Θέμα: Universal - Animal

Σελίδα 4 από 4 ΠρώτηΠρώτη ... 234
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 46 έως 57 από 57
  1. 26-02-09 17:08 #46
    Retired Mod
    Το avatar του χρήστη the_big_litho

    Εγγραφή
    03-03-2008
    Περ.
    Aθηνα
    Μηνύματα
    1.216
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο morales
    τωρα φιλε η διατροφη πιστευω οτι ειναι καλη λογο οτι την εχω απο διαιτολογο κ τα συναφοι ξερεις.
    βαλε την διατροφη να δουμε ποσο καλη ειναι, γιατι με τους διαιτολογους ξερεις τι παιζει.....

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο morales
    σημερα πηρα το στακ το λυποδιαλυτικο με εφεδρινη μου ειπαν να το συνδιασω με animal stack για να κρατησω τον μυικο ογκο.τι λες??
    λιγο αισιοδοξο το βλεπω, σου ειπε απο ποια αποψη το στηριζει αυτο?
    Ph. Ed.
     

  2. 26-02-09 21:27 #47
    Προεπιλογή
    φιλε big θα σου δωσω μια μερα

    πρωι
    1 γιαουρτι 2% κ 3 κρακερ

    προγευμα
    1 φρουτο η 2 μανταρινια
    1 κουλουρι
    1 μικρο νερο

    μεσημερι
    σαλατα εποχης 1 πιατο
    2κουταλακια γλυκου λαδι ελαιολαδο
    1μεριδα κοτοπουλο(μπουτι η στηθος) κ μισο φλυτζανι ρυζι

    απογευμα
    1φρουτο
    2 κρακερ

    βραδυνο
    σαλατα εποχης κ 1φετα τοστ με 1φετα τυρι 10%

    τις αλλες μερες το μεσημεριανο ειναι ητε καλαμποκι μπροκολο ητε ψαρι,μοσχαρι κ μπριζολα

    τωρα φιλε slaine τωρα θα μπω σε προγραμμα γραμωσεις απο δευτερα κ μου ειπαν να συνδυασω το λυποδιαλυτικο που εχει εφεδρινη με ανιμαλ στακ ,,η πρωτεινη 100αρα κ αμινοξεα γιατι μου ειπε κ καλα να μπορεσω να συντηρισω τον ογκο μου
     

  3. 26-02-09 21:32 #48
    Το avatar του χρήστη tezaman

    Εγγραφή
    31-07-2008
    Περ.
    Πάτρα
    Μηνύματα
    1.638
    Προεπιλογή
    δεν μαρέσει καθόλου αυτο το πράμα
     

  4. 26-02-09 22:00 #49
    Προεπιλογή
    δηλαδη φιλε tezaman τι δεν σου αρεσε κ εσυ κατα τιν γνωμη σου θα αλλαζες??τωρα με το λυποδιαλυτικο να παρω κ ανιμαλ στακ η σκ ετο????
     

  5. 26-02-09 23:49 #50
    away
    Εγγραφή
    21-06-2008
    Περ.
    Ναύπλιο
    Μηνύματα
    4.833
    Προεπιλογή
    πολύ λάθος πλάνο διατροφής ειδικά για γράμμωση. άσχετα όμως με τη φάση που είσαι η πρωτείνη που παίρνεις έιναι ελάχιστη. θα πρότεινα να αφήσεις τα λιποδιαλυτικά και να φτιάξεις προπόνηση+διατροφή και όταν θα χάσεις κάποια κιλά και θα δεις ότι δυσκολεύεσαι να τα προσθέσεις για να έχεις ένα έξτρα μποοστ.
     

  6. 27-02-09 00:04 #51
    Retired Mod
    Το avatar του χρήστη the_big_litho

    Εγγραφή
    03-03-2008
    Περ.
    Aθηνα
    Μηνύματα
    1.216
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο the_big_litho

    βαλε την διατροφη να δουμε ποσο καλη ειναι, γιατι με τους διαιτολογους ξερεις τι παιζει.....
    καταλαβες γιατι στο ειπα...

    η διατροφη δεν ειναι καθολου καλη

    καταρχην εχει πολλα φρουτα και σε λαθος ωρες

    ελλειπης προσληψη πρωτεινης

    το βραδυνο ειναι ανυπαρκτο(κυριολεκτικα) οπως και το πρωινο

    Δεν εχω τιποτα με τους διαιτολογους απλα μπαινουν σε χωραφια για τα οποια δεν εχουν διδαχθει, αν θελουν να ειναι επαρκεις και να εχουν γνωσεις αθλητικης διατροφης και ευρωστιας μπορουν να εντρυφησουν στο θεμα με 2-3 καλα βιβλια.
    Σορρυ και για το off topic

    ψαξε λιγο το φορουμ, θα βρεις αρκετα χρησιμα πραγματα....
    Ph. Ed.
     

  7. 27-02-09 00:25 #52
    Το avatar του χρήστη tezaman

    Εγγραφή
    31-07-2008
    Περ.
    Πάτρα
    Μηνύματα
    1.638
    Προεπιλογή
    όπως τα είπε ο φίλος μου ο κοτρόνας 8)
     

  8. 27-02-09 00:41 #53
    Banned
    Εγγραφή
    11-08-2008
    Μηνύματα
    2.660
    Προεπιλογή
    α να ξερεις οτι τα νιτρικα θελουν φαι.προκαλουν ζαλαδες αν δεν τρως καλα το εχω παθει και εγω αρκετες φορες.και με αυτα που ειδα οτι τρως στανταρ θα εχεις ζαλαδες. δοκιμασε να το κοψεις το no xplode.
     

  9. 27-02-09 09:18 #54
    Banned
    Εγγραφή
    30-09-2006
    Περ.
    Drama, Greece
    Μηνύματα
    1.446
    Προεπιλογή
    Θα ήθελα να ξερα πόσο σε χρέωσε ο διατροφολόγος για αυτό το πλάνο, που όπως φαίνεται είναι το βασικό πλάνο των περισσοττέρων Ελλήνων.
    Άραγε και σε αυτούς το έδωσε ο ίδιος ή συνάδελφός του?

    Εμένα μου φαίνεται η ιστορία, σαν να δεν θέλουμε π.χ. να μετρήσουμε το ύψος μας απο μόνοι μας, και πάμε σε "ειδικό" για να μας μετρησει και να μας πει πόσο ύψος έχουμε.
     

  10. 27-02-09 14:51 #55
    Προεπιλογή
    παιδια σας ευχαριστω ολους για τιην βοηθεια πραγματικα θα σταματησω απο τον διαιτολογο γιατι στο τελος θα μεινω απο δυναμεις με αυτο το πλανο.φιλε big σε ευχαριστω πολυ μου ανοιξες τα ματια που λενε κ οπως ειπε κ ο φιλος θα κοψω λιγο το no-xplode.παρεα ευτυχως που βοηθατε αυτους που δεν γνωριζουν γιατι οι διαιτολογοι μαλλον για κτηνιατροι μου κανουν 1000ευχαριστω
     

  11. 02-06-09 21:22 #56
    Προεπιλογή
    παιδια το animal snak το εχετε δοκιμασει???σοκολατα με αρκετα καλη γευση kai οπως ολα τα universal εχουν μεσα της παναγιας τα ματια...πως την κρινετε σε σχεση με τα αλλα protein bars




    Calories 304
    Calories from Fat 36
    Total Fat 4 g 6%
    Saturated Fat 1 g 5%
    Cholesterol 0 mg 0%
    Sodium 177 mg 7%
    Potassium 175 mg 5%
    Total Carbohydrate 35 g 12%
    Dietary Fiber 1 g 4%
    Sugars 29 g
    Protein 30 g 60%
    Vitamin C 100%
    Calcium 20%
    Iron 35%
    Vitamin D 25%
    Vitamin E 100%
    Biotin 35%
    Chromium 25%
    Copper 35%
    Magnesium 25%
    Manganese 50%
    Molybdenum 40%
    Niacin 100%
    Pantothenic Acid 100%
    Phosphorus 35%
    Selenium 35%
    Vitamin B12 100%
    Vitamin B6 100%
    Zinc 35%
    Riboflavin 100%
    Thiamin 100%
    Folic Acid 100%
    Vitamin A (50% as Beta Carotene) 90%

    Ingredients:
    Hi-Protein Blend (Containing Isolated Soy Protein, Calcium Caseinate, Whey Protein Isolate, Glutamine), Rice Syrup, Barley Malt Syrup, Chocolate Coating (Containing Sugar, Soybean and Cottonseed Oil, Whey Powder, Soya Lecithin, Salt and Flavor), Glycerine, Invert Sugar, Water, Peanut Butter, Rice Crisps, Animal Pak Nutrient Complex (Containing Potassium Phosphate, Ascorbic Acid, Folic Acid, Molybdenum Aspartate, Ginseng, Linoleic Acid, D-Alpha Tocopherol, Selenium Aspartate, Bee Pollen, Niacinamide, Oleic Acid, Ferrous Fumarate, Inosine, Calcium Pantothenate, Biotin, Potassium Phosphate, Betaine HCI, Dibenzoate, B-Carotene, Zinc Gluconate, Vitamin A Acetate, Manganese Citrate, Pyridoxine HCI, Riboflavin, Thiamin HCI, Ergocalciferol, Copper Gluconate, Cyanocobalamin, Chromium Aspartate, Pepsin, Papain and Lecithin) and Peanut Flavor.
     

  12. 01-07-09 22:04 #57
    Προεπιλογή
    Για οποιαδηποτε αλλη πληροφορια που εχει να κανει με το Animal PAK στο παρακατω link http://bodybuilding.gr/forum/showthread.php?t=3749
     

Σελίδα 4 από 4 ΠρώτηΠρώτη ... 234