Σελίδα 3 από 16 ΠρώτηΠρώτη 1234513 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 31 έως 45 από 231
  1. 29-10-11 15:41 #31
    Moderator
    Το avatar του χρήστη TRIANTAFYLLOU

    Εγγραφή
    29-11-2007
    Περ.
    ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
    Μηνύματα
    24.806
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Annie Εμφάνιση μηνυμάτων
    κάτι σαν το kinder έκπληξη που περιμένουν τα παιδάκια με ανυπομονησία να δουν το δωράκι τους......???

    να δεις που κάποια στιγμή τα "ατυχήματα" θα γίνονται επιτηδευμένα....έτσι για να ανεβαίνει λίγο η θερμοκρασία...
    βεβαίως αυτα είναι δωράκια έκπληξη για μεγάλα παιδάκια !!οικονομία πάνω απ όλα με μερικά επιτηδευμένα τέτοια ατυχήματα δεν θα χρειάζετε και η χρήση κλιματιστικού , μάλλον θα ανοίγουμε και παράθυρα
    Ηλιας Τριανταφυλλου
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 29-10-11 18:52 #32
    Το avatar του χρήστη onymos

    Εγγραφή
    24-08-2010
    Περ.
    patras
    Μηνύματα
    245
    Προεπιλογή
    θα ανεβω και γω μαλλον παιδια!!! για πρωτη φορα!! περιμενω πως και πως! εχω και ενα γνωστο που κατεβαινει στο φιτνεσσ
    ουδεις επικινδυνοδεστερος απο τον ευγερτηθεντα αχαριστον
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 30-10-11 01:14 #33
    War Veteran
    Το avatar του χρήστη RAMBO

    Εγγραφή
    06-01-2009
    Περ.
    Hardcore Earth
    Μηνύματα
    5.969
    Προεπιλογή
    αντε οι μερες κοντευουν να μαζευτουμε και παλι,πιστευω να ειμαστε ακομη περισσοτεροι αυτη την φορα και να μην υπαρχουν ατομα που μας ειδαν και δεν μασ μιλησαν ,ντροπεσ δεν χρειαζονται η εξεδρα μασ θα ειναι παλι μαζεμενοι να παρακολουθησουμε τον αγωνα και να αντεξουν ολοι μεχρι την τελευταια στιγμη της βραβευσης.μακαρι να ισχυει το ιδιο και στους υπολοιπους επισκεπτες που δυστυχωσ αποχωρουν νωρισ κατα των πληστων και μενουμε λιγοι στην ανακοινωση των αποτελεσματων,αν η κριση δεν πτοησει θα τιγκαρει για ακομα μια φορα το ΝΟVOTEL που μου φενεται οτι εχει αρχισει να θεωρειται μικροσ χωροσ απο την ελευση κοσμου,
    η ομαδα απο το πρωι θα ειναι εκει να βοηθησει οπωσ παντα στο στησιμο των διαφημιστικων πανο,και να μεταδοσει τισ πρωτεσ φωτο και πληροφοριεσ απο τον πρωινο αγωνα.ας φορεσουμε τα μπλουζακια μας και να παμε.
    Y.o.l.o
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 30-10-11 23:27 #34
    Προεπιλογή
    Επειδή δεν έχω ξαναπάει είσοδος τι παίζει ακριβώς??
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 31-10-11 00:20 #35
    War Veteran
    Το avatar του χρήστη RAMBO

    Εγγραφή
    06-01-2009
    Περ.
    Hardcore Earth
    Μηνύματα
    5.969
    Προεπιλογή
    10 ευρω το πρωι στα προκριματικα και 15 το απογευμα στους τελικους
    Y.o.l.o
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 04-11-11 17:02 #36
    Fitness Power
    Το avatar του χρήστη Annie

    Εγγραφή
    23-01-2009
    Περ.
    Thessaloniki
    Μηνύματα
    264
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο TRIANTAFYLLOU Εμφάνιση μηνυμάτων
    βεβαίως αυτα είναι δωράκια έκπληξη για μεγάλα παιδάκια !!οικονομία πάνω απ όλα με μερικά επιτηδευμένα τέτοια ατυχήματα δεν θα χρειάζετε και η χρήση κλιματιστικού , μάλλον θα ανοίγουμε και παράθυρα
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 05-11-11 14:39 #37
    Bodybuilding Champion
    Το avatar του χρήστη nicksigalas

    Εγγραφή
    04-11-2008
    Μηνύματα
    139
    Προεπιλογή
    καλη επυτηχια και απο εμενα σε ολους
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 05-11-11 22:35 #38
    Προεπιλογή
    Καλησπέρα σε όλους, δυστυχως το τρέξιμο σε πλέον καθημερινή βάση δεν μου έχει δώσει χρόνο αρκετο για να μπω να γράψω στο forum. Εύχομαι καλή επιτυχια σε όλους τους αθλητές, είμαστε σε δύσκολους καιρούς και το ότι έχουμε ακόμα το ζήλο και την αγάπη για αυτο το άθλημα σημαινει πολλα .
    Φέτος θα κατάβασω μια καινούργια αθλήτρια νέο αίμα μια κοπέλα που πάνω απο ολα αγαπάει τη γυμναστική και δουλεύει απίστευτα με πάθος και πεισμα για να κατάκτησει τους στόχους της .. Η Χρυσα Κανάκη λοιπόν θα είναι μαζί σας στους αγώνες της wabba, μια όμορφη νέα κοπέλα που πάνω απο ολα είναι και ενα πολυ καλο παιδι! Εγω απο τώρα λέω συχαρητηρια στην αθλητρια μου γιατί δούλεψε πολυ σκληρά για τους στόχους που βάλαμε μαζί....
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 05-11-11 22:53 #39
    Retired Admin
    Το avatar του χρήστη NASSER

    Εγγραφή
    24-05-2008
    Περ.
    Planet Earth
    Μηνύματα
    13.706
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ΦΑΝΗΣ ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλησπέρα σε όλους, δυστυχως το τρέξιμο σε πλέον καθημερινή βάση δεν μου έχει δώσει χρόνο αρκετο για να μπω να γράψω στο forum. Εύχομαι καλή επιτυχια σε όλους τους αθλητές, είμαστε σε δύσκολους καιρούς και το ότι έχουμε ακόμα το ζήλο και την αγάπη για αυτο το άθλημα σημαινει πολλα .
    Φέτος θα κατάβασω μια καινούργια αθλήτρια νέο αίμα μια κοπέλα που πάνω απο ολα αγαπάει τη γυμναστική και δουλεύει απίστευτα με πάθος και πεισμα για να κατάκτησει τους στόχους της .. Η Χρυσα Κανάκη λοιπόν θα είναι μαζί σας στους αγώνες της wabba, μια όμορφη νέα κοπέλα που πάνω απο ολα είναι και ενα πολυ καλο παιδι! Εγω απο τώρα λέω συχαρητηρια στην αθλητρια μου γιατί δούλεψε πολυ σκληρά για τους στόχους που βάλαμε μαζί....
    Φάνη τουλάχιστον μας δίνεις ευχάριστα νέα Καλή επιτυχία στη Χρύσα και σε σένα που την προετοιμάζεις!
    Θα τα πούμε Νοβοτέλ και θα απολαύσουμε τον αγώνα!
    Nasser Ammari
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 05-11-11 23:07 #40
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.612
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο nicksigalas Εμφάνιση μηνυμάτων
    καλη επυτηχια και απο εμενα σε ολους
    Γεια σου Νικόλα,εχω μαθει ότι ετοιμαζεις και εναν γνωστο αθλητη,αρα εγγυημενη επιτυχία με τετοιο coach,αντε να τα πουμε και απο κοντα παλιοφιλε

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ΦΑΝΗΣ ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Εμφάνιση μηνυμάτων
    Φέτος θα κατάβασω μια καινούργια αθλήτρια νέο αίμα μια κοπέλα που πάνω απο ολα αγαπάει τη γυμναστική και δουλεύει απίστευτα με πάθος και πεισμα για να κατάκτησει τους στόχους της .. Η Χρυσα Κανάκη λοιπόν θα είναι μαζί σας στους αγώνες της wabba, μια όμορφη νέα κοπέλα που πάνω απο ολα είναι και ενα πολυ καλο παιδι! Εγω απο τώρα λέω συχαρητηρια στην αθλητρια μου γιατί δούλεψε πολυ σκληρά για τους στόχους που βάλαμε μαζί....
    Καλη επιτυχια στην αθλητρια σου Φανη
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 14-11-11 10:52 #41
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.612
    Προεπιλογή
    Καθως πλησιάζει και αυτος ο αγωνας, μια μικρη υπενθύμιση των κατηγοριων για τους ενδιαφερομενους αθλητες & θεατές

    1)Κατηγορία Juniors: Kατω των 25 ετων,δηλαδη μεχρι 24 ετων,11 μηνων και 30 ημερων.

    2) Fitness Ανδρων > Υψος Και Βαρος Δηλαδη Αθλητης Με Υψος 1.80 Πρεπει Το Βαρος Του Να Ειναι Μεχρι 80 Kg (Προσοχη: Ποζαρισμα Fitness )

    3)Body Fitness Ανδρων > Το Βαρος Του Μπορει Να Ειναι Μεχρι 5% Πανω Απο Το Υψος Του Δηλαδη Αθλητης Με Υψος 1.80 Μπορει Να Ειναι Το Βαρος Του Μεχρι 84 Kg (Ποζαρισμα Body Building )

    4)Fitness Γυναικων > Φυσικη Κατασταση, Μυικοτητα, Παρουσιαση, Συμμετρια


    5)Shape Γυναικων > Φυσικη Κατασταση, Μυικο Τονο, Παρουσιαση, Συμμετρια

    6)Masters > Απο 40-49 Ετων

    7)Super Masters > Ανω των 50

    8 )Μen Body >Μεχρι 1.68 Υψος (Χαμηλη )

    9)Μen Body > Μεχρι 1.78 Υψος ( Μεσαια )

    10) Men Body > Απο 1,78 Και Πανω (Ψηλή)

    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 16-11-11 23:05 #42
    Το avatar του χρήστη Kostas95

    Εγγραφή
    02-07-2011
    Περ.
    Πάτρα
    Μηνύματα
    559
    Προεπιλογή
    Το Νοβοτελ που ακριβως ειναι Αθηνα γιατι ειμαι Πατρινος και δεν εχω ιδεα..
    Τα μόνα πράγματα για τα οποία μετανιώνεις στη ζωή σου, είναι τα ρίσκα που δεν πήρες.
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 16-11-11 23:32 #43
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    5 λεπτα με τα ποδια απο σταθμο λαρισης ειναι..
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 16-11-11 23:36 #44
    Το avatar του χρήστη Kostas95

    Εγγραφή
    02-07-2011
    Περ.
    Πάτρα
    Μηνύματα
    559
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο beefmeup Εμφάνιση μηνυμάτων
    5 λεπτα με τα ποδια απο σταθμο λαρισης ειναι..
    Για να δω ποσο βγαινει με εισητηρια,να παρακολουθησεις αγωνα και ελπιζω να με εκει..
    Τα μόνα πράγματα για τα οποία μετανιώνεις στη ζωή σου, είναι τα ρίσκα που δεν πήρες.
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 18-11-11 19:30 #45
    Bodybuilding Champion
    Το avatar του χρήστη nicksigalas

    Εγγραφή
    04-11-2008
    Μηνύματα
    139
    Thumbs up
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Polyneikos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Γεια σου Νικόλα,εχω μαθει ότι ετοιμαζεις και εναν γνωστο αθλητη,αρα εγγυημενη επιτυχία με τετοιο coach,αντε να τα πουμε και απο κοντα παλιοφιλε


    Κωστακο μου καλησπερα φετος ετοιμαζω δυο αθλητες οι οποιοι ειμαι σιγουρος οτι θα σαρωσουνε ο ενας ειναι στα fitness και ο αλλος στην χαμηλη κατηγορια και οι δυο αθλητες εχουν καλο παρελθον στους αγωνες ονοματα καλο ειναι να μην πω για πολλους και διαφορους λογους. Επισης θελω να πω σε ολα τα παιδια του φορουμ να ειναι στο νοβοτελ στις 27/11/11 για να στηριξουν τους αθλητες και τον αγωνα,
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 3 από 16 ΠρώτηΠρώτη 1234513 ... ΤελευταίαΤελευταία