Σελίδα 3 από 6 ΠρώτηΠρώτη 12345 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 31 έως 45 από 81
  1. 31-07-11 13:00 #31
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο sotos2911 Εμφάνιση μηνυμάτων
    απλοσ το παιδι απο μονοσ του ηθελε να παρε τοσεσ δοσεισ!αν βαλεισ 170 γραμ προτεινη και μισο λιτρο γαλα σ ενα φορμακι και το βαλεισ στν φουρνο βγαζεισ κεικ χχαχαχαχαχαχαχα
    xaxaxaxaxaxaxa οντος παιδια ειναι υπερβολη 4 φορες νομιζω θα ειναι καλα το πρωι και μετα την προπονιση
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 31-07-11 13:12 #32
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ionos1 Εμφάνιση μηνυμάτων
    φιλος σορρυ κιολας αλλα ειναι απατη.. δινεις 60ε και αν πεις να παιρνεις 2 σκουπ τη μερα σου βγαζει 17 μερες το πολυ
    αντιστοιχα αν παρεις μια whey απο τις τοσες που κυκλοφορουν (80%) θα εχεις για 35 μερες αν παιρνεις 2 σκουπ τη μερα και θα ξερεις τη ριχνεις και στο συκωτι σου!
    πιστευω οτι τετοια συμπληρωματα πανω απο μια φορα το χρονο δεν αξιζουν ... παρε μια whey + 1 creatine και την βγαζεις πολυ πιο οικονομικα και παιρνεις πολυ λιγοτερη χημεια


    pS Γραφεις καπου θελεις να την χρησιμοποιεις 4 φορες τη μερα 4χ3γρ κρεατινης = 12 γρ σαν πολλα δεν ειναι???
    σωπα ρε φιλε τοσο απατεωνες ειναι με την ποσοτητα? 3 κιλα παριγιλα εγω ποσο λες να εχει μεσα? παντος θα την δουλεψω μεχρη να τελιωσει και μετα θα κοιταξω για μια πιο καθαρη σιγουρα. Ισως την bsn syntha-6 που ειπε ο Σοτος, μεχρι τοτε ομως εχει ο θεος
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 31-07-11 13:21 #33
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο jonsboy Εμφάνιση μηνυμάτων
    xaxaxaxaxaxaxa οντος παιδια ειναι υπερβολη 4 φορες νομιζω θα ειναι καλα το πρωι και μετα την προπονιση
    για εμενα καλητερα ειναι μισο σκουπ το πρωι με μισο λιτρο γαλα πλιρεσ μετα την προπ ενα σκουπ με μισο λιτρο γαλα και μισο σκουπ και μισο λιτρο γαλα πριν τον υπνο!μην νομιζεισ πσ τ σκουπ ειναι μικρο 85 γραμαρια ειναι σαν σεσουλα την ειχε ενασ φιλοσ!για εμενα να την ξαναπαρεισ αλλον ενα μινα αφου την παριγκιλεσ γιατι εχει και την κρεατινη και καλα ειναι να ξαναπαρεισ αλλο ενα μηνα
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 31-07-11 13:22 #34
    Το avatar του χρήστη ionos1

    Εγγραφή
    20-04-2010
    Περ.
    athens
    Μηνύματα
    299
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο jonsboy Εμφάνιση μηνυμάτων
    σωπα ρε φιλε τοσο απατεωνες ειναι με την ποσοτητα? 3 κιλα παριγιλα εγω ποσο λες να εχει μεσα? παντος θα την δουλεψω μεχρη να τελιωσει και μετα θα κοιταξω για μια πιο καθαρη σιγουρα. Ισως την bsn syntha-6 που ειπε ο Σοτος, μεχρι τοτε ομως εχει ο θεος
    μπορει και λιγο παραπάνω... βασικα δεν καταλαβες σε ποιο θεμα ειναι η ενσταση μου...και 15 κιλα να επαιρνες τα ιδια θα σου ελεγα!(μπορει και παραπανω)
    τεσπα παρτην τωρα δοκιμασε αλλα να ξερεις στο μελλον αν συνεχισεις να ασχολεισαι δυσκολα θα ακουμπας τα λεφτα σου σε κατι τετοια (θα με θυμηθεις) !
    περιμενω να βγει συμπληρωμα του τυπου Lipotropic profiterol .... anabolic ekmec ...... panacota isolate!
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 31-07-11 13:25 #35
    Το avatar του χρήστη ionos1

    Εγγραφή
    20-04-2010
    Περ.
    athens
    Μηνύματα
    299
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο panosbardas Εμφάνιση μηνυμάτων
    pS Γραφεις καπου θελεις να την χρησιμοποιεις 4 φορες τη μερα 4χ3γρ κρεατινης = 12 γρ σαν πολλα δεν ειναι???
    Σε φαση φορτωσης ειναι οκ..[/QUOTE]

    φαση φορτωσης εγω δεν θα εκανα με κατω απο 15 γρ αρα για μενα δεν ειναι ΟΚ...20γρ βασικα θα εκανα... αλλα δεν νομιζω ο φιλος να την προοριζει για κατι τετοιο
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη ionos1 : 31-07-11 στις 13:36
    περιμενω να βγει συμπληρωμα του τυπου Lipotropic profiterol .... anabolic ekmec ...... panacota isolate!
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 31-07-11 13:29 #36
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ionos1 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Σε φαση φορτωσης ειναι οκ..
    φαση φορτωσης εγω δεν θα εκανα με κατω απο 15 γρ ...20γρ βασικα θα εκανα... αλλα δεν νομιζω ο φιλος να την προοριζει για κατι τετοιο[/QUOTE]

    ναι μονο παιδια π το παιδι πηρε μια φορμουλα προτεινησ και στην δοση των 170 γραμαριων εχει 3 γραμαρια κρεατινησ!δεν κανεισ φαση φορτοσησ με φορμουλα!ελεοσ μην τρελαθουμε τελειωσ ρε παιδια
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 31-07-11 13:35 #37
    Το avatar του χρήστη ionos1

    Εγγραφή
    20-04-2010
    Περ.
    athens
    Μηνύματα
    299
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο sotos2911 Εμφάνιση μηνυμάτων
    φαση φορτωσης εγω δεν θα εκανα με κατω απο 15 γρ ...20γρ βασικα θα εκανα... αλλα δεν νομιζω ο φιλος να την προοριζει για κατι τετοιο
    ναι μονο παιδια π το παιδι πηρε μια φορμουλα προτεινησ και στην δοση των 170 γραμαριων εχει 3 γραμαρια κρεατινησ!δεν κανεισ φαση φορτοσησ με φορμουλα!ελεοσ μην τρελαθουμε τελειωσ ρε παιδια [/QUOTE]

    ναι ρε φιλε αυτο λεω και εγω....αυτο το πραγμα δεν κανει ουτε για φορτωση ουτε και για κυκλο κρεατινης.. κοιτα και τα πιο πανω μηνυματα ! για αυτο μαλλιασε η γλωσσα οτι ειναι ενα πολυ μετριο προιον!!!
    περιμενω να βγει συμπληρωμα του τυπου Lipotropic profiterol .... anabolic ekmec ...... panacota isolate!
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 31-07-11 13:38 #38
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ionos1 Εμφάνιση μηνυμάτων
    ναι μονο παιδια π το παιδι πηρε μια φορμουλα προτεινησ και στην δοση των 170 γραμαριων εχει 3 γραμαρια κρεατινησ!δεν κανεισ φαση φορτοσησ με φορμουλα!ελεοσ μην τρελαθουμε τελειωσ ρε παιδια
    ναι ρε φιλε αυτο λεω και εγω....αυτο το πραγμα δεν κανει ουτε για φορτωση ουτε και για κυκλο κρεατινης.. κοιτα και τα πιο πανω μηνυματα ! για αυτο μαλλιασε η γλωσσα οτι ειναι ενα πολυ μετριο προιον!!![/QUOTE]

    μετριο ξεμετριο εγω με κατι τετοιο και σωστο φαγιτο πηρα 4 κιλα σ 3ρισ εβδομαδεσ μπορει η κρεατινη να μην ειναι επαρκεισ για φαση φορτοσησ και συντιρισησ αλλα συμπλιρονει και βοηθαει τον οργανισμο γιατι απομονοσ του παραγει 1 με 1μιση γραμαριο κρεατινησ π πολεσ φορεσ δεν ειναι επαρκεισ αρα και τα 3 γραμαρια ναι μεν μικρη ποσοτιτα αλλα μια βοηθαει
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 31-07-11 14:37 #39
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο sotos2911 Εμφάνιση μηνυμάτων
    ναι ρε φιλε αυτο λεω και εγω....αυτο το πραγμα δεν κανει ουτε για φορτωση ουτε και για κυκλο κρεατινης.. κοιτα και τα πιο πανω μηνυματα ! για αυτο μαλλιασε η γλωσσα οτι ειναι ενα πολυ μετριο προιον!!!
    μετριο ξεμετριο εγω με κατι τετοιο και σωστο φαγιτο πηρα 4 κιλα σ 3ρισ εβδομαδεσ μπορει η κρεατινη να μην ειναι επαρκεισ για φαση φορτοσησ και συντιρισησ αλλα συμπλιρονει και βοηθαει τον οργανισμο γιατι απομονοσ του παραγει 1 με 1μιση γραμαριο κρεατινησ π πολεσ φορεσ δεν ειναι επαρκεισ αρα και τα 3 γραμαρια ναι μεν μικρη ποσοτιτα αλλα μια βοηθαει [/QUOTE] πως καταφερες βρε Σωτηρη τοσα κιλα? εγω μονο με διατροφη και ασκηση πηρα 4 κιλα σε 3 μινες και χαρηκα. μπορεις να γραψεις για την διατροφη σου? sorry για το off topic παιδια!
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 31-07-11 15:06 #40
    Προεπιλογή
    δν εχω κατι στανταρ στν διατροφη μ!εκτοσ απο το προινο και το πριν υπνου και το μεταπροπονιτικο π ειναι προτεινη!π.χ το πρωι πινω τν προτεινη μετα απο 2.30 μ 3ρισ ωραισ τρωω παλι κατι πχ 300 -350 ml γαλα και 2 τοστ η δυο αυγα μετα το μεσιμεριανο μετα την προπ περνω τν προτεινη το απογευμα αναλογα τι θα εχω στο σπιτι θα φαω κτι με πανο απο 25 30 γραμαρια προτεινησ π το γευμα αυτο δν θα εχει περασει πανο απο 3ρισ ωραισ απο την ωρα π ειχα παρει τν προτεινη ,το βραδυ θα φαω παλι κτι καλο και πριν τον υπνο πρωτενι!και κοιταω καθε μερα να περνω 2,5 μ 3 γραμαρια για καθε μ κιλο!και καλη προπ!!εμενα παντοσ με επιασαν αυτα!και ενταξη ο καθε οργανισμοσ περνει διαφορετικα κιλα!απλοσ προσπαθισε να τρωσ πολλεσ φορεσ και οχι τεραστιεσ ποσοτιτεσ αλλα σωστεσ!
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 31-07-11 15:45 #41
    Το avatar του χρήστη JohnyB

    Εγγραφή
    08-08-2008
    Περ.
    Στον κοσμο μ
    Μηνύματα
    177
    Προεπιλογή
    Μια και αναλύουμε το προιον να πω και γω τη γνωμη μου!Δεν ξερω για το συγκεκριμένο αλλα η whey της ίδιας εταιρίας δεν μπορω να πω οτι μου αρεσε ως προς γεύση και διαλυτότητα.Γευση σοκολάτα (απο της ποιο χαλια) για να διαλυθεί πολυ νερο και παλι άφηνε μια αίσθηση άσχημη στο στομα!!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 31-07-11 16:00 #42
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο JohnyB Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μια και αναλύουμε το προιον να πω και γω τη γνωμη μου!Δεν ξερω για το συγκεκριμένο αλλα η whey της ίδιας εταιρίας δεν μπορω να πω οτι μου αρεσε ως προς γεύση και διαλυτότητα.Γευση σοκολάτα (απο της ποιο χαλια) για να διαλυθεί πολυ νερο και παλι άφηνε μια αίσθηση άσχημη στο στομα!!!
    πολεσ προτεινεσ με νερο δν ειναι ωραιεσ!με γαλα τν δοκιμασεσ καθολου?
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 31-07-11 16:06 #43
    Το avatar του χρήστη JohnyB

    Εγγραφή
    08-08-2008
    Περ.
    Στον κοσμο μ
    Μηνύματα
    177
    Προεπιλογή
    Ναι αλλα και παλι δεν τρελάθηκα!Αλλα μετα την προπόνηση με νερο την πίνεις οποτε πρέπει να πίνεται και να διαλύεται ευκολα!Βεβαια γουστα ειναι αυτα σε αλλους μπορει ν αρεσει....!!!!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 31-07-11 16:18 #44
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο JohnyB Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ναι αλλα και παλι δεν τρελάθηκα!Αλλα μετα την προπόνηση με νερο την πίνεις οποτε πρέπει να πίνεται και να διαλύεται ευκολα!Βεβαια γουστα ειναι αυτα σε αλλους μπορει ν αρεσει....!!!!!
    οι γει ουτοσ η αλλοσ δν φιμιζοντε για τσ γευσεισ τσ αλλα ενταξη!
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 31-07-11 16:21 #45
    Το avatar του χρήστη ionos1

    Εγγραφή
    20-04-2010
    Περ.
    athens
    Μηνύματα
    299
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο sotos2911 Εμφάνιση μηνυμάτων
    οι γει ουτοσ η αλλοσ δν φιμιζοντε για τσ γευσεισ τσ αλλα ενταξη!
    Whey shake (syntrax) δοκιμασε την και θα παθεις την πλακα σου!
    περιμενω να βγει συμπληρωμα του τυπου Lipotropic profiterol .... anabolic ekmec ...... panacota isolate!
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 3 από 6 ΠρώτηΠρώτη 12345 ... ΤελευταίαΤελευταία