Σελίδα 2 από 14 ΠρώτηΠρώτη 123412 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 16 έως 30 από 209
  1. 07-09-11 09:43 #16
    Το avatar του χρήστη tolis93

    Εγγραφή
    19-04-2011
    Περ.
    biggini bottom
    Μηνύματα
    5.948
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο rey1989 Εμφάνιση μηνυμάτων
    καταλαβαίνω τι θες να πεις και θα το είχα κάνει και εγώ ήδη και ίσως και χειρότερα(γιατι είχα φάει φρίκη..) απλά με φρέναρε η αφραγκία.
    τελικά όλα γίνονται για κάποιο λόγο

    Είμαι ευχαριστημένος για αυτό που έχω πετύχει με 4 μήνες γυμναστήριο και ας μπορούσα να τα έχω πάει καλύτερα με σωστη διατροφή + βάρη.. (και 1 μόνο διατροφή στην αρχή πριν πάω γυμναστήριο).

    Βλέπω μπροστά μακροχρόνια, δεν περιμένω σε ένα μήνα να έχω έρθει στα ίσια μου. Ήμουν κοντά στα διπλά κιλά για το φυσιολογικό βάρος μου σύμφωνα με το ύψος μου και δεν το ξεχνώ.

    βάζω ένα στόχο και όταν το πετύχω βάζω τον επόμενο . Προς το παρόν θέλω να πέσω σε λίπος , να σφήξω και να συντηρήσω τα σωστά κιλά.

    να τα παρατήσω δεν πρόκειται, τα δύσκολα πέρασαν.
    ολα ειναι θεμα οπτικης γωνιας.βαζεις στοχους.τους βαζεις ψιλα.τους καταφερνεις.εισαι ο νικιτης.ετσι παει.παντα ετσι πηγαινε.απο τον ροκυ π ετρεχε στις ταινιες του τα σκαλοπατια κ τα φτυνε αλλα ηταν χαρουμενος μεχρι κ αυτον π ζει στη πραγματικη ζωη κ εχει προβλημα βαρους(μιλαμε για σοβαρα επιπεδα 40-50% ποσοστα λιπους με κυνδινους θνησιμοτητας)εγω δε θα σου πω που θα φτασεις αυτο εσυ το ξερεις.αυτο π θα σ πω ειναι οτι εκανες τη καλυτερη επιλογη π μπορουσες να κανεις.ενας νεος τροπος ζωης.δινεις υγεια στον εαυτο σου και υγεια=ζωη.ζωη=το πολυτιμοτερο δωρο π εχεις...
    keep your eyes to the sky but your feet on the ground
    rep till u black out

    and if love could change the course of fate...these nights...we move mountains...
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 07-09-11 09:59 #17
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο tolis93 Εμφάνιση μηνυμάτων
    αυτο π θα σ πω ειναι οτι εκανες τη καλυτερη επιλογη π μπορουσες να κανεις.ενας νεος τροπος ζωης.δινεις υγεια στον εαυτο σου και υγεια=ζωη.ζωη=το πολυτιμοτερο δωρο π εχεις...
    αυτο που λεει ο φιλος ειναι πολυ σημαντικο και ειναι η αληθεια...
    το οτι ειμαστα καποια στιγμη 130+ κιλα με 30+ λιπος και φτασαμε να ειμαστε αδυνατοι με λιγο λιπος ειναι τρομερη δουλεια.
    το αν θα εχεις λιγο χαλαρωση, σε κοιλια , στηθος ... δεν ειναι τιποτα με τον καιρο θα φυγει...
    δες το κι αλλιως, εκανες τοσα χρονια λαθος διατροφη και λαθος ζωη, δεν γινετε τωρα σε λιγους μηνες να το διορθωσεις τελειος. θα παρει λιγο καιρο... παντος να ξερεις πως το σωμα ειναι φτιαγμενο για να δεχεται αλλαγες και να προσαρμοζεται με το καιρο....
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 07-09-11 12:00 #18
    Το avatar του χρήστη rey1989

    Εγγραφή
    14-04-2011
    Περ.
    Πάτρα
    Μηνύματα
    2.023
    Προεπιλογή
    ευχαριστώ πολύ παιδιά! μου δίνετε δύναμη. Δεν έχω σκοπό να τα παρατήσω , προς θεού , αυτο που κάνω το λατρέβω γιατι εκτος απο θέμα ιγείας που ειναι το βασικότερο είναι σημαντικό επίσης να νιώθεις καλά με τον εαυτό σου. Δεν περίμενα σε 4-5 μήνες να γίνω από μοσχάρ -> συλφίδα , βάζω στόχους μακροχρόνιους , ας πούμε μέχρι του χρόνου θέλω να είμαι σε σωστά κιλά , να σφήξω διορθώνοντας την χαλάρωση και να αρχίσω να δίνω σχήμα στο σώμα μου. Δεν με πείραν και τα χρόνια ...

    Στην αρχή ήθελα απλά να χάσω κιλά , οταν πήγα όμως γυμναστήριο και είδα 50άριδες να το παλεύουν και ντράπηκα με τον εαυτό μου γιατί κατάλαβα πόσο λάθος ήμουν που είχα πέσει σε τέτοια κατρακύλα στην ηλικία μου και έχοντας τόση ζωή μπροστά μου την χαράμιζα κανονικά.

    παλιές φωτογραφίες δεν έχω , βλακεία μου βεβαια αλλα δεν αντεχα να με βλέπω , μόνο του προσόπου μου έχω (αλλά δεν θέλω να ανεβάσω φωτογραφία με το πρόσωπο μου) που αν την βλέπατε σε σύγγριση με τώρα θα λέγαται οτι δεν ειμαι εγώ , αφου γνωστοι που ειχαν να με δούν καμια 6αριά μήνες δεν με αναγνωρίζουν λολ, αλλά έχω πέσει καμια 22-23 νούμερα νομίζω σε παντελόνια κλπ και στις μπλούζες εκεί που μου πήγαιναν τσίτα οι xxl τώρα φοράω medium .
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 07-09-11 12:24 #19
    Το avatar του χρήστη rey1989

    Εγγραφή
    14-04-2011
    Περ.
    Πάτρα
    Μηνύματα
    2.023
    Προεπιλογή
    βάζω και μερικές των ποδιών μου

    Όνομα: podi.jpg Εμφανίσεις: 4322 Μέγεθος: 16,7 KB Όνομα: podi3.jpg Εμφανίσεις: 4350 Μέγεθος: 107,5 KB Όνομα: podi2.jpg Εμφανίσεις: 4382 Μέγεθος: 126,1 KB
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 07-09-11 12:49 #20
    Το avatar του χρήστη rey1989

    Εγγραφή
    14-04-2011
    Περ.
    Πάτρα
    Μηνύματα
    2.023
    Προεπιλογή
    η αλήθεια είναι πως έχω μεγάλα πόδια άλλα είναι σε σωστή αναλογία με το στέρνο μου που είναι φουσκωτό και δεν έχει λίπος (μόνο γύρο από την ρόγα έχει μείνει ακόμα και ελπίζω να φύγει με τα επόμενα 10 κιλα). Αυτό υποθέτω πως είναι λόγο του σωματότυπου μου ? θα προσπαθήσω να βάλω και φωτογραφία πλάτης.
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 07-09-11 14:46 #21
    Το avatar του χρήστη tolis93

    Εγγραφή
    19-04-2011
    Περ.
    biggini bottom
    Μηνύματα
    5.948
    Προεπιλογή
    μεσο ενδομορφουλης εισαι ε?
    keep your eyes to the sky but your feet on the ground
    rep till u black out

    and if love could change the course of fate...these nights...we move mountains...
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 07-09-11 15:18 #22
    Το avatar του χρήστη rey1989

    Εγγραφή
    14-04-2011
    Περ.
    Πάτρα
    Μηνύματα
    2.023
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο tolis93 Εμφάνιση μηνυμάτων
    μεσο ενδομορφουλης εισαι ε?
    τώρα αυτό είναι καλο η κακό ?
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 07-09-11 15:19 #23
    Το avatar του χρήστη tolis93

    Εγγραφή
    19-04-2011
    Περ.
    biggini bottom
    Μηνύματα
    5.948
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο rey1989 Εμφάνιση μηνυμάτων
    τώρα αυτό είναι καλο η κακό ?
    αγγλικα ξερεις ετσι?στειλε μ ενα πριβε μνμ
    keep your eyes to the sky but your feet on the ground
    rep till u black out

    and if love could change the course of fate...these nights...we move mountains...
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 10-09-11 12:28 #24
    Το avatar του χρήστη rey1989

    Εγγραφή
    14-04-2011
    Περ.
    Πάτρα
    Μηνύματα
    2.023
    Προεπιλογή
    σημερινές.

    αν και την τελευταία εβδομάδα δεν έπεσα κιλα , εχω την εντύπωση οτι βλέπω διαφορές στον καθρέφτη. Πείτε μου την γνώμη σας.
    το μόνο που έκανα ήταν διόρθωση της διατροφής (τρώω σωστά) και μια εβδομάδα βάρη , οχι πολλά βεβαία αλλα προσπαθώ να ανεβω.
    α και βλέπω οτι ανεβαίνει και η δύναμη μου.

    Όνομα: 1.JPG Εμφανίσεις: 4204 Μέγεθος: 179,3 KB Όνομα: 3.JPG Εμφανίσεις: 4162 Μέγεθος: 182,6 KBΌνομα: 4.JPG Εμφανίσεις: 4125 Μέγεθος: 169,6 KB Όνομα: 5.JPG Εμφανίσεις: 4069 Μέγεθος: 73,6 KB Όνομα: 6.JPG Εμφανίσεις: 4107 Μέγεθος: 170,7 KBΌνομα: 6.JPG Εμφανίσεις: 4107 Μέγεθος: 170,7 KB Όνομα: 2.JPG Εμφανίσεις: 4090 Μέγεθος: 175,0 KB

    πείτε μου γνώμες
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 10-09-11 14:41 #25
    Προεπιλογή
    τα δυσκολα τα εχεις περασει... απο εδω και περα θα μαζευει η κοιλια και θα αρχιζεις να κοβεις...συνεχισε δυναμικα διατροφη και γυμναστηριο και θα δεις σε 2-3 μηνες...
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 10-09-11 14:45 #26
    Προεπιλογή
    Φιλε δωσε πονο εγω τωρα αρχιζω και βλεπω το 6πακ μου και εχω πορωθει αγρια!!!!!μη σταματησεις βρισκεσαι σε καλο δρομο απο οτι βλεπω στις φωτο!!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 10-09-11 14:46 #27
    Το avatar του χρήστη rey1989

    Εγγραφή
    14-04-2011
    Περ.
    Πάτρα
    Μηνύματα
    2.023
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο thanasis76 Εμφάνιση μηνυμάτων
    τα δυσκολα τα εχεις περασει... απο εδω και περα θα μαζευει η κοιλια και θα αρχιζεις να κοβεις...συνεχισε δυναμικα διατροφη και γυμναστηριο και θα δεις σε 2-3 μηνες...
    ναι ενοείτε πως θα τα συνεχίσω! σήμερα πήγα για ψώνια και πήρα για πρώτη φορά medium φόρμες!! χαχα οσο φτιάχω τόσο γουστάρω!

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο franky94 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Φιλε δωσε πονο εγω τωρα αρχιζω και βλεπω το 6πακ μου και εχω πορωθει αγρια!!!!!μη σταματησεις βρισκεσαι σε καλο δρομο απο οτι βλεπω στις φωτο!!!
    σε ευχαριστώ πολύ φίλε μου !!

    -------
    παρέλιψα να αναφέρω πως τα περισότερα κιλα που έχω φτασει ηταν τα 150 πρίν 2 χρόνια αλλα κόβοντας τα γλυκά και μόνο έπεσα στα 132 και μετά ειχα κολίσει σταθερά εκει.

    απλά πριν 5 μήνες ξεκίνισα την προσπάθεια και πάει καλα , το γουστάρω πολύ αυτο που κανω
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη rey1989 : 10-09-11 στις 14:50
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 10-09-11 23:27 #28
    Το avatar του χρήστη tolis93

    Εγγραφή
    19-04-2011
    Περ.
    biggini bottom
    Μηνύματα
    5.948
    Προεπιλογή
    ρε τρελε τι εγινε εσυ πεταξες κ γραμη στο κεντρο...στη γραμμωση παιζει κ να σαι τρελη μπομπα.οντως τα περασες τα δυσκολα.τωρα απλα κανε οτι κανεις.να το χαρεις κιολας κ οντως μωλις αρχησει να σκαει μυτη το πρωτο δυδιμο απο τα κουτακια σου θα αρχησεις να τρελενεσαι.εγω τα παιξα οταν σκασαν μυτη οι απολονιοι. ειδικα εδω π εφτασες μη τα παρατησεις για κανενα λογο
    keep your eyes to the sky but your feet on the ground
    rep till u black out

    and if love could change the course of fate...these nights...we move mountains...
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 11-09-11 01:30 #29
    Το avatar του χρήστη rey1989

    Εγγραφή
    14-04-2011
    Περ.
    Πάτρα
    Μηνύματα
    2.023
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο tolis93 Εμφάνιση μηνυμάτων
    ρε τρελε τι εγινε εσυ πεταξες κ γραμη στο κεντρο...στη γραμμωση παιζει κ να σαι τρελη μπομπα.οντως τα περασες τα δυσκολα.τωρα απλα κανε οτι κανεις.να το χαρεις κιολας κ οντως μωλις αρχησει να σκαει μυτη το πρωτο δυδιμο απο τα κουτακια σου θα αρχησεις να τρελενεσαι.εγω τα παιξα οταν σκασαν μυτη οι απολονιοι. ειδικα εδω π εφτασες μη τα παρατησεις για κανενα λογο
    δεν τα παρατάω με τίποτα! ιδικά τώρα που διορθώθηκε η διατροφή μου ωρα να μπω γερα και σε προπονήσεις με βάρη!
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 02-01-12 12:34 #30
    Το avatar του χρήστη rey1989

    Εγγραφή
    14-04-2011
    Περ.
    Πάτρα
    Μηνύματα
    2.023
    Προεπιλογή 77,5kg
    να και μια απο πλάτη χθεσινή (27 ειχα προπ πλάτης τελευταία φορά).

    την βάζω επειδή δεν είχα καμία πλάτης ,ήθελα να βγάλω και μπροστά αλλα ο φίλος που μου τις έβγαζε άρχισε την καζούρα και είπα να το αφήσω για άλλη στιγμή που θα βρω σοβαρό άτομο να μου τις τραβήξει.

    Όνομα: plath.jpg Εμφανίσεις: 1614 Μέγεθος: 47,5 KB

    περιμένω σχόλια
    ελπίζω να είμαι σε καλό δρόμο..

    απο Φλεβάρη ξεκινάω κέτο , θα ποστάρω σίγουρα φωτογραφίες πριν την ξεκινίσω και μετά αφότου τν τελειώσω ώστε να δούμε διαφορά.
    Though I walk through the Valley of the Shadow of Death, I fear no Evil, for I am the baddest Motherfucker in the Valley.
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 2 από 14 ΠρώτηΠρώτη 123412 ... ΤελευταίαΤελευταία