Πριν 5 μήνες ήμουν 132 κιλά . Έχω ύψος 1,75 και είμαι 22 (σχεδόν). Πλέων στα 84 συνεχίζω την προσπάθεια μου. Δυστυχώς λόγο λάθος συμβουλών από άτομα που βρέθηκαν να με συμβουλέψουν και άγνοιας από μέρους μου η διατροφή μου ήταν χάλια και άργησα και πολύ να ξεκινήσω προπόνηση με βάρη , λιώνοντας στην αερόβια με αποτέλεσμα όπως θα δείτε χαλάρωσης. Τώρα έχω ξεκινήσει παράλληλα με την αερόβια με την ελπίδα να σφήξω για αρχή και να ρίξω το ποσοστό λίπους μου που πρέπει να είναι μεγάλο

ανέβασα λιπών μερικές φωτογραφίες αν και ακόμα το σώμα μου είναι σε μαύρα χάλια , ώστε να αποκτήσουν τα μέλη που με βοηθούν μια σφαιρική άποψη , να μπορούν να με συμβουλέψουν καλύτερα άλλα και να ανεβάζω κάθε τόσο καινούριες να βλέπεται την πρόοδο μου. Ξέχασα φωτογραφίες απο τα πόδια αλλα θα βγάλω αυριο (έχω πόδια ντουβάρια , μάλλον είναι ο σωματότιπος).

το μόνο που με ανησυχεί είναι το λίπος στο στήθος μου (διάβαζα ενα θρέντ για γυναικομαστία!!) και οτι το στέρνο μου είναι σαν ντουβάρι (αν το χτυπήσεις είναι πολύ σκληρό , άραγε θα μικρύνει ποτέ ?)

έχω πολύ δρόμο μπροστά μου αλλά ευτυχώς έχω και πολύ όρεξη.!

Κράχτε αβέρτα!

Όνομα: foto1.jpg Εμφανίσεις: 6744 Μέγεθος: 23,2 KB

Όνομα: foto2.jpg Εμφανίσεις: 6808 Μέγεθος: 87,9 KB

Όνομα: foto3.jpg Εμφανίσεις: 6871 Μέγεθος: 153,6 KB

Όνομα: foto4.jpg Εμφανίσεις: 6698 Μέγεθος: 69,6 KB

Όνομα: foto5.jpg Εμφανίσεις: 6762 Μέγεθος: 162,0 KB

Όνομα: foto6.jpg Εμφανίσεις: 6718 Μέγεθος: 160,3 KB