Σελίδα 3 από 4 ΠρώτηΠρώτη 1234 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 31 έως 45 από 52
  1. 09-08-11 15:46 #31
    Προεπιλογή
    δεν χρειαζεται αν κανεις ογκο η γραμμωση, αυτα τα δυο ειναι πολυ παρεξηγημενα....
    φτιαχνεις μια διατροφη καθαρη και σωστη απο θεμα πρωτεινες, υδατανθρακες, και καλα λιπαρα και μαζι με σωστη γυμναστικη το σωμα σου θα αλλαζει... θα φτιαχνεις μυες και θα χανεις λιπος...
    αν θελεις διαβασε εδω, σιγουρα θα σε βοηθησει να καταλαβεις πολλα!!!!!

    http://forum.bodybuilding.gr/showthr...e-20.6.2011%29
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 09-08-11 16:19 #32
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο thanasis76 Εμφάνιση μηνυμάτων
    δεν χρειαζεται αν κανεις ογκο η γραμμωση, αυτα τα δυο ειναι πολυ παρεξηγημενα....
    φτιαχνεις μια διατροφη καθαρη και σωστη απο θεμα πρωτεινες, υδατανθρακες, και καλα λιπαρα και μαζι με σωστη γυμναστικη το σωμα σου θα αλλαζει... θα φτιαχνεις μυες και θα χανεις λιπος...
    αν θελεις διαβασε εδω, σιγουρα θα σε βοηθησει να καταλαβεις πολλα!!!!!

    http://forum.bodybuilding.gr/showthr...e-20.6.2011%29

    αν το πας ετσι φιλε μου βλεπω να κανεις καμια δεκαετια να φτιαξεις ενα αξιοπρεπη σωμα...δεν ειναι τυχαιο που οι παλιοι ειχαν χωρισει αυτα τα δυο ογκος και γραμμωση...
    ειναι πολυ απλο για να το καταλαβει καποιος,οσο πιο πολλα κιλα καταφερεις να βαλεις στον ογκο,τοσο περισσοτερα μυικα θα βαλεις.δηλαδη τι προτημας,να περνεις 1-2 καθαρα μυικα κιλα τον χρονο,η να βαζεις 10-15 κιλα και απο αυτα να ειναι τα 3-5 καθαρα?επισης καποιος που τρωει πολυ στον ογκο σικωνει και περισσοτερα κιλα,που σημαινει και μεγαλυτερη αυξηση της μυικης μαζας
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 09-08-11 16:31 #33
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο kostas11 Εμφάνιση μηνυμάτων

    αν το πας ετσι φιλε μου βλεπω να κανεις καμια δεκαετια να φτιαξεις ενα αξιοπρεπη σωμα...δεν ειναι τυχαιο που οι παλιοι ειχαν χωρισει αυτα τα δυο ογκος και γραμμωση...
    ειναι πολυ απλο για να το καταλαβει καποιος,οσο πιο πολλα κιλα καταφερεις να βαλεις στον ογκο,τοσο περισσοτερα μυικα θα βαλεις.δηλαδη τι προτημας,να περνεις 1-2 καθαρα μυικα κιλα τον χρονο,η να βαζεις 10-15 κιλα και απο αυτα να ειναι τα 3-5 καθαρα?επισης καποιος που τρωει πολυ στον ογκο σικωνει και περισσοτερα κιλα,που σημαινει και μεγαλυτερη αυξηση της μυικης μαζας
    πας καλα ρε φιλε??? το παν ειναι να βαζεις καθαρα κιλα, αν ειναι να βαλω 3 κιλα μυες ( που δεν μπαινουν ) σε ενα χρονο και να βαλω και 12 κιλα λιπος τοτε ζητω που καηκαμε!!!!!!!
    φυσικα και το πιο καλο ειναι να βαλεις 1-2 καθαρα κιλα το το χρονο. το ΒΒ δεν ειναι αθλημα που εχεις αποτελεσμα σε 6 μηνες, 1 χρονο...
    κανε την διατροφη τροπο ζωης, κανε το γυμναστηριο τροπο ζωης και αλλαξε το σωμα σου ηρεμα, χωρις βιασινες και χωρις μεγαλες αποκλησεις στα κιλα σου....
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 09-08-11 16:33 #34
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο kostas11 Εμφάνιση μηνυμάτων
    ειναι πολυ απλο για να το καταλαβει καποιος,οσο πιο πολλα κιλα καταφερεις να βαλεις στον ογκο,τοσο περισσοτερα μυικα θα βαλεις.
    αυτο δεν το σχολιαζω!!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 09-08-11 22:42 #35
    Προεπιλογή
    +1000 στον Θαναση...

    Εχετε την εντυπωση πολλοι, οτι κανουμε ΒΒ για να βγουμε στην παραλια και να πουλησουμε μουρη...

    Δεν ειναι για μενα τουλαχιστον ετσι...

    Προσαρμωζεις την ζωη σου γυρω απο το γυμναστηριο, αποκτας ενα προγραμμα, πειθαρχια, σωστη διατροφη, καλη φυσικη κατασταση, ΥΓΕΙΑ και θετεις μικρους εφικτους στοχους μελλοντικα...
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 09-08-11 23:11 #36
    Προεπιλογή
    Εγώ έχω 7,5% λίπος και τρωο ότι θέλω, δεν ξέρω μπορεί να είμαι τυχερός....
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 10-08-11 11:37 #37
    Προεπιλογή
    οτι νανε
    ο αλλος εβγαλε συμπερασμα οτι το κανω για την παραλια.ο αλλος λεει δεν γινετε 3 μυικα κιλα...
    οτι πειτε
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 10-08-11 11:40 #38
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο kostas11 Εμφάνιση μηνυμάτων
    οτι νανε
    ο αλλος εβγαλε συμπερασμα οτι το κανω για την παραλια.ο αλλος λεει δεν γινετε 3 μυικα κιλα...
    οτι πειτε
    το εχεις τοσο ευκολο να παρεις τοσο ευκολα 3 μυικα κιλα???
    νομιζεις πως ειναι σωστο να κανεις ογκο και να περνεις 20 κιλα για να παρεις 5 μυικα και μετα στην γραμμωση ???? ποσα μυικα θα χασεις για να χασεις 15-16 κιλα ???
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 10-08-11 11:42 #39
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο thanasis76 Εμφάνιση μηνυμάτων
    το εχεις τοσο ευκολο να παρεις τοσο ευκολα 3 μυικα κιλα???
    νομιζεις πως ειναι σωστο να κανεις ογκο και να περνεις 20 κιλα για να παρεις 5 μυικα και μετα στην γραμμωση ???? ποσα μυικα θα χασεις για να χασεις 15-16 κιλα ???
    δεν θα χασεις
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 10-08-11 11:48 #40
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο kostas11 Εμφάνιση μηνυμάτων
    δεν θα χασεις
    δεν ξερω που τα εχεις διαβασει αυτα αλλα ακου πως παει....
    οταν καποιος θελει να βαλει κιλα στο σωμα του θα βαλει και μυικα και λιπος.
    οταν αντιστοιχα θελει να χασει κιλα ( γραμμωση ) θα χασει και λιπος και μυες.
    αυτο που προσπαθουμε ειναι στην πρωτη περιπτωση να βαλουμε οσο πιο πολυ μυικα και οχι λιπος, και στην δευτερη
    να χασουμε περισσοτερο λιπος απο οτι μυες... κατι αλλο δεν γινετε δυστυχος.
    τωρα οσον αφορα το ποστ που μπηκες και απαντησες καλο ειναι πριν απανταμε σε κατι να βλεπουμε τι θελει το παιδι και πως ειναι μορφολογικα.
    ενα μικρο παιδι ( 2γυμνασιου) με λιγα κιλα αλλα αρκετο λιπος θελει προσοχη στην διατροφη του!! αν πιασει να κανει οτι του λες θα καταφερει να βαλει καποια κιλα μυων αλλα να φτασει το λιπος του απο 18% στο 25 στο πολυ χαλαρο...
    οποτε καλο ειναι πριν γραφουμε οτι θελουμε και πριν κρινουμε τους αλλους με το στυλακι ( οτι να ναι ) να διαβαζουμε καλα τα του ποστ...
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 10-08-11 11:49 #41
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο thanasis76 Εμφάνιση μηνυμάτων
    δεν ξερω που τα εχεις διαβασει αυτα αλλα ακου πως παει....
    οταν καποιος θελει να βαλει κιλα στο σωμα του θα βαλει και μυικα και λιπος.
    οταν αντιστοιχα θελει να χασει κιλα ( γραμμωση ) θα χασει και λιπος και μυες.
    αυτο που προσπαθουμε ειναι στην πρωτη περιπτωση να βαλουμε οσο πιο πολυ μυικα και οχι λιπος, και στην δευτερη
    να χασουμε περισσοτερο λιπος απο οτι μυες... κατι αλλο δεν γινετε δυστυχος.
    τωρα οσον αφορα το ποστ που μπηκες και απαντησες καλο ειναι πριν απανταμε σε κατι να βλεπουμε τι θελει το παιδι και πως ειναι μορφολογικα.
    ενα μικρο παιδι ( 2γυμνασιου) με λιγα κιλα αλλα αρκετο λιπος θελει προσοχη στην διατροφη του!! αν πιασει να κανει οτι του λες θα καταφερει να βαλει καποια κιλα μυων αλλα να φτασει το λιπος του απο 18% στο 25 στο πολυ χαλαρο...
    οποτε καλο ειναι πριν γραφουμε οτι θελουμε και πριν κρινουμε τους αλλους με το στυλακι ( οτι να ναι ) να διαβαζουμε καλα τα του ποστ...
    το στυλακι το χεις εσυ απο την αρχη και οχι εγω.
    καλο θα ταν να μην εισαι τοσο απολυτος.αυτα απο μενα
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 10-08-11 11:57 #42
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο kostas11 Εμφάνιση μηνυμάτων
    το στυλακι το χεις εσυ απο την αρχη και οχι εγω.
    καλο θα ταν να μην εισαι τοσο απολυτος.αυτα απο μενα
    επιδη τα πρωινα σε πειραζουν μαλλον να ξυπνας πιο αργα ε....
    πλυνε τα ματια σου καλα καλα και δες πως μου απαντησες την πρωτη φορα για να δεις ποιος απαντησε με στυλακι.
    αν επιδη σου λεω να διαβαζεις οτι απαντας σε ενα μικρο παιδι με πολυ λιπος με κανει απολυτο, οκ, χαιρομαι που ειμαι!!! κατα τα αλλα καλο ειναι να λεμε την γνωμη μας αλλα καπου να στιριζεται και οχι σε ''θεωριες της Ρανιας..''
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 10-08-11 12:04 #43
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο thanasis76 Εμφάνιση μηνυμάτων
    επιδη τα πρωινα σε πειραζουν μαλλον να ξυπνας πιο αργα ε....
    πλυνε τα ματια σου καλα καλα και δες πως μου απαντησες την πρωτη φορα για να δεις ποιος απαντησε με στυλακι.
    αν επιδη σου λεω να διαβαζεις οτι απαντας σε ενα μικρο παιδι με πολυ λιπος με κανει απολυτο, οκ, χαιρομαι που ειμαι!!! κατα τα αλλα καλο ειναι να λεμε την γνωμη μας αλλα καπου να στιριζεται και οχι σε ''θεωριες της Ρανιας..''
    ποπο φιλε χωρις παρεξηγηση...τρομπαρεις μηπως?
    για πες μου τωρα που στηριζεται οτι χανεις μυς οταν κανεις γραμμωση,να δουμε ποιος λεει θεωριες
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 10-08-11 12:05 #44
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο kostas11 Εμφάνιση μηνυμάτων
    ποπο φιλε χωρις παρεξηγηση...τρομπαρεις μηπως?
    για πες μου τωρα που στηριζεται οτι χανεις μυς οταν κανεις γραμμωση,να δουμε ποιος λεει θεωριες
    επιδη ειμαστε εκτως τοπικ στου παιδιου το ποστ, ανοιξε ενα θεμα και κανε την ερωτηση για λιπος και μυες και ασε να απαντησουν οι αλλοι... εγω μπορει να λεω θεωριες...
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 10-08-11 18:16 #45
    Προεπιλογή
    Θανάση.ευχαριστω.να ρωτήσώ?πως τρωμε στην ογκογράμμωση?φρούτα τρωμε?μεταπροπονητικο τι?τρώμε οπως στν ογκο η στην γράμμωση?κωστά δν νμζ να ξέρεις πολλα απο διατροφη!...πες ενα ενδεικτικο διαιτολόγιο αν ακουλουθεις αυτην την διατροφή.αν μπορει ας απαντησει κι αλλος.ευχαριστω κ πάλι!
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 3 από 4 ΠρώτηΠρώτη 1234 ΤελευταίαΤελευταία