Σελίδα 2 από 15 ΠρώτηΠρώτη 123412 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 16 έως 30 από 214
  1. 12-08-11 14:13 #16
    Το avatar του χρήστη S. KTISTAKIS

    Εγγραφή
    29-09-2009
    Περ.
    ΜΙΝΩ'I'ΤΗΣ
    Μηνύματα
    1.491
    Προεπιλογή
    Τα χρονια που ημουν ενεργος αθλητης και κυνηγουσα αγωνιστηκες παρουσιες εψαχνα με αγωνια καθε χρονο να υπολογισω μεσω χαρτοριχτρας και μεντιουμ πανω κατω (αποκληση 2-3 εβδομαδων) τις ημερομηνιες καθε αγωνιστικης περιοδου.

    Μεχρι που ηρθε η λυση απο εξω !

    Επειδη ζουμε στη χωρα της ασταθειας απο την δημιουργια του σαν κρατος υπολογιστε της ημερομηνιες βαση των διεθνων αγωνων καθε Ομοσπονδιας. Ειναι υποχρεωμενες να δινουν με τη ληξη ενος αγωνα την ημερομηνια του επομενου Παγκοσμιου - Πανευρωπαικου - Βαλκανικου - Μεσογειακου πρωταθληματος.

    Καπου εκει κοντα 1-2-3 εβδομαδες γινοντε τα εγχωρια "συναπαντηματα" στη χωρα μας.
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 12-08-11 16:36 #17
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο chrisberg Εμφάνιση μηνυμάτων
    Aυτή είναι η αξία της δημοκρατίας και του Forum.
    Ο κάθε ένας λέει ότι του κατέβει...
    Θέμα να γινετε για να σκοτώσουμε το χρόνο μας και ας γράφουμε μαλ..ίες... (τίποτα προσωπικό)
    Αλλά ρε γαμώτο να μιλάς εκ μέρους και των υπολοίπων αθλητών έχωντας αγωνιστικά λίπος 25%
    ε αυτό δε θέλει θάρος θέλει θράσος.

    Εχωντας άμεση σχέση με το άθλημα απο το 1986 ώς αγωνιστικός αθλητής, από το 1989 'ως προπονητής,
    απο το 1994 ώς διοργανωτής αγώνων και μέλος ομοσπονδίων. 22 βραβεύσεις στην Ελλάδα και 4 στο
    εξωτερικό, αλλά και ως αναγνωρισμένος διεθνής κριτής, έχοντας αρθρογραφήσει σε όλα, ή σχεδόν σε όλα τα
    περιοδικά του χώρου ένοιωσα ντροπή όταν γνώρισα απο κοντά τα άτομα που είχα έρθει σε αντιπαράθεση
    στα forums και είπα να μην το ξανακάνω αλλά ρε παιδιά καλή η κριτική σε άτομα που προσπαθούν και προσφέρουν αλλά να μιλάμε και εκ μέρους των αθλητών χωρίς να είμαστε οι ίδιοι ή να μιλάμε για διαθέσιμο χρόνο,
    για δίαιτα και προετειμασία... όταν η αγωνιστική μας φόρμα δεν κάνει ούτε για την παραλία και σκάμε
    στη σκηνή με μαύρισμα τύπου ΒΕΓΚΟΥ στην ταινεία που έπεσε στα κάρβουνα? "Ξέρεις απο Vespa" ????
    MΑΖΕΥΤΕΙΤΕ!!!!
    Κ.Χρυσοβεργη θα'θελα μ'ολο τον σεβασμο (αλλωστε εγω δεν ειμαι κριτης να κρινω,το ποιος λεει μαλ..ιες η οχι,ειμαι ενας σκεπτομενος ανθρωπος με ανησυχιες και ιδανικα και οχι καποιο Πρωτευον Θηλαστικο)να σας απευθυνω τον λογο λεγοντας τα εξης:
    Ησαστε γνωστος στον χωρο (τα πολλα τελευταια χρονια ως προπονητης),το ματι σας κοβει απο μακρια,εχετε αναγνωρισιμοτητα στον χωρο του ββ (να αναφερω σ'οσους δεν σας ξερουν οτι στο τελευταιο Πρωταθλημα Ελλαδος στη Θεσσαλονικη κατεβασατε τον καταπληκτικο Γιαννη Μαγκο και οπως εχω αναφερθει στο ονομα του σ'αλλο topic, XXXL για τα δεδομενα τα δικα μου και πολλων αλλων ),αρα εγω δεν θα σας πω οτι εχετε δικιο η αδικο σ'αυτα τα απαξιωτικα σχολια τα οποια μου προσαψατε (βεβαια λετε κιολας <<-τιποτα προσωπικο>>)πως θα μπορουσα αλλωστε,απο σεβασμο και μονο σ'εναν Αρχοντα του ββ στην Ελλαδα,σ'εναν ανθρωπο που γνωριζει απ'εξω κι ανακατωτα τα πραγματα.
    Δεν θα μακρυγορισω αλλο,μια ερωτηση εχω μονο:
    Τον Ιουνιο στο Βελλιδειο,οπως λετε κ'εσεις αλλωστε μ'ειδατε (και'γω σας ειδα),στον ιδιο χωρο ειμασταν σωστα ?
    Αφου ειδατε το χαλι μου,οπως το περιγραψατε και παραπανω στο μηνυμα σας,(δεν θα σχολιασω τους λογους,δεν ενδιαφερει κανεναν πλεον ο λογος )στα αποδυτηρια και οχι μονο,<<μαζι>>ειμασταν και οπως και με τους υπολοιπους,σαν μια οικογενεια αγαπημενοι!Γιατι καλε μου ανθρωπε(αφου οπως λες και'συ,εισαι <<με περγαμηνες>>),δεν ηρθες η δεν εστειλες καποιον αλλον (ειχαμε κοινους γνωστους στο χωρο αρκετους))να μου πει οτι ειμαι ντροπη και ονειδως για το Αθλημα,με καλο η κακο τροπο δεν εχει σημασια,αλλωστε οπως λες και'συ στο μηνυμα σου παραπανω (και συμφωνω μαζι σου )εισαι πολλα χρονια,αρα ξερεις και να απευθυνθεις σε καποιον ανθρωπο <<Αθλητη>>για το επιπεδο του .η για την καταντια του!
    Γιατι μ'αφησες,οχι μονο να ντροπιαστω,αλλα και να ντροπιασω και το αθλημα (περωντας μερος αυτο δεν εκανα ?και οχι με 25%λιπος οπως λες,αλλα και με 12% λιπος δεν επρεπε ουτε απ'εξω να περασω),τους παραγοντες,τους γνωστους και φιλους κ.λ.π.
    Γιατι μ'αφησες να μας κανω ρεζιλι ολους και προπαντων εμενα?Ας με σταματουσες,εμπειρος εισαι (οπως αλλωστε το τονιζεις οταν εκθειαζεις τον εαυτο σου στο μηνυμα σου).
    Γιατι Δασκαλε?
    Για το χαλι μου (οπως λες )ευθεινομαι εγω.
    Αλλα εσυ αφου μ'εβλεπες γιατι δεν μου μιλησες η γιατι δεν με σταματησες καλε μου ανθρωπε ?
    Γιατι μ'αφησες να βγω σαν το Βεγκο και σαν παχυδερμο (25% λιπος,μπλιαχ)?
    Κρατηθηκες τοτε αλλα μου την ειχες φυλαγμενη,να μου απευθυνεις τον λογο αργοτερα,προσπαθωντας να με ξευτιλισεις?
    Οχι βεβαια.
    Εσυ ο Μεγαλος Χρυσοβεργης,σ'εμενα τον μικρο και ασιμο.
    Γιατι ?



    Υγ.Να σας ευχαριστησω ολους για την ανοχη σας στην εκτος topic (το topic αν δεν κανω λαθος αναφερεται στο Κυπελλο Ελλαδος που επεται)αναφορα μου και προπαντων στους υπευθυνους του forum !
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 12-08-11 16:55 #18
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    χαιρομαι,που καποιοι μας επαναφερουν στην Ελληνικη πραγματικοτητα του ββ με την πρωτη ευκαιρα που βρισκουν...
    μπραβο!!γιαυτο το αθλημα στην Ελλαδα ειναι ακριβως εκει που του αξιζει..
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 12-08-11 18:31 #19
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Δ.ΠΕΧΛΙΒΑΝΗΣ Εμφάνιση μηνυμάτων
    Κ.Χρυσοβεργη θα'θελα μ'ολο τον σεβασμο (αλλωστε εγω δεν ειμαι κριτης να κρινω,το ποιος λεει μαλ..ιες η οχι,ειμαι ενας σκεπτομενος ανθρωπος με ανησυχιες και ιδανικα και οχι καποιο Πρωτευον Θηλαστικο)να σας απευθυνω τον λογο λεγοντας τα εξης:
    Ησαστε γνωστος στον χωρο (τα πολλα τελευταια χρονια ως προπονητης),το ματι σας κοβει απο μακρια,εχετε αναγνωρισιμοτητα στον χωρο του ββ (να αναφερω σ'οσους δεν σας ξερουν οτι στο τελευταιο Πρωταθλημα Ελλαδος στη Θεσσαλονικη κατεβασατε τον καταπληκτικο Γιαννη Μαγκο και οπως εχω αναφερθει στο ονομα του σ'αλλο topic, XXXL για τα δεδομενα τα δικα μου και πολλων αλλων ),αρα εγω δεν θα σας πω οτι εχετε δικιο η αδικο σ'αυτα τα απαξιωτικα σχολια τα οποια μου προσαψατε (βεβαια λετε κιολας <<-τιποτα προσωπικο>>)πως θα μπορουσα αλλωστε,απο σεβασμο και μονο σ'εναν Αρχοντα του ββ στην Ελλαδα,σ'εναν ανθρωπο που γνωριζει απ'εξω κι ανακατωτα τα πραγματα.
    Δεν θα μακρυγορισω αλλο,μια ερωτηση εχω μονο:
    Τον Ιουνιο στο Βελλιδειο,οπως λετε κ'εσεις αλλωστε μ'ειδατε (και'γω σας ειδα),στον ιδιο χωρο ειμασταν σωστα ?
    Αφου ειδατε το χαλι μου,οπως το περιγραψατε και παραπανω στο μηνυμα σας,(δεν θα σχολιασω τους λογους,δεν ενδιαφερει κανεναν πλεον ο λογος )στα αποδυτηρια και οχι μονο,<<μαζι>>ειμασταν και οπως και με τους υπολοιπους,σαν μια οικογενεια αγαπημενοι!Γιατι καλε μου ανθρωπε(αφου οπως λες και'συ,εισαι <<με περγαμηνες>>),δεν ηρθες η δεν εστειλες καποιον αλλον (ειχαμε κοινους γνωστους στο χωρο αρκετους))να μου πει οτι ειμαι ντροπη και ονειδως για το Αθλημα,με καλο η κακο τροπο δεν εχει σημασια,αλλωστε οπως λες και'συ στο μηνυμα σου παραπανω (και συμφωνω μαζι σου )εισαι πολλα χρονια,αρα ξερεις και να απευθυνθεις σε καποιον ανθρωπο <<Αθλητη>>για το επιπεδο του .η για την καταντια του!
    Γιατι μ'αφησες,οχι μονο να ντροπιαστω,αλλα και να ντροπιασω και το αθλημα (περωντας μερος αυτο δεν εκανα ?και οχι με 25%λιπος οπως λες,αλλα και με 12% λιπος δεν επρεπε ουτε απ'εξω να περασω),τους παραγοντες,τους γνωστους και φιλους κ.λ.π.
    Γιατι μ'αφησες να μας κανω ρεζιλι ολους και προπαντων εμενα?Ας με σταματουσες,εμπειρος εισαι (οπως αλλωστε το τονιζεις οταν εκθειαζεις τον εαυτο σου στο μηνυμα σου).
    Γιατι Δασκαλε?
    Για το χαλι μου (οπως λες )ευθεινομαι εγω.
    Αλλα εσυ αφου μ'εβλεπες γιατι δεν μου μιλησες η γιατι δεν με σταματησες καλε μου ανθρωπε ?
    Γιατι μ'αφησες να βγω σαν το Βεγκο και σαν παχυδερμο (25% λιπος,μπλιαχ)?
    Κρατηθηκες τοτε αλλα μου την ειχες φυλαγμενη,να μου απευθυνεις τον λογο αργοτερα,προσπαθωντας να με ξευτιλισεις?
    Οχι βεβαια.
    Εσυ ο Μεγαλος Χρυσοβεργης,σ'εμενα τον μικρο και ασιμο.
    Γιατι ?



    Υγ.Να σας ευχαριστησω ολους για την ανοχη σας στην εκτος topic (το topic αν δεν κανω λαθος αναφερεται στο Κυπελλο Ελλαδος που επεται)αναφορα μου και προπαντων στους υπευθυνους του forum !
    Καταρχάς να σε ευχαριστήσω για την ειρωνεία και τα καλά σου λόγια (περίεργο πράγμα για πρωτεύον).
    "Κάποτε ο ΜΕΓΑΛΟΣ Χαράλαμπος Σαρακίνης είπε σε γνωστό "αθλητή" νούμερο:
    ME ΠΙΟΥ ΤΗΝ ΑΝΟΧΗ ΕΣΥ ΒΡΪΣΚΕΣΑΙ ΕΔΩ!

    Απο τότε, ποτέ δεν ξαναάφησα κάποιον που δεν είχε τα standarts να συμμετάσχει σε αγώνες
    της NAC της οποίας είμουν μέλος του ΔΣ και διεθνής κριτής.

    Απο την άλλη δικούς μου αθλητές δεν θα τους άφηνα σε αυτήν τη φόρμα ούτε με εισιτήριο να παρακολουθήσουν τον αγώνα.
    Αν λοιπόν είμουν μέλος της IFBB, φίλος σου η προπονητής σου, θα προσπαθούσα σίγουρα να σε προστατέψω.

    Στη μακρόχρονη πορεία μου ως προπονητής πάντα υποστηρίζω ότι πρέπει να φερόμαστε
    στο σώμα μας σύμφωνα με αυτό που είναι και όχι αυτό που θα θέλαμε!!!!

    Οταν λοιπόν βλέπω έναν αθλητή Λίαν επιεικώς ενέτοιμο να συμμετάσχει σε έναν τέτοιο αγώνα
    παριστάνωντας τον Κay Green ¨η τον Melvin Anthony με Bodypaint καί φούμο και όχι ντυμένος
    σαν το ανθρωπάκι της Michelen (αλλά σε μαύρο χρώμα), εγώ τι να πώ.

    Ο μοναδικός λόγος της παρέμβασης μου είναι βλέποντας σε να σχολιάζεις και μάλιστα καυστικά
    (αλλά με το γάντι) τους πάντες και τα πάντα πίστεψα ότι κάποιος θα έπρεπε να σου πεί που
    είναι το φρένο της "Vespas".

    Mάθετε επιτέλους να σέβεστε ή τουλάχιστον να μην προσβάλετε τους άλλους
    με τις υπόδειξεις σας.

    Εχουν κουραστεί ξοδέψει και υδρώσει ποιό πολυ απο εσάς που απλά ασκείτε κριτική
    εκ του ασφαλούς.

    Φίλε μου (επέτρεψε μου να σε λέω έτσι) κράτησε αυτά τα λόγια και κάποτε θα καταλάβεις πως
    η ειλικρίνεια μπορεί να μας ενοχλεί αλλά πολλές φορές μας προστατεύει.
    Αργησα και γω αλλά το έμαθα και προστάτευσα τον εαυτό μου από λάθη.

    Να είσαι σίγουρος πως θα χαρώ πολύ αν σε ξαναδώ σε αγώνες να σε πλησιάσω,
    και μόνο κολακευτικά λόγια να έχω να σου πώ και να ξέρεις ότι θα το κάνω φτάνει να το αξίζεις.

    Υ.Σ. Ευχαριστώ για το ΜΕΓΑΛΟΣ!!! σήμερα είδα και λευκές τρίχες στο μούσι μου 43 χρονών βλέπεις.
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη chrisberg : 12-08-11 στις 18:38
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 12-08-11 18:44 #20
    Το avatar του χρήστη steg

    Εγγραφή
    22-08-2010
    Περ.
    athens
    Μηνύματα
    515
    Προεπιλογή
    Ομως, το κύριο θέμα είναι το πόσο υπολογίζει η Ομοσπονδία τους αθλητές, με το να μην τους ανακοινώνει επίσημα και έγκαιρα την ημερομηνία που θα αγωνιστούν. Και σ' αυτό δεν δόθηκε απάντηση. Αφού άνοιξε που άνοιξε αυτός ο δημόσιος διάλογος, δεν πρέπει να δοθεί μια απάντηση επ' αυτού;
    100 γρ. μπέικον = 541 θερμίδες (377 από λίπος)
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 12-08-11 18:57 #21
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο steg Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ομως, το κύριο θέμα είναι το πόσο υπολογίζει η Ομοσπονδία τους αθλητές, με το να μην τους ανακοινώνει επίσημα και έγκαιρα την ημερομηνία που θα αγωνιστούν. Και σ' αυτό δεν δόθηκε απάντηση. Αφού άνοιξε που άνοιξε αυτός ο δημόσιος διάλογος, δεν πρέπει να δοθεί μια απάντηση επ' αυτού;
    Πιστεύω να το κάνουν άμεσα οι υπεύθυνοι της IFBB.
    Προσωπικά το έκανα πάντα 5-6 μήνες πρίν.
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη chrisberg : 12-08-11 στις 19:11
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 12-08-11 21:50 #22
    Προεπιλογή
    λοιπον θα εχουμε καμια συναντησουλα;;;τι λεει;;;θα μαζευτουμε;;;ακουω ωρα κ μερος!!!
    Το θέμα είναι να πείσουμε τις γυναίκες ότι η γκρίνια προκαλεί κυτταρίτιδα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 12-08-11 22:00 #23
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.611
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Δ.ΠΕΧΛΙΒΑΝΗΣ Εμφάνιση μηνυμάτων

    Υγ.Να σας ευχαριστησω ολους για την ανοχη σας στην εκτος topic (το topic αν δεν κανω λαθος αναφερεται στο Κυπελλο Ελλαδος που επεται)αναφορα μου και προπαντων στους υπευθυνους του forum !
    Οι υπευθυνοι του φόρουμ παρακολουθουν τα τόπικς και επεμβαινουν όταν χρειαζεται και όπου απαιτείται.όταν εξελίσσεται μια κουβεντα που ανοιχτηκε και προκυπτουν καποιες απαντησεις,πραττουμε αναλογα.Με αυτα που εθεσες (μποικοταζ του αγωνα ,ουτε λίγο ουτε πολυ-δεν ξερω αν ακουγεται βαρια σαν κουβεντα)λογικο και επόμενο είναι ότι καποιος θα επαιρνε τον λόγο,μαλλον λόγω καλοκαιριου δεν εχει ενημερωθει για την τοποθετηση σου καποιος από την Ομοσπονδία,όλοι γενικα παρακολουθουν ομως το φόρουμ.
    Επί του αγωνα:Στον συλλογο σου απευθυνθηκες Δημητρη;Εκανες τα αντίστοιχα παραπονα;
    Γιατι πρεπει να τηρουνται καποια πρωτοκολλα στις Ομοσπονδίες,περα από την δημοσιοποιηση του στο φόρουμ.Τι σου είπαν οι υπευθυνοι;
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 13-08-11 12:28 #24
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Polyneikos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Επί του αγωνα:Στον συλλογο σου απευθυνθηκες Δημητρη;Εκανες τα αντίστοιχα παραπονα;
    Γιατι πρεπει να τηρουνται καποια πρωτοκολλα στις Ομοσπονδίες,περα από την δημοσιοποιηση του στο φόρουμ.Τι σου είπαν οι υπευθυνοι;
    Polyneike εισαι για εμενα,οπως και οι περισσοτεροι υπευθυνοι του forum (πρωτος και καλυτερος βεβαια ο Nasser),ανθρωπος σοβαρος,με εμπεριστατωμενη αποψη και πολλες γνωσεις στον χωρο!Μεχρι στιγμης δεν ειχα την τυχη η την χαρα να εχω μαζι σου μια συζητηση επιπεδου,μεταξυ Ανθρωπων και οχι Ανθρωπου με καποιου ειδους Μονοκυταρου Οργανισμου η Αμοιβαδας,οπως ειχα με αλλους.

    Θα'θελα να σχολιασω τα σχολια η τα λεγομενα πολλων,πιστευω ομως πως δεν εχω λογο πλεον.
    Πριν απο καποιους μηνες που εγινα μελος στο forum σας-μας,ειχα πει χαρακτηριστηκα <<-Ειμαστε εδω για να προσφερουμε στον χωρο,οτι καλυτερο εχουμε και αν μπορουμε να βοηθησουμε να γινουν τα πραγματα καλυτερα,εχουμε θεση ολοι,αν οχι τοτε καλυτερα να αποχωρησουμε>>.

    Ηρθε λοιπον για'μενα αυτη η ωρα!
    Οι λογοι ?
    Προφανεις και αναξιοι σχολιασμου σε γενικες γραμμες.Ο βασικοτερος ομως ολων ειναι διοτι δεν μπορω (η δεν θελω πια ),να εξηγω για πιο λογο εγραψα,τι.Η λογικη εχει απειρα σημεια προσεγκισης,δεν τιθεται θεμα.
    Οτι και να γραψω η εχω γραψει,μην νομιζεται πως εχω καποιο κερδος.Ουτε εμπορευομαι κατι παρεμφερες με το ββ ουτε gym εχω ουτε τιποτα.
    Με τα ματια τα δικα μου και το μυαλο μου ο χωρος χρειαζεται τομες.Για ποιον λογο ?Δειτε τα νουμερα,τα σχεδιαγραμματα,προσελευσης Αθλητων στους αγωνες,θεατων,οι εισπραξεις παντου,ολο και χειροτερα ολο και λιγοτερα.Δυστηχως.
    Ειναι κριμα αδικο και υποτιμητικο να αναλωνομαι στο να εξηγω τα αυτονοητα,στα Post καποιων (οχι οτι δεν μπορω),οχι τοσο για εμενα αλλα περισοτερο γι'αυτους που καταλαβενουν και Αυτοι Ειστε αρκετοι,οποτε οπως καταλαβενεις ειναι σαν να λεμε τα ιδια και τα ιδια,ξανα και ξανα.Ετσι δεν παει μπροστα.
    Χαιρομαι γι'αυτους που χαρηκανε με την παρουσια μου στο forum και στο χωρο γενικοτερα,αλλα υπαρχουν και ανθρωποι οι οποιοι δεν το βλεπουν ετσι.Και ετσι κρινω για μενα πως δεν υπαρχει λογος πλεον να συνεχεισω να παρισταμαι .Δεν την κοπαναω,αλλα το Forum δεν με χρειαζεται διοτι δεν μπορω πλεον να βοηθησω!
    Αλλωστε ειμαι πολυ μεγαλος πια,εσεις οι νεοι κοιταξτε να κανεται κατι για το μελλον σας,ισως-ισως θα'λεγα εναν Συλλογο Αθλητων Σωματικης Διαπλασης,για τι οχι,νομιμο και αναγκαιο,ανηκουμε στη Γ.Γ.Αθλητισμου στο Υπουργειο Πολιτισμου.
    Σας ευχαριστω για την φιλοξενια και τον χρονο σας!

    Υγ.Αν μπορειτε διαγραψτε με απο το forum,σας παρακαλω,θα το προσπαθησω και εγω αλλα δεν ξερω αν θα τα καταφερω.
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 13-08-11 15:22 #25
    Το avatar του χρήστη mantus3

    Εγγραφή
    26-07-2008
    Περ.
    THESSALONIKI
    Μηνύματα
    2.369
    Exclamation
    Αγαπητέ κύριε Χρυσοβέργη,


    Με όλο το σεβασμό που έχω προς το πρόσωπο σας και φυσικά σεβόμενος την πορεία σας τόσο ως αθλητής όσο και ως διοργανωτής, από την θέση του απλού θεατή μερικών αγώνων και ανίδροτου φίλου το αθλήματος μας θα ήθελα να σας ρωτήσω τα εξίς:

    1)αναφερθήκατε απαξιώτηκα σε προηγούμενες αναρτήσεις σας, σε άτομα με το οποία είχατε έρθει σε αντιπαράθεση κ γνωρίσατε από κοντα. Αφού το επίπεδο των φόρουμ είναι τόσο χαμηλό γιατί ασχολείστε ακόμα;
    2)βγαίνετε και προσβάλετε ανοικτά κάποιον αθλητή, έτσι απλά. Χωρίς να υπάρχει για μας κάποιος λόγος. Μπορείτε σας παρακαλώ να μας τον κοινοποιήσετε; Έγγραψε ο συνονόματος αρχικά κάτι που προσέβαλε εσάς ως άτομο η έστω ως διοργανωτή;
    3)όλοι οι αθλητές που κατεβάζατε τόσα χρόνια ήταν όλοι στην τοπ φόρμα της κάθε κατηγορίας;
    4)Θα σας δούμε στην ifbb; Κρατάτε πολύ φιλική στάση για κάποιον που πριν μερικά χρόνια την έκραζε ανοικτά. Θα θέλατε κάτι να μας πείτε;


    Ειλικρινά θα ήθελα κάποια απάντηση σε όλα τα παραπάνω, όχι για κανέναν άλλον λόγο αλλά επειδή η επωνυμία πολλές φορές δημιουργεί και κάποια ασάφεια..
    Δεν ξέρω για τα άλλα παιδιά, αλλά χωρίς να έχω και καμία συμπάθεια στον Δημήτρης, θα με στενοχωρούσε να μην ξαναέγραφε. Γιατί πολύ απλά δεν κάνει αυτό που ανά καιρούς κάνουν πολλοί εδώ μέσα, να γλύφουν παράγοντες, είτε σας αρέσει είτε όχι, τέτοιους αθλητές χρειαζόμαστε..
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 13-08-11 17:45 #26
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.611
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο chrisberg Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δε μπορώ να σου γράψω απάντηση για δύο λόγους πρώτον γιατί οι αμοιβάδες δε γράφουν
    και δεύτερον γιατί έβαλα τα κλάματα από στενοχώρια για τη μεγάλη απώλεια!!!

    Κρίμα πάντως γιατί είχα και αθλητές standbuy στην κατηγορία σου...

    Συνημμένο Αρχείο 29788
    Mιχαλη το τελευταιο σου ποστ παραείναι προσωπικο,ξεφευγει νομίζω.
    Θα μεταφερθει στην Αλανα με τα χαλίκια.Μην ξεφευγουμε από την ροη του αγωνα.
    Η τελευταια ερωτηση του Δημητρη (mantus) ,,

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο mantus3 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αγαπητέ κύριε Χρυσοβέργη,


    Με όλο το σεβασμό που έχω προς το πρόσωπο σας και φυσικά σεβόμενος την πορεία σας τόσο ως αθλητής όσο και ως διοργανωτής, από την θέση του απλού θεατή μερικών αγώνων και ανίδροτου φίλου το αθλήματος μας θα ήθελα να σας ρωτήσω τα εξίς:

    1)αναφερθήκατε απαξιώτηκα σε προηγούμενες αναρτήσεις σας, σε άτομα με το οποία είχατε έρθει σε αντιπαράθεση κ γνωρίσατε από κοντα. Αφού το επίπεδο των φόρουμ είναι τόσο χαμηλό γιατί ασχολείστε ακόμα;
    2)βγαίνετε και προσβάλετε ανοικτά κάποιον αθλητή, έτσι απλά. Χωρίς να υπάρχει για μας κάποιος λόγος. Μπορείτε σας παρακαλώ να μας τον κοινοποιήσετε; Έγγραψε ο συνονόματος αρχικά κάτι που προσέβαλε εσάς ως άτομο η έστω ως διοργανωτή;
    3)όλοι οι αθλητές που κατεβάζατε τόσα χρόνια ήταν όλοι στην τοπ φόρμα της κάθε κατηγορίας;
    4)Θα σας δούμε στην ifbb; Κρατάτε πολύ φιλική στάση για κάποιον που πριν μερικά χρόνια την έκραζε ανοικτά. Θα θέλατε κάτι να μας πείτε;


    Ειλικρινά θα ήθελα κάποια απάντηση σε όλα τα παραπάνω, όχι για κανέναν άλλον λόγο αλλά επειδή η επωνυμία πολλές φορές δημιουργεί και κάποια ασάφεια..
    Δεν ξέρω για τα άλλα παιδιά, αλλά χωρίς να έχω και καμία συμπάθεια στον Δημήτρης, θα με στενοχωρούσε να μην ξαναέγραφε. Γιατί πολύ απλά δεν κάνει αυτό που ανά καιρούς κάνουν πολλοί εδώ μέσα, να γλύφουν παράγοντες, είτε σας αρέσει είτε όχι, τέτοιους αθλητές χρειαζόμαστε..

    θα προτιμουσα να απαντηθει στο τόπικ Ελληνικες Ομοσπονδίες BodyBuilding .

    Θα παρακαλουσα τα μελη να παρακολουθουν την θεματολογία του εκαστοτε τόπικ.
    Μετακινηθηκαν καποια ποστς στις Ελληνικες Ομοσπονδίες.
    Εδω θα παρακαλουσα να παραμεινουμε σε ότι εχει να κανει με τον αγωνα της IFBB.Ευχαριστω.
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 22-08-11 20:44 #27
    Προεπιλογή
    ...Αχ ρε παιδια το bbing ειναι τοσο μικρο στην Ελλαδα...Αφου ολοι αγαπαμε το ιδιο πραγμα γιατι δεν τα βρισκουμε να το ''μεγαλωσουμε''...Τοσο δυσκολο ειναι?
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 09-09-11 16:55 #28
    The Descendant
    Το avatar του χρήστη Dreiko

    Εγγραφή
    20-05-2010
    Περ.
    Monsterville
    Μηνύματα
    8.212
    Προεπιλογή
    Η ώρα διεξαγωγής του αγώνα θα είναι στις 10 το πρωί και η είσοδος θα είναι δωρεάν!
    τιποτα...
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 09-09-11 17:05 #29
    Retired Admin
    Το avatar του χρήστη NASSER

    Εγγραφή
    24-05-2008
    Περ.
    Planet Earth
    Μηνύματα
    13.706
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Dreiko Εμφάνιση μηνυμάτων
    Η ώρα διεξαγωγής του αγώνα θα είναι στις 10 το πρωί και η είσοδος θα είναι δωρεάν!
    Και έλεγα πως δεν θα έρθω αμα ηταν απογευμα, αλλά τωρα οκ
    Nasser Ammari
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 09-09-11 17:05 #30
    The Descendant
    Το avatar του χρήστη Dreiko

    Εγγραφή
    20-05-2010
    Περ.
    Monsterville
    Μηνύματα
    8.212
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο NASSER Εμφάνιση μηνυμάτων
    Και έλεγα πως δεν θα έρθω αμα ηταν απογευμα, αλλά τωρα οκ
    τιποτα...
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 2 από 15 ΠρώτηΠρώτη 123412 ... ΤελευταίαΤελευταία