Σελίδα 2 από 24 ΠρώτηΠρώτη 123412 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 16 έως 30 από 356
  1. 14-09-11 16:53 #16
    Το avatar του χρήστη ginus

    Εγγραφή
    12-02-2009
    Περ.
    athens
    Μηνύματα
    798
    Προεπιλογή
    θα σου απαντησω με ενα ποστ σου

    Υ.Γ. Ζω για την μέρα που πλασιέ θα προσπαθήσει να μου πουλήσει πολυβιταμίνη. Αν είναι Lamberts ή κάτι τέτοιο, θα καεί το πελεκούδι λέμε

    don't read my posts..they are reflecting the truth..ugle things u know...
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 14-09-11 19:30 #17
    Προεπιλογή
    μπραβο λαο!!πολυ καλο θεμα κ καλα εκαναν οι mods κ τ κρατησαν χωριστα!!κ εγω σ θεωρω "γκουρου" σ αυτο τ θεμα!!θα ποσταρα κ εγω αλλα δν εχω τν γνωση ουτε τν εμπειρια σε multi!!παντως θεωρω μια καλη φτηνη επιλογη τν multimax της mdy!!!αν θες σχολιασε τν!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 14-09-11 20:20 #18
    Προεπιλογή
    Ρίξε και ένα review για την Reflex - Nexgen όποτε βρείς χρόνο, είναι πολύ φτηνή και σίγουρα κάποιο λάκκο έχει η φάβα και grats για το τόπικ φυσικά
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 14-09-11 20:56 #19
    Προεπιλογή
    Θελω sticky το ποστ αυτο τωρααααα!
    Keep it up Lao!
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 14-09-11 21:08 #20
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη sobral

    Εγγραφή
    26-01-2011
    Περ.
    Chania, Crete
    Μηνύματα
    3.615
    Προεπιλογή
    Μπράβο ρε Λάο. Να στα πω κι εγώ. Διαβάζω τα reviews με ιδιαίτερη προσοχή.
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 15-09-11 01:45 #21
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Lao Εμφάνιση μηνυμάτων
    kaloutsikos, σ'ευχαριστώ και εσένα για τα καλά σου λόγια. Γράψε και εσύ κάτι, αν θες
    εγω απο πολυβιταμηνες δεν εχω δοκιμασει και πολλες να εχω μια ολοκληρωμενη αποψη,

    H multi-max της Mdy (οπου ητανε και η πρωτη μου, απο εντυπωσεις καλουτσικη)

    Η performaxx της On (πολυ μετρια πολυβιταμηνη)

    Τωρα χρησιμοποιω της Opti-men (πολυ καλη)

    Και σημερα μου ηρθε και η Αnavite και περιμενω πως και πως
    να την χρησιμοποιησω.

    Η επομενες μου θα ειναι animal-pack, adam
    Και της controlled labs-orange triad (πολυ καλες και οι τρεις)
    No money no
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 15-09-11 02:13 #22
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Kaloutsikos Εμφάνιση μηνυμάτων
    εγω απο πολυβιταμηνες δεν εχω δοκιμασει και πολλες να εχω μια ολοκληρωμενη αποψη,

    H multi-max της Mdy (οπου ητανε και η πρωτη μου, απο εντυπωσεις καλουτσικη)

    Η performaxx της On (πολυ μετρια πολυβιταμηνη)

    Τωρα χρησιμοποιω της Opti-men (πολυ καλη)

    Και σημερα μου ηρθε και η Αnavite και περιμενω πως και πως
    να την χρησιμοποιησω.

    Η επομενες μου θα ειναι animal-pack, adam
    Και της controlled labs-orange triad (πολυ καλες και οι τρεις)
    Παρατηρώ ότι έχεις άποψη για όσες έχεις δοκιμάσει, οπότε θεωρώ χρήσιμο να γράψεις κάτι και εσύ. Παράλληλα, δεν είναι ανάγκη να έχεις δοκιμάσει κάτι, απλά προσπάθησε όσο μπορείς να καταγράψεις αντικειμενικά τα + και τα -.

    Μιας και το είπα, για όποιον δεν το έχει προσέξει, έχω αποφύγει να γράψω προσωπικές εντυπώσεις από το κάθε προϊόν αφενός γιατί έτσι θεωρώ ότι μεταφέρω μια όσο το δυνατόν πιο αντικειμενική εικόνα και αφετέρου γιατί υπάρχει το sub-forum με τις αξιολογήσεις που εκεί μπορούμε να γράψουμε εντυπώσεις.

    Απλά, λοιπόν, προσπαθώ να βγάλω συμπεράσματα βάσει των labels αιτιολογώντας τα, ώστε όποιος θέλει να πάρει μια πολυβιταμίνη να διαβάζει και να παίρνει μια γνώμη.
    «Όλοι αυτοί που αναφέρεις είναι μακρινοί,
    αφού έχουν χαθεί μαζί με τις διδασκαλίες τους.
    Κάθε άνθρωπος ανυψώνεται όταν έρθει ο καιρός του.
    Ως τότε, περιπλανιέται κουραστικά...»
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 15-09-11 19:17 #23
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Lao Εμφάνιση μηνυμάτων
    Παρατηρώ ότι έχεις άποψη για όσες έχεις δοκιμάσει, οπότε θεωρώ χρήσιμο να γράψεις κάτι και εσύ. Παράλληλα, δεν είναι ανάγκη να έχεις δοκιμάσει κάτι, απλά προσπάθησε όσο μπορείς να καταγράψεις αντικειμενικά τα + και τα -.
    Με τις πολυβιταμίνες να πω την αλήθεια δεν έχω πολύ μεγάλες γνώσεις,
    παρόλα αυτά αύριο που θα είμαι πιο χαλαρός μπορώ να κάνω ενα ριβιού γι αυτές που έχω πάρει.
    No money no
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 15-09-11 19:31 #24
    Προεπιλογή
    Πολυ καλο τοπικ λαο! Και χρησιμο για οποιον σκοπευει να αγορασει πολυβιταμινη και δεν ξερει, ετσι ωστε να ενημερωθει.

    Προσωπικη εμπειρια απο την animal pak που χρησιμοποιω τωρα, εχω παρατηρησει μεγαλυτερη αντοχη γενικα μεσα στη μερα και καλυτερη αποδοση ακομα και με ελαχιστη ξεκουραση, που υπο αλλες συνθηκες θα ημουν πτωμα.
    I love sweets
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 15-09-11 19:44 #25
    Το avatar του χρήστη Madd_Chadd

    Εγγραφή
    26-09-2010
    Περ.
    serres
    Μηνύματα
    3.844
    Προεπιλογή
    Λαο πολυ ωραιο τοπικ,εμενα με βοηθησε αρκετα ελπιζω και τους υπολοιπους!
    If you eat like a girl you look like a girl!!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 15-09-11 19:56 #26
    Προεπιλογή
    Ωραια ολα αυτα ρε παιδια,αλλα το Pak και η Anavite δεν ειναι πολυβιταμινες αλλα all-around συμπληρωματα.Το οτι εχουν μεσα ποσοτητες βιταμινων δεν σημαινει οτι ειναι πολυβιταμινες με την ορθη εννοια του ορου.Και καλο ειναι να διευκρινιζεται αυτο,γιατι θα παρει ο αλλος το Pak και θα νομιζει οτι ολες οι πολυβιταμινες ετσι ειναι,και μετα θα παρει μια κανονικη και θα την βγαλει μουφα.
    Εκτος αυτου δεν εχει νοημα να συγκρινουμε επι ισοις οροις τα παραπανω με π.χ την Adam η' την VM-2000.Ειναι σαν συγκρινουμε prewo με κρεατινη μεσα,με μια απλη μονουδρικη.

    Απλα καποιες διευκρινισεις.
    Παπκες,παπκες που μου κανουν πα πα πα
    και με αγχωνουν μου θυμωνουν μου τσακιζουν τα φτερα
    κ ετσι μετα δεν θα πετω μες στο κεφαλι το ρηχο σαν χορωδια μοναχος μου δυνατα θα τραγουδω
    Παπκες,παπκες στο μυαλο μου...
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 15-09-11 23:09 #27
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Αντωνης Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ωραια ολα αυτα ρε παιδια,αλλα το Pak και η Anavite δεν ειναι πολυβιταμινες αλλα all-around συμπληρωματα.Το οτι εχουν μεσα ποσοτητες βιταμινων δεν σημαινει οτι ειναι πολυβιταμινες με την ορθη εννοια του ορου.Και καλο ειναι να διευκρινιζεται αυτο,γιατι θα παρει ο αλλος το Pak και θα νομιζει οτι ολες οι πολυβιταμινες ετσι ειναι,και μετα θα παρει μια κανονικη και θα την βγαλει μουφα.
    Εκτος αυτου δεν εχει νοημα να συγκρινουμε επι ισοις οροις τα παραπανω με π.χ την Adam η' την VM-2000.Ειναι σαν συγκρινουμε prewo με κρεατινη μεσα,με μια απλη μονουδρικη.

    Απλα καποιες διευκρινισεις.
    Ποια είναι η «ορθή έννοια του όρου»;

    Τα προϊόντα αυτά ως πολυβιταμίνες πλασάρονται και ως τέτοιες τα αντιμετωπίζω. Απλά, τα διάφορα επιπρόσθετα είναι που κάνουν το κάθε ένα να διαφέρει με τα άλλα. Στην βάση τους όμως, πολυβιταμίνες είναι. Η φιλοσοφία και ο τρόπος λήψης διαφέρουν.
    «Όλοι αυτοί που αναφέρεις είναι μακρινοί,
    αφού έχουν χαθεί μαζί με τις διδασκαλίες τους.
    Κάθε άνθρωπος ανυψώνεται όταν έρθει ο καιρός του.
    Ως τότε, περιπλανιέται κουραστικά...»
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 15-09-11 23:15 #28
    Προεπιλογή
    Lao δωσε μας ενα review για το Nexgen της Reflex αν μπορεις...
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 15-09-11 23:37 #29
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Lao Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ποια είναι η «ορθή έννοια του όρου»;

    Τα προϊόντα αυτά ως πολυβιταμίνες πλασάρονται και ως τέτοιες τα αντιμετωπίζω. Απλά, τα διάφορα επιπρόσθετα είναι που κάνουν το κάθε ένα να διαφέρει με τα άλλα. Στην βάση τους όμως, πολυβιταμίνες είναι. Η φιλοσοφία και ο τρόπος λήψης διαφέρουν.
    H oρθη εννοια του ορου ειναι αυτο που λεει η λεξη.Πολυβιταμινες.Απο την στιγμη που βαζεις μεσα και β-αλανινη και διαφορα αλλα καλουδια κ μαλιστα σε μεγαλη ποσοτητα,που στην ουσια αυτα ειναι που κανουν την αισθητη διαφορα,παυουν να ειναι πολυβιταμινες.
    Το πως πλασαρονται τι σημασια εχει?Και τα προιοντα της Muscletech σαν το λυχναρι του Αλαντιν πλασαρονται
    Οι περισσοτεροι αθλουμενοι με καποια εμπειρια σαν blend αντιμετωπιζουν το A.P και την Anav,γιατι blend ειναι.

    Καποιος λοιπον που θελει απλα μια πολυβιταμινη,δεν υπαρχει λογος να τα παρει,εξ' ου και η ανομοια συγκριση με τις αλλες πολυβιταμινες.
    Παπκες,παπκες που μου κανουν πα πα πα
    και με αγχωνουν μου θυμωνουν μου τσακιζουν τα φτερα
    κ ετσι μετα δεν θα πετω μες στο κεφαλι το ρηχο σαν χορωδια μοναχος μου δυνατα θα τραγουδω
    Παπκες,παπκες στο μυαλο μου...
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 16-09-11 00:22 #30
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Txc Εμφάνιση μηνυμάτων
    Lao δωσε μας ενα review για το Nexgen της Reflex αν μπορεις...
    Δεν την έχω δοκιμάσει, αλλά θα γράψω μια γνώμη.

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Αντωνης Εμφάνιση μηνυμάτων
    H oρθη εννοια του ορου ειναι αυτο που λεει η λεξη.Πολυβιταμινες.Απο την στιγμη που βαζεις μεσα και β-αλανινη και διαφορα αλλα καλουδια κ μαλιστα σε μεγαλη ποσοτητα,που στην ουσια αυτα ειναι που κανουν την αισθητη διαφορα,παυουν να ειναι πολυβιταμινες.
    Το πως πλασαρονται τι σημασια εχει?Και τα προιοντα της Muscletech σαν το λυχναρι του Αλαντιν πλασαρονται
    Οι περισσοτεροι αθλουμενοι με καποια εμπειρια σαν blend αντιμετωπιζουν το A.P και την Anav,γιατι blend ειναι.

    Καποιος λοιπον που θελει απλα μια πολυβιταμινη,δεν υπαρχει λογος να τα παρει,εξ' ου και η ανομοια συγκριση με τις αλλες πολυβιταμινες.
    Αντώνη, ο όρος «πολυβιταμίνες» περικλείει μια πολύ ευρεία γκάμα προϊόντων, από την Geriatric ως το Animal Pak και από την Centrum ως την Anavite. Το τι ονομάζει ο καθένας, εσύ, εγώ, όποιος θες τελοσπάντων, ως «πολυβιταμίνη», είναι σχετικό. Αν ακολουθήσω το σκεπτικό σου, τότε ούτε η Opti-Men είναι πολυβιταμίνη μιας και έχει τόσα blends μέσα, ούτε η Adam που έχει μέχρι και ΖΜΑ. Δεν οδηγεί κάπου αυτό που λες.

    Αντιλαμβάνομαι τι θες να πεις και εν μέρει συμφωνώ, ωστόσο το θέμα είναι ότι όλα αυτά τα προϊόντα έχουν τα βασικά (βιταμίνες και μέταλλα) συν ό,τι αποφασίζει ο εκάστοτε κατασκευαστής. Και επίσημα και στην πράξη, ως πολυβιταμίνες πρέπει να αντιμετωπίζονται.

    Όσον αφορά το θέμα της σύγκρισης, καλώς ή κακώς δεν είναι όλες στο ίδιο σκαλί. Συμφωνώ ότι είναι «άδικο» να συγκρίνει κανείς προϊόντα με διαφορετικές φιλοσοφίες αλλά το θέμα είναι ότι κατηγορίες υπάρχουν και καλό είναι να τις επισημαίνουμε όσο μπορούμε. Πάντως, δεν νομίζω να έκανα κάποια ιδιαίτερη σύγκριση.
    «Όλοι αυτοί που αναφέρεις είναι μακρινοί,
    αφού έχουν χαθεί μαζί με τις διδασκαλίες τους.
    Κάθε άνθρωπος ανυψώνεται όταν έρθει ο καιρός του.
    Ως τότε, περιπλανιέται κουραστικά...»
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 2 από 24 ΠρώτηΠρώτη 123412 ... ΤελευταίαΤελευταία