Σελίδα 2 από 6 ΠρώτηΠρώτη 1234 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 16 έως 30 από 81
  1. 29-07-11 18:38 #16
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο onymos Εμφάνιση μηνυμάτων
    s einai dyskolo na fas ligo quaker? ligo ryzi? to dykolo sti diatrofi kai pio dapaniro einai i proslipsi ikanopoihtikis posothtas proteinhs.giayto kalytera mia whey gt mayto to tropo de 8a 'peta3eis' ta lefta s.
    φίλε όλα αυτά που είπες τα καταναλώνω στον υπερθετικό βαθμό, απλά οπως είπε και ο φίλος sotos2911 σε περίοδο όγκου είναι απαρέτιτη η χρήση συμπληρωμάτων, α και οσο για το κόστος που ανέφερες τα τρόφιμα που καταναλώνω κοστιζουν τα 3πλασια
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 29-07-11 18:44 #17
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο sotos2911 Εμφάνιση μηνυμάτων
    και κατι ακομα φιλε jonsboy κοιτα να εχεισ συνεχεισ προσλιψει τροφησ και προτεινησ καθε 2.30 με 3ρισ ωραισ και με τουλαχιστων 25 γραμαρια προτεινη σ καθε γευμα!κατι ακομα ειναι το οτι για καθε σ κιλο χριαζεσε 2-3 γραμ προτεινησ καθε μερα γιαυτο κανονισε τ με το φαγιτο σ η μ το συμπλιρομα π θα παρεισ να καληπτεισ αυτεσ τισ αναγκεσ!και αν θεσ να δουλεψεισ και κρεατινη παρε καλητερα μια καθαρι μονουδρικη και οχι φορμοθλα κρεατινησ γιατι εχουν αρκετη ζαχαρι και πραγματα π δεν χριαζεσε!παρε ενα καλο συμπλιρομα προτεινησ μια κρεατινη αν θελεισ καθαρη κανενα εναν κυκλο και προσεχε πολυ τ φαγητο σ
    φίλε σοτο τα λες πολυ καλα. θα τα εχω υποψη μου οσα μου ειπες οσο για κρεατινες εχω ακουσει αρκετα αρνιτηκα σχολια και φοβαμαι λιγο να ξαναχρησιμοποιησω
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 29-07-11 18:45 #18
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο jonsboy Εμφάνιση μηνυμάτων
    φίλε όλα αυτά που είπες τα καταναλώνω στον υπερθετικό βαθμό, απλά οπως είπε και ο φίλος sotos2911 σε περίοδο όγκου είναι απαρέτιτη η χρήση συμπληρωμάτων, α και οσο για το κόστος που ανέφερες τα τρόφιμα που καταναλώνω κοστιζουν τα 3πλασια
    οσο για το κοστοσ σιγουρα τα συμπιροματα συμφερουν!
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 29-07-11 18:48 #19
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο sotos2911 Εμφάνιση μηνυμάτων
    οκ παντοσ αν θελεισ να εχεισ στο νου σ καποια πραγματα π σ ειπα παραπανο εγω με αυτα και καλη προπ εχω δει αποτελεσματα
    το πιστευω σοτο! μακάρι και εγω να αρχισω να βλέπω σιγα σιγα το σωμα μου να αλλαζει σχημα προς το καλητερο. ευχαριστω παρα πολυ παντος η βοηθεια σου πολυ πολιτημη
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 30-07-11 00:32 #20
    Το avatar του χρήστη ionos1

    Εγγραφή
    20-04-2010
    Περ.
    athens
    Μηνύματα
    299
    Προεπιλογή
    φιλος σορρυ κιολας αλλα ειναι απατη.. δινεις 60ε και αν πεις να παιρνεις 2 σκουπ τη μερα σου βγαζει 17 μερες το πολυ
    αντιστοιχα αν παρεις μια whey απο τις τοσες που κυκλοφορουν (80%) θα εχεις για 35 μερες αν παιρνεις 2 σκουπ τη μερα και θα ξερεις τη ριχνεις και στο συκωτι σου!
    πιστευω οτι τετοια συμπληρωματα πανω απο μια φορα το χρονο δεν αξιζουν ... παρε μια whey + 1 creatine και την βγαζεις πολυ πιο οικονομικα και παιρνεις πολυ λιγοτερη χημεια


    pS Γραφεις καπου θελεις να την χρησιμοποιεις 4 φορες τη μερα 4χ3γρ κρεατινης = 12 γρ σαν πολλα δεν ειναι???
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη ionos1 : 30-07-11 στις 00:35
    περιμενω να βγει συμπληρωμα του τυπου Lipotropic profiterol .... anabolic ekmec ...... panacota isolate!
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 30-07-11 02:08 #21
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 30-07-11 11:19 #22
    Banned
    Εγγραφή
    08-11-2010
    Περ.
    εβριγουερ
    Μηνύματα
    6.038
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο jonsboy Εμφάνιση μηνυμάτων
    και κάτι ακόμα, έχω σκοπό να την παίρνω 4 φορές την μέρα συγκεκριμένα το πρωί με το πρωινό 30γ. το απόγευμα πριν την προπόνηση 30γ. + μετά την προπόνηση 46γ, και το βράδυ πριν κοιμηθώ 20γ. όπως χρησιμοποιούμε μια απλή whey, είναι σωστό?
    4 φορες την ημερα x 400 θερμιδες η δοση μας κανει 1600
    πες οι 450 περιπου να ναι απο πρωτεινη οι αλλες 1200 περιπου ειναι απο σακχαρο,που θα γινει λπος στο σωμα σου
    επισης ειναι λαθος να ανεβασεις αποτομα της θερμιδες που παιρνεις τοσο πολυ

    μονο για μετα προπο να την εχεις



    υ.γ. 12 γρ ειναι αν βαζει 170 γρ,στα 100 που ειναι η δοση βγαινει λιγοτερο
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 30-07-11 12:42 #23
    Το avatar του χρήστη jannous44

    Εγγραφή
    11-12-2010
    Περ.
    Θεσσαλονίκη
    Μηνύματα
    1.477
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο exkaliber Εμφάνιση μηνυμάτων
    4 φορες την ημερα x 400 θερμιδες η δοση μας κανει 1600
    πες οι 450 περιπου να ναι απο πρωτεινη οι αλλες 1200 περιπου ειναι απο σακχαρο,που θα γινει λπος στο σωμα σου
    επισης ειναι λαθος να ανεβασεις αποτομα της θερμιδες που παιρνεις τοσο πολυ

    μονο για μετα προπο να την εχεις



    υ.γ. 12 γρ ειναι αν βαζει 170 γρ,στα 100 που ειναι η δοση βγαινει λιγοτερο
    . η καθε δοση εχει μεσα 2γ ζαχαρα... πως εβγαλε οτι 1200 θερμιδες θα ειναι μονο απο ζαχαρα? αν κανεις σωστα τις πραξεις απο ζαχαρο θα παρει μονο 2γ χ 4(μεριδες) = 8γ ζαχαρο χ 4(θερμιδες)=16 θερμιδες απο ζαχαρη... σε σχεση με αλλα gainers δεν εχει καθολου ζαχαρη ειναι οτι πρεπει να συμπληρωση θερμιδων... αλλα και παλι πως θα γινει λιπος αν το παιρνει σε σωστες ωρες... ας πουμε οι καλυτερες ωρες ειναι το πρωι και μετα η προπονηση που ο οργανισμος χρειαζετε υψηλο υδατ για να αποροφησει γρηγορα αυτα που του δινεις...
    Arnold Schwarzenegger - "The body is very important but the mind is more important than the body...because that's what then creates the will. The will that you need to go to the gym every day. The will that makes you go into the forced reps. The will that makes you go beyond when you're doing 500lb squats and you can't do another rep and your body is shaking. It's the will that makes you go down one more time and struggle up".
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 30-07-11 12:57 #24
    Banned
    Εγγραφή
    08-11-2010
    Περ.
    εβριγουερ
    Μηνύματα
    6.038
    Προεπιλογή
    δεν ειπα ζαχαρη ειπα σακχαρο

    εψαξα αλλα δεν βρηκα τι υ/α περιεχει,
    μαλον μαλτο,στην καλυτερη περιπτωση



    οφ τοπικ
    αυτο για την αποτομη αυξηση των θερμιδων το γραφει στην αρχικη σελιδα του φορουμ
    αυτα για τους γρηγορους υ/α δε τα πιστευω
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 30-07-11 13:03 #25
    Το avatar του χρήστη jannous44

    Εγγραφή
    11-12-2010
    Περ.
    Θεσσαλονίκη
    Μηνύματα
    1.477
    Προεπιλογή
    οσο να πεις βοηθαει στην αποκατασταση τουλαχιστον σε μενα αυτο εχω δει με τους υψηλους... σε αντιθεση με μερες που εκοβα και μετα τη προπονηση δεν ειχα καθολου υδατ... ημουν εξαντλημενος ολη μερα..
    Arnold Schwarzenegger - "The body is very important but the mind is more important than the body...because that's what then creates the will. The will that you need to go to the gym every day. The will that makes you go into the forced reps. The will that makes you go beyond when you're doing 500lb squats and you can't do another rep and your body is shaking. It's the will that makes you go down one more time and struggle up".
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 30-07-11 14:11 #26
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο jonsboy Εμφάνιση μηνυμάτων
    το πιστευω σοτο! μακάρι και εγω να αρχισω να βλέπω σιγα σιγα το σωμα μου να αλλαζει σχημα προς το καλητερο. ευχαριστω παρα πολυ παντος η βοηθεια σου πολυ πολιτημη
    τιποτα φιλε μ νασε καλα!και αν το βαλεισ στοχο θα τα καταφερεισ απλοσ ψαξου λιγου σε ολλα τα θεματα για να κερδιζεισ χρονο απο βλακιεσ π.χ. οχι καλη προπ !η προπ ειναι τοσο σιμαντικη οσο το φαγητο
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 30-07-11 21:46 #27
    Προεπιλογή
    pS Γραφεις καπου θελεις να την χρησιμοποιεις 4 φορες τη μερα 4χ3γρ κρεατινης = 12 γρ σαν πολλα δεν ειναι???[/QUOTE]

    Σε φαση φορτωσης ειναι οκ..
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 30-07-11 21:49 #28
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο panosbardas Εμφάνιση μηνυμάτων
    pS Γραφεις καπου θελεις να την χρησιμοποιεις 4 φορες τη μερα 4χ3γρ κρεατινης = 12 γρ σαν πολλα δεν ειναι???
    Σε φαση φορτωσης ειναι οκ..[/QUOTE]

    φιλεεε η δοσει ειναι 170 γραμ αν περνει 4ρισ φορεσ την ημερα !πρωτον δν θα μπορει να το πιει γιατι θα γινετε σαν ζιμαρι και δευτερων θα τελειωσει σ μια εβδομαδα
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 30-07-11 22:18 #29
    Προεπιλογή
    χαχαχαχαχα.. ναι εχεισ δικιο.. αλλα σιγα μην μπορει κανεισ να παρει τοσεσ πολλεσ θερμιδεσ..
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 30-07-11 22:28 #30
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο panosbardas Εμφάνιση μηνυμάτων
    χαχαχαχαχα.. ναι εχεισ δικιο.. αλλα σιγα μην μπορει κανεισ να παρει τοσεσ πολλεσ θερμιδεσ..
    απλοσ το παιδι απο μονοσ του ηθελε να παρε τοσεσ δοσεισ!αν βαλεισ 170 γραμ προτεινη και μισο λιτρο γαλα σ ενα φορμακι και το βαλεισ στν φουρνο βγαζεισ κεικ χχαχαχαχαχαχαχα
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 2 από 6 ΠρώτηΠρώτη 1234 ... ΤελευταίαΤελευταία