Σελίδα 4 από 4 ΠρώτηΠρώτη ... 234
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 46 έως 57 από 57
  1. 02-08-11 23:50 #46
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο sotos2911 Εμφάνιση μηνυμάτων
    τπτ ρε φιλε χαρα μ το προγραμα ειναι μονο μ αλτιρεσ για να μην μπεισ και σε εξοδα για μπαρα !και με αλτιρεσ γυμναζεισ ολλο το σομα οπωσ το προγραμα π σου εγραψα αν εχεισ καποια απορια αργοτερα στειλε μ μηνυμα και θα σου απαντισω!
    Σοτο είσαι και γ*μω τα παιδιά. παραδέχομαι!, μπράβο σου για το ενδιαφέρων που διχνεις σε όλους sorry για το οφφ τοπικ
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 02-08-11 23:51 #47
    Προεπιλογή
    καλώς ήρθες φίλε στη παρέα. καλή διαμονή!
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 03-08-11 09:46 #48
    Προεπιλογή
    Καλως ήρθες κ απο μένα! Ευχομαι να είναι περαστικα τα βασανά σου κ καλή ανάρρωση βέβαια!

    Είμαι της γνώμης πως εφόσον είχες σπάσει τον αστράγαλό σου και το σημείο αυτο θέλει πολυ περισσότερη προσοχή, επίσης έχεις ενα μήνα γεμάτο καλοκαιριού, να έκανες για το διάστημα αυτο κυρίως κολύμπι.
    Όχι πλατσ- πλουτσ, κανονική πορεία, δυνατά.

    Ετσι κ τους τραυματισμούς της στεριάς θα αποφύγεις-που είναι πιο πιθανοί απ ότι στη θάλασσα- και θα γυμνάσεις το σημειο εκείνο ωστε να δέσει καλύτερα κ φυσικά η θάλασσα είναι ο καλύτερος και πιο δραστικός λιποδιαλύτης. . .
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 03-08-11 10:15 #49
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο PEGY Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλως ήρθες κ απο μένα! Ευχομαι να είναι περαστικα τα βασανά σου κ καλή ανάρρωση βέβαια!

    Είμαι της γνώμης πως εφόσον είχες σπάσει τον αστράγαλό σου και το σημείο αυτο θέλει πολυ περισσότερη προσοχή, επίσης έχεις ενα μήνα γεμάτο καλοκαιριού, να έκανες για το διάστημα αυτο κυρίως κολύμπι.
    Όχι πλατσ- πλουτσ, κανονική πορεία, δυνατά.

    Ετσι κ τους τραυματισμούς της στεριάς θα αποφύγεις-που είναι πιο πιθανοί απ ότι στη θάλασσα- και θα γυμνάσεις το σημειο εκείνο ωστε να δέσει καλύτερα κ φυσικά η θάλασσα είναι ο καλύτερος και πιο δραστικός λιποδιαλύτης. . .
    Σε ευχαριστω πολυ για της συμφουλες σου φιλη μου! τον αστραγαλο τον ειχ σπασει περισι τον οκτομβρι κ περπατισα τελοσ δεκεμβριου! αλλα με το που εφτιαξε ο καιρος αρχισα κατευθιαν να πηγαινω θαλασσα κ να περπαταω στην αμμο οπως μου ειχε πει ο φυσικοθεραπευτης! κ μπορο να πω οτι το ποδι μου εχει βελτιωθη παρα πολυ απο τοτε που πηγα θαλασσα! κ αυτο ειναι ενας λογος που θελο να κανο γυμναστικη κ γενικα να βελτιωσω το σωμα μου κ το ποδι μου ακομα περισσοτερο!
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Giannoudos : 03-08-11 στις 10:18
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 03-08-11 10:17 #50
    Προεπιλογή
    Σας ευχαριστω ολους για το ενδιαφερων σας κ για την βοηθεια! ειληκρινα σας ευχαριστω πολυ! ειδικα το Σοτο που με βοηθησε παρα πολυ! Να ναι καλα το κοπελι!
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 03-08-11 16:17 #51
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο jonsboy Εμφάνιση μηνυμάτων
    Σοτο είσαι και γ*μω τα παιδιά. παραδέχομαι!, μπράβο σου για το ενδιαφέρων που διχνεις σε όλους sorry για το οφφ τοπικ
    ευχαριστω πολυ ρε φιλε αλλα αν μπορεισ να πεισ κατι καλο σε καποιον να τον βοηθισεισ νομιζω πσ καλο ειναι να το κανεισ
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 03-08-11 16:34 #52
    Προεπιλογή
    α και giannoudo εβγαλεσ ακρη με το σιτε ? τσ βρικεσ τσ ασκισεισ?
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 04-08-11 11:41 #53
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο sotos2911 Εμφάνιση μηνυμάτων
    α και giannoudo εβγαλεσ ακρη με το σιτε ? τσ βρικεσ τσ ασκισεισ?

    ναι αμε! της βρηκα ολες! μι χαρα! πως μπορο να βοηθησω εγω εδω μεσα? οταν αποκτησω εμπειρια θα το κανω ευχαριστως!
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 05-08-11 00:04 #54
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Giannoudos Εμφάνιση μηνυμάτων
    ναι αμε! της βρηκα ολες! μι χαρα! πως μπορο να βοηθησω εγω εδω μεσα? οταν αποκτησω εμπειρια θα το κανω ευχαριστως!
    ωραια giannoudo αν θεσ για τουσ αλτιρεσ κοιτα και εκει π μενεισ σε κανενα μαγαζι μηποσ βρεισ φθινοτερουσ
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 05-08-11 10:13 #55
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο sotos2911 Εμφάνιση μηνυμάτων
    ωραια giannoudo αν θεσ για τουσ αλτιρεσ κοιτα και εκει π μενεισ σε κανενα μαγαζι μηποσ βρεισ φθινοτερουσ
    ψαχνω! οπου βρω καλυτερα θα παρω!!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 05-08-11 10:15 #56
    Το avatar του χρήστη Spyrous

    Εγγραφή
    15-01-2011
    Περ.
    Ston Ourano
    Μηνύματα
    804
    Προεπιλογή
    AΡΓΑ-ΣΤΑΘΕΡΑ-ΠΟΙΟΤΙΚΑ
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 05-08-11 18:05 #57
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Giannoudos Εμφάνιση μηνυμάτων
    ψαχνω! οπου βρω καλυτερα θα παρω!!!
    ωραια καλα κανεισ
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 4 από 4 ΠρώτηΠρώτη ... 234