Σελίδα 37 από 37 ΠρώτηΠρώτη ... 27353637
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 541 έως 544 από 544
  1. 12-03-14 01:37 #541
    Το avatar του χρήστη rey1989

    Εγγραφή
    14-04-2011
    Περ.
    Πάτρα
    Μηνύματα
    2.023
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο TheWorst Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μιχαλη αμα φτασεις στο δικο του σωματικο λιπος πολλες θα σου φαινονται
    δεν το έφτασα bro , το ρίχνω ακόμα.
    Όταν είσαι 135kg (2 χ ύψος) αγύμναστος με κορτιζόνη χ 13 χρόνια φαντάσου πόσο bf είχα οταν ξεκίνησα . δεν κατάφερα να το ρίξω όσο ήθελα το στρατό μου μέσα (άλλη πίκρα)
    πάντως ο πλαστικός που με είδε πριν λίγες μέρες που πήγα για να μιλήσω για την επεμβαση μου είπε οτι έχω λίγο λιπώδη ιστό και με ρώταγε αν παίρνω "λιποδιαλίτες"
    Εχω αρκετό bf αλλα σε ξεγελάει το οτι ειμαι άσπρος σε φάση να με περνούν για χλωμό(τονίζει το bf) και οτι φόρτωσα πολλά νερά απο την κρεατίνη, γενικά είμαι puffy στις φωτογραφίες που έβαλα. Αν την σταματήσω θα φύγει πολύ πράμα.

    τέλος πάντων , θα δω, δεν κάνω βιαστικές κινήσεις, χοντρός δεν είμαι κ ούτε κ φαίνομαι έτσι κ αλλιώς για να βιαστώ να κόψω, απλά θέλω να μη ξεφύγω κ θέλω τρελό μάζεμα
    Though I walk through the Valley of the Shadow of Death, I fear no Evil, for I am the baddest Motherfucker in the Valley.
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 12-03-14 01:39 #542
    Το avatar του χρήστη rey1989

    Εγγραφή
    14-04-2011
    Περ.
    Πάτρα
    Μηνύματα
    2.023
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο jimaras22 Εμφάνιση μηνυμάτων
    xaaχααχαχχχχαχαχαχαχαχα πφφ ...ακομα πιστευετε στα κολληματα και στα καρμπ απ κ αυτα λολ.

    βρες το τδδε/συντηρηση οταν καθεσε κ παισε 300-500

    απλα ν εχετε μια -2 μερεσ τ βδομαδα π τρωτε λιγο παραπανω κ τελειωσε το θεμα[μονο κ μονο γ ν μν τρελαθειτε μ τ προγραμμα]

    κ καλυτερα ν κανεις 2-3 μεγαλα γευματα γτ τ μεγαλα θ σ δυσκολεψουν η απλα αρχισε ν συνηθηζεις στο ν τρως καθε 5 ωρες

    ρευ 120-140 πρωτ ειναι πολυ καλα δν κανουν τπτ παραπανω απ αυτα[δλδ 1.5-1.6 ανα κιλο εχθος αν περνεις αναβ η κανεις διπλες προπονησεις]

    μην τρελενεσε κ μετρας πολυ τ μακρος δν χρειαζετε κοιτα μονο ν φτασεις την πρωτεινη[120-150] κ λιπαρα[0.8-1γρ τ κιλο] μεσο των ευκολοτερον πηγων κ βαλε υδατ οτι αλλο μεινει μεχρι να φτασεις τις θερμιδες , βαλε λαχανικα φρουτα κλπ υγεεινα
    φίλε μου δεν τρελαίνομαι με το πρόγραμμα , μπορώ να ακολουθήσω οποιαδήποτε διατροφή στο γραμμάριο(δε χρειάζεται αλλα λέμε τώρα) χωρίς πρόβλημα , το θέμα ειναι να βρω τι ειναι καλύτερο να κάνω. Τα κάνω όλα αυτά που λες αλλα 2-3 μεγάλα γευματα δεν κάνω , δεν μου ταιριάζει
    Though I walk through the Valley of the Shadow of Death, I fear no Evil, for I am the baddest Motherfucker in the Valley.
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 12-03-14 09:16 #543
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη Mikekan

    Εγγραφή
    18-10-2012
    Περ.
    Μαρουσι
    Μηνύματα
    4.075
    Προεπιλογή Βοήθεια σε διατροφή όγκου (Επείγoν)
    Παίχτη μου εσυ ξέρεις! Καλή επιτυχία στους στόχους σου!
    Μιχάλης
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 12-03-14 10:22 #544
    Το avatar του χρήστη rey1989

    Εγγραφή
    14-04-2011
    Περ.
    Πάτρα
    Μηνύματα
    2.023
    Προεπιλογή
    κατέληξα σε ισοθερμιδική μέχρι το τέλος του μηνα με αερόβια να δω πως θα πάει και να δουλέψω τα κιλά μου
    απο τον επόμενο αρχίζω να κόβω σιγά σιγά (εφόσον δω οτι κολλάω ) απο υδατάνθρακα κ γενικά θα το πάω slow να χάσω όσο το δυνατών λιγότερη μυική
    δεν υπάρχει λόγος για βιαστικές κινήσεις

    σας ευχαριστώ όλους για την βοήθεια
    Though I walk through the Valley of the Shadow of Death, I fear no Evil, for I am the baddest Motherfucker in the Valley.
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 37 από 37 ΠρώτηΠρώτη ... 27353637