Σελίδα 31 από 31 ΠρώτηΠρώτη ... 21293031
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 451 έως 458 από 458
  1. 03-10-11 12:09 #451
    Προεπιλογή ΤΑΥΤΟΤΗΣ ΑΠΟΨΕΩΝ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο TRIANTAFYLLOU Εμφάνιση μηνυμάτων
    σωστη η τοποθέτησή σου στέλιο και έτσι είναι τα πράγματα απο την πλευρά σου
    απλα έχω να συμπληρώσω πως κανείς δεν ξεκινάει το ββ στην ελλάδα έχοντας στο μυαλό του οικονομικά οφέλη , γιατι απλα δεν υπάρχουν και να υπάρχουν εξαιρέσεις απλα επιβεβαιώνουν τον κανόνα .


    όταν φτάσει σε κάποιο επίπεδο που μεταφράζετε ότι είναι κοντά στην πηγή , ε τότε θα μαζέψει δυνάμεις να φτάσει για να πιεί νερό , να το παλέψει δηλαδή .
    χρήματα βεβαίως θα μπορούν να βγούν απο παράπλευρες δραστηριότητες χορηγίες κτλ , αλλα και πάλι δύσκολα γιατι και οι απαιτήσεις για να φτάσει κάποιος σε υψηλά επίπεδα είναι οικονομικα δυσβάστακτες και μιλάμε για το επαγγελματικό επίπεδο γιατι στο ερασιτεχνικό είναι περισσότερο η ηθική ικανοποίηση.


    στο αγωνιστικό τώρα κοματι του ολύμπια έχω να πώ , πως ο κάτλερ και να βελτιωθεί καλύτερος δύσκολα θα βγεί απο τις παλιές του καταστάσεις και αν βάλει παραπάνω όγκο δεν σημαίνει πως θα έχει σίγουρη αισθητική βελτίωση , ενω ο χίθ είναι στην πρώτη φορα που έφτασε σε αυτό το επίπεδο και βρίσκετε σε ανοδική πορεία , είναι υγιής απο τραυματισμούς και τέτοια έχει ενα αρμονικό σώμα , που κάθε κιλό επάνω είναι ευπρόσδεκτο .

    απο την άλλη ο γκρίν αν στοχεύση επιτέλους στην γράμωση και στο σωστό φόρτωμα , έχει πολλες δυνατότητες να δείχνει σαν άλιεν στην σκηνή , θα περπαταει και θα χορεύουν οι ίνες επάνω του , αλλα σίγουρα κάτι φταίει , ίσως δεν έχει καλό προπονητή .

    απο την άλλη τα αποτελέσματα και η κατάταξη δεν είναι πάντα αντιπροσωπευτικά σε ενα ολύμπια , γιατι πολλοί καλλοί αθλητες βγαίνουν εκτός δεκάδας η 15αδας , γιατι εκεί δεν τα ψάχνουν και πολλοί συνήθως η πρώτη εξάδα είναι οι πρωταγωνιστές , αλλα ποιός δεν θα μπορούσε να φανταστεί αθλητες απο εκτος 10αδας να βρίσκονται μέσα και άλλοι έξω , δηλαδή ο ιάπωνας τόσο καλύτερος ήταν απο άλλους εκτός 10αδας η απο τον μιχάλη?
    αλλα εκεί δεν τα ψηρίζουν πολυ
    Ηλια μου,ΟΛΑ αυτα που γραφεις,στο κειμενο σου, με βρισκουν τοσο συμφωνο,που ωρες -ωρες νομιζω οτι επικοινωνουμε τηλεπαθητικα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 03-10-11 14:31 #452
    Moderator
    Το avatar του χρήστη TRIANTAFYLLOU

    Εγγραφή
    29-11-2007
    Περ.
    ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
    Μηνύματα
    24.806
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Διακογιαννης Γιαννης Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ηλια μου,ΟΛΑ αυτα που γραφεις,στο κειμενο σου, με βρισκουν τοσο συμφωνο,που ωρες -ωρες νομιζω οτι επικοινωνουμε τηλεπαθητικα.
    και το αντίθετο Γιάννη όταν γράφεις εσυ με βρίσκουν απόλυτα σύμφωνο, γιατι απλα βιώσαμε κάποια πράγματα πολύ καλα πολλα χρόνια και παραμένουμε αγνοί φίλαθλοι του ββ , οπότε δεν μένει παρα να τα λέμε με απόλυτη ειληκρίνεια , γιατι έχουμε και το αίσθημα ευθύνης των όσων λέμε , η θα γράφουμε κάτι ουσιαστικό και τεκμηριωμένο για σωστη ενημέρωση , η δεν θα γράφουμε τίποτε
    Ηλιας Τριανταφυλλου
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 03-10-11 16:06 #453
    Προεπιλογή
    ekei pou eprepe file m 16 ........... mazi m tou upoloipous fusika ................. gia parapano den itan !
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 03-10-11 16:40 #454
    Moderator
    Το avatar του χρήστη TRIANTAFYLLOU

    Εγγραφή
    29-11-2007
    Περ.
    ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
    Μηνύματα
    24.806
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο djangelo Εμφάνιση μηνυμάτων
    ekei pou eprepe file m 16 ........... mazi m tou upoloipous fusika ................. gia parapano den itan !
    εδω τι θέλει να πεί ο ποιητής ?κατ αρχήν πρώτο πόστ στο φόρουμ και με γκρίκ λις που αυτα είναι κανόνας του φόρουμ ότι απαγορεύονται , σε ελληνικό φόρουμ βρισκόμαστε και νόημα δεν βγαίνει
    Ηλιας Τριανταφυλλου
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 03-10-11 17:19 #455
    Προεπιλογή
    Mαλλον για τον Κεφαλιανο μιλαει,που δεν μπηκε στην 15αδα και πηρε την 16η θεση οπως κ ολοι οι αλλοι που δεν περασαν....
    Παπκες,παπκες που μου κανουν πα πα πα
    και με αγχωνουν μου θυμωνουν μου τσακιζουν τα φτερα
    κ ετσι μετα δεν θα πετω μες στο κεφαλι το ρηχο σαν χορωδια μοναχος μου δυνατα θα τραγουδω
    Παπκες,παπκες στο μυαλο μου...
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 03-10-11 18:01 #456
    Moderator
    Το avatar του χρήστη TRIANTAFYLLOU

    Εγγραφή
    29-11-2007
    Περ.
    ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
    Μηνύματα
    24.806
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Αντωνης Εμφάνιση μηνυμάτων
    Mαλλον για τον Κεφαλιανο μιλαει,που δεν μπηκε στην 15αδα και πηρε την 16η θεση οπως κ ολοι οι αλλοι που δεν περασαν....
    τώρα να κάνει κάποιος πρώτο πόστ στο φόρουμ και να αναφέρετε στον κεφαλιανό, χωρίς επεξήγηση και χωρίς να το αναφέρει ονομαστικά η να κάνει παράθεση το προηγούμενο μύνημα που αναφέρετε στον κεφαλιανό, δείχνει απλα σκοπιμότητα

    ενω αν έγραφε συγκεκριμένη αιτιολογία , η έστω πώς το βλέπει με την δική του ματια θα ήταν πιο καλοπροαίρετο , γιατι έχουμε σχολιάσει ότι μετα την εξάδα πολλες θέσεις θα μπορούσαν να είχαν διαφοροποιηθεί χωρίς να υπάρχει παραφωνία
    Ηλιας Τριανταφυλλου
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 09-10-11 16:56 #457
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο S. KTISTAKIS Εμφάνιση μηνυμάτων
    1ος Heath : Αξιος βαση των συμμετοχων και επιπεδου που επιασε (τελεια δουλεια στα "τοπικα" ΑΚΟΜΑ και στην πλατη)

    2ος Cutler: Δυστηχως "σταυρωσε" το σωμα του (δεξι ποδι αριστερο χερι) με τα "τοπικα" ! Εαν ηταν απο την ιδια πλευρα και τα 2 ακρα θα τα εκρυβε ποζαροντας την "καθαρη" πλευρα. Ατυχησε....

    3ος Kai : Μεχρι εδω δεν παει αλλο γεμησμα τερματησε ! Το αποκορυφωμα "τοπικων" στα δικεφαλα.

    5ος Wolf : Eπειγοντως σιλικονη στις γαμπες !

    Δεν εχω καταλαβει γιατι αθλητης του επιπεδου του Wolf δεν εχει κανει χρηση τοπικων στις κνημες του απο τη στιγμη που σχεδον ολη η 5αδα ειχε κανει με βασει τα λεγομενα του κου Κτιστακη.Δεν θελει να παιξει με αυτους τους "βρωμικους" κανονες?Η πολυ απλα το οτι δεν εχει αναπτυξη θα το κανει να φαινεται εντελως ψευτικο?
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 09-10-11 17:06 #458
    Kris Dim follower
    Το avatar του χρήστη thegravijia

    Εγγραφή
    31-07-2008
    Μηνύματα
    6.708
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο reignman007 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν εχω καταλαβει γιατι αθλητης του επιπεδου του Wolf δεν εχει κανει χρηση τοπικων στις κνημες του απο τη στιγμη που σχεδον ολη η 5αδα ειχε κανει με βασει τα λεγομενα του κου Κτιστακη.Δεν θελει να παιξει με αυτους τους "βρωμικους" κανονες?Η πολυ απλα το οτι δεν εχει αναπτυξη θα το κανει να φαινεται εντελως ψευτικο?
    μαλλον αματο κανει αντι να το παρει υπερ του θα του γυρισει αλλιως καθως θα το παρουν γραμμη ολοι αρα κ οι κριτες κ αντι να παρει ποντους θα χασει
    bigger weights mean more mass.
    http://mdtv.musculardevelopment.com/...view/1935/218/
    Watch as Kai Greene lets his emotions do the talking about how feels homesick
    http://www.youtube.com/watch?v=Y7CqVPKbQ3cRonnie
    Ronnie Coleman 8X Mr Olympia
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 31 από 31 ΠρώτηΠρώτη ... 21293031