδυ πριν κοιμηθώ 20γ. όπως χρησιμοποιούμε μια απλή whey, είναι σωστό?



    μια χαρα ειναι
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 29-07-11 17:53 #10
    Προεπιλογή
    φιλε επιδι και εγω ειχα δουλεψει τωρα τελευτεα κατι παρομιο!νομιζω για εμενα καλητερα ειναι μια bsn syntha-6 6 πηγων προτεινη γιατι ειναι και ποιο καθαρη!!καταληλη και για μετα την προπ και και για τον πριν τον υπνο καθοσ περιεχει και κασεινη!προτη φορα θα παεισ καποιο συμπλιρομα?
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη sotos2911 : 29-07-11 στις 18:00
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 29-07-11 18:05 #11
    Το avatar του χρήστη onymos

    Εγγραφή
    24-08-2010
    Περ.
    patras
    Μηνύματα
    245
    Προεπιλογή
    s einai dyskolo na fas ligo quaker? ligo ryzi? to dykolo sti diatrofi kai pio dapaniro einai i proslipsi ikanopoihtikis posothtas proteinhs.giayto kalytera mia whey gt mayto to tropo de 8a 'peta3eis' ta lefta s.


    **Γραφε με ελληνικους χαρακτηρες,ειναι κανονας του φόρουμ.Mods Team***
    ουδεις επικινδυνοδεστερος απο τον ευγερτηθεντα αχαριστον
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 29-07-11 18:16 #12
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο onymos Εμφάνιση μηνυμάτων
    s einai dyskolo na fas ligo quaker? ligo ryzi? to dykolo sti diatrofi kai pio dapaniro einai i proslipsi ikanopoihtikis posothtas proteinhs.giayto kalytera mia whey gt mayto to tropo de 8a 'peta3eis' ta lefta s.
    φιλε μ σωστο αυτο π λεσ!αλλα νομιζω πωσ για περιοδο ογκου καλητερα θα ηταν μια προτεινη αρκετον πιγων για να καλιβουν ολεσ τσ αναγκεσ και ασ μην ξεχναμε την διατροφη!!!ειναι το α και το ω!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 29-07-11 18:26 #13
    Προεπιλογή
    και κατι ακομα φιλε jonsboy κοιτα να εχεισ συνεχεισ προσλιψει τροφησ και προτεινησ καθε 2.30 με 3ρισ ωραισ και με τουλαχιστων 25 γραμαρια προτεινη σ καθε γευμα!κατι ακομα ειναι το οτι για καθε σ κιλο χριαζεσε 2-3 γραμ προτεινησ καθε μερα γιαυτο κανονισε τ με το φαγιτο σ η μ το συμπλιρομα π θα παρεισ να καληπτεισ αυτεσ τισ αναγκεσ!και αν θεσ να δουλεψεισ και κρεατινη παρε καλητερα μια καθαρι μονουδρικη και οχι φορμοθλα κρεατινησ γιατι εχουν αρκετη ζαχαρι και πραγματα π δεν χριαζεσε!παρε ενα καλο συμπλιρομα προτεινησ μια κρεατινη αν θελεισ καθαρη κανενα εναν κυκλο και προσεχε πολυ τ φαγητο σ
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 29-07-11 18:29 #14
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο sotos2911 Εμφάνιση μηνυμάτων
    φιλε επιδι και εγω ειχα δουλεψει τωρα τελευτεα κατι παρομιο!νομιζω για εμενα καλητερα ειναι μια bsn syntha-6 6 πηγων προτεινη γιατι ειναι και ποιο καθαρη!!καταληλη και για μετα την προπ και και για τον πριν τον υπνο καθοσ περιεχει και κασεινη!προτη φορα θα παεισ καποιο συμπλιρομα?
    διάβασα για την bsn syntha-6! πολύ ενδιαφέρον συστατικά ίσως να την προτιμήσω αργότερα,όχι δεν είναι η πρώτη φορά στο παρελθόν ειχα χρησιμοποιήσει κρεατίνη MET-RX high performance kai virtago crx.πρωτείνη πρώτη φορά ομως
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 29-07-11 18:33 #15
    Προεπιλογή
    οκ παντοσ αν θελεισ να εχεισ στο νου σ καποια πραγματα π σ ειπα παραπανο εγω με αυτα και καλη προπ εχω δει αποτελεσματα
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 1 από 6 123 ... ΤελευταίαΤελευταία