Σελίδα 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 12
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 16 έως 20 από 20
  1. 14-05-12 18:27 #16
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη gym

    Εγγραφή
    14-06-2009
    Περ.
    thessaloniki
    Μηνύματα
    12.643
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Ariel Εμφάνιση μηνυμάτων
    ατιμη μεση...οσφυαλγια ...και με βαραει συνεχεια με θλασεις μαλακων μοριων....
    δεν περναει ποτε....ποσους κοιλιακους και ραχιαιους πια????
    κανενα αλλο κολπο???βαρεθηκα τη θερμοφορα!ασε που καηκα με το καυτο νερο της!
    δοκιμασε πιλατες...σωστο πιλατες....ακομη και γιογκα....θα σε βοηθησει εκτος απο τους απλους κοιλιακους/ραχιαιους(βεβαια δεν ξερω τι ακριβως κανεις απλα σου λεω κ την αλλη πλευρα)
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 14-05-12 20:55 #17
    Προεπιλογή
    παιδιά πήγα σε ουρολόγο με εξέτασε και μου είπε όλα καλά και να μη πάω για 2-3 μέρες γυμναστήριο αν πιστεύω ότι επηρεάζει. Μου είπε ότι δεν έχω ούτε κήλη ούτε κυρσοκήλη και να ηρεμίσω! ΟΛΕ!
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 14-05-12 21:25 #18
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο nopain Εμφάνιση μηνυμάτων
    παιδιά πήγα σε ουρολόγο με εξέτασε και μου είπε όλα καλά και να μη πάω για 2-3 μέρες γυμναστήριο αν πιστεύω ότι επηρεάζει. Μου είπε ότι δεν έχω ούτε κήλη ούτε κυρσοκήλη και να ηρεμίσω! ΟΛΕ!
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 14-05-12 22:22 #19
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο gym Εμφάνιση μηνυμάτων
    δοκιμασε πιλατες...σωστο πιλατες....ακομη και γιογκα....θα σε βοηθησει εκτος απο τους απλους κοιλιακους/ραχιαιους(βεβαια δεν ξερω τι ακριβως κανεις απλα σου λεω κ την αλλη πλευρα)
    ναι....ορθοσωμικες ασκησεις μια χαρα ειναι αυτα....θα ηθελα να ασχοληθω με αυτο το θεμα...εχεις κανα καλο σεμιναριο υπ'οψιν σου?γτ του χρονου με το μεταπτυχιακο θα ηθελα να τα συνδυασω(στειλε μου π.μ.)
    αλλα γενικα ασχολουμαι συνεχως με βαρη ,ενοργανη και αθλητικη χορογραφια...
    οποτε...μαζευονται ολα μαζι και γινεται ενα μπαμ!
    θερμοφορες,κρεμες απλα ανακουφιζουν πονο...ζωνη απλα βοηθα για περισσοτερα κιλα...
    αδιεξοδο...!
    Αν οι πράξεις γίνονται αντικείμενο κριτικής, τότε πρέπει να έχεις κάνει κάτι αξιόλογο...
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 15-05-12 08:41 #20
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη gym

    Εγγραφή
    14-06-2009
    Περ.
    thessaloniki
    Μηνύματα
    12.643
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Ariel Εμφάνιση μηνυμάτων
    ναι....ορθοσωμικες ασκησεις μια χαρα ειναι αυτα....θα ηθελα να ασχοληθω με αυτο το θεμα...εχεις κανα καλο σεμιναριο υπ'οψιν σου?γτ του χρονου με το μεταπτυχιακο θα ηθελα να τα συνδυασω(στειλε μου π.μ.)
    αλλα γενικα ασχολουμαι συνεχως με βαρη ,ενοργανη και αθλητικη χορογραφια...
    οποτε...μαζευονται ολα μαζι και γινεται ενα μπαμ!
    θερμοφορες,κρεμες απλα ανακουφιζουν πονο...ζωνη απλα βοηθα για περισσοτερα κιλα...
    αδιεξοδο...!
    αυτο ακριβως...καλυπτεις το προβλημα κ δεν το λυνεις...
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 12