Σελίδα 6 από 16 ΠρώτηΠρώτη ... 45678 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 76 έως 90 από 231
  1. 09-02-11 00:32 #76
    Το avatar του χρήστη jannous44

    Εγγραφή
    11-12-2010
    Περ.
    Θεσσαλονίκη
    Μηνύματα
    1.477
    Προεπιλογή
    πολυ μαπα βγηκε σε γευση δεν τρωγοταν με τιποτα!! αλλα το εκανα classic αυγα+βρωμη τιποτα αλλο!! χωρις μελια, ξυδια, μυδια και καρυδια
    Arnold Schwarzenegger - "The body is very important but the mind is more important than the body...because that's what then creates the will. The will that you need to go to the gym every day. The will that makes you go into the forced reps. The will that makes you go beyond when you're doing 500lb squats and you can't do another rep and your body is shaking. It's the will that makes you go down one more time and struggle up".
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 09-02-11 00:51 #77
    Προεπιλογή
    φιλες μπορεις να κανεις απειρες παραλλαγες παντως, για να το κανεις να σ αρεσει,φαντασια θελει..
    WeGoDsKiLLz
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 09-02-11 21:08 #78
    Το avatar του χρήστη eri_87

    Εγγραφή
    23-02-2010
    Περ.
    Άρτα/Καλλιθ
    Μηνύματα
    1.624
    Προεπιλογή
    Πάντως εμένα είναι απτις χειρότερες συνταγές μου το πιτάκι...
    Κάθε φορά που το κάνω το μετανιώνω κ περνάει καιρός να το ξανακάνω. Ενώ η κρεμούλα μια χαρά μαρέσει κ με χορταίνει περισσότερο!
    It is a shame to grow old without ever seeing the STRENGTH and BEAUTY body is capable...
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 09-02-11 21:43 #79
    Προεπιλογή
    δλδ τι σε προβληματιζει? η γευση του? σκετο το τρως?
    WeGoDsKiLLz
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 09-02-11 21:57 #80
    Το avatar του χρήστη eri_87

    Εγγραφή
    23-02-2010
    Περ.
    Άρτα/Καλλιθ
    Μηνύματα
    1.624
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο PMalamas Εμφάνιση μηνυμάτων
    δλδ τι σε προβληματιζει? η γευση του? σκετο το τρως?
    Το χω κάνει κ σκέτο με ασπράδια κ με μουσλι κ με μήλο... με ή χωρίς καθόλου προσθήκη νερού... το χω ψήσει στο τηγάνι, στα μικροκύματα... άσε!
    Απλά μου φαίνεται τελείως στεγνό κ μασάω μια ώρα για να κατέβει... και νιώθω ότι δε με χορταίνει αρκετά! Και να φανταστείς μαρέσει η βρώμη γενικά.
    It is a shame to grow old without ever seeing the STRENGTH and BEAUTY body is capable...
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 09-02-11 21:57 #81
    Προεπιλογή
    θα το δοκιμασω με μπανανα ομως !
    There is no starting or stopping - only doing.
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 03-04-11 12:14 #82
    Προεπιλογή Πιτάκι βρώμης με καρύδια και λιναρόσπορο
    Δοκίμασα την συνταγή λίγο τροποποιημένη...δλδ έβαλα τη βρώμη 2 ολόκληρα αυγά. 1 κουταλιά της σούπας τριμμένο καρύδι και μία κουταλιά της σούπας λιναρόσπορο για περισσότερες πρωτείνες....το τηγάνισα σε λίγο βούτυρο και μπορώ να πω τρώγεται ευχάριστα αλλά είναι λίγο άνοστο..το χώρια σε 4 μερίδες..πρωι απογεμα x2 μέρες...πιστεύω να βοηθήσει
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 01-05-11 17:05 #83
    Το avatar του χρήστη tolis93

    Εγγραφή
    19-04-2011
    Περ.
    biggini bottom
    Μηνύματα
    5.948
    Προεπιλογή
    Guys σε περιπτωση που βαλω μονο ασπραδια αυγου αλλαζει πολυ η γευση? Η παιζει να μου κολλισει στο τηγανι?
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 01-05-11 17:11 #84
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη gym

    Εγγραφή
    14-06-2009
    Περ.
    thessaloniki
    Μηνύματα
    12.643
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο tolis93 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Guys σε περιπτωση που βαλω μονο ασπραδια αυγου αλλαζει πολυ η γευση? Η παιζει να μου κολλισει στο τηγανι?
    οχι...εγω το κανω μονο με ασπραδια...δεν θα σου κολλησει...η γευση ιδια για μενα...βαλε κ μπαχαρικα μεσα να γινει πιο πικαντικο αν θες...
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 01-05-11 17:36 #85
    Το avatar του χρήστη tolis93

    Εγγραφή
    19-04-2011
    Περ.
    biggini bottom
    Μηνύματα
    5.948
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο gym Εμφάνιση μηνυμάτων
    οχι...εγω το κανω μονο με ασπραδια...δεν θα σου κολλησει...η γευση ιδια για μενα...βαλε κ μπαχαρικα μεσα να γινει πιο πικαντικο αν θες...
    βαζω μελακι κ κανελα εγω κ ενα μηλο απο πανω κ βγαινει κατι παραπανω απο ΤΟΥΜΠΑΝΟ θα το δω και με σκετο ασπραδι αυριο πρωι πρωι
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 22-05-11 14:26 #86
    Προεπιλογή
    Το κανα και γω για πρωτη φορα καλο μου βγηκε.Απ οτι καταλαβα θελει ασπραδια για να μην βγει πιχτο,εμενα ηταν πηχτο πολυ κ εγινε καπως χοντρο.Εβαλα 80γρ βρωμη ενα ολοκληρο αυγο κ 2 ασπραδια...
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 22-05-11 16:25 #87
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο beatshooter Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το κανα και γω για πρωτη φορα καλο μου βγηκε.Απ οτι καταλαβα θελει ασπραδια για να μην βγει πιχτο,εμενα ηταν πηχτο πολυ κ εγινε καπως χοντρο.Εβαλα 80γρ βρωμη ενα ολοκληρο αυγο κ 2 ασπραδια...
    Ε ναι, λιγα αυγα εβαλες, θα σου βγηκε σαν τουβλακι λογικα

    Εγω βαζω π.χ. 5-6 ασπραδια και 50-60γρ βρωμη (αν και βγαζει λιγη αυγουλιλα καμια φορα, μαλλον θα ανεβασω λιγο την βρωμη)
    I love sweets
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 24-05-11 23:43 #88
    Το avatar του χρήστη Spyrous

    Εγγραφή
    15-01-2011
    Περ.
    Ston Ourano
    Μηνύματα
    804
    Προεπιλογή
    Εγω κανω αυτο το πιτακι κοντα στους 3 μηνες...Νταξι το σκηνικο ολο δεν πεζεται καταρχην μπορεις πειραματιστης επειδη μπορεις να 'χωσεις' οτι 8ελεις μεσα
    -4 κουταλιες της σουπας βρωμη σε νερο
    -χουφτα μικρη σταφιδες
    -1κουταλια του γλυκου μελι η σπιτικη μαρμαλαδα η οποια σημερα τελειωσε νταξι μπορω να πω εκει με εφευγε το μετρημα μπορω να σας πω οτι τσιμπουσα και 6 της σουπας κουταλιες αλλα ηταν ξινιουτσικια...
    -2ποτηρια γαλα 1%
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 25-05-11 17:59 #89
    Προεπιλογή
    4 Ασπραδια 80 βρωμη
    μελι κανελα και ξηρους καρπους τριμμενους

    σαν κρεπα γινεται
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 26-05-11 10:37 #90
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη gym

    Εγγραφή
    14-06-2009
    Περ.
    thessaloniki
    Μηνύματα
    12.643
    Προεπιλογή
    βρε παιδια τα υλικα και τις ποσοτητες τα αλλαζετε αναλογα την διατροφη σας...δηλαδη αν εγω πρεπει να φαω 50 γρ βρωμη ,θα βαλω 70 γιατι πρεπει να πηξει πιο πολυ?
    οχι...εχει τροπους το πιτακι να φτιαχτει με ολες τις ποσοτητες...δεν υπαρχει θεμα...
    μετα απο ποικιλια σε υλικα..να φανε κ οι κοτες που λενε....
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 6 από 16 ΠρώτηΠρώτη ... 45678 ... ΤελευταίαΤελευταία