Σελίδα 17 από 17 ΠρώτηΠρώτη ... 7151617
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 241 έως 250 από 250
  1. 25-10-11 14:26 #241
    Προεπιλογή
    Ηταν πολυ ωραιος αγωνας.... Συγχαρητηρια και στη Διοργανωση, αλλα και σε ολο κοσμο που ηταν εκει και γεμισε την αιθουσα...Ειδα πολλους φιλους απο κοντα, καθως και φιλους απο το φορουμ οπως ο Ηλιας, ο Φωτης, ο Στελακος , ο Γιαννης (mad_chadd)! Το επιπεδο μου αρεσ εκαι οι αθλητες ηταν πολυ καλοι και με εκαναν εντυπωση ο Μιληαδης και ο ναουμ απο σερρες, για τις βελτιωσεις που ειχαν απο την ανοιξη που διαγωνισθηκαν τελευταια φορα....
    Ειχα επισης την τυχη να γνωρισω και τον Στελιο Κτιστακη απο κοντα, και μου εκανε εντυπωση που ειναι απλος και αγαπαει τοσο πολυ το αθλημα, μ ειπε καποια πραματα που τα κρατησα και θα εχω σαν εφοδια στην ενασχοληση με το σιδερενιο αθλημα
    Να στε κλα ολοι σας, η επαρχια εκτιμα ιδιαιτερα οπως αποδυκνυεται τους αγωνες ββινκ, κ αυτο φανηκε με μια γεματη "ζεστο" κοσμο αιθουσα.

    Βρισκομαι στη Στοκχολμη , κ θα βρισκομαι για πολλυυυυυυ καιρο ακομη, οσους φιλους δεν προλαβα να συναντησω πριν φυγω (giannhs64) θα τους συναντησω με την πρωτη ευκαιρια μολις κατεβω ή θα τα πουμε σε καπιον αγωνα απο κοντα.

    Να στε καλα
    Καρυπίδης Χρήστος
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 25-10-11 15:54 #242
    Το avatar του χρήστη Madd_Chadd

    Εγγραφή
    26-09-2010
    Περ.
    serres
    Μηνύματα
    3.844
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο m3ssias Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ηταν πολυ ωραιος αγωνας.... Συγχαρητηρια και στη Διοργανωση, αλλα και σε ολο κοσμο που ηταν εκει και γεμισε την αιθουσα...Ειδα πολλους φιλους απο κοντα, καθως και φιλους απο το φορουμ οπως ο Ηλιας, ο Φωτης, ο Στελακος , ο Γιαννης (mad_chadd)! Το επιπεδο μου αρεσ εκαι οι αθλητες ηταν πολυ καλοι και με εκαναν εντυπωση ο Μιληαδης και ο ναουμ απο σερρες, για τις βελτιωσεις που ειχαν απο την ανοιξη που διαγωνισθηκαν τελευταια φορα....
    Ειχα επισης την τυχη να γνωρισω και τον Στελιο Κτιστακη απο κοντα, και μου εκανε εντυπωση που ειναι απλος και αγαπαει τοσο πολυ το αθλημα, μ ειπε καποια πραματα που τα κρατησα και θα εχω σαν εφοδια στην ενασχοληση με το σιδερενιο αθλημα
    Να στε κλα ολοι σας, η επαρχια εκτιμα ιδιαιτερα οπως αποδυκνυεται τους αγωνες ββινκ, κ αυτο φανηκε με μια γεματη "ζεστο" κοσμο αιθουσα.

    Βρισκομαι στη Στοκχολμη , κ θα βρισκομαι για πολλυυυυυυ καιρο ακομη, οσους φιλους δεν προλαβα να συναντησω πριν φυγω (giannhs64) θα τους συναντησω με την πρωτη ευκαιρια μολις κατεβω ή θα τα πουμε σε καπιον αγωνα απο κοντα.

    Να στε καλα

    Υ.Γ : Καλα να περνας Χρηστο περιμενω σε κανα 2μηνο φωτο με την βελτιωση σου!!!
    If you eat like a girl you look like a girl!!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 25-10-11 16:42 #243
    Moderator
    Το avatar του χρήστη TRIANTAFYLLOU

    Εγγραφή
    29-11-2007
    Περ.
    ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
    Μηνύματα
    24.803
    Προεπιλογή
    σίγουρα θα τα πούμε χρήστο με την πρώτη ευκαιρία , όλα να πάν καλά στην καινούρια σου ζωή στην Σουηδία , γιατι εδω δύσκολα τα πράματα και καλα που αυτός ο αγώνας έγινε πρίν φύγεις και τα είπαμε έστω και λίγο απο κοντά
    Ηλιας Τριανταφυλλου
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 25-10-11 17:35 #244
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Madd_Chadd Εμφάνιση μηνυμάτων

    Υ.Γ : Καλα να περνας Χρηστο περιμενω σε κανα 2μηνο φωτο με την βελτιωση σου!!!
    να σαι καλα ρε γιανναρα!! κ εσυ το ιδιο! 2 μηνες?! μου βαζεις δυσκολα, γιατι μεχρι να μπω στο προγραμμα εδω με διατροφες και προπονησεις, πρεπει να ταχτοποιησω πρωτα την ζωη μου απο θεμα κοινονικης αφομοιωσης και εργασιας...οποτε θα αργησω λιγακι να μπω δυναμικα αλλα οταν μπω θα ποσταρω σιγουρα φοτος και 8α κατεβω να τα πουμε και απο κοντα!

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο TRIANTAFYLLOU Εμφάνιση μηνυμάτων
    σίγουρα θα τα πούμε χρήστο με την πρώτη ευκαιρία , όλα να πάν καλά στην καινούρια σου ζωή στην Σουηδία , γιατι εδω δύσκολα τα πράματα και καλα που αυτός ο αγώνας έγινε πρίν φύγεις και τα είπαμε έστω και λίγο απο κοντά
    σ ευχαριστω Ηλια!! χαρηκα που σε ειδα κι απο κοντα στους αγωνες, δυστυχως δεν μπορεσα να ακολουθησω μετα στο τραπεζι , γιατι τα παιδια που ειχα μαζι μου ηθελαν να τους παω στη θεσσαλονικη...οπως και να χει θα την παρουμε την ρεβανς και θα ξαναβρεθουμε παρεα ολοι οι φορουμιτες
    Καρυπίδης Χρήστος
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 26-10-11 10:43 #245
    Προεπιλογή
    χρηστο ,καλα να περνας και... μακαρι να τα πουμε στον επομενο αγωνα της nabba την ανοιξη. Οπως παν τα πραγματα εδω μας βλεπω ολους για εξω!
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 26-10-11 11:27 #246
    Προεπιλογή
    Να σαι καλα βασιλη!! Ευχομαι καλη επιτυχια και στο Γιαννη , στον μεγαλο αγωνα που εχει μπροστα του, αν και ειμαι σιγουρος οτι θα παει πολυ καλα !!!!


    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο bodystyle Εμφάνιση μηνυμάτων
    χρηστο ,καλα να περνας και... μακαρι να τα πουμε στον επομενο αγωνα της nabba την ανοιξη. Οπως παν τα πραγματα εδω μας βλεπω ολους για εξω!
    Καρυπίδης Χρήστος
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 27-10-11 01:43 #247
    Προεπιλογή
    μoλις βρηκα χρονο να μπω στο ιντερνετ μετα απο τοσες μερες λογω οτι χτες εγινα για πρωτη φωρα πατερας.ειδα οτι γραφτικαν πολλα σχολια σε σχεσει με την αρχικη μου κριτικη.αρνιτικα και καποια θετικα.μπορει να ξεφυγε και σε καποια σημια οι σηζυτηση και για αυτο σβιστηκαν απο τους μοντ τα διαφορα ασχημα σχολια που ειπωθηκαν.αυτο το φορουμεχει διμιουργιθει για να ανταλασουμε αποψεις.σιγουρα δεν μπορουμε να συμφωνουμε ολοι με ολα.ετσι ειναι οι συζητησεις θα υπαρχουν και αντιπαραθεσεις.θελω να πω καποια πραγματα για να κλεισει αυτοι η ασχημη εικονα που διμιουργειθηκε.πρωτον θελω να ζητησω συγνωμη αν προσεβαλα καποιον απο τους συναθλητες μου γιατι στους τελευτεους τρεις αγωνες που πηρα μερος ημουν πολη νευριασμενος με καποια περιστατικα και αυτο με εκανε να βγαινω στην σκηνη πανω με μια σταση οχι και πολη καλη,ισως και αλλαζονικη.αν τους προσεβαλα με αυτη μου την σταση τους ζητω συγνωμη.το ιδιο οφειλω και στους θεατες που μπορει να προσεβαλα.αυτοι την σταση την ειχα ακομα και οταν κερδιζα τον αγωνα.δεν ηταν σταση μονο οταν εχανα γιατι εχω χασει πολλες φωρες.απλα τους τελευτεους μου αγωνες αρχισα να μην τους διασκεδαζω.και αυτο ειναι κακο.
    Στον μεγαλο Σ.ΚΤΙΣΤΑΚΗ θα απαντησω οτι κατεβηκα στον αγωνα την τελευταια στιγμη γιατι ηθελα να υποστιριξω την ομοσπονδια και τον διοργανωτη σε αυτον τον πολυ καλα οργανομενω αγωνα που τον τονισα απο την πρωτη στιγμη.δεν προετοιμαστικα καθολου εβγαλα τα ρουχα και ποζαρα.θα κανω πραξη αυτο οπου μου ειπες και θα ζητησω συγνωμη στον γιωργο τον τσιλοπουλο εδο μεσα στο φορουμ και οχι τηλεφωνικα οπως μου εγραψες γιατι εδω μεσα τον προσεβαλα.οποτε εδω μεσα θα του ζητησω και συγνωμη.πραγματη επρεπε οτι ειχα να του πω να του το πω σε εκεινων και οχι εδω μεσα.εκανα λαθος.
    να ξερεις οτι στην κρητη ειχα ετοιμαστει για να ερθω και να παιξω και στεναχωρεθηκα πολη που δεν ηρθα αλλα κατι συνεβησε και δεν μπορεσα..
    Δεσμευομαι απο τωρα στον επομενω αγωνα που θα διοργανωσεις θα ειμαι σιγουρα παρων και σε φορμα 100 τις 100.θα ερθω για δυο λογους.γιατι τον αγωνα σου θα τον χαρω πραγματικα και δευτερων γιατι ειναι τιμη μου να συμετασχω σεναν αγωνα σου και να γνωρισω απο κοντα την ομορφη κρητη.και για ενα τελευτεο λογο.γιατι οταν γλεντα μαζι ο ποντος με την κρητη,θαρεις εγινετε σεισμος σε τουτο τον πλανιτη......οποτε φανταζεσαι τι εχει να γινει.
    και για να απαντησω σε καποιους που θα σκεφτουν οτι γλυφω τον στελιο τον κτιστακη θα σας πω μονο ενα.οτι οσες φωρες επαιξα με αθλητη του εχω χασει.παντα ομως χαιρομουν γιατι αντιμετοπιζα πολυ καλους αθλητες και διναμε ορεες μαχες.απλα καποιοι ανθρωποι αξιζουν σεβασμο,και οχι επειδη πρεπει αλλα επειδη το αξιζουν...
    και καποια πραγματα για να κλεισουμε.
    ο αγωνας που εγινε στην αλεξανδρεια ηταν παρα πολη καλα οργανομενως και συνχαρητιρια σε οσους ετρεξαν.μπραβο τους.
    σε καθε αποτελεσμα κριτων παντα θα υπαρχουν διαφωνιες.παντα οι χαμενοι εχουν την ταση να γρινιαζουν,ομως και καθε τι που λεγεται δεν πρεπει να το πιστευουμε και απολυτα.εξαλου το αθλημα ειναι υποκειμενικο και οχι αντικημενικο που εκει τα αποτελεσματα θα ητανε ξεκαθαρα.
    το ββ ειναι ενα απο τα ποιο δυσκολα και σληρα αθληματα που υπαρχουν στον κοσμο.και ομως δεν το θεωρουνε καν αθλημα.το θεορουνε ενα σοου χαμηλης ποιοτητας ακομα και αυτοι που κερδισουν απο αυτο<εταιριες συμπ>και εμας δεν μας θεωρουνε καν αθλητες.
    θα συμφωνησω με τον muscleboss η καπως ετσι πρεπει να τον λενε.απο τις τρεις ομοσπονδιες που υπαρχουν αυτοι την στιγμοι στην ελλαδα το καλυτερο επιπεδο το εχει η wabba.εχω παιξει και στις τρεις.
    ομως ενα ειναι το σιγουρο.οτι καποιοι ξοδευουνε και καποιοι οικονομανε.δεν ειναι τυχαιο που υπαρχουν τρεις ομοσπονδιες στην ελλαδα.και τρεις πρωταθλητες
    το οτι καποιοι αθλητες επιλεγουν να παιζουν σε μια ομοσπονδια απο τις τρεις αυτο δεν μειωνει την αξια τους.
    εξαλου οι αθλητες σε οποια ομοσπονδια και αν αποφασισουν να παιξουν μονο ξοδευουνε λεφτα.καποιοι πολλα και καποιοι ποιο λιγα.οι αθλητες μονο ζημια κανουν οταν κανεβενουν σε αγωνες στην τζεπη τους και στην υγεια τους.γιαυτο πρεπει να ξυπνησουμε ολοι.δεν χρειαζεται να φανατηζομαστε με κανεναν και με τιποτα.πρεπει να ενοθουμε αν θελουμε να αλλαξει κατι προς το καλυτερο.εκτος αν μας αρκει το να βγαινουμε πρωτοι στην ελλαδα και περνουμε ενα κυπελλο.ακομα και σε παγκοσμιο εππιπεδο να βγεις πρωτος θα εχεις πετυχει ακομα μεγαλυτητεροι ζημια στην τσεπη σου.γιατι δεν θα επικομιστεις απολυτος τιποτα.
    αυτα ας τα αναλογηστουνε οι αθλητες και αυτοι που γραφουν χωρις να εχουν γνωσει του θεματος.
    το 15 πανελληνιο κυπελλο ελαβε τελος.συνχαρητιρια σε ολους και παλη που ετρεξαν για να εκπληρωθει σε τετοιους δυσκολους καιρους μια τετοια οραια οργανωση.συνχαρητιρια σε ολους τους νικητες τον κατηγοριων για την πολυ καλη τους προετοιμασια και καλη επιτυχια στην ελληνικη αποστολη που θα μας εκπροσωπησει στο παγκοσμιο πρωταθλημα στην αυστρια..και στον συναθλητη μου τον γιαννη τον γιαντζογλου καλη επιτυχια στον μεγαλο αγωνα που θα παιξει στην αμερικη..δειξτε σε ολους τι εστι ελλαδα τι εστι ελληνας....
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 27-10-11 09:20 #248
    Retired Μod
    Το avatar του χρήστη KATERINI 144

    Εγγραφή
    03-11-2007
    Περ.
    κατερινη
    Μηνύματα
    13.077
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο teoprasari Εμφάνιση μηνυμάτων
    Στον μεγαλο Σ.ΚΤΙΣΤΑΚΗ θα απαντησω οτι κατεβηκα στον αγωνα την τελευταια στιγμη γιατι ηθελα να υποστιριξω την ομοσπονδια και τον διοργανωτη σε αυτον τον πολυ καλα οργανομενω αγωνα που τον τονισα απο την πρωτη στιγμη.δεν προετοιμαστικα καθολου εβγαλα τα ρουχα και ποζαρα.θα κανω πραξη αυτο οπου μου ειπες και θα ζητησω συγνωμη στον γιωργο τον τσιλοπουλο εδο μεσα στο φορουμ και οχι τηλεφωνικα οπως μου εγραψες γιατι εδω μεσα τον προσεβαλα.οποτε εδω μεσα θα του ζητησω και συγνωμη.πραγματη επρεπε οτι ειχα να του πω να του το πω σε εκεινων και οχι εδω μεσα.εκανα λαθος.


    υσ:να σου ζήσει το παιδάκι να το χαίρεστε.
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 27-10-11 16:43 #249
    Moderator
    Το avatar του χρήστη TRIANTAFYLLOU

    Εγγραφή
    29-11-2007
    Περ.
    ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
    Μηνύματα
    24.803
    Προεπιλογή
    να σου ζήσει το παιδάκι θόδωρε γερό κι ευτυχισμένο , όλα τα άλλα έρχονται δευτερεύοντα και οι αγώνες και όλα , υγεία να υπάρχει και την επόμενη φορα με σωστη προετοιμασία όλα θα πάν όπως πρέπει
    Ηλιας Τριανταφυλλου
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 31-10-11 13:35 #250
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο bodystyle Εμφάνιση μηνυμάτων
    Γιώργη , δεν μας ανανοίνωσες(αν και θα επρεπε να το κανει η nabba ) ποιοι θα μας εκπροσωπήσουν στο wff universe.'Eχω ακούσει για τον Ιωάννου.τον Αρναούτ. ,την Κασιάμη ,τον mike, τον δικό μας τον Γιαννόπουλο. Θα είναι 13 άτομα έχω μάθει η αποστολή ?
    Γεια σου Γιάννη .
    Τα παιδιά που θα πάνε στην Αυστρία στο παγκόσμιο πρωτάθλημα wff,
    Είναι οι.
    Μιλιαδης Παύλος
    Ιωάννου Παναγιώτης
    Τσιτονας Γεώργιος
    Ταιηλορ Σοφοκλής
    Γιαννόπουλος Ιωάννης
    Μοχαμετ ελ ντι
    Αρναουτης Χρήστος

    Γκασιαμη βούλα.
    Από πλευράς μου τους εύχομαι καλή επιτυχία .
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 17 από 17 ΠρώτηΠρώτη ... 7151617